PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش ست کردن دامنه ir روی هاست

sina
June 15th, 2014, 11:27
اول وارد ایرنیک شید و با گزینه ی ورود رو انتخاب کنید تا بتونید داخل اکانتتون شید:
20964

با وارد کردن شناسه یا پست الکترونیک، گذرواژه و متن داخل کادر، وارد اکانت خود شید. اگر در ایرنیک اکانت ندارید، می توانید نحوه ی ساخت آن را اینجا بخوانید.
20965

بعد از ورود از قسمت منوی بالا، دامنه ها و سپس دامنه های من رو انتخاب کنید:

20966

بعد از مشخص کردن دامنه ای که می خواهید تنظیمش کنید، بر روی علامت فلش کوچک کنار NS (external-link) کلیک کنید:

20967

حالا در قسمت کارگزار دامنه، Name Server هایی رو که از هاست (یا سرویس دهنده وبلاگتون) دریافت کردید، اینجا وارد کنید:

20968

به عنوان مثال من این دامنه رو برای sitelutions.com تنظیم کردم که در تصویر زیر می بینید.

20969

پس از انجام تنظیمات مورد نظر روی دکمه 20970 کلیک کنید.

حالا تنظیمات انجام شده است و باید چند ساعت صبر کنید تا بتوانید از دامنه روی Name Server های جدید استفاده کنید.

nimafire
June 17th, 2014, 22:08
اموزش مناسبی است.
با توجه به اینکه nic.ir سیستم خود را تغییر داده است، تصاویر جدید و مراحل جدید را جایگزین کنید

parsasky
August 21st, 2014, 18:53
اینکه واسه دایرکت هست فقط

ali-rezam
August 22nd, 2014, 01:46
اموزش مناسبی است.
با توجه به اینکه nic.ir سیستم خود را تغییر داده است، تصاویر جدید و مراحل جدید را جایگزین کنید
فکر نکنم تفاوتی بین مراحل باشه ها !