PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساختن شرکت چقدر هزینه داره؟

سیدرضا بازیار
June 15th, 2014, 18:19
من یه شرکت برق رسانی دارم که بخاطر سن کمی که داشتم به نام من نبود و میخوام اون رو به نام خودم بزنم
حالا قصد دارم یه شرکت دیگه هم بسازم واسه خدمات اینترنت
در حال حاضر ساختن یه شرکت چقدر هزینه داره؟
میشه شرکت برق رسانی رو به شرکت اینترنتی تبدیل کرد؟

AvalinHost
June 15th, 2014, 18:42
من یه شرکت برق رسانی دارم که بخاطر سن کمی که داشتم به نام من نبود و میخوام اون رو به نام خودم بزنم
حالا قصد دارم یه شرکت دیگه هم بسازم واسه خدمات اینترنت
در حال حاضر ساختن یه شرکت چقدر هزینه داره؟
میشه شرکت برق رسانی رو به شرکت اینترنتی تبدیل کرد؟

برای مطلع شدن از هزینه های جاری باید به اداره ثبت اسناد و املاک شهرتون و قسمت ثبت شرکت ها مراجعه کنید.
برای تغییر موضوع شرکت هم باید اساسنامه شما تغییر کنه و موضوع شرکت رو به موضوع جدید تغییر بدین که برای اینکار هم فکر میکنم نیاز به درج در روزنامه رسمی به عنوان آگهی تغییرات شرکت باشه.
همچنین برای موضوع جدید شرکتتون نیاز به مدرک تحصیلی مرتبط یکی از اعضاء شرکتتون هست.

سیدرضا بازیار
June 15th, 2014, 19:23
ممنون
اگه ممکنه یکم بیشتر راهنمایی کنید
مثلا اگه بخوام شرکت خدمات دهنده اینترنت و... بسازم, از کجا باید شروع کنم؟
قبلا که شرکت برق رو ساختیم زیاد گیر ندادن. اما نمیدونم حالا واسه ساختن شرکت چه مدرکی لازم داره

aligoli
June 15th, 2014, 19:29
ممنون
اگه ممکنه یکم بیشتر راهنمایی کنید
مثلا اگه بخوام شرکت خدمات دهنده اینترنت و... بسازم, از کجا باید شروع کنم؟
قبلا که شرکت برق رو ساختیم زیاد گیر ندادن. اما نمیدونم حالا واسه ساختن شرکت چه مدرکی لازم داره

در کدام شهر ساکن هستید ؟

سیدرضا بازیار
June 15th, 2014, 19:30
در کدام شهر ساکن هستید ؟
استان فارس - شهرستان کازرون

rabis
June 15th, 2014, 19:50
سلام
ثبت شرکت اگر خودتون اقدام کنید هزینه زیادی نداره
نهایت حدود 100-150

سیدرضا بازیار
June 15th, 2014, 19:53
سلام
ثبت شرکت اگر خودتون اقدام کنید هزینه زیادی نداره
نهایت حدود 100-150

من الآن دفتر بزرگی رو واسه شرکت دارم
یعنی با 100 میلیون میتونم یه شرکت رسمی رو ثبت کنم؟:-?

rabis
June 15th, 2014, 19:58
من الآن دفتر بزرگی رو واسه شرکت دارم
یعنی با 100 میلیون میتونم یه شرکت رسمی رو ثبت کنم؟:-?
مرد مومن 100-150 هزار تومن
ثبت شرکت در انگلستانش از ایران حدود 6 میلیون خرج داره

NaqsheQw
June 15th, 2014, 20:05
بین 50 الی صد هزار تومان هست کل هزینه ها.

البته مجوز شرکت معمولی بگیرید

بعد برد دنبال بقیه چیزها
برای خدمات اینترنت
isp
حدقال سن باید 25 سال تمام + مدرک تحصیلی کارشناسی باشه حتماً

delta
June 15th, 2014, 20:08
بهتره قبل زدن شرکت یک تحقیقی کنید.ما شرکت زدیم دفتر زدیم 3 ماهه نابود شدیم.آمدم مغازه زدم براش به عنوان دفتر سودش بیشتره.دنگ و فنگ هم نداره!

سیدرضا بازیار
June 15th, 2014, 20:10
بین 50 الی صد هزار تومان هست کل هزینه ها.

البته مجوز شرکت معمولی بگیرید

بعد برد دنبال بقیه چیزها
برای خدمات اینترنت
isp
حدقال سن باید 25 سال تمام + مدرک تحصیلی کارشناسی باشه حتماً

من باید صبر کنم تا 25 سالم بشه؟؟؟:102:
اینجوری باید 7 سال صبر کنم
میتونم شرکت رو به نام یکی دیگه بگیرم و فعالیت رو شروع کنم؟ بعد که 25 سالم شد اون رو به نام خودم بزنم؟

بهتره قبل زدن شرکت یک تحقیقی کنید.ما شرکت زدیم دفتر زدیم 3 ماهه نابود شدیم.آمدم مغازه زدم براش به عنوان دفتر سودش بیشتره.دنگ و فنگ هم نداره!

مغازه دارم. دفتر هم دارم
اما اگه بخوام مثلا: نمایندگی پنل پیامکی به صورت مستقیم از اپراتور رو بگیرم باید صاحب شرکت باشم
یک سری کار ها رو میخوام انجام بدم که باید صاحب یه شرکت باشم. (یه شرکت داریم که به نام پدرم هست و نتونستم بزنم بنام خودم) حالا میخوام خودم هم یه شرکت بزرگ داشته باشم

asdadsdxz
June 16th, 2014, 00:17
من باید صبر کنم تا 25 سالم بشه؟؟؟:102:
اینجوری باید 7 سال صبر کنم
میتونم شرکت رو به نام یکی دیگه بگیرم و فعالیت رو شروع کنم؟ بعد که 25 سالم شد اون رو به نام خودم بزنم؟

مغازه دارم. دفتر هم دارم
اما اگه بخوام مثلا: نمایندگی پنل پیامکی به صورت مستقیم از اپراتور رو بگیرم باید صاحب شرکت باشم
یک سری کار ها رو میخوام انجام بدم که باید صاحب یه شرکت باشم. (یه شرکت داریم که به نام پدرم هست و نتونستم بزنم بنام خودم) حالا میخوام خودم هم یه شرکت بزرگ داشته باشم
نیازی به مغاذه و دفتر هم نیست
نیازی به این چیزا نیست برای ثبت شرکت خدمات اینترنتی یا تجارت الکترونیک نیازی به مدرک و.. نیست
به یکی از این دفتر هایی که کارشون ثبت شرکت هاست ۲۰۰تا۳۰۰ تومن بدید خودشون همه کار ها رو میکنند ۲۰-۳۵ روزه
شما میتونید توی قسمت فعالیت های شرکت هر چیزی رو که تو لیست هست انتخاب کنید هم میتونه مربوط به کامپیوتر باشه هم برق و چیزای دیگه
فقط از فعالیت ها نیاز به مجوز داره که اونم فکر نمیکنم شما نیازی داشته باشه
مثلا بخواهید شرکت خدمات پزشکی بزنید باید ۲ نفر از اعضای شرکت دارای مدرک پزشکی باشن
مثلا بخواهید شرکت بانکی بزنید باید از بانک مرکزی مجوز داشته باشید یا مثلا بخواهید تو موضوع شرکت بزنید صدور بیمه نامه باید از بیمه مرکزی مجوز داشته باشید ولی مثلا برای خدمات بیمه مجوزی نمیخواد
کلا شرکتی که شما میخواهدی ثبت کنید نیازی به مدارک و مجوز نخواهید داشته (شاید واسه قسمت خدمات برقی بگن مثلا یک نفر دارای مدرک لیسانس باید عضو باشه)
فکر کنم کازرون روزنامه خبر جنوب مربوط به شیراز هست تهیه کنید تو قسمت نیازمندی ها پز از تبلیغات شرکت های هست که این کار ها رو انجام میدن یه زنگ بزنید یا مراجعه کنید کامل راهنمایتون میکنند(تو سایت روزنامه خبر جنوب هم برید هست )

mizbanpars.com
June 16th, 2014, 00:34
با استفاده از شرکت هایی که ثبت شرکت انجام میدن میتونید ثبت کنید
هزینه معمولا در حدود 250 هزار تومان تا 500 هزار تومان هست (بسته به مدت زمان انجام ثبت و سیاست کاری شرکت)

meva300
June 16th, 2014, 01:23
برای ثبت شرکت شما تنها با 100 هزار تومان سرمایه اولیه میتونید شرکتتون رو ثبت کنید