PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرتون درباره ی تهران هاستینگ

cloobhaa
June 15th, 2014, 17:47
با سلام من قبلا هاست از اینا داشتم اما سایت دوروز بسته بود و به تیکت ها هم جواب نمیدادن
شما نظرتون چیه؟
دنبال یک نمایندگی هاست لینوکس خوبم

besthosti.com
June 15th, 2014, 22:01
گروهشون رو می شناسم ایشون را تایید می کنم پارسال از یس آپ سرور ارایه میداد که اکثرا هم قیمت خوبی داشت.

mehrdad-arch
June 15th, 2014, 22:19
دامین ازشون دارم قبلا vps داشتم کارشون خوبه تایید میشن

Javan Host
June 15th, 2014, 23:13
در مورد هاست لینوکس در خدمت هستم !
اما قطعی سرویس ممکن برای هر هاستینگی ایجاد بشود و این نشانه بی کیفیتی نیست اگر شما مشتریان گرامی کم لطفی نکنید !

Faraz4u
June 16th, 2014, 09:19
سلام
به جرات میتونم بگم بد ترین بی اخلاق ترین دروغ گو ترین هاستینگی که در این سال ها میشناسم همین تهران هاستنیگ هست
به هیچ عنوان هیچ معامله ای با این شخص را توصیه نمیکنم
اگر خواستین پیام خصوصی بزنین مدارکشم براتون ارسال میکنم که خودتون قضاوت کنید

بنده نزیک یک سال و نیم پیش سر قضایای این اقا 10 بار به فتا و دادسرا رفتم و درخواست زدم . enamd ایشون هم البته مطمئن نیستم ولی فکر میکنم سر همین قضیه باطل شد!

viasky
June 16th, 2014, 09:51
به هیچ عنوان ایشون توسیه نمیشه
مشکلات زیادی داشتیم.... در دوران دور
بستن وب سایت ها بدون هماهنگی - تمدید نکردن سرور
یک روز مانده به اعتبار سرور اعلام کردن که سرور و برای شما تمدید نمیکم - تصور کنید یک سرور که 20 مشتری روی اون قرار داره....
بعد از اون هم اولین جایی بود می دیدم که می گفتن باید 10 روز زودتر سرور را تمدید کنید - در واقع هر 20 روز پول یک ماه سرور را می گرفتن
دلار هم وقتی شما کارتون پیگر بود و مثلا آی پی می خواستید میگفت 4000 هزار تومان و شما هم مجبور بودی پرداخت کنی
نمایندگی هاست هم داشتیم ازشون در قدیم - ناگهانی سایت ها رو بسته و چندتا بک آپ نصفه و نیمه بهتون میدن و خودشون هم می دنن کارایی نداره
نمایندگی درصدی فروش سرور مجازی هم داشتیم - دقیقا می پرسید چی می خواید که همون و بهتون نده! ( خیلی راحت عرض کردم)
در کل به هیچ عنوان از طرف بنده پیشنهاد نخواهند شد
موفق باشید

storage
June 16th, 2014, 10:32
به هیچ عنوان ایشون توسیه نمیشه
مشکلات زیادی داشتیم.... در دوران دور
بستن وب سایت ها بدون هماهنگی - تمدید نکردن سرور
یک روز مانده به اعتبار سرور اعلام کردن که سرور و برای شما تمدید نمیکم - تصور کنید یک سرور که 20 مشتری روی اون قرار داره....
بعد از اون هم اولین جایی بود می دیدم که می گفتن باید 10 روز زودتر سرور را تمدید کنید - در واقع هر 20 روز پول یک ماه سرور را می گرفتن
دلار هم وقتی شما کارتون پیگر بود و مثلا آی پی می خواستید میگفت 4000 هزار تومان و شما هم مجبور بودی پرداخت کنی
نمایندگی هاست هم داشتیم ازشون در قدیم - ناگهانی سایت ها رو بسته و چندتا بک آپ نصفه و نیمه بهتون میدن و خودشون هم می دنن کارایی نداره
نمایندگی درصدی فروش سرور مجازی هم داشتیم - دقیقا می پرسید چی می خواید که همون و بهتون نده! ( خیلی راحت عرض کردم)
در کل به هیچ عنوان از طرف بنده پیشنهاد نخواهند شد
موفق باشید

شما کجا پیشنهاد می کنید؟

hostfire
June 16th, 2014, 10:34
شما کجا پیشنهاد می کنید؟

دیتاشک میخواید کار کنید؟اگر بله مجید عیسی لو . .

خطاب به استارتر : تهران هاستینگ شرکتیست که پشت شمارو یهو خالی میکنه

cloobhaa
June 16th, 2014, 11:13
نماد هم ندارن میدونم دروغ گو هستن مجبور شدم سرویس بگیرم