PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند به یک سرور مجازی لینوکس یا ویندوز با سرعت بالا

srashedian
June 8th, 2010, 23:46
سلام
من در حال حاضر از یک سرور مجازی با این مشخصات استفاده میکنم:

فضا: 50 گیگابایت
رم: 512 مگابایت
پهنای باند: 1.5 ترابایت
سیستم عامل لینوکس
قیمت ماهیانه 18 هزار تومان

اما این سرور مجازی فعلی سرعت خیلی پایینی داره... یه سرور میخوام که بتونه از لحاظ امکانات و قیمت با این رقابت کنه (حداکثر تا سقف 25 هزار تومان) و سرعت دانلود بسیار بالایی هم داشته باشه... به خصوص به دلیل مشکل سرعت دانلود دارم جا به جا میشم، میخوام سرعت دانلودش واقعا بالا باشه...
شما پیشنهادی دارید؟؟؟
ممنون میشم اگه کسی سرویسی رو میشناسه معرفی کنه...
یا اگه خودتون سرویس میدید، تمام مشخصات مورد نیاز و فنی رو هم ارائه کنید...

منظورم از سرعت دانلود بالا این هست که من از این vps برای دانلود استفاده میکنم (فایلها رو روی این سرور کش یا لیچ میکنم، بعد از روی سرور دانلودشون میکنم روی کامپیوترم)... اما سرعت دانلودم از این سرور فعلی واقعا پایینه... به عنوان مثال من با اکانت رپیدشیر، هر شب نزدیک به 1 گیگابایت از رپیدشیر دانلود میکنم، اما همون فایل رو اگه بیارم روی سرور خودم (لیچ کنم، با اکانت) و بعد از روی سرور بخوام دانلودش کنم بیشتر از 500 مگابایت نمیتونم دانلود کنم توی یک شب...

RezaFH
June 8th, 2010, 23:52
سرعت انتقال فایل از سرو به سرور ، اول به پورت سرور اصلی (اگر شیر داده باشه به vps ها) ، یعد به میزان مصرف سایر vps ها و سوم به لینکی که ازش دانلود میکنید ، بستگی داره

اول بفرمایید سرور شما کجاست ؟ (کدوم دیتاسنتر یا اگر نمیدونید کدوم کشور)
دوم اینکه پورتش چند مگابیت هست ؟
سوم اینکه شما با چه سرعتی میتونید دانلود کنید ؟
چهارم هم اینکه انتظار چه سرعتی رو دارید ؟

با دونستن جواب این سوال ها بهتر میشه آفر داد :)

vPsPersia.COM
June 8th, 2010, 23:56
شما هم خدا رو میخوای ، هم خرما ،

پول که نمیدی ، بعد میگی سرعت بالا ، رم بالا ، سی پی یو بالا ، همه چیز خوب ، کیفیت خوب ، اما پول کم !

معلومه اون VPS شما که 18 تومان هست با رم 512 ، 256 رم هست و 256 هم Burst Ram .

طرف میگه رم 1گیگ رو میدم 15 تومان ،زودی میگید شماره حساب بده ، همین الان میرزم ، اما فکر نم کنید طرف پول سرورش رو از کجا میده با این قیمت .

256 رم میده ، 768 Burst :((

srashedian
June 9th, 2010, 00:08
شما هم خدا رو میخوای ، هم خرما ،

پول که نمیدی ، بعد میگی سرعت بالا ، رم بالا ، سی پی یو بالا ، همه چیز خوب ، کیفیت خوب ، اما پول کم !

معلومه اون VPS شما که 18 تومان هست با رم 512 ، 256 رم هست و 256 هم Burst Ram .

طرف میگه رم 1گیگ رو میدم 15 تومان ،زودی میگید شماره حساب بده ، همین الان میرزم ، اما فکر نم کنید طرف پول سرورش رو از کجا میده با این قیمت .

256 رم میده ، 768 Burst :((

سلام... به گفته شرکتی که این سرویس رو میده، 512 مگابایت داره رم میده و درصورت نیاز 256 مگابایت برست هم بهش اضافه میشه... حالا این که این حرف چقدر واقعیه نمیدونم... اما بالاخره باید به فکر توانایی مالیمم باشم دیگه :دی

سرعت انتقال فایل از سرو به سرور ، اول به پورت سرور اصلی (اگر شیر داده باشه به vps ها) ، یعد به میزان مصرف سایر vps ها و سوم به لینکی که ازش دانلود میکنید ، بستگی داره

اول بفرمایید سرور شما کجاست ؟ (کدوم دیتاسنتر یا اگر نمیدونید کدوم کشور)
دوم اینکه پورتش چند مگابیت هست ؟
سوم اینکه شما با چه سرعتی میتونید دانلود کنید ؟
چهارم هم اینکه انتظار چه سرعتی رو دارید ؟

با دونستن جواب این سوال ها بهتر میشه آفر داد :)

در مورد اینکه منظورم چی بود، با رنگ قرمز توی همون پست اول بیشتر توضیح دادم، با سرعت ترنسلود مشکلی ندارم، سرعت دانلود خودم از سرور به کامپیوترم پایینه...
اینکه چه دیتاسنتری هست نمیدونم (اگه ضروریه بپرسم، اما فکر میکنم توی کانادا هست)
پرتش 100 مگابایت هست...
اگه منظورتون از دانلود، سرعت ترنسلود هست (دانلود سرور به سرور) سرعت ترنسلود واقعی تقریبا 1.6 مگابایت هست...
اینکه انتظار چه سرعتی دارم رو فکر کنم شما تصور کردید من به سرعت ترنسلود بالا احتیاج دارم، توضیحات اضاه شده به پست اول رو بخونید، اگه مسئله ای بود توضیح بیشتر بدید، با کمال میل درخدمتم.

RezaFH
June 9th, 2010, 00:20
منظورم از سرعت دانلود بالا این هست که من از این vps برای دانلود استفاده میکنم (فایلها رو روی این سرور کش یا لیچ میکنم، بعد از روی سرور دانلودشون میکنم روی کامپیوترم)... اما سرعت دانلودم از این سرور فعلی واقعا پایینه... به عنوان مثال من با اکانت رپیدشیر، هر شب نزدیک به 1 گیگابایت از رپیدشیر دانلود میکنم، اما همون فایل رو اگه بیارم روی سرور خودم (لیچ کنم، با اکانت) و بعد از روی سرور بخوام دانلودش کنم بیشتر از 500 مگابایت نمیتونم دانلود کنم توی یک شب...

پس مورد دوم که گفتم درسته
یعنی مصرف VPS های دیگه که روی اون سرور هستند ، بالا هست (شب ها هم که اکثر جاها ترافیک رایگاه هست ، مصرف بالاتر میره و سرعت کم میشه)

دوستان میتونن آفر های خوبی بدن و مشکلی هم نداشته باشید با سرعتش (البته اگر اولش یه تست بگیرید یا اینکه با ضمانت برگشت وجه در صورت نارضایتی ، به نفع خودتون خواهد بود)

ما هم دو روز دیگه فروش ویژه خواهیم داشت از سروری با پورت یک گیگابیت که قیمت سرور هارو میتونید اینجا (http://webdd.ir/VDS-OVH.html) ببینید
پی نوشت 1 : این قیمت ها برای فروش وِیزه 1 ماهه هست (بعدا افزایش خواهد یافت)
پی نوشت 2 : فروش ویژه از 2 روز دیگه شروع خواهد شد و فعلا پلانهای دیگه موجود هست

ضمانت برگشت وجه تا 3 روز برای سرورهای مجازی
تضمین آپتایم تا 99.9 درصد در ماه
و همچنین تضمین سرعت بالا (پورت سرور یک گیگابیت هست و روی سرور های مجازی 100 مگابیت اختصاصی داده خواهد شد که سرعت انتقال فایل تا 12.5 مگابایت قابل دسترسی خواهد بود)

موفق باشید :)

mr.he3am
June 9th, 2010, 00:25
خواستید در خدمتتون هستم
آدرس پلان ها : پشتیبانی وست دیتا - سبد خرید (http://www.portal.vastdata.net/cart.php?gid=3)
آی دی یاهو : sale.vastdata
شماره شرکت : 4407322-0261
شماره موبایل : 09193244793
برخی از مشتریان :
websoftdownload.com
gigscript.info
film-baran.com
mybbiran.com
rankfa.com
.comاسکریپت
empratoor.com

srashedian
June 9th, 2010, 00:33
پس مورد دوم که گفتم درسته
یعنی مصرف VPS های دیگه که روی اون سرور هستند ، بالا هست (شب ها هم که اکثر جاها ترافیک رایگاه هست ، مصرف بالاتر میره و سرعت کم میشه)

دوستان میتونن آفر های خوبی بدن و مشکلی هم نداشته باشید با سرعتش (البته اگر اولش یه تست بگیرید یا اینکه با ضمانت برگشت وجه در صورت نارضایتی ، به نفع خودتون خواهد بود)

ما هم دو روز دیگه فروش ویژه خواهیم داشت از سروری با پورت یک گیگابیت که قیمت سرور هارو میتونید اینجا (http://webdd.ir/VDS-OVH.html) ببینید
پی نوشت 1 : این قیمت ها برای فروش وِیزه 1 ماهه هست (بعدا افزایش خواهد یافت)
پی نوشت 2 : فروش ویژه از 2 روز دیگه شروع خواهد شد و فعلا پلانهای دیگه موجود هست

ضمانت برگشت وجه تا 3 روز برای سرورهای مجازی
تضمین آپتایم تا 99.9 درصد در ماه
و همچنین تضمین سرعت بالا (پورت سرور یک گیگابیت هست و روی سرور های مجازی 100 مگابیت اختصاصی داده خواهد شد که سرعت انتقال فایل تا 12.5 مگابایت قابل دسترسی خواهد بود)

موفق باشید :)

پلن هاتون خوبه تا حدودی (ممکنه پهنای باند کم بیارم که حالا یه کاریش میکنیم دور همی :دی) اما هم پلن فرانسه که شما لینکشو دادید هم پلن های آلمانتون پورت 100 مگ هستن... ایشالا دو روز دیگه ببینیم با پلن های جدیدتون سورپرایزمون میکنید یا نه...

خواستید در خدمتتون هستم
آدرس پلان ها : پشتیبانی وست دیتا - سبد خرید (http://www.portal.vastdata.net/cart.php?gid=3)
آی دی یاهو : sale.vastdata
شماره شرکت : 4407322-0261
شماره موبایل : 09193244793
برخی از مشتریان :
websoftdownload.com
gigscript.info
film-baran.com
mybbiran.com
rankfa.com
.comاسکریپت
empratoor.com

پلن یکتون قیمتش خوبه، کانفیگش به شدت پایینه (به خصوص پهنای باند که یقینا کم میارم... نزدیک به ماهیانه 700 گیگابایت پهنای باند میخوام) سرویس دوم کانفیگش قابل قبوله، قیمتش نجومیه...
به هر حال ممنون از لطفتون

MagicVps.Com
June 9th, 2010, 01:31
رم 512
هارد 70 گیگ
پهنای باند هم 3 ترا بایت
پورت 1 گیگ

قیمت هم 30 تومنه فقط هم همین یک دونه مونده اگر میخواهی بهت بدم تست کنی سرعت دانلودش حدود 25 تا 30 مگ هستش

برای دانلود از روی خود سرور هم سرعتش خوبه میتونی چک کنی و مقایسه کنی با سرور فعلیت

والبته ویندوز هستش

RezaFH
June 9th, 2010, 01:46
پلن هاتون خوبه تا حدودی (ممکنه پهنای باند کم بیارم که حالا یه کاریش میکنیم دور همی :دی) اما هم پلن فرانسه که شما لینکشو دادید هم پلن های آلمانتون پورت 100 مگ هستن... ایشالا دو روز دیگه ببینیم با پلن های جدیدتون سورپرایزمون میکنید یا نه...

توضیح دادم که :
پورت خود سرور های آلمان 100 مگابیت هست که روی VPS ها شیر میشه
در حالی که سرور فرانسه پورت یک گیگابیت دارد و برای هر VPS پورت 100 مگابیت اختصاصی داده خواهد شد (یعنی سرعت شما تقریبا 10 برابر سرور فعلی تان خواهد بود که فکر نکنم کم باشه :d)
فروش ویژه هم مربوط به همین پلان ها هست (سرور فرانسه)
پلان سوم فکر کنم کاملا جوابگوی شما باشد (با پهنای باند 750 گیگابایت)

:)