PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مهم **هک شدن سایت های ایرانی توسط گروه داعش**

HadishWeb
June 17th, 2014, 13:17
اخیرا تعدادی از سایت های ما توسط گروه داعش deface شده اند.
پس از بررسی لاگ ها دیدم که IP واسهSA یا هموم Saudi Arabia هست و هکر در تمامی Deface های خود ویدیو هایی از عملیات این گروه در tekret رو قرار داده بود.
روش نفوذشون هم عموما brute force هست.
میخواستم بپرسم آیا سایت دیگر همکاران هم به این صورت هک شده است یا خیر؟ هر کسی اطلاعاتی در این زمینه داره لطفا همینجا بگه تا به یک جمع بندی برسیم.

cloobhaa
June 17th, 2014, 13:19
حمله نکنن خوبه!

chaleshtor
June 17th, 2014, 13:22
اینا زورشون به ایرانیا نمیرسه تو اینکارا شما نگران نباشید

usahost2
June 17th, 2014, 13:30
با چه یوزری هک شده است؟ تا لیست هک شده ها قرار بدهیم :-ی

Mohsen.b
June 17th, 2014, 13:30
اینها اصلا حرفشون نیست.

chaleshtor
June 17th, 2014, 13:37
اینا کلا با شیعه و مخصوصا ایرانی جماعت مشکل دارن

litetarh
June 17th, 2014, 13:45
به گفته فرمانده سپاه اگر رهبر فرمان بده یک نفر از اونا زنده نمی مونه حتی یکی !

آدرس هک شده را یا لینک اثابت داری نشون بده ببینم با بچه های تیم رو جمع کنم به وبسایتشون حمله کنیم

chaleshtor
June 17th, 2014, 13:52
این مسئله بیشتر بخاطر اطلاع رسانی باید مهم باشه وگرنه کسانی که از داعش برای اینکار آموزش دیدن فکر نکنم به اندازه ایرانیا توان داشته باشن

mhiizadi
June 17th, 2014, 13:52
به گفته فرمانده سپاه اگر رهبر فرمان بده یک نفر از اونا زنده نمی مونه حتی یکی !

آدرس هک شده را یا لینک اثابت داری نشون بده ببینم با بچه های تیم رو جمع کنم به وبسایتشون حمله کنیم

حالا داعش داعش کردن فایده نداره ؛ سایتی هم هک نشده شاید تارگت خاصی روی سرورتون داشتید و بدون هدف نبوده ان یا سرورتون خیلی باز بوده :d

HadishWeb
June 17th, 2014, 14:20
حالا داعش داعش کردن فایده نداره ؛ سایتی هم هک نشده شاید تارگت خاصی روی سرورتون داشتید و بدون هدف نبوده ان یا سرورتون خیلی باز بوده :d
مشکلی از نظر سرور نبوده.
در پست اول گفتم که حمله brute force بوده و فقط یکی از نماینده هامون بوده که رمزش خیلی ساده بوده و تونستن از همین طریق نفوذ کنن.

hamedmj
June 17th, 2014, 14:21
اخه اون عربای متحجر و عقب مونده میخوان با ایران مقابله کنن؟

meysam021
June 17th, 2014, 14:22
عرب؟؟؟ :d
عربا فقط بلدن نفت بفروشن ، خلیفه عربستانم بیاد کل عربا رو جمع کنه یه وبلاگ ایرانی هم نمیتونه هک کنه.
داعش
عزیزم سرورتو درست کانفیگ کن خیالت نباشه

InterServer.ir
June 17th, 2014, 14:40
سلام

سرور سیپنل بوده یا دایرکت ادمین؟

mhiizadi
June 17th, 2014, 14:48
مشکلی از نظر سرور نبوده.
در پست اول گفتم که حمله brute force بوده و فقط یکی از نماینده هامون بوده که رمزش خیلی ساده بوده و تونستن از همین طریق نفوذ کنن.

خب پس هدف خاصی نداشتن ...

HadishWeb
June 17th, 2014, 14:55
سلام

سرور سیپنل بوده یا دایرکت ادمین؟
cPanel

shahin_p30
June 17th, 2014, 15:00
cPanel

سلام.
لطفا لینک اثبات رو قرار دهید.
درضمن سی پنل به همین راحتی ها بروت فورس نمیشه!!!

elementary
June 17th, 2014, 15:01
شما اول لینک اثبات رو قرار بدین بعد درموردش بحث میکنیم !!!

shinsilvers
June 17th, 2014, 15:20
گروه تروریستی داعش *

InterServer.ir
June 17th, 2014, 15:33
cPanel

امیدوارم از حرف هام ناراحت نشید کاری به اینکه این هک انجام شده یا نه ندارم ولی پیشنهاد می کنم قبل از اینکه شروع به فروش هاست بکنید امنیت لازم رو ایجاد کنید این مشکل به دلیل کانفیگ نادرست سرور توسط شما پیش امده مشتریانتون رو به داشتن پسورد امن مجبور نکردید و با پسورد قابل حدس یکی از مشتریان امنیت کل مشتریانتون به خطر افتاده و تعدادی به ادعای خودتون کلا هک شدند در کل مقصر اصلی نماینده نیست بلکه شما هستید!

Home »
Security Center »
Configure Security Policies

در این قسمت Password Strength رو فعال کنید و با کانفیگ Password Strength Configuration مشتریان رو به داشتن پسورد های سختتر برای امنیت بیشتر مجبور کنید

امیدوارم بقیه همکارانی که اینکار رو انجام نداند انجام بدند تا از بروز این مسائل در آینده جلوگیری بشه !

nimafire
June 17th, 2014, 15:58
سروری که با حملات بروت فورس در هر اندازه ای هک شود. این سرور به شدت ضعیف، نا امن و غیر پایدار است
جهت به مدیریت سرور خود بیشتر دقت کنید.

elementary
June 17th, 2014, 16:21
سروری که با حملات بروت فورس در هر اندازه ای هک شود. این سرور به شدت ضعیف، نا امن و غیر پایدار است
جهت به مدیریت سرور خود بیشتر دقت کنید.

امیدوارم از حرف هام ناراحت نشید کاری به اینکه این هک انجام شده یا نه ندارم ولی پیشنهاد می کنم قبل از اینکه شروع به فروش هاست بکنید امنیت لازم رو ایجاد کنید این مشکل به دلیل کانفیگ نادرست سرور توسط شما پیش امده مشتریانتون رو به داشتن پسورد امن مجبور نکردید و با پسورد قابل حدس یکی از مشتریان امنیت کل مشتریانتون به خطر افتاده و تعدادی به ادعای خودتون کلا هک شدند در کل مقصر اصلی نماینده نیست بلکه شما هستید!

Home »
Security Center »
Configure Security Policies

در این قسمت Password Strength رو فعال کنید و با کانفیگ Password Strength Configuration مشتریان رو به داشتن پسورد های سختتر برای امنیت بیشتر مجبور کنید

امیدوارم بقیه همکارانی که اینکار رو انجام نداند انجام بدند تا از بروز این مسائل در آینده جلوگیری بشه !

البته بی ربط هم نیست ولی اگه گروهی که میخواد این هک رو انجام بده پول دار باشه نیازی به این نداره که ایا امنیت شما درچه حدی هست !!‌یا هکر استخدام میکنه یا زیرو دی میخره
الان زیرو دی های دبیان یا سنت او اس به قیمت های پایین داره فروخته میشه !!‌ تنها راه پچ کردن زیرو دی هم استخدام یک تیم حرفه هست که مبالغ خیلی کلون میگیرن و اون توزیع لینوکس رو با کرنل و محتویات دیگه براتون پچ میکنن یا به نوعی ریمستر میکنن !!!

سیدرضا بازیار
June 17th, 2014, 18:54
دوستان لطفا به چند نکته توجه کنید:
ایران قبلا جز با فرهنگ ترین کشور های دنیا بوده. حالا هم هست. اما با برخی از کلمات فرهنگ ایران رو پایین نیارید
اگه یه نفر به سایت شما حمله کنه و حتی به شما توهین کنه و بنویسه که عربه, شما نباید بگید یه عرب سایت ما رو هک کرده!!! باید بگید یه نفر در لباس عرب سایت ما رو هک کرده
لطفا به عرب ها توهین نکنید تا اونا هم بخوان به ما توهین کنن!!! ما لایق توهین نیستیم
همه دنیا میدونن که ایران در هر زمینه ای داره پیشرفت میکنه. پس گروه داعش چیزی نیست که بخواد در مورد ایران حرفی بزنه
اگه اونا هم چند تا سایت رو هک کردن, بخندید و شما کار اونا رو تکرار نکنید
نیازی نیست که بخاطر هک شدن چند سایت ایرانی, برید سایت اونا رو هک کنید و دشمنی ایجاد کنید

داعش اگه میتونه به ایران حمله کنه بسم الله. حالا که نمیتونه حمله کنه داره چند تا سایت کم امنیت رو هک میکنه...

لطفا به این حملات اهمیت ندید
بجای حمله به سایت های خارجی, امنیت سایت های ایرانی رو بالا ببرید

whpersian
June 17th, 2014, 20:37
سلام
یه مشت مزدور بی اصل و نصب از نت و سایت و اتک چی میدونن
اگر هم بشه توسط نیروهای خارجی از خاک کشورهای عرب هست
موفق باشید

سیدرضا بازیار
June 17th, 2014, 20:51
سلام
یه مشت مزدور بی اصل و نصب از نت و سایت و اتک چی میدونن
اگر هم بشه توسط نیروهای خارجی از خاک کشورهای عرب هست
موفق باشید

من احترام زیادی واسه شما قائل هستم
اما چه چیزی باعث شده شما فکر کنید عرب ها بی اصل و نصب هستن؟
چرا فکر میکنید همه عرب ها بد هستند؟

چیزی که داره از پیشرفت ما جلوگیری میکنه اینه که داریم با همه کشور ها دشمنی میکنیم

اگه کشور ما میخواد پیشرفت کنه, ابتدا باید کاری کنه تا همه کشور ها بهش احترام بزارن! حتی دشمنان
هیچ وقت نمیشه با قدرت پیشرفت کرد. ایران هرچقدر هم قدرت داشته باشه, اگه کشور های دیگه با ما دشمن باشن خیلی واسه ما خطرناکه

سایت من تا به حال 7 بار بهش حمله شده. 4 بار توسط آی پی عربستان بوده و از این 4 بار فقط 1 بار تونستن سایت من رو دیفیس کنن
یه هکر عرب سایت من رو دیفیس کرد. اما چیزی رو نابود نکرد و فقط به من مشکل امنیتی رو گفت و مشکل رو حل کردم
من فقط میتونم بگم یه عرب سایت من رو نجات داد.
اگه دوتا عرب هم به یه سایت حمله کنن, نمیشه گفت همه عرب ها بد هستن

حرف من اینه: به دیگران (حتی دشمنان) احترام بزارید تا بهتون احترام بزارن

TheNight
June 17th, 2014, 20:54
اینا چقدر بیکارن مثل همین هکرای چت روم می مونن که تازه یه چیز یاد گرفتن و نمی دونن باش چی کار کنن

viva
June 17th, 2014, 20:55
اینها جز وحشیگری و آدم کشی بلد نیستند اگر هم باشه عربستان سعودی هست

TheNight
June 17th, 2014, 21:09

چیزی که داره از پیشرفت ما جلوگیری میکنه اینه که داریم با همه کشور ها دشمنی میکنیم

اگه کشور ما میخواد پیشرفت کنه, ابتدا باید کاری کنه تا همه کشور ها بهش احترام بزارن! حتی دشمنان
هیچ وقت نمیشه با قدرت پیشرفت کرد. ایران هرچقدر هم قدرت داشته باشه, اگه کشور های دیگه با ما دشمن باشن خیلی واسه ما خطرناکه

سایت من تا به حال 7 بار بهش حمله شده. 4 بار توسط آی پی عربستان بوده و از این 4 بار فقط 1 بار تونستن سایت من رو دیفیس کنن
یه هکر عرب سایت من رو دیفیس کرد. اما چیزی رو نابود نکرد و فقط به من مشکل امنیتی رو گفت و مشکل رو حل کردم

قبول دارم

ما رو بد به مردم جهان معرفی کردند و ما باید با رفتارمون این دیدگاه رو تغییر بدیم

این تمدن حقش خیلی بیشتر از ایناست

viva
June 17th, 2014, 21:14

برادر منظورش گروه داعش بود شما هم قاطی کردی اینجا همه چی میگی .

SamaN DL
June 17th, 2014, 21:28
...! -_-

سیدرضا بازیار
June 17th, 2014, 21:33
برادر منظورش گروه داعش بود شما هم قاطی کردی اینجا همه چی میگی .
از این بابت از شما عذر خواهی میکنم.
البته قاطی نکردم. منظور شما رو خوب متوجه نشدم
اگه ممکنه درست صحبت کنید... :53:

meysam021
June 17th, 2014, 21:33

شما سیدی احترامت رو چشم ، ولی همه میدونن عرب ها به خون ایرانی ها تشنه هستند.
چون عقلشون در حد ایرانی ها نیست.
درضمن هکر اگر هکر باشه سایتی رو ک دستش میگیره پس نمیده.
اونی که به شما حمله کرده هکر نبوده عزیزم جوجه هکر بوده :d

arman_2
June 17th, 2014, 21:42
حرف ایشون چیز دیگه ای هست ولی خب اگار بعضیا متوجه نیستن
هی بگید مخ ایرانی، نژاد ایرانی ببینیم به کجا میرسیم
مطمئن باشین اگه به خودمون نیاییم همین کشور های همسایه ازمون میزنن جلو

haftsepehr
June 17th, 2014, 21:59
با سلام
اولا داعش هیچ غلطی نمیتونه بکنه
دوما این گروه بی اصل و نسب متاسفانه از خیلی جاها تغذیه میشن ، مثلا عربستان ، ترکیه ، اردن ، آمریکا واسراییل
امروز متاسفانه در اردن پایگاه زدن و همچنین تو حملاتی که ارتش داشته امروز حدود 30 تا ماشینشون و یکجا فقط زده سردار سلیمانی هم گفته بزودی طی امروز فردا مدارک جالبی
ار دخالت کشورهای غربی تو این قضیه قرار خواهیم داد و همچنین توی عملیات امروز یک بیسیم و تعدادی دستگاه شنود مربوط به ارتش عربستان کشف شده و همچنین از اخباری که الان بهم دادن
ارتش عراق شهر بلد را دستش گرفته و یک گروه دسته جمعی از داعش هم تو سامرا کشف شده و امام جماعت مسجد موصل هم پشت بلندگو گفته به داعش بپیوندند ! و همین الان هفتاد داعشی در التلعفر به هلاکت رسیدن
وتمام شبکه های اجتماعی به دلیل سوء استفاده داعش ***** شد و کنسولگری ترکیه در بصره تخلیه شد متاسفانه همین الان نیروهای داعش با حمله به یک بازار 60 کیلومتری بغداد 100 نفر و ***یدند و ...
همین و بهتون بگم اینا اونظوریکه مردم فکر میکنن نیستن بصورت گروه های کوچک حمله میکنند این سر بریدن ها هم که میبینید اغلب بعد از کشته شدن فرد هست و ..
مهم ترین قسمت اینکه نیروهای رزمی داعش همه دارن بابت جنگ هزینه بسیار زیادی حقوق میگیرند .
اینا رو گفتم که بعضیا نیان جوسازی کنن ، مال این حرفا نیستن اگر اطلاعات بیشتری خواستید تو این موضوع من در خدمتم
فقط دوستان عرب بودن دلیل بر بد بودن نیست
ولی اعراب عربستان و امثالهم واقعا دارن میرن رو اعصاب ایرانیا !

سیدرضا بازیار
June 17th, 2014, 22:07
شما سیدی احترامت رو چشم ، ولی همه میدونن عرب ها به خون ایرانی ها تشنه هستند.
درضمن هکر اگر هکر باشه سایتی رو ک دستش میگیره پس نمیده.
اونی که به شما حمله کرده هکر نبوده عزیزم جوجه هکر بوده :d

هکر ها دو دسته هستند:
هکر های کلاه سفید
هکر های کلاه سیاه
توضیح هم نمیدم. چون همه کاربر های اینجا حرفه ای هستن
جوجه هکر به کسی میگن که از طریق مهندس اجتماعی, فک پیج و بعضی از باگ های قدیمی یه سایت رو هک میکنه!

اگه عقل اونا در حد ما نیست, چرا بزرگترین تولید کننده ویروس در خاورمیانه هستند؟
چرا روی محصولات ما در سوپر مارکت عربی نوشته. اما روی محصولات اونا فارسی نوشته نشده؟
چرا سایت های بزرگ زبان عربی رو دارن اما ایرانی رو ندارن؟

حرف ایشون چیز دیگه ای هست ولی خب اگار بعضیا متوجه نیستن
هی بگید مخ ایرانی، نژاد ایرانی ببینیم به کجا میرسیم
مطمئن باشین اگه به خودمون نیاییم همین کشور های همسایه ازمون میزنن جلو
کاملا درست میگید:113:

shakari
June 17th, 2014, 22:16
چرا روی محصولات ما در سوپر مارکت عربی نوشته. اما روی محصولات اونا فارسی نوشته نشده؟
چرا سایت های بزرگ زبان عربی رو دارن اما ایرانی رو ندارن؟

ببخشید بابت این پاسخ هایم.
- چون اونا لامر هستند. =))
- مقصر شرکت تولید کننده هست که بخاطر یه صادرات اینا اونارو مینویسه.
- نمونه سایت ذکر کنین;)

سیدرضا بازیار
June 17th, 2014, 22:21
ببخشید بابت این پاسخ هایم.
- چون اونا لامر هستند. =))
- مقصر شرکت تولید کننده هست که بخاطر یه صادرات اینا اونارو مینویسه.
- نمونه سایت ذکر کنین;)

آره. مقصر شرکت هست. فکر کنم دستگاه تایپ اونا مشکل داره :D
من میتونم هزاران سایت رو به شما معرفی کنم!!!
مثلا: تویتر ایران رو تحریم کرده و اسمی از کشور ایران توی اون نیست
وب سایت شرکت سونی
Xperia™ Smartphones from Sony - Sony Smartphones (http://www.sonymobile.com/)

مینا-صیفی
June 17th, 2014, 22:23
نظر من اینه هر سایتی به هر نوع م دلیلی و راهی هک بشه و هر کسی و هر تیمی و هر کشوری و هر غیره باشه این نفوذ انجام بشود یعنی اون اسکریپت سایت و اون سرور هاست سایت نغص امنیتی دارد و جای صحیتی نیست سایتی هک بشه اصلا نیاز نیست بگید اون قوی بوده فلان بوده باید بگید من ضعیف بودم و نغص و نظام قوانین امنیتی به صورت 100% را رعایت نکردم این نظر منه.

shakari
June 17th, 2014, 22:27
وب سایت شرکت سونی

بنده منظورم استاتر تاپبک بود از درخواست لینک سایت.

elementary
June 17th, 2014, 22:30
وب سایت شرکت سونی

قانونش اینه خوبی خوبی بدی بدی !

سیدرضا بازیار
June 17th, 2014, 22:36
قانونش اینه خوبی خوبی بدی بدی !

اگه قرار بود همه طبق این قانون عمل کنن, این همه توی تظاهرات گفتیم مرگ بر آمریکا و... اونا باید به ما حمله میکردن
میدونم به ما ضربه های زیادی وارد کردن...!
اما اگه مثل ما عمل کرده بودن حالا هیچی نبودن
اونا تمرکز خود رو روی این گذاشتن تا پیشرفت کنن و ما محتاج اونا بشیم
ما هم تمرکز خودمون رو روی این گذاشتیم که ببینیم کی به ما توهین کرده تا بریم بهش توهین کنیم
حالا ما آرزوی یه ماشین خارجی رو داریم و باید پول 10 سال زحمات 10 کارگر رو جمع کنیم تا بتونیم یه ماشین خارجی بخریم

elementary
June 17th, 2014, 22:46
اگه قرار بود همه طبق این قانون عمل کنن, این همه توی تظاهرات گفتیم مرگ بر آمریکا و... اونا باید به ما حمله میکردن
میدونم به ما ضربه های زیادی وارد کردن...!
اما اگه مثل ما عمل کرده بودن حالا هیچی نبودن
اونا تمرکز خود رو روی این گذاشتن تا پیشرفت کنن و ما محتاج اونا بشیم
ما هم تمرکز خودمون رو روی این گذاشتیم که ببینیم کی به ما توهین کرده تا بریم بهش توهین کنیم
حالا ما آرزوی یه ماشین خارجی رو داریم و باید پول 10 سال زحمات 10 کارگر رو جمع کنیم تا بتونیم یه ماشین خارجی بخریم

دقیقا متن من رو نوشتی و من پاکش کردم فکر کردم مورد داره وقتی تو ایران میگن مرگ بر امریکا
اگه امریکا شما باشی بازم به ایران سرویس میدی؟! یا مثلا المانیا بگن مرگ بر ما . ایران میاد بازم به المان سرویس بده ؟! و یا باهاش خرید و فروشی بکنه یا همچین چیزی؟

سیدرضا بازیار
June 17th, 2014, 22:52
دقیقا متن من رو نوشتی و من پاکش کردم فکر کردم مورد داره وقتی تو ایران میگن مرگ بر امریکا
اگه امریکا شما باشی بازم به ایران سرویس میدی؟! یا مثلا المانیا بگن مرگ بر ما . ایران میاد بازم به المان سرویس بده ؟! و یا باهاش خرید و فروشی بکنه یا همچین چیزی؟
ایرادی نداره. چون ما هم در قدیم همینجوری بودیم
وقتی امام خمینی به ایرن اومد و انقلاب کرد, با این که همه مردم با شاه مخالف بودن اما امام خمینی به شاه توهین نکرد!!!
کشور ما همیشه با فرهنگ بوده. اما این فرهنگ داره از بین میره...

abbaskh
June 17th, 2014, 22:54
وب سایت شرکت سونی
تلفن‌های هوشمند ‎Xperia™‎‏ - ‏Sony Smartphones (Iran) (http://www.sonymobile.com/ir/)

سیدرضا بازیار
June 17th, 2014, 22:59
تلفن‌های هوشمند ‎Xperia™‎‏ - ‏Sony Smartphones (Iran) (http://www.sonymobile.com/ir/)
درسته
اینجا رو اشتباه کردم. چون نامی از ایران در صفحه اصلی نبود
اما یاهو ایران رو تحریم کرده
تویتر ایران رو تحریم کرده
بسیاری از سایت های بزرگ ایران رو تحریم کردن
به نحوی سعی میکنن عربستان رو بزرگتر از ایران نشون بدن و عربستان رو بیشتر از ایران قبول دارن

elementary
June 17th, 2014, 23:02
درسته
به نحوی سعی میکنن عربستان رو بزرگتر از ایران نشون بدن و عربستان رو بیشتر از ایران قبول دارن

به سایت های کوچیک برنامه نویسی یا هرچی ایمیل میزنی میگی میتونیم ایران رو اضافه کنیم ایمیل و ایپی و همچی رو بن میکنن نمونه سایت مثلا 1337day یا مثلا rapid7

Javan Host
June 17th, 2014, 23:10
دوستان عزیز
آیا اعراب بندگان خدا نیستند ؟‌‌ ( آیا قبول دارید ایران هم بد و خوب داره ؟‌)‌
پس به اعراب توهین نکنید
و با کمی دقت میتوانید امنیت سایت های خود را تا حدی بالا ببرید که از هرگونه هک شدن نترسید !

elementary
June 17th, 2014, 23:11
دوستان عزیز
پس به اعراب توهین نکنید
و با کمی دقت میتوانید امنیت سایت های خود را تا حدی بالا ببرید که از هرگونه هک شدن نترسید !

اگه کار گروه داعش باشه . برا خودشون هکر استخدام میکنن که خوده هکر ها یک ارشیو پرایوت شخصی دارن واسه خودشون که حتی زیرو دی هاشم نیست

haftsepehr
June 17th, 2014, 23:13
دوستان عزیز
پس به اعراب توهین نکنید

بنده با نظر ایشون موافقم

chaleshtor
June 17th, 2014, 23:55
درمورد این که چرا ما روی محصولاتمون زبان عربی رو میزنیم یکی از دلایل اون اینکه زبان دوم خارجی ما بعد از انگلیسی عرییه و به خاطر قرآنه
درمورد صفحات و بخش های عربی سایت ها
1- معمولا زبان رو بر اساس تقاضا اون سایت قرار میدن و حمعیت گفتاری اون زبان
2-ما تحریم هستیم و نباید توقع داشته باشیم اسمی از کشورمون یا زبانمون در یکی از سایت ها باشه
3-اگر رابطمون با کشور هایی همچون آمریکا خوب بود اونوقت میتونستید زبان فارسی و نام ایران رو درسایت ها ببینید
اگر واقعا بگیم این گروه تروریستی حمله ای به سایت های ایرانی کرده همون طور که قبلا گفتم کلاااین گروه از ایرانی و شیعه بدشون میاد
کما اینکه دین اسلام رو مشاهده کنیم دین اسلام ارجعیتی نداده عرب ها رو به ایرانیا و اتفاقا از ایرانیا بیشتر برای علم گفته و اونا رو قبول داره تا عربا رو
بحثی که میشه بیشتر بر میگرده به تعصب های ملی اگر بخوایم عرب و ایرانی کنیم به هیچ جا نمی رسیم و فقط باعث اختلافات میشیم و هیچ پیشرفتی نمیکنیم
عذر خواهی می کنم اگر کلا خارج از این بحث بود

mad-adwords
June 18th, 2014, 00:04
مگ سایت هاتون خیلی مهم هست که بیاند هک کنند یه چیزی می گی عزیز شاید کسی خواسته اذیت کنه الان هم فصل وبگردی ادم بیکار تو پیش هست شک نکن از بچه های این وطن اند مشکل شما من داشتم یکی مانور کرده روی سایت های یک سرور که نظر امنیت کم هست سایت داره دی داس می کنه
به هر قومیتی توهین نکنید

viva
June 18th, 2014, 00:38
سید بیا نظر بده

elementary
June 18th, 2014, 00:40
سید بیا نظر بده

افلاین هستن ! :))

hamedmj
June 18th, 2014, 01:09
میشه این بحث چرت و بی فایده رو ولش کنید ؟ :|

بعضیا شدن مدافع حقوق عرب :-w

برید به کار و زندگیتون برسید به جای اینکه اینجا 6 صفحه تایپ کنید :|

لمور کاتا
June 18th, 2014, 01:21
از نظر علوم جامعه شناسی فقط یه مشت بی سواد و کم سواد توهم قوم و نژاد برتر رو دارن. به این پدیده قوم مداری میگن که توی ویکیپدیا (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%82%D9%88%D9%85%E2%80%8C%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B 1%DB%8C) میتونید مطالعه کنید.
هر کسی که به مقداری سواد واقعی داشته باشه اینو قبول داره که همه ی مردم جهان مثل هم هستن جدا از رنگ پوست و نژاد و زبان , همه ی ما انسان هستیم . مهم اینه که انسانیت داشته باشیم نه توهم قوم مداری از روی کم سوادی .

چی باعث شده که فکر کنید که عرب ها از ایرانی ها عقب مونده ترن ؟ برعکس هزاران شخصیت برجسته در سطح جهان دارن و از چه از لحاظ سیاسی چه اقتصادی از ما سر تر هستن. همین توهمات باعث شده هربلایی از طرف نظام داران سرمون بیاد و بازهم خودمون رو برتر بدونیم و به کورش کبیر افتخار کنیم و خوشحال باشیم. به هر حال به دوستان توصیه میکنم مقداری مطالعات خودشون رو افزایش بدن و سطح فکری خود رو ارتقا بدن

elementary
June 18th, 2014, 01:24
میشه این بحث چرت و بی فایده رو ولش کنید ؟ :|

بعضیا شدن مدافع حقوق عرب :-w

برید به کار و زندگیتون برسید به جای اینکه اینجا 6 صفحه تایپ کنید :|

والا بخدا :d برین اینستاگرام از اینجا سریعتر پست میزارن در لحظه 3-4 تا براتون میاد

اخه استاتر هم نیست یکی بگه اینا واسه کی دارن نظر میدن :-s

mhiizadi
June 18th, 2014, 01:32
درسته

تحریم تقصیر اونا نیست که !
تقصیر ما هست که گفتیم میتونیم با تحریم ها کنار بیایم ؟؟!! نه ؟؟؟
پس کنار بیاید که تمام دنیا کشوری به اسم ایران رو دیگر نخواهند شناخت و نخواهند دانست که اصلا وجود دارد.

M.D.A
June 18th, 2014, 02:49
Cpanel وقتی با Brute Force هک بشه یعنی کانفیگ های امنیتی در حد پایه انجام نشدن دوست عزیز!

litetarh
June 18th, 2014, 08:22
هکر ها دو دسته هستند:
جوجه هکر به کسی میگن که از طریق مهندس اجتماعی, فک پیج و بعضی از باگ های قدیمی یه سایت رو هک میکنه!
...

ببخشید جسارت نشه ها , شما خودت میدونی مهندسی مع*** یا اجتماعی چیه که در مورد نظر میدی و اسمشو میزاری جوجه هکر ؟

سیدرضا بازیار
June 18th, 2014, 08:29
سید بیا نظر بده
من کسی نیستم که بخوام نظر بدم!!!
به شما توصیه میکنم اگه وقت کردید یکم هم کتاب مطالعه کنید...

حضرت امام در پیام خود در تاریخ 23 بهمن 57 یعنی یک روز بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و در اوج مسایل متعدد و پیچیده آن روزها به این امر اساسی چنین اشاره دارند:
«ما با مسلمین اهل تسنن یکی هستیم؛ واحد هستیم که مسلمان و برادر هستیم. اگر کسی کلامی بگوید که باعث تفرقه بین ما مسلمانها بشود، بدانید که یا جاهل هستند یا از کسانی هستند که می‏خواهند بین مسلمانان اختلاف بیندازند. قضیه شیعه و سنی اصلًا در کار نیست، ما همه با هم برادریم‏ » صحیفه امام،ج6،ص133

- - - Updated - - -

ببخشید جسارت نشه ها , شما خودت میدونی مهندسی مع*** یا اجتماعی چیه که در مورد نظر میدی و اسمشو میزاری جوجه هکر ؟

یه جورایی با یک بهونه ایی پسورد اصلی سایت رو از خود مدیر بگیرید
میدونم گرفتن پسورد از مدیر هزاران راه داره
اما جوجه هکر ها ابتدا سعی میکنن بعضی از روش های ساده رو استفاده کنن!!!

فکر میکنید هکر کسیه که یه باگ رو هک میکنه؟
هکر کسیه که با یه ویروس خرابکاری میکنه؟

اینا هکر نیستن. لمر هستن

هکر اونیه که هرگز از نرم افزار و اسکریپت و... استفاده نمیکنه
هکر به اون میگن که تونست باگی رو توی فیس بوک پیدا کنه که تعداد انگشت شماری در دنیا تونستن اون کار رو انجام بدن

litetarh
June 18th, 2014, 08:38

اینا هکر نیستن. لمر هستن

هکر به اون میگن که تونست باگی رو توی فیس بوک پیدا کنه که تعداد انگشت شماری در دنیا تونستن اون کار رو انجام بدن

دوستان توجه کنید مطلب جدید و متدد جدید هستش ایشون به مهندسی اجتماعی میگن !

واقعا سپاس گزارم عجب مطلب مفیدی بود ! بنده سابقه 4 سال در ضمینه امنیت و هکینگ داشتم ولی اصلا کلا این جواب واسم قانع کننده بود !

مرسی

سیدرضا بازیار
June 18th, 2014, 08:50
دوستان توجه کنید مطلب جدید و متدد جدید هستش ایشون به مهندسی اجتماعی میگن !

واقعا سپاس گزارم عجب مطلب مفیدی بود ! بنده سابقه 4 سال در ضمینه امنیت و هکینگ داشتم ولی اصلا کلا این جواب واسم قانع کننده بود !

مرسی

منم 7 سال سابقه دارم و کارم فقط نفوذ بوده...
مهندس اجتماعی یه روش هست که بزرگترین هکر ها ازش استفاده میکنن!!!
اما یه روش کلی هست و بخش های متعددی داره که باعث میشه جوجه هکر ها هم بیان سمت این روش
«مهندس اجتماعی انسانها را با روش‌های مختلف فریب داده و با متقاعد کردنشان از آنها برای دستیابی به اطلاعات، سوء استفاده می‌کند»
مقالات زیر رو بخونید تا متوجه بشید من چی میگم!!!

مهندسی اجتماعی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B3%DB%8C_%D8%A7%D8%AC% D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B9%DB%8C)
https://www.rasekhoon.net/article/show-85056.aspx

Witch King
June 18th, 2014, 09:15

چند مورد نام ببرید ؟

سیدرضا بازیار
June 18th, 2014, 09:28
چند مورد نام ببرید ؟

عربستان بزرگترین تهدید امنیتی خاورمیانه شناخته شد | پلیس فتا - پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران (http://www.cyberpolice.ir/information/24041)

tikweb.ir
June 18th, 2014, 09:42
خودشون که چیزی حالیشون نیست
اینقدر پول دارن میان به یه هکر دیگه حالا از هر جای جهان پول میدن میگن یه ویروس بنویس... خدا تومن هم بهش پول میدن

به همین راحتی

در ضمن این تاپیک ادامه پیدا نکنه خیلی بهتره
چون نه لینک اثبانی گذاشته شده نه هیچی ! و هر کی که سایت یا سرورش هک میشه که نباید بیاد اینجا بگه ! اگر این حمله در وسعت زیادی بود مطمئن باشید خبرش خیلی جاهای دیگه می پیچید...
شایعه ای بیش نیست که فقط با اینکارتون گروه داعش و امثالش رو بزرگ میکنید !

فقط جو میدید !

سیدرضا بازیار
June 18th, 2014, 09:49
من هم با تیک وب موافق هستم
بهتره ادامنه ندیم
بجای حمله هم امنیت سایت های خودمون رو بالا ببریم

w.h.t
June 18th, 2014, 10:00
سلام.اگه سایتی چیزی دارن بدید شاید بتونیم با گروهمون سایتشونو بخوابونیم و برتری ایرانیا رو ثابت کنیم

delta
June 18th, 2014, 10:07
ﺧﺒﺮ ﻓﻮﺭﯼ !!ﮔﺮﻭﻫﮏ ﺗﺮﻭﺭﯾﺴﺘﯽ ﺩﺍﻋﺶ ﺑﻪ 18 ﮐﯿﻠﻮﻣﺘﺮﯼ ﻣﺮﺯ ﺍﯾﺮﺍﻥﺭﺳﯿﺪﻥ . ﮐﺮﻣﺎﻧﺸﺎﻩ ﺩﺭ ﺧﻄﺮ ﮐﺎﻣﻠﻪ .ﺳﺮﻋﺖ ﻋﺠﯿﺐ ﺣﺮﮐﺖ ﺍﯾﻦ ﮔﺮﻭﻫﮏ ﺗﺮﻭﺭﯾﺴﺘﯽ ﺩﺭﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﻫﺎﯼ ﺯﻣﯿﻨﯽ ﺑﺎﻋﺚ ﺣﯿﺮﺕ ﮐﺎﺭﺷﻨﺎﺳﺎﻥ
ﻧﻈﺎﻣﯽﺟﻬﺎﻥ ﺷﺪﻩ . ﺧﺒﺮﻧﮕﺎﺭ ﺷﺒﮑﻪ ﺳﯽ ﺍﻥ ﺍﻥ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﺑﺎﺭ ﻣﻮﻓﻖ ﺷﺪﻩ ﺑﺎﺍﺑﻮﻣﺤﻤﺪ ﻓﺮﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﯾﻦ ﮔﺮﻭﻫﮏ
ﺗﺮﻭﺭﯾﺴﺘﯽ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﮐﺮﺩﻩﻭ ﺩﻟﯿﻞ ﺍﯾﻦ ﭘﯿﺮﻭﺯﯼ ﺳﺮﯾﻊ ﺭﻭ ﺟﻮﯾﺎ ﺑﺸﻪ . ﺍﺑﻮﻣﺤﻤﺪ : ﻣﺎ ﺳﺎﻟﻬﺎ ﺗﺤﺖ
ﻣﺤﺮﻭﻣﯿﺖ ﺑﻮﺩﯾﻢ . ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺑﻪ ﻣﺎ ﺗﻮﻫﯿﻦ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﻥ .ﻋﻘﺎﯾﺪ ﻣﺎ ﻣﺴﺨﺮﻩ ﻣﯽ ﺷﺪ . ﻫﺮ ﺟﺎ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﺳﺘﯿﻢ ﻋﻤﻠﯿﺎﺕ ﺍﻧﺘﺤﺎﺭﯼ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﯾﻢ ﺟﻮﺭﻧﻤﯽ
ﺷﺪ . ﺗﻮﯼ ﺳﻮﺭﯾﻪ ﻭ ﯾﻤﻦ ﻭ ﺑﺤﺮﯾﻦ ﻭ ... ﮐﻠﯽ ﻋﻤﻠﯿﺎﺕ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﺍﺩﻩ ﺑﻮﺩﯾﻢ ﮐﻪ ﻫﻤﺶ ﻣﻨﺠﺮ ﺑﻪ ﺗﻠﻔﺎﺕ ﺷﺪ .ﻭﺍﻗﻌﺎً ﺷﺮﺍﯾﻂ ﺑﺪﯼ ﺩﺍﺷﺘﯿﻢ .ﺗﺎ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﯾﮏ ﺭﻭﺯ
ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻡ ﮐﻪ ﺭﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩ ﺍﯾﺮﺍﻥﻋﻤﻠﯿﺎﺕ ﺍﻧﺘﺤﺎﺭﯼ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﻩ ﻭ ﺑﻤﺒﺶ ﻣﻨﻔﺠﺮ ﻧﺸﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﺗﻮﺑﺮﮔﺸﺖ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﻦ ﯾﮏ ﺟﻔﺖ ﮐﻔﺶ ﺗﻦ ﺗﺎﮎ
ﺳﻮﻏﺎﺗﯽﺁﻭﺭﺩ . ﺍﺯ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ﺍﻭﻧﺎ ﺭﻭ ﭘﺎﻡ ﮐﺮﺩﻡ ﻫﻤﻪ ﻣﺸﮑﻼﺗﻢ ﺣﻞ ﺷﺪﻩ . ﺩﯾﮕﻪ ﮐﺴﯽ ﺑﻪ ﻣﺎ ﺗﻮﻫﯿﻦ ﻧﻤﯽ
ﮐﻨﻪ . ﻫﻤﻪ ﺗﯿﻢ ﺍﻧﺘﺤﺎﺭﯼ ﺍﻡ ﺧﻮﺩﺷﻮﻥ ﺭﻭ ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ ﻣﻨﻔﺠﺮﮐﺮﺩﻥ . ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﻣﻮﻗﻊ ﺑﺮﺍﯼ ﺗﻤﺎﻡ ﻧﯿﺮﻭﻫﺎﯼ ﺳﻠﻔﯽ ﺍﻡ ﮐﻔﺶ ﺗﻦﺗﺎﮎ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺳﺮﻋﺖ ﺩﺭ
ﭘﯿﺸﺮﻭﯼ ﺭﻭ ﻣﺪﯾﻮﻥ ﮐﻔﺶﺗﻦ ﺗﺎﮎ ﻫﺴﺘﻢ ﻭ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﺭﻭ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﺗﻮﺻﯿﻪ ﻣﯽﮐﻨﻢ

viva
June 18th, 2014, 10:19
من کسی نیستم که بخوام نظر بدم!!!
به شما توصیه میکنم اگه وقت کردید یکم هم کتاب مطالعه کنید...

حضرت امام در پیام خود در تاریخ 23 بهمن 57 یعنی یک روز بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و در اوج مسایل متعدد و پیچیده آن روزها به این امر اساسی چنین اشاره دارند:
«ما با مسلمین اهل تسنن یکی هستیم؛ واحد هستیم که مسلمان و برادر هستیم. اگر کسی کلامی بگوید که باعث تفرقه بین ما مسلمانها بشود، بدانید که یا جاهل هستند یا از کسانی هستند که می‏خواهند بین مسلمانان اختلاف بیندازند. قضیه شیعه و سنی اصلًا در کار نیست، ما همه با هم برادریم‏ » صحیفه امام،ج6،ص133

- - - Updated - - -

اینا هکر نیستن. لمر هستن

برادر شما اینجا نمیدونی بحث سر چی هست همه چی میگی . ما با اهل تسنن و تشیع مشکل نداریم ، گروه داعش گروهی هست که اهل تسنن و مفتی ها اهل تسنن اهل عراق دستور جهاد دادن علیه اینها یعنی سنی ها هم این وحشی ها هم قبول ندارن شما هم اینها بحث شیعه سنی راه ننداز موقعی که تو کودکستان بودی من سیستان بلوچستان سرباز بودم بهترین دوستام اهل تسنن هستند مردمان با حال و با معرفتی هستن تو ایران هم هیچ وقت این بحث ها نبوده این گروه آدمکش که تو سوریه میلیون ها نفر کشت الانم تو عراق پس اینها رو به اهل تسنن نچسبون . اینجا هم بیخود از حقوق عرب ها دفاع نکن همین ها میخوان ایران رو بکنن مثل سوریه آقای هکر با 7 سال سابقه هک کردن

سیدرضا بازیار
June 18th, 2014, 10:51
برادر شما اینجا نمیدونی بحث سر چی هست همه چی میگی . ما با اهل تسنن و تشیع مشکل نداریم ، گروه داعش گروهی هست که اهل تسنن و مفتی ها اهل تسنن اهل عراق دستور جهاد دادن علیه اینها یعنی سنی ها هم این وحشی ها هم قبول ندارن شما هم اینها بحث شیعه سنی راه ننداز موقعی که تو کودکستان بودی من سیستان بلوچستان سرباز بودم بهترین دوستام اهل تسنن هستند مردمان با حال و با معرفتی هستن تو ایران هم هیچ وقت این بحث ها نبوده این گروه آدمکش که تو سوریه میلیون ها نفر کشت الانم تو عراق پس اینها رو به اهل تسنن نچسبون . اینجا هم بیخود از حقوق عرب ها دفاع نکن همین ها میخوان ایران رو بکنن مثل سوریه آقای هکر با 7 سال سابقه هک کردن

دوست عزیز من ادعای هکر بودن نمیکنم و نمیگم هکر هستم
شما اینجا به عرب ها توهین میکنید!!!
عرب ها سونی دارن. شیعه دارن و...
پس شما به همه اونا توهین کردید
عرب ها خوب دارن بد هم دارن. شما نمیتونین به همه اونا توهین کنید
دوست عزیز شما هم بجای این همه بی احترامی سعی کنید یکم مطالعه کنید...!
تیم امنیتی آشیانه داره سایت عربی هک میکنه. در عوض اونا هم به همه ما توهین میکنن
برید توی صفحه دیفیس اونا بخونید و ببینید چه توهین هایی به ما میکنن؟
تا کی میخواید این دشمنی رو ادامه بدید؟ آخرش که چی؟
شما دارید به بهانه داعش به عرب ها توهین میکنید
قبل از داعش هم به بهانه هایی به اونا توهین میکردید

در حال حاضر ما نمیتونیم توی انجمن کشور هایی مانند: عربستان - ترکیه - اسرائیل و... ثبت نام کنیم. چون ما رو محروم میکنن!

اینجا هم بیخود از حقوق عرب ها دفاع نکن همین ها میخوان ایران رو بکنن مثل سوریه آقای هکر با 7 سال سابقه هک کردن
همه عرب ها میخوان ایران رو کنن مثل سوریه؟

tikweb.ir
June 18th, 2014, 11:14
از اول تاپیک هم مشخص بود که تاپیک منحرف میشه...!! اونم به شدت !

viva
June 18th, 2014, 11:15
شما که مطالعه میکنی فرق داعش و اهل تسنن رو بدون اینها تکفیری هستند. اینجا کسی به عرب ها توهین نکرده

haftsepehr
June 18th, 2014, 11:35
Cpanel وقتی با Brute Force هک بشه یعنی کانفیگ های امنیتی در حد پایه انجام نشدن دوست عزیز!

با ایشون کاملا موافقم

chaleshtor
June 18th, 2014, 12:51
این تاپیک درمورد هک کردن یک سایت توسط گروه داعش بود نه دفاع یا زدن عرب ها و پیروان مذاهب
حالا من گفتم قبلش به توضیح کلی بذارم کسی ادامه نده اما انگار ادامه پیدا کرد تا الان و کلا تاپیک منحرف شد رفت
حالا هروقت به سایتای دیگه ایرانیا حمله کردن اونوقت یه کاری می کنیم

w.h.t
June 18th, 2014, 13:07
چرا اینقدر تاپیکو خراب میکنین.بحث کلا یه چیز دیگست.آقایون و خانوما همه شما خوب عربها بد.ول کنین بابا کل تاپیکو به پند میکشین به خاطر دشمنی یا دفاع از عرب.موضوع اصلی رو بچسبین

Kaspersky
June 18th, 2014, 13:50
از ما که هک نشده هنوز خدا رو شکر

litetarh
June 18th, 2014, 16:43
بابا این بسجی خیلی گنده بالا میاد یکی از برق بکشه اینو