PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شاهکار جدید مخابرات تهران !

smhnw
June 14th, 2014, 12:47
آقا جدیدا حس میکنم تمامی این isp ها فکر میکنن مردم چقندرن !

یه ملک استیجاری توی تهران داریم امروز صبح زنگ زدم 2020 میگه که اگه سرویس محدود (حجمی) میخواید خود مالک خط باید اقدام کنه و شما فقط میتونید سرویس نامحدود خریداری کنید!!!!

همه نوعشو دیده بودیم ، والا این نو بره !

حس میکنن پاچه ی مردم گشاده!

Javan Host
June 14th, 2014, 12:53
کار جالبی کردند !

dertgtr
June 14th, 2014, 12:58
مخابرات خیلی وقته که شورس رو در آورده . تو برخی استانها هم برعکس انجام داده یعنی سرویس نامحدود رو کلا برداشته تا مشتری رو مجبور به خرید پلان حجمی کنه . با این توضیح که پهنای باند مصرفی رو درست محاسبه نمی کنه یعنی اگر شما 500 کیلوبابت مصرف کنی دوبرابر و یک مگابایت حساب می کنه د ز د ی همیشه بالا رفتن از دیوار ملت نیست !
جالبه که خط مسی کاربرهایی که از شرکت های خصوص خرید می کنند رو به زور و بدون اطلاع قبلی فیبر نوری می کنه و کاربر رو مجبور به خرید از مخابرات می کنه ! انحصار طلبی مخابرات !

smhnw
June 14th, 2014, 13:04
مخابرات خیلی وقته که شورس رو در آورده . تو برخی استانها هم برعکس انجام داده یعنی سرویس نامحدود رو کلا برداشته تا مشتری رو مجبور به خرید پلان حجمی کنه . با این توضیح که پهنای باند مصرفی رو درست محاسبه نمی کنه یعنی اگر شما 500 کیلوبابت مصرف کنی دوبرابر و یک مگابایت حساب می کنه د ز د ی همیشه بالا رفتن از دیوار ملت نیست !
جالبه که خط مسی کاربرهایی که از شرکت های خصوص خرید می کنند رو به زور و بدون اطلاع قبلی فیبر نوری می کنه و کاربر رو مجبور به خرید از مخابرات می کنه ! انحصار طلبی مخابرات !

برادر من این که خوبه !!!

توی شهر ما (لرستان-دورود) حدود یک ساله یک منطقه رو فیبر نوری کردن !

بعد میری مخابرات که برای اون ناحیه اینترنت بگیری خیلی راحت میگن که نمیتونیم ارائه بدیم!!!

یعنی حتی تجهیزات دادن اینترنت روی بستر فیبر نوری هم ندارن !!!!!

SainaServer
June 14th, 2014, 13:05
همه ی شرکت ها دارن یه جوری گوش مردم را میبُرند
الان های وب شما اگه بخوای مثلا این ماه 1 مگ داری برای ماه بعد بخوای 2 مگ بگیری حتما موقع سفارش باید یه مقدار از حجم باقی مانده باشه وگرنه فقط باید سرویس قبلی رو تمدید کنی
خودِ پشتیبانشون خندش گرفته بود از این حرکت !!!
من میگفتم الان من میخوام 2مگ بگیرم 1روز از این سرویسم باقی مانده که اینو نمیخوام دیگه
میگفت شما باید 1گیگ حجم بخرید بعد تغییر سرویس برای شما فعال میشه !!!!

smhnw
June 14th, 2014, 13:14
های وب که پنلش اینطوریه کلا!

ولی اینکه بخوان اینطوری مردم رو سر ببرن خیلی زورش میاد آدم!!!

dertgtr
June 14th, 2014, 13:34
برادر من این که خوبه !!!

توی شهر ما (لرستان-دورود) حدود یک ساله یک منطقه رو فیبر نوری کردن !

بعد میری مخابرات که برای اون ناحیه اینترنت بگیری خیلی راحت میگن که نمیتونیم ارائه بدیم!!!

یعنی حتی تجهیزات دادن اینترنت روی بستر فیبر نوری هم ندارن !!!!!

نوشته شما رو که خوندم باز شکر خدا کردم که همین اینترنت زغالی زورفروشی مخابران بی کیفیت رو دارم ! :d

SainaServer
June 14th, 2014, 13:40
های وب که پنلش اینطوریه کلا!

ولی اینکه بخوان اینطوری مردم رو سر ببرن خیلی زورش میاد آدم!!!
به نظر شما پس اینکه پنلشون اینجوری باشه مناسبِ دیگه ؟ !

smhnw
June 14th, 2014, 13:47
به نظر شما پس اینکه پنلشون اینجوری باشه مناسبِ دیگه ؟ !این مسائل مربوط به کانفیگ اکانتینگشون میشه !منم این کارشونو تائید یا رد نکردم !مشکلیه که هست دیگه ...

emperor3508
June 14th, 2014, 14:13
کلا هر جا میرم یا از مخابرات شاکی هستن یا دنبال سرویس دهنده دیگه میگردن !
اخه اینم شد اینترنت

meysam021
June 14th, 2014, 14:32
والا بخدا من برا سیستم خونم 5 گیگ میگیرم تو 8 روز تموم میشه چیزی هم دانلود نمیکنم ، نامحدود رو هم ماه گذشته برداشتن از خوزستان

sht-design
June 14th, 2014, 15:06
شما 5 گیگ رو تو 8 روز تموم کردی من چی بگم که یک گیگ رو تو 12 ساعت تموم کردم اونم فقط با وب گردی سرعت 128!

همینه دیگه هر چی پیج باز کنی رو جزو دانلود حساب میکنند البته من اون موقع اینترنت آسیاتک داشتم رفتم گفتم میخوام برام در بیارین این 1 گیگ چجور تو 12 ساعت تموم شده اونا هم هی امروز فردا کردن کلا از خیرش گذشتم

الان سرویس مخابرات دارم ، قبلا نا محدود داشتم اما سرعت دانلود جالبی نداره سرویس نا محدود مثلا 128 کیلوبایتش روی 10 ثابته!!!!!

این است اینترنت ایران دیگه
رفیق داشتم قطر بود بهم زنگ زده بود گفت سرویس اینترنتم معمولیه سرعتشم زیاد نیست 400 اینا هست!!
حالا ما اون موقع 128 به زور گیر میاوردیم!!

elementary
June 14th, 2014, 15:12
شما 5 گیگ رو تو 8 روز تموم کردی من چی بگم که یک گیگ رو تو 12 ساعت تموم کردم اونم فقط با وب گردی سرعت 128!

همینه دیگه هر چی پیج باز کنی رو جزو دانلود حساب میکنند البته من اون موقع اینترنت آسیاتک داشتم رفتم گفتم میخوام برام در بیارین این 1 گیگ چجور تو 12 ساعت تموم شده اونا هم هی امروز فردا کردن کلا از خیرش گذشتم

الان سرویس مخابرات دارم ، قبلا نا محدود داشتم اما سرعت دانلود جالبی نداره سرویس نا محدود مثلا 128 کیلوبایتش روی 10 ثابته!!!!!

این است اینترنت ایران دیگه
رفیق داشتم قطر بود بهم زنگ زده بود گفت سرویس اینترنتم معمولیه سرعتشم زیاد نیست 400 اینا هست!!
حالا ما اون موقع 128 به زور گیر میاوردیم!!

دلیل اینکه از مخابرات میگیری چیه؟! اسایتک هویجه ؟! خخخخ من اسیاتک دارم 1 مگ نامحدود ماهی حدود 100 تومن سرعت دانلودمم هم 800 هست !! روزی هم 30 گیگ دانلود میکنم و موردی نبوده برو اسیاتک بگیر خوبه!

parspardazan
June 14th, 2014, 15:14
سلام
مخابرات خیلی مردمو اذیت می کنه

sht-design
June 14th, 2014, 15:37
دلیل اینکه از مخابرات میگیری چیه؟! اسایتک هویجه ؟! خخخخ من اسیاتک دارم 1 مگ نامحدود ماهی حدود 100 تومن سرعت دانلودمم هم 800 هست !! روزی هم 30 گیگ دانلود میکنم و موردی نبوده برو اسیاتک بگیر خوبه!

شاید شما تهران هستی واستون خوبه

وقتی بنده واسه یک گزارش حجم اینترنت 5 هفته امرز فردا کردند واسم خوب زده میشم ازشون

حداقل مخابرات خوبیش اینه که 24 ساعته هستند خودشون هم راحت خطوط رو چک میکنند به همه چیزم دسترسی دارند
من خودم 2 هفته توی نمایندگی آسیاتک کار میکردم!!! اون موقع تازه حرف از سرویس نامحدود میزدند

parspardazan
June 14th, 2014, 16:26
دوست عزیز سرویس از آسیا تک خواستید در خدمتیم

elementary
June 14th, 2014, 16:34
شاید شما تهران هستی واستون خوبه

وقتی بنده واسه یک گزارش حجم اینترنت 5 هفته امرز فردا کردند واسم خوب زده میشم ازشون

حداقل مخابرات خوبیش اینه که 24 ساعته هستند خودشون هم راحت خطوط رو چک میکنند به همه چیزم دسترسی دارند
من خودم 2 هفته توی نمایندگی آسیاتک کار میکردم!!! اون موقع تازه حرف از سرویس نامحدود میزدند

اسیاتک بخواین هر جای ایران باشید براتون فعال میکنم پلن جدید بالای ده مگ هم میتونم بهتون بدم

smhnw
June 14th, 2014, 16:40
تبلیغ دیگه؟؟!!

sht-design
June 14th, 2014, 16:43
دمتون گرم
ما یه نظری دادیم حالا همه شدن ارائه دهنده اینترنت
اینجا قسمت فروشه؟! :|

CrisS
June 14th, 2014, 16:46
اسیاتک بخواین هر جای ایران باشید براتون فعال میکنم پلن جدید بالای ده مگ هم میتونم بهتون بدم

هر جای ایران؟!
بررسی شماره میزنم واسه شهر ما نداره اصلا

ehsaun_kkt
June 14th, 2014, 16:46
آقا جدیدا حس میکنم تمامی این isp ها فکر میکنن مردم چقندرن !

یه ملک استیجاری توی تهران داریم امروز صبح زنگ زدم 2020 میگه که اگه سرویس محدود (حجمی) میخواید خود مالک خط باید اقدام کنه و شما فقط میتونید سرویس نامحدود خریداری کنید!!!!

همه نوعشو دیده بودیم ، والا این نو بره !

حس میکنن پاچه ی مردم گشاده!

حالا اینور!! خوزستان کلا نامحدود رو برداشت!!!!!

باید به کی شکایت کنیم خدا میدونه؟؟؟؟

زنگ میزنم 2020 اهواز، میگه نامحدود نداریم!! میگم چرا برداشتی میگه دیگه اینطوری شده بخاطر اینکه هزینه کم شه

parspardazan
June 14th, 2014, 16:50
دوست عزیز فقط بهتون پیشنهاد دادم
بعدشم هزینه ای رو مگه گفتم می گیرم که شما میگید فروش؟

elementary
June 14th, 2014, 16:53
هر جای ایران؟!
بررسی شماره میزنم واسه شهر ما نداره اصلا
والا اینجور که دوستم داره میده اینترنت رو وایمکس داره میده البته شایدم روی 5.8 بده بستگی فاصله شما تا اون هست ! البته این درصورتی هست که سرویس اون شهر نباشه ! یعنی از یه شهر دیگه میاره تو مرکزمخابراتی adsl lan میزاره

iranwhsrver
June 14th, 2014, 16:54
این ISp هایی که سررشتون از جای دیگه هم هستش تازگی ها یه کاراریی کردن که آدم واقعا خنده اش میگیره...
تازگی هم مد شده که اگه مثلا بعداز اینکه اینترنتت تموم شدش اگر همون روز پرداخت نکنی وجه رو هر روزی که پرداخت نکنی 100 تومن روش کارمزد حساب میشه مثلا منی که یک ماه نباشم و اینترنت قطع باشه یه نت 3 گیگ گرفتم 15 تومن توی این سه ماه حساب کنید که جریمه دیرکرد من چقدر شده..
واقعا شرمساری هستش

sht-design
June 14th, 2014, 16:56
خب شما میخواین رایگان بدید؟!!!
آفر که شاخ دم نداره
منم خودم یه پیشنهاد دادم به یکی از دوستان نتیجه اش این شد : چند روز محرومیت به خاطر عدم رعایت قوانین
آره دوست عزیز من اینجا اینجوره!

- - - Updated - - -

این ISp هایی که سررشتون از جای دیگه هم هستش تازگی ها یه کاراریی کردن که آدم واقعا خنده اش میگیره...
تازگی هم مد شده که اگه مثلا بعداز اینکه اینترنتت تموم شدش اگر همون روز پرداخت نکنی وجه رو هر روزی که پرداخت نکنی 100 تومن روش کارمزد حساب میشه مثلا منی که یک ماه نباشم و اینترنت قطع باشه یه نت 3 گیگ گرفتم 15 تومن توی این سه ماه حساب کنید که جریمه دیرکرد من چقدر شده..
واقعا شرمساری هستش

خب آسیاتک هم همینجوره
تا 3 روز اگر پرداخت نکنی هر روز 150 تومان قبلا جریمه میومد ، الان رو دیگه نمیدونم

Javan Host
June 14th, 2014, 17:10
با سلام دوستان یک سوال !
اگر روی خطی هیچ یک از شرکت ها adsl ندند
میتوانیم به مخابرات مراجعه کتیم و درخواست خط تلفن دیگری بدهیم تا adsl بر روی آن داده بشود !؟

sht-design
June 14th, 2014, 17:17
با سلام دوستان یک سوال !
اگر روی خطی هیچ یک از شرکت ها adsl ندند
میتوانیم به مخابرات مراجعه کتیم و درخواست خط تلفن دیگری بدهیم تا adsl بر روی آن داده بشود !؟

با سلام خدمت شما
ببخشید حرفم کامل نیست اما تا جایی که میدونم شما رو راهنمایی میکنم

اگر روی خطی اشتراک اینترنت بهتون ندن یعنی پورت خالی وجود نداره برای منظقه مخابراتی شما
بعضی ها به خاطر همین مشکلات مجبورن اشتراک وایرلس بگیرن
اگر شما مراجعه کنید به مخابرات خط جدید توی همون مرکز و منطقه مخابراتی ایجاد میشه پس فرقی نداره
بازم سوال کنید از دوستان مخابراتی بیشتر راهنماییتون میکنند ، شاید مشکل خط شما چیز دیگری غیر از کمبود پورت باشه

Javan Host
June 14th, 2014, 17:19
با سلام خدمت شما
ببخشید حرفم کامل نیست اما تا جایی که میدونم شما رو راهنمایی میکنم

اگر روی خطی اشتراک اینترنت بهتون ندن یعنی پورت خالی وجود نداره برای منظقه مخابراتی شما
بعضی ها به خاطر همین مشکلات مجبورن اشتراک وایرلس بگیرن
اگر شما مراجعه کنید به مخابرات خط جدید توی همون مرکز و منطقه مخابراتی ایجاد میشه پس فرقی نداره
بازم سوال کنید از دوستان مخابراتی بیشتر راهنماییتون میکنند ، شاید مشکل خط شما چیز دیگری غیر از کمبود پورت باشه

نه به خاطر پورت خالی نیست دوست عزیز !
خط های این منطقه قدیمی هست به همین خاطر سرویس نمیدهند و در اثر پرداخت نکردن قبض این خط جمع شده !
حال اگر خطی جدید با شماره ی جدید از مخابرات گرفته بشه میشه از جایی دیگه ای دی اس ال تهیه کرد ؟!

sht-design
June 14th, 2014, 17:21
نه به خاطر پورت خالی نیست دوست عزیز !
خط های این منطقه قدیمی هست به همین خاطر سرویس نمیدهند و در اثر پرداخت نکردن قبض این خط جمع شده !
حال اگر خطی جدید با شماره ی جدید از مخابرات گرفته بشه میشه از جایی دیگه ای دی اس ال تهیه کرد ؟!

اگر شماره جدید بگیرید بله، چرا که نه!

Javan Host
June 14th, 2014, 17:22
اگر شماره جدید بگیرید بله، چرا که نه!

اگر خطی جدید مخابرات به ما بده و خود مخابرات روی این خط ای دی اس ال بده
شرکت های دیگه هم بر روی این خط سرویس میدند اونوقت ؟!

elementary
June 14th, 2014, 17:23
تو تنظیمات مودمتون برید !! و یه قسمتی هست که میگه پهنای خطتون باندتون چقدره من تو تهران شرکت میزنه 20 مگ ولی خونه روی 12 مگ میزنه ولی اگه خط خراب باشه روی 4 هست یعنی بیشتر از 4 مگ نمیتونید بگیرید شما میگیری ولی فکر میکنی مخابرات بهت نمیده

sht-design
June 14th, 2014, 17:30
اگر خطی جدید مخابرات به ما بده و خود مخابرات روی این خط ای دی اس ال بده
شرکت های دیگه هم بر روی این خط سرویس میدند اونوقت ؟!

اگر توی اون منطقه مخابراتی پورت خالی موجود باشه آره میدن