PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در اجرای کرون جابز

azarnet
June 17th, 2014, 00:23
سلام
بعد از تغییر وب سرویس الان کرون جابز کار میکنه به صورت اتوماتیک و این پیام رو میده

Site error: the file <b>/home/???????????????????????</b> requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_lin_5.3.so to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the <a href="http://www.ioncube.com/lw/">ionCube Loader Wizard</a> to assist with installation.

وقتی هم که لینکشو فراخوانی میکنم صفحه سفید میاد اما ایمیلش که میاد اجرا میکنه دستورات رو
سرور ما خودمونه
باید چیکار کنم ؟

sht-design
June 17th, 2014, 00:34
این میگه که افزونه ioncube loader باید رو سرورتون فعال بشه
به مدیر سرور بگید فعالش کنه

azarnet
June 17th, 2014, 00:49
مشکل همینجاست که مدیر سرور خودمم این افزونه هم نصبه

Yas-Host
June 17th, 2014, 01:21
مشکل همینجاست که مدیر سرور خودمم این افزونه هم نصبه

کنترل پنل سی پنل هست یا دایرکت ادمین؟!

خروجی دستور php -v را در اینجا قرار بدید.

اگر در خروجی این دستور اسمی از این دیکدر بود که بر روی سرور شما بصورت کامل نصب می باشد.
اگر در خروجی این دستور اسمی از این دیکدر نبود که معلوم هست بر روی سرور شما نصب نیست (یا به درستی انجام نشده است).

برای نصب ioncube در سی پنل :
ابتدا فایل php.ini را حذف کنید:
rm /usr/local/lib/php.ini
(بر حسب تجربه اقدام به حذف این فایل کنید. در خیلی از موارد دیده شده است که چند بار اقدام به build شده است ولی به درستی فانکشن ها یا تابع ها فعال نشده است که بعد از حذف php.ini مشکل رفع شده است)
سپس از whm قسمت easy apache اقدام build از طریق پروفایل ایجاد شده (از قبل) کنید.

در دایرکت ادمین:
cd /usr/local/directadmin/custombuild
./build set ioncube yes
./build ioncube

موفق باشید.

Cpt.Liux
June 17th, 2014, 02:02
مطمئن هستید نصبه؟ یک php.ini داخلی برای cpanel وجود داره ها! کرن ها با تنظیمات اون انجام میشند.

azarnet
June 20th, 2014, 10:28
تمامی روش ها تست شد اما همچنان مشکل پا برجاست

- - - Updated - - -

راه دیگه ای نیست ؟
همه این کارارو کردم و کرده بودم اما بازم مشکل داره
چه کنیم ؟

chatsaz
June 20th, 2014, 10:49
بنده هم پارسال این مشکل رو داشتم تمامی ترفند هارو اجرا کردم ولی درست نشد با ارسال هر ایمیل این خطا رو میداد

در اخر نمیدونم خودش درست شد یا با تغییر سرور حل شد

Cpt.Liux
June 20th, 2014, 11:25
دوست عزیز جسارت نباشه. کارتون Troubleshooting نیست بدید یک نفر انجام بده. هزینه هم باهاش کنار بیاید. بالاخره یک دلیلی وجود داره که باید توی سرورتون پیگیری بشه.