PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ارسال نکردن ایمیل whmcs

spadana1363
June 17th, 2014, 16:13
سلام
whmcs ایمیل ارسال نمیکنه نخسه اصلی هم هست
لطفا راهنمایی نمایید؟

sht-design
June 17th, 2014, 16:28
در قسمت تنظیمات سیستم ایمیل که دادین باید همانند ایمیلی باشه که در قسمت تیکت ها هست باشه
قبلا ارسال میکرده یا الان اینجور شده ؟
اگر میخواهید دسترسی بدید براتون چک کنم

spadana1363
June 17th, 2014, 20:08
در قسمت تنظیمات سیستم ایمیل که دادین باید همانند ایمیلی باشه که در قسمت تیکت ها هست باشه
قبلا ارسال میکرده یا الان اینجور شده ؟
اگر میخواهید دسترسی بدید براتون چک کنم

نخسه قبلی که استفاده می کردم انجوری نبود.(5.1.3)
ولی دراین نخسه مشکل داره5.3.7

Yas-Host
June 17th, 2014, 20:23
نخسه قبلی که استفاده می کردم انجوری نبود.(5.1.3)
ولی دراین نخسه مشکل داره5.3.7

1- اگر از آخرین نسخه whmcs استفاده میکنید بهتر است و اگر استفاده نمیکنید آپگرید بفرمایید.
2- وارد آدرس site.com/admin/configticketdepartments.php بشید و جلوی هر Department یک ایمیل درج شده است حالا خیلی از دوستان اومدن و این ایمیل رو برای مثال ایمیل یاهو یا جیمیل خودشون وارد کردند که کار اشتباهی است و باید بصورت info@site.com باشه سپس وارد site.com/admin/configgeneral.php بشید و جلوی email address نیز ایمیل info@site.com رو وارد کنید و در تب mail گزینه
System Emails From Email را نیز info@site.com وارد نمایید.
3- اگر از دو مورد بالا حل نشد مشکل شما 100درصد از قالب ایمیل های شماست.

نتیجه را دوستان اعلام فرمایند.

حدود 5 نفر تا الان از این روش مشکلشون حل شده (حتی خود ما)

موفق باشید.

http://www.webhostingtalk.ir/f177/112314/#post1067880

Mehran18
June 17th, 2014, 20:41
سلام اگر مواردی که عزیزان گفتند بررسی کردید مشکلتون حل نشد.. لیمیت ارسال ایمیل هاستتون رو هم بررسی کنید شاید اجازه ارسال نمیده از طرف سرور ..

spadana1363
June 17th, 2014, 20:49
1- اگر از آخرین نسخه whmcs استفاده میکنید بهتر است و اگر استفاده نمیکنید آپگرید بفرمایید.
2- وارد آدرس site.com/admin/configticketdepartments.php بشید و جلوی هر Department یک ایمیل درج شده است حالا خیلی از دوستان اومدن و این ایمیل رو برای مثال ایمیل یاهو یا جیمیل خودشون وارد کردند که کار اشتباهی است و باید بصورت info@site.com باشه سپس وارد site.com/admin/configgeneral.php بشید و جلوی email address نیز ایمیل info@site.com رو وارد کنید و در تب mail گزینه
System Emails From Email را نیز info@site.com وارد نمایید.
3- اگر از دو مورد بالا حل نشد مشکل شما 100درصد از قالب ایمیل های شماست.
نتیجه را دوستان اعلام فرمایند.
حدود 5 نفر تا الان از این روش مشکلشون حل شده (حتی خود ما)
موفق باشید.
http://www.webhostingtalk.ir/f177/112314/#post1067880

باتشکر از راهنمایی جناب آقای سنجری مشکل حل شد.