PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالاتی در مورد آنتن outdoor

javadhey
June 14th, 2014, 22:39
سلام
دوستان بنده قصد دارم 10 الی 20 کیلومتر ( کم و بیش) وایرلس ارسال کنم، میخواستم ببینم دوستان چه آنتنی را پیشنهاد میدهند؟
در کل انتنهای وایرلس تا چه حدی را میتوانند ارسال کنند؟ آیا Max دارند؟

ممنون میشم قیمت و توضیحات تکمیلی ارائه دهند.

با تشکر.

parspardazan
June 14th, 2014, 22:46
سلام
دوست عزیز توی سایت ایسام انواع آنتن ها هست توضیحاتشم هست
اینم آدرسش
موبایل، تبلت، لپ تاپ، سکه و اسکناس، دوربین، کامپیوتر، ساعت، لباس، کفش، کیف | ایسام (http://esam.ir)

elementary
June 14th, 2014, 23:00
سلام
دوستان بنده قصد دارم 10 الی 20 کیلومتر ( کم و بیش) وایرلس ارسال کنم، میخواستم ببینم دوستان چه آنتنی را پیشنهاد میدهند؟

با تشکر.

روی چه فرکانسِ؟

ULTRAWEB
June 15th, 2014, 01:39
هفته پیش یک چیزی دیدم خوف کردم تو ایران :) توی 18کیلومتر فرکانس 24 گیگاهرتز:)
iاز دبی چیزی بهم گفتن قاچاقی اوردن 5 میلیون هرکدومش:)
اینم خودش
airFiber | Ubiquiti Networks, Inc. (http://www.ubnt.com/airfiber)
البته فکر کنم این باند فرکانسی جرم باشه هرچند کسی هم استفاده نمیکنه از این باند و فکر نکنم اصلا کسی بفهمه به این زودی ها
که این تجیهزات استفاده میشه البته دیده شده این پلیس بیکار میشه با اسپکتروم انالیز می افته تو شهر:)

M.D.A
June 15th, 2014, 01:54
سلام

با تشکر.

سلام

لطفا به سوالات بنده پاسخ بدید تا توضیحات دقیق خدمتتون ارائه بشه.

1) تا چه مقدار میخواهید هزینه کنید؟
2) مورد مصرف چیست؟ (یعنی قصد اشتراک گزاری اینترنت دارید یا مواردی مثل انتقال تصویر دوربین و...)
3) پهنای باند مورد نیاز در این شبکه بی سیم؟
4) به چند کاربر میخواهید سرویس بدید یا اینکه تنها یک کاربر از آنتن قرار هست سرویس بگیره؟
5) در بین دو نقطه مانع فیزیکی وجود داره یا خیر؟

فعلا به این سوالات پاسخ بدید تا بریم سر دیگر صحبت ها

موفق باشید

javadhey
June 15th, 2014, 15:35
به ایده شخصی، حداقل هزینه، اما اگر پیشنهادی هم در قیمت های بالا دارید بفرمایید لطفا، اما در وحله اول، قیمت پایین
2) مورد مصرف چیست؟ (یعنی قصد اشتراک گزاری اینترنت دارید یا مواردی مثل انتقال تصویر دوربین و...)
قصد اشتراک گذاری اینترنت
قصد داریک یک لود بالانسر بزارم، 4 اینترنت 1مگ متصل کنم بهش، اما سوالم اینجاست که پهنای باند در انتخاب انتن مهم هست مگر؟ اخه هر ماه ممکن است سرعت یا پهنا تفاوت کند.
4) به چند کاربر میخواهید سرویس بدید یا اینکه تنها یک کاربر از آنتن قرار هست سرویس بگیره؟
یک الی دو الی سه، اما میخوام محدودیت های این مورد رو بدونم لطفا
در یک شهر است، بی شک ساختمان و ... وجود داره، اما سعی میکنم تا حداکثر ببرم بالا اگر تفاوت ایجاد کنه.

elementary
June 15th, 2014, 15:48
اگه بخواین مردم با دیوایس های موبایل و ... بگیرن اون دستگاهی که بالا لینکش هست خوبه ولی باید گرینده ها هم قوی باشند ولی نه اگه میخواین هر کلاینت یک دستگاه بزار رو پشت بوم بهتره که خودتون 6 عدد نانواستیشن رو روی میله گرد ببندیدن و به هرکلاینت هم یک نانو استیشن بدید

M.D.A
June 15th, 2014, 15:53
به ایده شخصی، حداقل هزینه، اما اگر پیشنهادی هم در قیمت های بالا دارید بفرمایید لطفا، اما در وحله اول، قیمت پایین
قصد اشتراک گذاری اینترنت
قصد داریک یک لود بالانسر بزارم، 4 اینترنت 1مگ متصل کنم بهش، اما سوالم اینجاست که پهنای باند در انتخاب انتن مهم هست مگر؟ اخه هر ماه ممکن است سرعت یا پهنا تفاوت کند.
یک الی دو الی سه، اما میخوام محدودیت های این مورد رو بدونم لطفا
در یک شهر است، بی شک ساختمان و ... وجود داره، اما سعی میکنم تا حداکثر ببرم بالا اگر تفاوت ایجاد کنه.

منظور از پهنای باند ترافیک روزانه نبود (سرعت انتقال برای هر کلاینت منظور بنده بود)
در مورد سرعت پهنای باند و موارد مشابه بله نوع دستگاه های شما خیلی مهمه
اینکه پرسیدم به چند نفر میخواید سرویس بدید هدف دریافت مقدار سطح پوشش هست.
یعنی اینکه کلاینت های شما در یک راستا هستند یا خیر یکی در شرق یکی در غرب؟
لطفا وضعیت مکانی کلاینت هارو هم بگید و ترجیحا یک عکس هوایی قرار بدید که بهتر هست.
در صورت وجود موانعی مثل ساختمان و... باید عرض کنم که یا باید بیخیال وایرلس بشید یا اینکه از دکل استفاده کنید.

موفق باشید