PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشتری مداری به چه قیمتی؟

delta
June 14th, 2014, 11:31
سلام.مستقیم میرم سر اصل مطلب.آقا توهین و بی احترامی مشتری تو این انجمن بیش از حد زده بالا.الکی نندازید گردن مدیریت که ربطی به مدیریت انجمن نداره.خودتون خواستید این رفتار رو باهاتون داشته باشند.خداشاهده تو چندین و چند تاپیک دیدم مشتری ها طلبکارانه و با بی احترامی تمام درخواست سرویس میکنند و همکاران محترمه با این که دارند میبینند طرف بی شعور هست بازم بهش جواب میدند و آفر میدند و بعضی ها خم و راست دارند براش میشوند.. واقعا شان شما در چه حد هست؟ به خاطر 20 هزار تومان حاظرید یک مشتری بی شعور بی ادب رو بپذیرید؟ کار رو تو این بین هاستینگهای جدید و نو پا خراب میکنند و کاری کردند که مشتریها پر رو شوند. بله گفتند همیشه حق با مشتریست اما واقعا این حرف درسته؟ به چه قیمتی؟
تو چند تاپیک دیدم مشتری رسما به همکاران قدیمی و با شخصیت کلی توهین کردند و بقیه همکارا به جای طرفداری و اینکه حداقل بهش تذکر بدند به خاطر 10 هزار تومان مشتری ساکت شدند و آفر خودشون رو به مشتری میدند..واقعا آن 10 هزار تومان ارزش داره همکار محترم که به همکارت اینقدر توهین بشه؟

طرف آمده تاپیک زده یک هاست پرسرعت چند صد گیگی میخوام در حد مشخصات سرور اختصاصی میده بعد تهش مینویسه فقط هاستینگای اینماد دار و شرکتی آفر بدند.بودجه ماهانه 30 هزار تومان میخوام بدم!! کسی الکی آفر نده نمیتونید پشتیبانی کنید حوصلتون رو ندارم بعدا دبه در نیارید و .... بعد 20 تا همکار آفر میده طرف 19 تاشو د ز د و سرویس بی کیفیت و افتضاح و فلان فلانی هستی و... بهش نصبت میده!! بقیه هم میشینن تماشا میکنند و بازم آفر میدند! جناب مشتری آن 30 تومان پول آدامس آنی که مسخرش میکنی و توهین میکنی هم نیست.حد خودتو بدون!

یک کلام.آقا مشتری رو دارید پر رو میکنید.البته جسارت نشه به مشتریهای محترمه منظور با بعضی اشخاص هست که حد خودشونو نمیدونن. نمیخوام تبلیغات بشه اما خدایی دوستان این هاست دل رو ببینید؟ به هر کسی سرویس نمیده.مشتری اگرمیلیونر هم باشه اخلاق مناسب نداشته باشه قبولش نمیکنه! همیشه هم مشتری قربون صدقش میره...بهتره کمی یاد بگیریم از بعضی ها.

Cpt.Liux
June 14th, 2014, 11:56
من در زمینه ارائه سرویس هاستینگ نیستم خودم ولی با شما
کاملا موافق هستم. متاسفانه یه سری به خاطر 20 تومن بیشتر کل کلاس ارائه خدمات رو آوردن پایین. اصلا چه معنی داره شما ببینی به شرایط مشتری میخوری یا نه؟ مشتری باید بیاد دونه دونه تاپیک هارو بخونه ببینه کدوم مناسب وسع مالی و شرایطش هست.

persianmagic
June 14th, 2014, 12:04
سلام.مستقیم میرم سر اصل مطلب.آقا توهین و بی احترامی مشتری تو این انجمن بیش از حد زده بالا.الکی نندازید گردن مدیریت که ربطی به مدیریت انجمن نداره.خودتون خواستید این رفتار رو باهاتون داشته باشند.خداشاهده تو چندین و چند تاپیک دیدم مشتری ها طلبکارانه و با بی احترامی تمام درخواست سرویس میکنند و همکاران محترمه با این که دارند میبینند طرف بی شعور هست بازم بهش جواب میدند و آفر میدند و بعضی ها خم و راست دارند براش میشوند.. واقعا شان شما در چه حد هست؟ به خاطر 20 هزار تومان حاظرید یک مشتری بی شعور بی ادب رو بپذیرید؟ کار رو تو این بین هاستینگهای جدید و نو پا خراب میکنند و کاری کردند که مشتریها پر رو شوند. بله گفتند همیشه حق با مشتریست اما واقعا این حرف درسته؟ به چه قیمتی؟
تو چند تاپیک دیدم مشتری رسما به همکاران قدیمی و با شخصیت کلی توهین کردند و بقیه همکارا به جای طرفداری و اینکه حداقل بهش تذکر بدند به خاطر 10 هزار تومان مشتری ساکت شدند و آفر خودشون رو به مشتری میدند..واقعا آن 10 هزار تومان ارزش داره همکار محترم که به همکارت اینقدر توهین بشه؟

طرف آمده تاپیک زده یک هاست پرسرعت چند صد گیگی میخوام در حد مشخصات سرور اختصاصی میده بعد تهش مینویسه فقط هاستینگای اینماد دار و شرکتی آفر بدند.بودجه ماهانه 30 هزار تومان میخوام بدم!! کسی الکی آفر نده نمیتونید پشتیبانی کنید حوصلتون رو ندارم بعدا دبه در نیارید و .... بعد 20 تا همکار آفر میده طرف 19 تاشو د ز د و سرویس بی کیفیت و افتضاح و فلان فلانی هستی و... بهش نصبت میده!! بقیه هم میشینن تماشا میکنند و بازم آفر میدند! جناب مشتری آن 30 تومان پول آدامس آنی که مسخرش میکنی و توهین میکنی هم نیست.حد خودتو بدون!

یک کلام.آقا مشتری رو دارید پر رو میکنید.البته جسارت نشه به مشتریهای محترمه منظور با بعضی اشخاص هست که حد خودشونو نمیدونن. نمیخوام تبلیغات بشه اما خدایی دوستان این هاست دل رو ببینید؟ به هر کسی سرویس نمیده.مشتری اگرمیلیونر هم باشه اخلاق مناسب نداشته باشه قبولش نمیکنه! همیشه هم مشتری قربون صدقش میره...بهتره کمی یاد بگیریم از بعضی ها.

دقیقا همینطور هست البته 10 -20 درصد اینطور هستند که 99% به خاطر سن کمشون هست

بعضی مشتری ها هستند که فکر میکنند با خرید یک سرور 15 20 هزار تومانی کل سایت و سرورهای فرونشده رو صاحب شدند و به خودشون اجازه میدند با لحن بسیار بدی با فروشنده صحبت کنند و تربیت نداشته خانوادگی خودشون رو نمایش بدند

واقعا که بعضی همکاران اینهارو بسیار پر رو کردند. البته منظور تمامی کاربران نیست و کاربران فهیم و با ادب بسیار زیادی هم تو همین انجمن وجود داره

توصیه من هم برخورد هم 15-20 هزار تومان ارزش اعصاب خوردکنی و بی احترامی رو نداره

تشکر از استارتر عزیز :53:

storage
June 14th, 2014, 12:30

مشتری که اولین توهین کند = سرویس باید حذف شود

وقتی چنین کاری انجام نمی دهید فرهنگی غلط رواج می دهید. در حالی که در قوانین همه سرویس دهنده ها همین ذکر شده ولی انجام نمی دهند

Javan Host
June 14th, 2014, 12:46

با حرف شما موافقم و خیلی هم موافقم اما ....
یک ضرب المثل هست میگه خرهم می**ه باید چوب تو ک*نش کرد ؟!!
ما فروشندگان احترام مشتری ها رو تا جایی که خود مشتری با ما همراه باشید نگه میداریم و خواهیم داشت !
اگر مشتری بی احترامی کنه باز هم ما بهش بی احترامی نخواهیم کرد و فقط در پشتیبانی این شخص کمی کم و کاستی میزاریم !
بهترین کار و حرفه ای ترین رفتار همین هست !‌
شعور هر کس نشانگر شخصیت اوست !
موضوع بعد اینماد هست که بسیاری از مشتری ها گمان میکنند با داشتن یک نماد که با فرستادن مشخصات و ثبت سایت به شما میدهند تضمین کننده ی کیفیت هست ؟!
به امید روز های بهتر !
موفق و پیروز باشید !

seyyed_ahmad
June 14th, 2014, 16:25
سلام.
من خودم فقط و فقط یه مصرف کننده و مشتری هستم ولی حرفهای استارتر واقعا درست و به جا هست .
مشتری اونم نیو یوزر ۲۰۱۴ میاد تاپیک میزنه اگه نماد نداری اگه پشتیبانی نداری وقت منو نگیر!!!!!!!!!
عجیبا غریبا
با تشکر از استارتر

Mr.Te0
June 14th, 2014, 16:34
موضوع اینجا جالب میشود که حتی فروشندگان با هر حربه ای که دارند سعی بر خراب کردن همکار خود دارند و با گذاشتن قیمت های نجومی که حتی با این قیمت ها هزینه ای پی های روی سرور مورد نظر تامین نمیشود ، باعث افزایش مشتری نماها و خراب شدن بازار میشوند.
تمامی این اعمال فقط برای به پایین کشیدن رقیب تجاری و همکار خود میباشد.
در اکثر مواقع هم این کار باعث تضرر شخص میشود ولی برای ضربه زدن از هیچ کاری ابا نمیکند.
(( ای کاش رقابت برای سرویس دهی بر سر قیمت ها نبود بلکه رقابتی سالم بر اساس کیفیت و مشتری مداری بود))

RoobinaServer
June 14th, 2014, 16:34
سلام.
من خودم فقط و فقط یه مصرف کننده و مشتری هستم ولی حرفهای استارتر واقعا درست و به جا هست .
مشتری اونم نیو یوزر ۲۰۱۴ میاد تاپیک میزنه اگه نماد نداری اگه پشتیبانی نداری وقت منو نگیر!!!!!!!!!
عجیبا غریبا
با تشکر از استارتر

به به کاربر سید احمد خیلی وقته انجمن فعالیت آنچنان ندارید دلمون تنگ شده بود برای دیدن یوزرتون :) (جدی گفتم).

---------------

استارتر محترم اگر دقت کنید خیلی از کاربران قدیمی هم کنار کشیدن کلا انجمن افتاده دست به قول دوستان یک سری که سنشون خیلی پائینه و هی تاپیک های فروش و درخواست ها میاد بالا.

کاربر به جایی رسیده میاد میگه قوانین هاستینگ باید به نفع مشتری باشه و همیشه حق با مشتریه پرداخت هم نکرد باید سرویس رو نگه دارید هر وقت خواستیم پرداخت کنیم :-| (دقیقا از انجمن اومده بود)

حالا یه کاربر دیگه 3-4 ساله مشتری ماست اصلا نمیبینیم کی میاد کی میره واسه خودش پرداخت میکنه صداشم در نمیاد و حرفه ای هم هست.

شما الان یه تاپیک بزن سرور میخوای رم 512 ماهی 5 تومان. به جان خودم کلی آفر میاد :)

من نمیدونم هزینه آیپی در میاد ؟ مشتری میگه سرور میخوام در حد ابر سرور ماهی تا این قدر هم هزینه میتونم بکنم. یکی نیست بگه مرد مومن بالاخره بر اساس هزینت آفر داده بشه یا بر اساس درخواستت ؟ آخرشم میگه شما معتبر نیستی میره سراغ یکی دیگه. ما نفهمیدیم اعتبار از رو چی میبینن ، قصد خریده یا تخریب.

کلا از انجمن نمیشه مشتری خوبی گرفت. این نظر بنده و تجربه بنده هست فقط به درد برند بالا بردن میخوره تو گوگل(که اونم داره کم کم خراب میشه فکر کنم).

همین 40 دقیقه پیش با یکی صحبت کردم گفت رم 512 میخوام گفتم ... تومان هست گفت تو انجمن دارند زیر 10 تومان میدن چه خبره ***ی تا این حد ؟ :) :-|

ما که 6 ماهی هست قطع امید کردیم به درست شدنش بقیه رو نمیدونم :)

یا حق

parspardazan
June 14th, 2014, 16:37

دوست عزیز درود
کاملا باهاتون موافقم
البته یک مسئله دیگری هم هست اکثر کسانی که توی اینترنت هستن سن زیادی ندارن وبه اون حد از درک نرسیدن که احترام متقابل رو درک کنن

iranwhsrver
June 14th, 2014, 16:51
متاسفانه حق با شماست...
و همینطور RoobinaServer (http://www.webhostingtalk.ir/member/43051/)
بنده شاهده این هستم که دوستان محترمی که سنشون بین 14 الی 16 هستش درخواست خرید داشتن و هیچ چیزی از هاستینگ و خدمات میزبانی نمیدونن اما متاسفانه فقط دوست دارن به آزار و اذیت کردن دیگرون بپردازند..
حتی مثلا عده ای میگن که هاست بهم بده همه کاراشو واسم انجام بده عضو بشو ... ینی به ما تیکیت میدن که شما کاراشو انجام بده و من یه 20 تومن میدم واس هاستینگ خب این حرف واقعا مسخرس که به خاطر 20 تومن من بی یام کارای اون نوجونی رو بکنم که خودشم هم میتونه انجامش بده و یادبگیره حتی خوودش..
بنده بازم پیشنهاد میکنم که با همه به متانت رفتار کنید اما شخصیت و حرفه ی کارخودتون رو به هیچ عنوان زیر سوال نبرید
با احترام

persianmagic
June 14th, 2014, 16:57
به به کاربر سید احمد خیلی وقته انجمن فعالیت آنچنان ندارید دلمون تنگ شده بود برای دیدن یوزرتون :) (جدی گفتم).

---------------

استارتر محترم اگر دقت کنید خیلی از کاربران قدیمی هم کنار کشیدن کلا انجمن افتاده دست به قول دوستان یک سری که سنشون خیلی پائینه و هی تاپیک های فروش و درخواست ها میاد بالا.

کاربر به جایی رسیده میاد میگه قوانین هاستینگ باید به نفع مشتری باشه و همیشه حق با مشتریه پرداخت هم نکرد باید سرویس رو نگه دارید هر وقت خواستیم پرداخت کنیم :-| (دقیقا از انجمن اومده بود)

حالا یه کاربر دیگه 3-4 ساله مشتری ماست اصلا نمیبینیم کی میاد کی میره واسه خودش پرداخت میکنه صداشم در نمیاد و حرفه ای هم هست.

شما الان یه تاپیک بزن سرور میخوای رم 512 ماهی 5 تومان. به جان خودم کلی آفر میاد :)

من نمیدونم هزینه آیپی در میاد ؟ مشتری میگه سرور میخوام در حد ابر سرور ماهی تا این قدر هم هزینه میتونم بکنم. یکی نیست بگه مرد مومن بالاخره بر اساس هزینت آفر داده بشه یا بر اساس درخواستت ؟ آخرشم میگه شما معتبر نیستی میره سراغ یکی دیگه. ما نفهمیدیم اعتبار از رو چی میبینن ، قصد خریده یا تخریب.

کلا از انجمن نمیشه مشتری خوبی گرفت. این نظر بنده و تجربه بنده هست فقط به درد برند بالا بردن میخوره تو گوگل(که اونم داره کم کم خراب میشه فکر کنم).

همین 40 دقیقه پیش با یکی صحبت کردم گفت رم 512 میخوام گفتم ... تومان هست گفت تو انجمن دارند زیر 10 تومان میدن چه خبره ***ی تا این حد ؟ :) :-|

ما که 6 ماهی هست قطع امید کردیم به درست شدنش بقیه رو نمیدونم :)

یا حق

درود دقیقا حرف دل من رو زدید

شما اگر تاپیک فروش سرور مجازی رو نگاه کنید جز 1-3 مورد هیچ فروشنده ای که بیشتر از 1 سال سابقه داشته رو نمیتونید پیدا کنید در حالی که قبلا اینطور نبود

کار به جایی رسیده که وقتی به مشتری رم 1 گیگ 25 هزار تومان قیمت داده میشه از تعجب شاخ در میاره و ادم رو به گرون فروشی متهم میکنه در حالی که فقط هزینه ایپی در دیتاسنرری مثل رداستیشن 1.8 پوند معادل 10500 تومن هست

بحث هم فایده ای ندارید چون جواب خواهد داد فلان فروشنده همین سرور از این دیتاسنتر رو 9 هزار تومان میده :)

حالا بیا توضیح بده که فلا فروشنده سر ماه و حداکثر 3 ماه دیگه که تخفیف رداستیشن برداشته شد نیستش شما باید با اطلاعاتت خداحافظی کنی

حرف زیاده ولی چون تاثیری نخواهد داشت این بخث ها هم فایده ای نداره

nima-s
June 14th, 2014, 17:12
با عرض سلام خدمت اعضای محترم انجمن
من از همکاران فروشنده هاستینگ شما نیستم اما بعنوان یک عضو دوستدار محیط وب هاستینگ تاک میخوام در این مبحث شرکت کنم
خدمت استارتر عرض کنم که بله کاملا با حرفتون موافق هستم.شاید یک سالی هست که این حالت رو در بسیاری از تاپیک ها مشاهده میکنم و واقعا از دیدن این رفتارها و برخوردها رنجیده خاطر هستم.ولی چون این مکان محیط خوب و با متانتیه و حالت اصلی حاکم بر این انجمن رفتار مودبانست،به همین جهت به قسمت مثبت این قضیه نگاه کردم و در انجمن ماندم.
دوستان همه بزرگ من هستند و در جایگاهی قرار ندارم این صحبتها رو بکنم اما میخوام گلایه های خودم رو عنوان کنم.هر چند برام این مسئله اثبات شدست که حتی با گفتن حرف حق باز هم عده ای مخالفت میکنند...هرگز کاری به این دسته نداشتم و کار خودم رو اگر دیدم درسته انجام دادم
دوستان بعنوان یک عضو دوستدار انجمن عرض میکنم احترام و ادب مراتب بالا و ظریفی داره.تنها حفط کلیات برای رعایت ادب و احترام کفایت نمیکنه. یک مورد رو استارتر موضوع بیان کردند،مثلا در همین مثال شخص با کلمات و عبارت های سنگین و متین درخواست خودش رو عنوان میکنه اما در قالب این کلمات مثلا باشخصیت،داره دستور میده و این دیگه ادب نیست دیگه موضوع از اصلش عوض شده و برگشته!
یا حالت دیگه ای که در بین دوستان عضو انجمن زیاد مشاهده شده اینه که شخص میاد درخواستی میده یا حتی راهنمایی ای انجام میده.اما اخرش این شکلکهارو میگذاره :-|:) .شما میخوای اینطوری جواب سوال ادم رو بدی اصلا ندی بهتره! میخوای جواب بدی اما اخرش این شکلک هارو اضافی کنی یعنی من بهت ر* نمیدم؟ آیا این درسته که اخر راهنمایی و یا پاسخ به سوال آدم منت بشه؟ بخدا این حرکتها زشته.به ولله شایسته هیچ انسانی نیست
بخدا این ها هیچ ربطی به مدیر یا ناظم انجمن نداره! این برمیگرده به درون خود شخص

یا یک حالت دیگه اینکه شخص کم تجربه ای میاد سوالی بخاطر محدوده دید محدودی که هر انسان کم تجربه ای در بدو هر کاری داره میاد سوال سبکی میپرسه یا بعضا سوالات عجیب،اما از نظر خودش عجیب نیست چون نمیدونه.آیا این درسته که افراد تازه کار مورد تمسخر و استهزاء عده ای بی ادب قرار بگیرند و جالبه خیلی از این تاپیک ها اخرش با استارتر دعوا هم میوفتند که چرا این تاپیک مسخره رو زدی؟! خوب بنده خدا اگر سوال نپرسه پس چطوری اون کار رو یاد بگیره؟؟؟ همین شمایی که الان اومدی مسخره میکنی آیا خودت یک روزی تو همین حوزه ای که هستی تازه کار نبودی؟آیا استادت با خودت اون موقع اینطوری رفتار کرد یا اینکه با ملایمت؟تا خودت به اینجا برسی؟
و خیلی حالت های دیگه من فکر میکنم اگر بخوام بیشتر ادامه بدم ممکنه برای بعضی عزیزان این مطالب سنگین بیاد و برای جلوگیری از هر گونه تشنج تا همینجای کلام بسنده میکنم.
فقط میخوام این رو برسونم که عزیزان من رعایت ادب و احترام باید از دل باشه و تنها با رعایت پوسته و قالب کلی ادب مشکل حل نمیشه.رعایت شان مخاطب مراتب بالایی داره که ادم همیشه برای رعایت این مورد باید خودش رو زیر نظر بگیره(مراقبه کنه)

mehrshad13and11
June 15th, 2014, 03:02
والا مشتری داشتیم سالانه 5 تومان بابت هاست سی پنل میداد.
ولی به اندازه 3 میلیون تومان خدمات میخواست.:d

hamedmj
June 15th, 2014, 03:30
والا مشتری داشتیم سالانه 5 تومان بابت هاست سی پنل میداد.
ولی به اندازه 3 میلیون تومان خدمات میخواست.:d

این تفکر غلطی هست
شما حتما تمام ابعاد رو در نظر گرفتید که برای کالایی 5000 تومان ارزش قائل شدید. این 5000 تومان هم برای ساپورت کاملهست هم برای سرویس و ساپورت سرویس 5000 تومانی نباید با سرویس 1 میلیون تومانی فرقی داشته باشه...

ULTRAWEB
June 15th, 2014, 03:37
توی اینه خودمون رو نگاه کنیم بعدش به دیگران عیب بگیریم.
طرف پورت ده گیگ میده دست ملت بعداز دو هفته میاد میگه کی بود کی بود کجا بود اونایی میدن فلانن
طرف سرور رم 512 ده تومنی میده میاد میگه ای پی درمیاد فلان.
طرف خودش یکسال عضو نبوده خاطرات ده سال پیش و مرور میکنه و ...... کاری فبلیشو
مشتری هم یا کم سواده یا اینکه واقعا جیبش خالیه باید باهاش کنار امد البته اگر مشتری باشه

meysam021
June 15th, 2014, 03:49
حرف استارتر تا حدودی صحیح هستش ولی وقتی بعضی از همکاران هنوز بچه هستند و تازه کار ، اون پسر بچه مشتری میاد پول تو جیبیشو میده به این هاستینگ سرویس بهش میده که سایت بزنه یا درامدی از سایتش داشته باشه یا ازش استفاده کنه ، هاستینگ ما یا پشتیبانی بهش نده یا کیفیت نده و یا بزنه اطلاعاتشو حذف کنه بنظرتون اون پسر بچه 16 ساله حق نداره بهش بگه از کجا اومدی نشستی پولو دارو ندار منو تو نت بردی رو هوا؟
اینو همیشه یادتون باشه مشتری بهتون توهین کرد = بهترین راه سکوته چون با سکوت شخصیت خودتون رو نشون میدید نه بستن سرویس یا حذف اطلاعات یه نفر .
حدیث داریم میگه که اگر 2 نفرو در حال ... دیدید نرید جایی بگید.
چون ممکنه اون 2 نفر همون لحظه توبه کردن.
حالا شاید این پسر بچه ما هم اون موقع اعصابش خرده یه فحشی میده شما باید سکوت کنید.
مرسی از استارتر محترم

M.Abooali
June 15th, 2014, 05:14
من هم کلا مخالف نظرات و صحبت های برخی دوستان و استارتر هستم.

چند نکته وجود دارد،

مشتری مصرف کننده ای بیشتر نیست و اصلا قرار نیست سواد خاصی در این حوزه داشته باشد. این یک نقص برای مشتریان ما نیست. شما اگر حوصله پاسخ دهی به مشتریان کم سواد خود را ندارید بهتره صراحتا بیان کیند که جز مشتریان با سواد به دیگران سرویس نمی دهید. البته این کار شهامت می خواد، من شخصا تو همین سایت تو پیام خصوصی موارد زیادی بوده که گفتم من این کانفیگ را نمیکنم براتون چون سواد کافی برا داشتن چنین سروری را ندارین و بعد من با این دستمزد پشتیبانی نمیتونم بدم بهتون.

در مورد توهین مشتری،

قضیه کاملا دو طرف و پایاپای هست. هم سرویس دهندگان با صفاتی که شما فرمودین هستند هم مشتریان. از جمله همون سرویس دهنده ای که خودتان به عنوان یک محبوب ازش یاد کردید، کافی یک سرچ در مورد شاکیانش در سطح نت داشته باشید، از جمله خود بنده به عنوان یکی از قدیمی ترین فعالان این حوزه به هیچ وجه توصیه نمی کنم ایشان را و معتقدم حتی اگر مجانی هم سرویس دهی کنند ارزش نداره باشون کار کرد، اینجا بحث را به حاشیه نمی برم.

در مورد قیمت درخواستی مشتری و آفر،

به هر حال این واقعیت وضع اقتصادی کشور ما است، بازار کساد است به معنای حقیقی. در ایران که بد تر از خارج.

اما شما ببین دیتاسنتر ها خارج را، در سال های اخیر چپ و راست میان آفر های 30 تا 80 درصد تخفیف برای 3 ماه میدن، یکی بخر دو تا ببر میدهند چون بازار کساد است ! و خوب این می شود که این الگو در هاستینگ ها و ریسلرها و ... نمود بیشتر پیدا می کند و البته برخی هم ناشیانه توسعه دهنده اش می شوند. اما در قیاس با وضعیت اقتصادی به نظر من خیلی عجیب نیست این قیمت های نادر.

خیلی ها برای زنده ماندن نیازمند این هستند با سود 1% کار کنند. این یک سیاست اقتصادی است نه دلیل تازه کاری، خود بنده معمولا 60% سرور را با سود 20% به فروش می رسانم باقیش را گاهی بدون سود و باقیش را به مشتریان قدیمی تر با قیمت پایین تر و گاهی تا 5% سود می دهم. تا مشتری حفظ شود. و از طرفی بتوانم رونق کسب و کار را حفظ کنم. شاید من پول 10 سال تمدید سرور را داشته باشم، اما توجیح اقتصادی کار من این است که درآمد من کفاف هزینه ها را بدهد در وعده اول، بعد از آن بحث سود آوری مطرح است. مادامی که شما فروش نداشته باشید، هر چند درصد سود در نظر گرفته باشید بی اثر است....

در کل من بیشتر کم تجربگی و خامی در صحبت های دوستان دیدم تا تجربه و بینش عمیق نسبت به مسئله. من موافق فرهنگ غلط حاکم در کشور هستم. اما اون را خاص مشتریان یا سرویس دهندگان نمی بینم و دو طرفه می دونمش.

پسر بچه 16 ساله

من یک مشتری داشتم براش اسکریپت نوشتم با توافق قیمت 700 هزار تومان، بعد فهمیدم این بابا سن و سالش خیلی کمه ... و در نهایت هم اواخر کار شاکی که من نمیخوام دیر شده اسکریپت اون نیست که باید باشد، پول را بهش پس دادم. اسکریپت هم هنوز رو دستم هستش. یک مدت رفت و برگشت باز، دوباره خدمات خواست و بهش دادم. اما الان به جرات میگم این پسر بچه مشتری من یکی از برگ های برنده من شده، اتفاقا بین مشتریان من جزو موفقترین هاش هست و تا حالا چندین سایت را بزرگ کرده و فروخته که خود من متعجب شدم از هنرمندیش در این کار، پسر بچه ای که با کارت بانکی خواهرش کار میکند چون حساب بانکی نداشت!

به اعتقاد من در حوزه کاری ما، نسل جدید خیلی موفق تر هستند. یک تاجر خوب با مشتری شکل میده تجارتش را، نه اینکه وقتش را پای شکل دهی مشتریان تلف کند!

AlmaHost
June 15th, 2014, 09:20
با سلام
خیلی خیلی خوب است که باز مجدد صدایی شنیده میشود . کل پست ها را خواندم و تنها نکته ای که دیده شد همه اعلام میکردند بله بله درست است ! حق با استارتر است ! من هم تایید میکنم ! و .....و ...... و .........
خوب نتیجه : هیچ
هر بار یک عده از همکاران عزیز از ته دل داد میزنند آی مردیم از گرما اما شخصی حاظر نیست حتی جای خود را تغییر دهد تا از شدت گرما کاسته شود یا از دیگران بخواهد حتی با هم شرایط آب و هوایی را تغییر دهند .
اگر میگویید شخص و شرکتی همکاری نمیکند پس چرا فریاد میزنید ؟ آیا یکی از همان اشخاص و شرکت ها خود شما نیستید؟
اگر این مورد را که استارتر بیان کرده و باقی تایید میکنند یک مشکل میدانید آن هم از نوع عمیق و تاثیرگذار چرا همانند باقی مشکلات زندگی و تجارت خود برای حل آن قدم بر نمیدارید. یا جز افرادی هستید که فکر میکنید مشکل را هر جا دید باید زیر فرش قرار داد و گذر کرد؟
در این جا شما سرویس دهنده هستید اما در مرحله بالاتر من و شما خود مشتری هستیم برای دیتا سنتر ها و شرکت های خارجی آیا این رفتار را از جانب خود و همکاران در مقابل دیتا سنتر ها دیده و شنیده اید؟
چه کرده اند که ما به درستی با انها تقابل و تفاهم میکنیم اما بعضی از مشتریان ما با ما نمیتوانند اینگونه باشند؟
دلیل ساده است آنها پروتوکل ها برخورد و سرویس دهی را رعایت کردند مدیران روابط عمومی آنها به صورت مستمر و پی در پی با دیگر شرکت های همتراز در ازتباط بوده اند از همه مهم تر آنها احترام متقابل را نشان ما داده اند . کی به انها گفتیم فلان دیتا سنتر اینجور است و آنها بگویند بله آنها فلان و ...... هستند بلکه فقط با گقتن سیاست کاری ما این چنین است بحث را جم کردند .
چند مورد را اعلام میکنم که آنها به صورت یکسان برخورد میکنند همانند یک دیگر اما ما درست نقطه مقابل ان را عمل میکنیم:
۱: ابیوز و نوع برخورد با آن در دیتا سنتر ها چه طور است و ما چگونه با مشتریانمان در این موارد برخورد میکنیم
۲: آنها در ابتدا وریفای کردن یوزر برای ارائه خدمات را در نظر میگیرند و ما حتی از گفتن آن کلمه ترس داریم که رعایت همین مورد جلوی خیلی از رفتار اشتباه کاربر یا مشتری را میگیرد
۳: وقتی جهت آپدیت و تغییرات سرویس انها از دسترس خارج میشود چه اتفاقی می افتد و ما چه میکنیم و در مقابل وقتی سرویس ما از دسترس خارج میشود برای تغییرات ما اجازه میدهیم مشتری چه برخوردی کند
در نهایت بحث دادن اجازه و ندادن اجازه است
شخصی که سرویس بد دارد و بی کیفیت خوب تکلیفش مشخص است چرا زور میزنیم و فکر مان را درگیر آن که چگونه بفهمانیم به مشتری آن بد است میکنیم؟
اگر خود را محق میدانید که از کاربران با سابقه و دلسور این انجمن هستید باید بدانید این شما هستید که به انجمن اعتبار میدهید نه انجمن به شما . بدانید اگر فقط و فقط بخواهید با کمک هم شرایط را تغییر دهید به راحتی میتوانید حتی به انجمن هم مسیر و خط مشی دهید تا در راستای شما و ما هم حرکت کند .
خلاصه داشته های هر کدام از ما بسیار ارزشمند است و با قرار دادن آن کنار یکدیگر هم توان و هم ارزش بالاتر میرود
هر شخصی توان دارد و میخواهد تغییری ایجاد کند بسم الله .... وگرنه با تایید و دادو بیداد بیشتر ضعف نشان میدهیم
همین پست به راحتی به کاربران نشان میدهد ضعف ما چیست و چه چیز روی مخ ما است و لی عملا نمیتوانیم عکس العمل نشان دهیم ما حتی در این انجمن یک جای خصوصی برای بیان مشکلات نداریم و اولین درخواست میتواند همین باشد از مدیران که این فضا را برای ما به هر شکل حتی ابتدایی ترین حالت به وجود آورند و بر اساس یک سری ***** ها این مورد را برای ما ایجاد کنند
حرف زیاد است و زمان کوتاه و ما استقبال میکنیم به هر شکل تعامل با همکاران را چه به صورت جلسات آنلاین باشد چه حضوری
موفق وپیروز

سیدرضا بازیار
June 15th, 2014, 09:44
شما درست میگید
متاسفانه تابستون هم رسیده و بچه مدرسه ای ها هم زیاد میشن. اکثر اونا هم بچه هستن و کم عقل...

اما اگه از یه زاویه دیگه هم نگاه کنیم یه مشکل دیگه هست:
متاسفانه این روز ها هر کی رسیده یه هاستینگ به دست گرفته و بازار رو خراب کرده. حالا پول هاست مهم نیست. اما توانایی پشتیبانی رو ندارن
هاستینگ هایی وجود دارن که مدیر اونا هرگز توانایی مدیریت هاستینگ رو نداره و این باعث شده آمار هک شدن سایت ها بالا بره و مردم نسبت به هاستینگ ها بی اعتماد شدن

من یه هاست 500 مگابایتی رو خریدم سالیانه 29 هزار تومان. اما ماهیانه 300 هزار تومان از اون در آمد دارم.
الآن که نگاه میکنم میبینم 29 هزار تومان پولی نیست!
گاهی وقت ها که یه مشکل برام به وجود میاد نمیتونم از هاستینگ بپرسم. وجدانم اجازه نمیده! همش به خودم میگم 29 هزار تومان پوله که هاستینگ بخواد 24 ساعته هم ما رو پشتیبانی کنه؟؟؟!!!

متاسفانه بعضی از بچه هایی که جدید ثبت میان انجمن, فکر میکنن حالا اگه 30 هزار تومان به یه هاستینگ بدن, اون هاستینگ میلیاردر شده

سیدرضا بازیار
June 15th, 2014, 09:55
من یک مشتری داشتم براش اسکریپت نوشتم با توافق قیمت 700 هزار تومان، بعد فهمیدم این بابا سن و سالش خیلی کمه ... و در نهایت هم اواخر کار شاکی که من نمیخوام دیر شده اسکریپت اون نیست که باید باشد، پول را بهش پس دادم. اسکریپت هم هنوز رو دستم هستش. یک مدت رفت و برگشت باز، دوباره خدمات خواست و بهش دادم. اما الان به جرات میگم این پسر بچه مشتری من یکی از برگ های برنده من شده، اتفاقا بین مشتریان من جزو موفقترین هاش هست و تا حالا چندین سایت را بزرگ کرده و فروخته که خود من متعجب شدم از هنرمندیش در این کار، پسر بچه ای که با کارت بانکی خواهرش کار میکند چون حساب بانکی نداشت!

من هم 11 ساله که بودم با کارت بانکی پدرم کار میکردم و الآن هم قصد دارم سایت های بزرگی بسازم
استارتر عزیر نگفتن احترام نزارید!!!
احترام بزارید. اما احترام زیادی هم خوب نیست
اگه همین حالا با برخی از کاربر های انجمن برخورد نشه, به همه توهین میکنن...
بزرگترین هاستینگ ها به این دلیل پیشرفت کردن که:
به کاربر احترام میزارن, اما اگه کاربر زیاده روی کنه, دیگه به هیچ وجه حاضر نیستند به اون سرویس ارائه کنند

hell.machine
June 15th, 2014, 10:33
با سلام
بنده هم تایپک رو کامل مشاهده کردم اکثر همکاران هم موافق ما هم موافق
اما نکته اینجاست که چرا مشتری به خودش اجازه میده که بیش از حد درخواست هایی از هاستیگ ها و .... کنید و حتی از کلمات و حرف های زننده ***** استفاده کند
نکته اینجاست که اکثر افراد جوان هستند و اشراف کافی بر کارشون ندارند
مثلا افرادی هستند آفری مثل آفر رداستیشن رو دیده پیش خودش فکر میکنه من آفر رو میگیرم 3 ماه بعد عوض میکنم سرور رو هم ارزون میدم . البته قصد توهین یا چیزه دیگه ای به همکاران ندارم
ولی این یه حقیقت هست که باید قبول کنیم.
شما اگه دیده باشید از اکثر شرکت های خارجی که سرویس تهیه میکنید تعداد دفعات کمی هست که به شما کد تخفیف یا یه آفر ارزان بدن اون باید اندکی بگذره و مراحلی که باید طی بشه و و و ......
ما هم باید بیایم برخی از همکاران و دوستان فکر کنیم که آیا یک سرویس با کیفیت با قیمت مناسب به مشتری ارائه بدیم بهتر هست
یا اینکه قیمت و کیفیت رو پایین بدیم که هم خودمون ضرر کنیم هم این که مشتری ناراضی بشه و اینا همه میتونه دلایلی بر این باشه که مشتری از چند سرویس دهنده که سرویس تهیه میکنه کیفیت لازمه رو نداره برای همین فکر میکنند همه مثل هم هستند!
احترام مشتری واجب این درست اما تا اون حدی باید احترام رو نگه داریم که دیگه مشتری کنترل ما رو به خاطر 10 تومان یا 5 تومان به دست نگیره
من به شخصا همین دیروز تایپیکی رو مشاهده کردم که یارو امده میگه ملاک خرید قیمت پایین تر
متاسفانه برخی از همکاران تا 10 تومان هم رم 1 گیگ قیمت دادن یا این قیمت هزینه آی پی رم و پردازشگری که این شخص ازش استفاده میکنه رو کافاف میده؟
خیر چون ایشون ممکنه با سرور کارهای از جمله ارسال اسپم کنه حالا اگه این آی پی شما بسته بشه واقعا ارزش اوون آی پی کمتر از 10 تومان هست؟
پس باید قبول کنیم که این خود ما هستیم که باعث میشیم چنین رفتاری باهامون بشه
بهترین راه اینه که همکاران بشینند به صورت های مختلف با هم همکاری کنند البته رقابت هم سر جای خود اما رقابت سر کیفیت نه سر قیمت
به هر حال باید بستری فراهم کنیم که نه کاربر متحمل زیان بشه و نه فروشنده
در کل باید جوری برنامه ریزی کنیم که نه سیخ بسوزه نه کباب
اما چنین کاری احتیاج به زمان و کاری طولانی مدت داره
به هرحال اینم نظری بود از طرف ما مثل سایر نظراتی که همکاران عزیز دادند
اما مطمئنا این بحث و این ها حالا حالا ها ادامه خواهد داشت
بنده با آقای آرایش در آلما هاست که پیشنهادی دادند مبنی بر اینکه بایید با هم دیگر تعامل و همکاری کنیم
بنده به شخصا خیلی مشتاق هستم که کنفرانسی ترتیب داده بشه و همکاران عزیز هم در آن شرکت کنند چه به صورت آنلاین و چه جلاسات حضوری در یک مکان معین با حضور برخی شما عزیزان
متاسافه در چند سال اخیر تو فضای مجازی ایران اکثر کسانی که وارد عرصه میشن خرد سال هستند و آشنایی کافی با میحط وب ندارند پس همکاران عزیز بیایید به کمک هم بستری فراهم کنیم که در آینده نچندان دور شاهد چنین مشکلاتی نباشم و یا آن رو به حداقل برسانیم
ارادتمند شما
طاهری
وی پی اس سنتر

nima-s
June 15th, 2014, 10:38
با سلام
خیلی خیلی خوب است که باز مجدد صدایی شنیده میشود . کل پست ها را خواندم و تنها نکته ای که دیده شد همه اعلام میکردند بله بله درست است ! حق با استارتر است ! من هم تایید میکنم ! و .....و ...... و .........
هر بار یک عده از همکاران عزیز از ته دل داد میزنند آی مردیم از گرما اما شخصی حاظر نیست حتی جای خود را تغییر دهد تا از شدت گرما کاسته شود یا از دیگران بخواهد حتی با هم شرایط آب و هوایی را تغییر دهند .
اگر میگویید شخص و شرکتی همکاری نمیکند پس چرا فریاد میزنید ؟ آیا یکی از همان اشخاص و شرکت ها خود شما نیستید؟
اگر این مورد را که استارتر بیان کرده و باقی تایید میکنند یک مشکل میدانید آن هم از نوع عمیق و تاثیرگذار چرا همانند باقی مشکلات زندگی و تجارت خود برای حل آن قدم بر نمیدارید. یا جز افرادی هستید که فکر میکنید مشکل را هر جا دید باید زیر فرش قرار داد و گذر کرد؟
در این جا شما سرویس دهنده هستید اما در مرحله بالاتر من و شما خود مشتری هستیم برای دیتا سنتر ها و شرکت های خارجی آیا این رفتار را از جانب خود و همکاران در مقابل دیتا سنتر ها دیده و شنیده اید؟
چه کرده اند که ما به درستی با انها تقابل و تفاهم میکنیم اما بعضی از مشتریان ما با ما نمیتوانند اینگونه باشند؟
دلیل ساده است آنها پروتوکل ها برخورد و سرویس دهی را رعایت کردند مدیران روابط عمومی آنها به صورت مستمر و پی در پی با دیگر شرکت های همتراز در ازتباط بوده اند از همه مهم تر آنها احترام متقابل را نشان ما داده اند . کی به انها گفتیم فلان دیتا سنتر اینجور است و آنها بگویند بله آنها فلان و ...... هستند بلکه فقط با گقتن سیاست کاری ما این چنین است بحث را جم کردند .
چند مورد را اعلام میکنم که آنها به صورت یکسان برخورد میکنند همانند یک دیگر اما ما درست نقطه مقابل ان را عمل میکنیم:
۱: ابیوز و نوع برخورد با آن در دیتا سنتر ها چه طور است و ما چگونه با مشتریانمان در این موارد برخورد میکنیم
۲: آنها در ابتدا وریفای کردن یوزر برای ارائه خدمات را در نظر میگیرند و ما حتی از گفتن آن کلمه ترس داریم که رعایت همین مورد جلوی خیلی از رفتار اشتباه کاربر یا مشتری را میگیرد
۳: وقتی جهت آپدیت و تغییرات سرویس انها از دسترس خارج میشود چه اتفاقی می افتد و ما چه میکنیم و در مقابل وقتی سرویس ما از دسترس خارج میشود برای تغییرات ما اجازه میدهیم مشتری چه برخوردی کند
در نهایت بحث دادن اجازه و ندادن اجازه است
شخصی که سرویس بد دارد و بی کیفیت خوب تکلیفش مشخص است چرا زور میزنیم و فکر مان را درگیر آن که چگونه بفهمانیم به مشتری آن بد است میکنیم؟
اگر خود را محق میدانید که از کاربران با سابقه و دلسور این انجمن هستید باید بدانید این شما هستید که به انجمن اعتبار میدهید نه انجمن به شما . بدانید اگر فقط و فقط بخواهید با کمک هم شرایط را تغییر دهید به راحتی میتوانید حتی به انجمن هم مسیر و خط مشی دهید تا در راستای شما و ما هم حرکت کند .
خلاصه داشته های هر کدام از ما بسیار ارزشمند است و با قرار دادن آن کنار یکدیگر هم توان و هم ارزش بالاتر میرود
هر شخصی توان دارد و میخواهد تغییری ایجاد کند بسم الله .... وگرنه با تایید و دادو بیداد بیشتر ضعف نشان میدهیم
همین پست به راحتی به کاربران نشان میدهد ضعف ما چیست و چه چیز روی مخ ما است و لی عملا نمیتوانیم عکس العمل نشان دهیم ما حتی در این انجمن یک جای خصوصی برای بیان مشکلات نداریم و اولین درخواست میتواند همین باشد از مدیران که این فضا را برای ما به هر شکل حتی ابتدایی ترین حالت به وجود آورند و بر اساس یک سری ***** ها این مورد را برای ما ایجاد کنند
حرف زیاد است و زمان کوتاه و ما استقبال میکنیم به هر شکل تعامل با همکاران را چه به صورت جلسات آنلاین باشد چه حضوری
موفق وپیروز

سلام
بله اینکه شخصی افراد دیگر را در رابطه با موضوعی مستلزم رعایت حدود و چارچوب خاصی بداند و در حقیقت شخص دیگری را به انجام کاری یا پایبندی به اصولی مقید کند ، لازمه آن رعایت همان درخواست در شخص درخواست کننده است
امام علی (ع) حدیثی بدین مضمون دارند که هیچ چیزی از شما نخواستم مگر آنکه پیش از آن خود آن را بدان مقید کردم
اینجا هم همین است.مطمئنا همه عزیزانی که لب به اعتراض و گلایه گشودند،پیش از زدن حرف خود،خود را مقید به انجام صحبتهای خود در اینده کرده اند

AlmaHost
June 15th, 2014, 11:08
سلام
بله اینکه شخصی افراد دیگر را در رابطه با موضوعی مستلزم رعایت حدود و چارچوب خاصی بداند و در حقیقت شخص دیگری را به انجام کاری یا پایبندی به اصولی مقید کند ، لازمه آن رعایت همان درخواست در شخص درخواست کننده است
امام علی (ع) حدیثی بدین مضمون دارند که هیچ چیزی از شما نخواستم مگر آنکه پیش از آن خود آن را بدان مقید کردم
اینجا هم همین است.مطمئنا همه عزیزانی که لب به اعتراض و گلایه گشودند،پیش از زدن حرف خود،خود را مقید به انجام صحبتهای خود در اینده کرده اند

سلام
اگر واقعا عمل میشد در حال حاظر دلیل بر اعتراض نبود آیا غیر از این است ؟
اینکه من فقط بگویم من مسلمانم و نماز میخوانم آیا واقعا به رسالتی که بر گردن دارم عمل کرده ام ؟
دوست عزیز داستان جماعت ما سر دراز دارد در روبروی یکدیگر یکجور هستیم و در خفی شکل دیگر
تا قوانینی بین کسانی که میخواهند تغییر بوجود آید منعقد نگردد و نظارتی بر اجرای ان نباشد هیچ چیز درست نمیشود باید حد اقل چند شرکت یا شخص با هم بخواهند قدم بردارند تا دیگران نیز همراه شوند و نتیجه حاصل گردد

delta
June 15th, 2014, 11:50
من هم 11 ساله که بودم با کارت بانکی پدرم کار میکردم و الآن هم قصد دارم سایت های بزرگی بسازم
استارتر عزیر نگفتن احترام نزارید!!!
احترام بزارید. اما احترام زیادی هم خوب نیست
اگه همین حالا با برخی از کاربر های انجمن برخورد نشه, به همه توهین میکنن...
بزرگترین هاستینگ ها به این دلیل پیشرفت کردن که:
به کاربر احترام میزارن, اما اگه کاربر زیاده روی کنه, دیگه به هیچ وجه حاضر نیستند به اون سرویس ارائه کنند

دقیقا موضوع اینجاست.احترام گذاشتن روش خودش رو داره.

من هم کلا مخالف نظرات و صحبت های برخی دوستان و استارتر هستم.

چند نکته وجود دارد،

مشتری مصرف کننده ای بیشتر نیست و اصلا قرار نیست سواد خاصی در این حوزه داشته باشد. این یک نقص برای مشتریان ما نیست. شما اگر حوصله پاسخ دهی به مشتریان کم سواد خود را ندارید بهتره صراحتا بیان کیند که جز مشتریان با سواد به دیگران سرویس نمی دهید. البته این کار شهامت می خواد، من شخصا تو همین سایت تو پیام خصوصی موارد زیادی بوده که گفتم من این کانفیگ را نمیکنم براتون چون سواد کافی برا داشتن چنین سروری را ندارین و بعد من با این دستمزد پشتیبانی نمیتونم بدم بهتون.

اما شما ببین دیتاسنتر ها خارج را، در سال های اخیر چپ و راست میان آفر های 30 تا 80 درصد تخفیف برای 3 ماه میدن، یکی بخر دو تا ببر میدهند چون بازار کساد است ! و خوب این می شود که این الگو در هاستینگ ها و ریسلرها و ... نمود بیشتر پیدا می کند و البته برخی هم ناشیانه توسعه دهنده اش می شوند. اما در قیاس با وضعیت اقتصادی به نظر من خیلی عجیب نیست این قیمت های نادر.

خیلی ها برای زنده ماندن نیازمند این هستند با سود 1% کار کنند. این یک سیاست اقتصادی است نه دلیل تازه کاری، خود بنده معمولا 60% سرور را با سود 20% به فروش می رسانم باقیش را گاهی بدون سود و باقیش را به مشتریان قدیمی تر با قیمت پایین تر و گاهی تا 5% سود می دهم. تا مشتری حفظ شود. و از طرفی بتوانم رونق کسب و کار را حفظ کنم. شاید من پول 10 سال تمدید سرور را داشته باشم، اما توجیح اقتصادی کار من این است که درآمد من کفاف هزینه ها را بدهد در وعده اول، بعد از آن بحث سود آوری مطرح است. مادامی که شما فروش نداشته باشید، هر چند درصد سود در نظر گرفته باشید بی اثر است....

در کل من بیشتر کم تجربگی و خامی در صحبت های دوستان دیدم تا تجربه و بینش عمیق نسبت به مسئله. من موافق فرهنگ غلط حاکم در کشور هستم. اما اون را خاص مشتریان یا سرویس دهندگان نمی بینم و دو طرفه می دونمش.

به اعتقاد من در حوزه کاری ما، نسل جدید خیلی موفق تر هستند. یک تاجر خوب با مشتری شکل میده تجارتش را، نه اینکه وقتش را پای شکل دهی مشتریان تلف کند!

آنی که به هر ساز مشتری میرقصه و هر چی میگه میگن در خدمتیم یک نقص هست و به این نمیگن احترام میگن نوکری!! احترام متقابل مهم هست.خارجی ها آفر رایگان هم میدند اما جهت تست و دقت کنید تو هاستشون بعد یک مدت مشتری ارتقا میده به پنل پولی! اما اینجا رایگان یعنی ماداملعمر رایگان و پشتیبانی رایگان.یک سال بهش رایگان هاست میدی.وقتی میخوای جمع کنی عوض تشکر صد تا فحشت میده تهشم میگه سرویست آشغاله! اگر آشغال بود چرا یک سال موندی رو سرور؟
آنی که برای زند موندن حاضره یک درصد قیمتش رو بده بمیره بهتره تا زنده بمونه! عزیز من وقتی نمیتونید تو یک کار موفق باشید چرا نون بقیه رو آجر میکنید؟ از ان کار بیا بیرون فکر شغل دیگری باش بزا چند نفر دیگر نون بخورند.
تو یک تاپیک بود به مشتری پیشنهاد دادم آمده پ خ زده فحش خانواده میده!! کسی میتونه سکوت کنه جوابشو نده؟
در کل این تاپیک فقط برای این گوشزد بود که هواسمون باشه به هر قیمتی مشتری بدست نیاریم.این همه گفتیم حق با مشتری هست یک درصد هم بزاریم برای اینکه حق با خودمون هست!

hell.machine
June 15th, 2014, 11:59
به هر حال دوستان
اگه میخوایید این مشکلات نباشه بیایید قیمت ها تون رو بر اساس کیفیتی که ارائه میدید طبقه بندی کنید یا اینکه یه برنامه ریزی منطقی انجام بدید که تو مدت کم مشکلات این چنینی رو به راحتی برطرف کنیم
به عنوان مثال کیفیت بالا رو با پایین ترین قیمت ندیم که خودمون متحمل ضرر بشیم و اینکه قیمت رو بیش از حد بالا ندیم و کیفت هم پایین باشه که مشتری ضرر کنه
یه مقدار معینی نسبت به اون چیزی که میخوایم ارائه کنیم به کاربر طبقه بندی کنیم
تا حدی میتونه این مشکلات این چنینی رو هم برطرف کنه اکثر مشکلات هم سر همین موضوعاتی هست که ما خیلی راحت از کنارش رد میشم
وقتی یه مشکل رو جدی نمیگیریم تبدیل به جریان میشه جریان هم تبدیل به قانون میشه
ما که از قبل همین روال رو دنبال می***دیم الانم همون رو دنبال میکنیم و بر اساس کیفیته سرویس هامون محاسبات رو انجام میدیم احترام مشتری هم سر جاشه اما تا حدی که ازش بیشر نره
هر کدوم از همکاران هم میخوان قیمت پایین بدن پا خودشونه ولی اونا که میخوان تفاوتی داشته باشن با بقیه بسم الله...

nima-s
June 15th, 2014, 12:05
سلام
اگر واقعا عمل میشد در حال حاظر دلیل بر اعتراض نبود آیا غیر از این است ؟
اینکه من فقط بگویم من مسلمانم و نماز میخوانم آیا واقعا به رسالتی که بر گردن دارم عمل کرده ام ؟
دوست عزیز داستان جماعت ما سر دراز دارد در روبروی یکدیگر یکجور هستیم و در خفی شکل دیگر
تا قوانینی بین کسانی که میخواهند تغییر بوجود آید منعقد نگردد و نظارتی بر اجرای ان نباشد هیچ چیز درست نمیشود باید حد اقل چند شرکت یا شخص با هم بخواهند قدم بردارند تا دیگران نیز همراه شوند و نتیجه حاصل گردد

بله عرایض بنده هم در جهت موافق عرایض شما بود.تنها قصد بیان یک نکته را داشتم و ان هم اینکه واقعه ای هر چقدر هم بصورت گسترده در جامعه رواج داشته باشد،از آنجا که نمیتوان همه را به یک چشم دید،باید این را در نظر گرفت که شاید 1 نفر در میان انان اینگونه نباشد و در واقع اهل عمل باشد.بنابراین نباید به اینگونه همه را بصورت یکسان مخاطب قرار داد.
در واقع این کار موجب مثبت نگری و داشتن آرامش روانی بیشتر برای خود شخص میشود و هدف بنده همین بود.اینکه بگویم قدری مثبت تر به قضیه نگاه کنید تا عرایضتان مخاطبان بیشتری داشته باشد و بدین گونه انتظار عمل گرایی در مخاطب هم بالاتر خواهد بود

sajad2745
June 15th, 2014, 12:27
خوشبختانه فروشنده ها هوای خودشون رو خوب دارن و هر از چند گاهی میبینم چنین تاپیک هایی ارسال میشه توی انجمن خب موثر بودن یا نبودنشون به کنار
طوری نشه که حقوق مشتری ها رعایت نشه
من خودم چندین بار شده سرویسی تهیه کردم و نه تنها از سرویس راضی نبودم بلکه بارها شده ضرر هایی رو متحمل شدم بابت سرویس بد بعضی از فروشنده ها نمونه بارزش رو هم توی تغییر سرور ها میشه دید! دوستی سرور میده از انگلیس سر ماه نشده انتقال میده به یه جای دیگه یه جوری انتقال اجباری رو تحمیل میکنه به کاربر
متاسفانه سیاست انجمن داره به سمتی میره که اینجا بشه فقط یک ایندکس و یک صفحه آفر + لینک به سایت ارائه دهنده آفر. به عبارتی دارن خودشون رو از زیر بار مشکلات بین فروشنده و مشتری خارج میکنن
اگر قرار هست بخش فروشی در انجمن فعال باشه و انجمن واسطه ایی باشه بین کاربر و خریدار باید بخش انتقاد و پیشنهاداتی هم باشه باید رتبه بندی ایی هم باشه برای فروشنده ها
همونقدر که شما شاکی هستید از خریداران ، شاید بیشترش رو مشتری ها شاکی هستند از فروشنده ها! تا وقتی خودتون نخواید هیچ وقت مشکلات حل نمیشه

M.Abooali
June 15th, 2014, 13:49
آنی که برای زند موندن حاضره یک درصد قیمتش رو بده بمیره بهتره تا زنده بمونه! عزیز من وقتی نمیتونید تو یک کار موفق باشید چرا نون بقیه رو آجر میکنید؟ از ان کار بیا بیرون فکر شغل دیگری باش بزا چند نفر دیگر نون بخورند.

شما اگر مشکل دارید، انگشت به سمت دیگران نچرخانید. فعلا که ما توانستیم و شما ...

من اگر دارم در مورد تجارت حرف می زنم، چون هم تجربه کار تجاری حرفه ای را داشتم و هم مطالعات گسترده در این زمینه داشتم. البته خوب معمولا در ایران به کار بردن مطالعه یک لفظ سو تفاهمی است و معنیش به غلط رو صفحات زرد جا افتاده است.

دقت کنید اصل بی ادب بودن مشتریان محکوم است که البته متقابلش هم محکوم است و کم هم نداشتیم سرویس دهندگانی که این طور برخورد توهین آمیز داشتند.

عرض بنده این است، که این مسئله خاص مشتریان نیست و خیلی سرویس دهندگان (اگر نگیم بیشتر از مشتریان میشود گفت با همان نسبت) هستند که اصلا برخورد حرفه ای که هیچ حتی مودبانه ندارند.

در مورد یک نکته که دوستان اشاره کردند، تائید مشتری، واقعا ایده خوبی است. ما در کدباکس این را به کار گرفتیم. و چند مورد برای ما حسابی کارگشا شد.

smhnw
June 15th, 2014, 14:28
دوستان در همین رابطه من با همکاران معمولا یک شوخی میکنم که باید برای مشتری ها امتحان ورودی گذاشت !

حالا من در حیطه ی کاری خودم عرض میکنم :

مشتری میاد سرویس میگیره بعد دو روز زنگ میزنه با لحن طلب کارانه و میگه آقا سرورتون داغونه !!!! سرورتون ر***ی***ده و از این حرفا

نه سلامی نه خودشو معرفی میکنه یوزرش چیه اصلا!

بعد کمی بررسی متوجه میشیم که ایشون حتی بلد نیست توی whm برای خودش dns بسازه و dnsش رو روی dns های شرکت ست کرده!

دیگه موندم چی بگم؟!

مشتری میاد ریسلر میخره بعد تیکت میده میگه که خب من الان با این چیکار کنم؟ آموزش میدید؟ :|

RoobinaServer
June 15th, 2014, 16:35
با سلام
....

پستتون رو خوندم. ولی فکر میکنید چند تا کاربر قدیمی در انجمن باشه که بخواهد چنین کاری بکند ؟ الان تعداد کسانی که در همین تاپیک نظر دادند و موافق بودند یا ... را بشمرید چند نفر هستند ؟ حالا برید بخش فروش ببینید اونجا چند نفر هستند.

کافیه یکی یه حرفی بزنه همه میریزن سرش.

بارها و بارها شده هم دیدم هم تست کردیم کافیه یکی بگه سلام

شما بگی اینجا سلام نکن بده (یا همین بالا آوردن تاپیک های قدیمی یکی میره با لهن آروم و خوب میگه تاریخ رو ببینید تاپیک قدیمیه) اون یکی میاد میگه جای شما تنگ کردم ؟ به شما چه. :-|

خب کی باید برخورد بکنه ؟ ادمین. حالا ادمین کجاست ؟ رو هوا!!!

حالا از دید رقابت نادرست و سوء استفاده از کوتاهی ادمین ها :

یکی میاد تاپیک میزنه میگه مثلا وی پی ان میخوام

نباید چنین صحبتی بشه ها حالا شخص X بارها چنین صحبتی کرده و ادمینی هم نبوده که ببینه شخص Y میاد تا یه صحبت میکنه شخص X میره به ادمین میگه حالا پیغام خصوصی ای ایمیل یا هرچی دو روز نشده شخص Y بن میشه :-|

باید قبول کنید یک سری از موارد بدی که داره تو انجمن پیش میره و ریشه پیدا میکنه کوتاهی ادمینی و مدیریتی هست. الان این خودش زیراب زنی بود قبول ندارید ؟ به نظرتون اگر ادمین از اول قوانین رو درست انجام میداده و برخورد میکرده کار به اینجا میرسید ؟ از کجا معلوم شاید زیراب زنی که الان تو انجمن خیلی پیشرفت کرده از همین جاها شروع شده باشه.

به نظر من کاملا حرفتون درست و باید حرکتی بشه. اما پشتوانه یک مدیریت قوی هست ؟ فردا یکی اومد آفر داد رد استیشن رم 1 گیگ 5 تومان و تداخل تو کاسبی همین خود شما آلما هاست ایجاد کرد کسی جرات میتونه بکنه بگه چرا چنین قیمتی میدی ؟ چرا بازار خراب میکنی ؟

اگر بگه به دعوا میکشه و آخرش ادمین میاد یوهو رد بشه میبینه ee دعوا میزنه هر دو روبن میکنه :-|

همین استارتر delta تا جایی که میشناسم کاری بخواد بکنه رو انجام میده شما ازش حمایت میکنی ؟ ادمین حمایت میکنه ؟

هیچ میدونید اگر همین قیمت ها کنترل بشه و کمی فروشنده ها کنترل بشوند تاپیک های کلاه برداری و ... رو به 0 میرسه و اعتبار انجمن هم بالاتر میره و در نتیجه خرید و فروش هم بالا میره ؟ یعنی سود چند ظرفه.

ما ضعف مدیریتی هم داریم.

به نظر من علاوه بر اون اتاق برای جلسه های خصوصی و ... درسته انجمن به خرید و فروش هیچ کاری نداره و نبایدم داشته باشه اما یک مدیر از میان فروشندگان قدیمی انتخاب باید بشه فقط برای کنترل همین قیمت ها و ... (خود فروشندگان قدیمی باید انتخابش کنند که فردا اعتراض هم نکنند و دسترسی داشته باشه به بخش های فروش برای برخورد با کم فروشان و تخریب کنندگان).

ایده زیاده و ما حمایت میکنیم چون به نفع همه هست فقط به نفع یک نفر نیست که در بره هر کسی ولی حمایت مدیریتی نباشه فایده نداره و نخواهد داشت.

حالا ببینیم تاپیک فعلی رو کی ادمین میاد رد بشه بزنه قفلش کنه بگه بارها از این تاپیک ها در انجمن دیدیم. تاپیک بسته شد.

- - - Updated - - -

اینم از مدیران.

تاپیک از کی زده شده ؟ چرا فقط رامین باید بیاد ؟ اینجا دیگه ادمین نداره ؟ (الان بگیم به گوششون میرسه همه میان میگن اینویز اومدیم).

این همه ادمین کجا هستند ؟ یعنی فقط رامین دوست داره همه ببیننش ؟ خوبه این رامین هم بعد کلی داد و بیداد که همش میگفتیم انجمن ادمین نداره انتخاب شد. :)

pouria (http://www.webhostingtalk.ir/misc.php?do=wrtviewuser&u=18747),
pouyasazan (http://www.webhostingtalk.ir/misc.php?do=wrtviewuser&u=2706),
Raminn (http://www.webhostingtalk.ir/misc.php?do=wrtviewuser&u=11998),

بنده خودم اولین نفر هستم که قدم بر میدارم اما با حمایت مدیریت ، نه که برم جلو فقط ضایع بشم و برند خراب بشه. :) شما هم باشید چنین کاری نمیکنید.

007
June 15th, 2014, 16:44
همه مقصرن وتقصیرگردن همه هست به نوعی درضمن قیمت کم نشانه ضعف نیست همیشه من با اینکه یکی سرور ده تومنی میده مشکلی ندارم چرا
که اگر سرمایه گذاری زیاد کرده باشه میتونه همچین سرویس هایی هم عرضه کنه بدون دردسر البته نه سرویس های افر خورده باشن سرویس هایی
که زیر ساخت و هرچیزی که لازم هست مال خودش شخص باشه
درضمن غیراز رامین کسی فکر نکنم اصلا در سایت مدیریت کنه
چرا که پاسخگویی بقیه صفر هست و در نود درصد از قوانین خودشونم اطلاعی ندارن

RoobinaServer
June 15th, 2014, 16:49
خوشبختانه فروشنده ها هوای خودشون رو خوب دارن و هر از چند گاهی میبینم چنین تاپیک هایی ارسال میشه توی انجمن خب موثر بودن یا نبودنشون به کنار
طوری نشه که حقوق مشتری ها رعایت نشه
من خودم چندین بار شده سرویسی تهیه کردم و نه تنها از سرویس راضی نبودم بلکه بارها شده ضرر هایی رو متحمل شدم بابت سرویس بد بعضی از فروشنده ها نمونه بارزش رو هم توی تغییر سرور ها میشه دید! دوستی سرور میده از انگلیس سر ماه نشده انتقال میده به یه جای دیگه یه جوری انتقال اجباری رو تحمیل میکنه به کاربر
متاسفانه سیاست انجمن داره به سمتی میره که اینجا بشه فقط یک ایندکس و یک صفحه آفر + لینک به سایت ارائه دهنده آفر. به عبارتی دارن خودشون رو از زیر بار مشکلات بین فروشنده و مشتری خارج میکنن
اگر قرار هست بخش فروشی در انجمن فعال باشه و انجمن واسطه ایی باشه بین کاربر و خریدار باید بخش انتقاد و پیشنهاداتی هم باشه باید رتبه بندی ایی هم باشه برای فروشنده ها
همونقدر که شما شاکی هستید از خریداران ، شاید بیشترش رو مشتری ها شاکی هستند از فروشنده ها! تا وقتی خودتون نخواید هیچ وقت مشکلات حل نمیشه

مشتری وقتی از جایی خرید میکنه که داره به قول دوستان مفت میخره خب سرویس دهندشون هم داره مفت میفروشه پس جابه جایی ممکنه به دلایل زیر باشه :

حالا یا واقعا سرویس آفری داره که در اصل داشته باشه هم نباید بازار خراب بکنه و باید از اون به عنوان پیشرفت سریعتر خودش استفاده بکنه
یا سرور مشکل پیدا میکنه یا دیتاسنتر مشکل پیدا میکنه که ناچار هست جابه جا بشه
یا دلیل عمده و اکثرش این میتونه باشه که الان مثل رد استیشن میاد 3 ماه آفر میده بعد که سه ماهش تمام شد میبینه دیتاسنتر هتزنر آفر میده بعد میره اون ور اونجا هم تمام شد دوباره میره یه جای دیگه الی آخر.

سروری که سود نده به میزبانش میشه همین آخر و عاقبتش.

الان همین میزبان سایت همکار ما چند بار جایه جا شده ؟ همین آلما هاست چند بار جابه جا شده ؟ (آلما که کلا گیر کرده رد استیشن تکون نمیخوره) یا خیلی از همکاران دیگه که یادم نیست.

قیمت درست باشه خواه و ناخواه فشار میاره خودش به کیفیت و اگر میزبان هم آدم درستی باشه کیفیت رو بالا میبره و پیشرفت میکنه.

در هر حال احترام مشتری سرجاش هست و باید رعایت بشه ولی احترام میزبان هم همینطور. برخی مواقع جوری با میزبانان صحبت میکنند برخی مشتریان انگار میزبان خدای اینترنت هست و هرچی هست مقصر اون هست و گردن اون هست.

مشتری اگر درست بدونه چی به چیه و توقعش نرمال و صحیح باشه و میزبان ها هم با دونستن این مورد که مشتری فهیمی گیرشون اومده دور بر ندارند و کیفیت و کار عادیشون را نگه دارند چه بسی بهتر کنند هیچ کدام از این مشکلات پیش نمیاد.

M.Abooali
June 15th, 2014, 20:19
دوستان بروند اولین پست های من در این انجمن را بخوانند ....

من هم همچنان مخالف حرف شما هستم،

اصلا مشتریان مقصر نیستند، در مقابل بی کیفت بودن حرفه ای ترین هایی که شما ازشون اسم می برید. من قصد تخریب ندارم اگر نه برای تک تک اسم هایی که دارید می برید مورد میکشم بیرون براتون با سند... که بفهمید مشتری بیچاره اگر از همان ها که شما حرفه ای میخوانید هم خرید کنید همچین چیز دندان گیری تحویلش نخواهد شد.

جسارت نشود به همکاران، اما این واقعیت بازار ما است. شاید نسبت مشتریان مشکل در به سرویس دهندگان مشکل دار 1 به 10 باشد. یعنی معمولا در هر 10 تا دعوی بین مشتریان و سرویس دهندگان شاید یک مورد باشد که حق با سرویس دهنده است و 9 مورد سرویس دهنده هست که داره می پیچونه مشتری را به هر دلیل.

delta
June 15th, 2014, 20:29
دوستان بروند اولین پست های من در این انجمن را بخوانند ....

من هم همچنان مخالف حرف شما هستم،

اصلا مشتریان مقصر نیستند، در مقابل بی کیفت بودن حرفه ای ترین هایی که شما ازشون اسم می برید. من قصد تخریب ندارم اگر نه برای تک تک اسم هایی که دارید می برید مورد میکشم بیرون براتون با سند... که بفهمید مشتری بیچاره اگر از همان ها که شما حرفه ای میخوانید هم خرید کنید همچین چیز دندان گیری تحویلش نخواهد شد.

جسارت نشود به همکاران، اما این واقعیت بازار ما است. شاید نسبت مشتریان مشکل در به سرویس دهندگان مشکل دار 1 به 10 باشد. یعنی معمولا در هر 10 تا دعوی بین مشتریان و سرویس دهندگان شاید یک مورد باشد که حق با سرویس دهنده است و 9 مورد سرویس دهنده هست که داره می پیچونه مشتری را به هر دلیل.

دوست عزیز تو این چند سال تو این انجمن از شما خونسردتر و آرامتر و حرف قشنگ زن تر دیدم.صبر کنید نوبت شما هم به موقعش میشه.دیر یا زود داره سوخت و سوز نداره.. وقتی مشتری آمد برات تاپیک زد و ازت شکایت کرد و کل خانوادت رو د ز د کرد و تو پ خ و ایمیل و تلفن های پشت سر هم فحش های انچنانی بهتون داد و خواب و آرامش رو ازتون گرفت که چرا یک سرویس من فلان شده میفهمید حرف قشنگ و ریلکس مال فیلمهاست! البته شما فکر نکنم هاست فروش باشید.اگر باشید به زودی نوبت شما هم میشه

smhnw
June 15th, 2014, 20:40
پستتون رو خوندم. ولی فکر میکنید چند تا کاربر قدیمی در انجمن باشه که بخواهد چنین کاری بکند ؟ الان تعداد کسانی که در همین تاپیک نظر دادند و موافق بودند یا ... را بشمرید چند نفر هستند ؟ حالا برید بخش فروش ببینید اونجا چند نفر هستند.

کافیه یکی یه حرفی بزنه همه میریزن سرش.

بارها و بارها شده هم دیدم هم تست کردیم کافیه یکی بگه سلام

شما بگی اینجا سلام نکن بده (یا همین بالا آوردن تاپیک های قدیمی یکی میره با لهن آروم و خوب میگه تاریخ رو ببینید تاپیک قدیمیه) اون یکی میاد میگه جای شما تنگ کردم ؟ به شما چه. :-|

خب کی باید برخورد بکنه ؟ ادمین. حالا ادمین کجاست ؟ رو هوا!!!

حالا از دید رقابت نادرست و سوء استفاده از کوتاهی ادمین ها :

یکی میاد تاپیک میزنه میگه مثلا وی پی ان میخوام

نباید چنین صحبتی بشه ها حالا شخص X بارها چنین صحبتی کرده و ادمینی هم نبوده که ببینه شخص Y میاد تا یه صحبت میکنه شخص X میره به ادمین میگه حالا پیغام خصوصی ای ایمیل یا هرچی دو روز نشده شخص Y بن میشه :-|

باید قبول کنید یک سری از موارد بدی که داره تو انجمن پیش میره و ریشه پیدا میکنه کوتاهی ادمینی و مدیریتی هست. الان این خودش زیراب زنی بود قبول ندارید ؟ به نظرتون اگر ادمین از اول قوانین رو درست انجام میداده و برخورد میکرده کار به اینجا میرسید ؟ از کجا معلوم شاید زیراب زنی که الان تو انجمن خیلی پیشرفت کرده از همین جاها شروع شده باشه.

به نظر من کاملا حرفتون درست و باید حرکتی بشه. اما پشتوانه یک مدیریت قوی هست ؟ فردا یکی اومد آفر داد رد استیشن رم 1 گیگ 5 تومان و تداخل تو کاسبی همین خود شما آلما هاست ایجاد کرد کسی جرات میتونه بکنه بگه چرا چنین قیمتی میدی ؟ چرا بازار خراب میکنی ؟

اگر بگه به دعوا میکشه و آخرش ادمین میاد یوهو رد بشه میبینه ee دعوا میزنه هر دو روبن میکنه :-|

همین استارتر delta تا جایی که میشناسم کاری بخواد بکنه رو انجام میده شما ازش حمایت میکنی ؟ ادمین حمایت میکنه ؟

هیچ میدونید اگر همین قیمت ها کنترل بشه و کمی فروشنده ها کنترل بشوند تاپیک های کلاه برداری و ... رو به 0 میرسه و اعتبار انجمن هم بالاتر میره و در نتیجه خرید و فروش هم بالا میره ؟ یعنی سود چند ظرفه.

ما ضعف مدیریتی هم داریم.

به نظر من علاوه بر اون اتاق برای جلسه های خصوصی و ... درسته انجمن به خرید و فروش هیچ کاری نداره و نبایدم داشته باشه اما یک مدیر از میان فروشندگان قدیمی انتخاب باید بشه فقط برای کنترل همین قیمت ها و ... (خود فروشندگان قدیمی باید انتخابش کنند که فردا اعتراض هم نکنند و دسترسی داشته باشه به بخش های فروش برای برخورد با کم فروشان و تخریب کنندگان).

ایده زیاده و ما حمایت میکنیم چون به نفع همه هست فقط به نفع یک نفر نیست که در بره هر کسی ولی حمایت مدیریتی نباشه فایده نداره و نخواهد داشت.

حالا ببینیم تاپیک فعلی رو کی ادمین میاد رد بشه بزنه قفلش کنه بگه بارها از این تاپیک ها در انجمن دیدیم. تاپیک بسته شد.

- - - Updated - - -

اینم از مدیران.

تاپیک از کی زده شده ؟ چرا فقط رامین باید بیاد ؟ اینجا دیگه ادمین نداره ؟ (الان بگیم به گوششون میرسه همه میان میگن اینویز اومدیم).

این همه ادمین کجا هستند ؟ یعنی فقط رامین دوست داره همه ببیننش ؟ خوبه این رامین هم بعد کلی داد و بیداد که همش میگفتیم انجمن ادمین نداره انتخاب شد. :)

pouria (http://www.webhostingtalk.ir/misc.php?do=wrtviewuser&u=18747),
pouyasazan (http://www.webhostingtalk.ir/misc.php?do=wrtviewuser&u=2706),
Raminn (http://www.webhostingtalk.ir/misc.php?do=wrtviewuser&u=11998),

بنده خودم اولین نفر هستم که قدم بر میدارم اما با حمایت مدیریت ، نه که برم جلو فقط ضایع بشم و برند خراب بشه. :) شما هم باشید چنین کاری نمیکنید.

جناب از نظر من تمام این بحث ها آخر میرسه به Verify شدن فروشندگان و نظارت بر فروش فروشندگان که بارها در موردش بحث شده و آخرش مدیران هیچ اقدامی نکردن بجز قانون 100 پست !

سیدرضا بازیار
June 15th, 2014, 22:56
چند تا مشکل اساسی داره که باید برطرف بشه:
1- به مدیریت بیشتری نیاز داره و باید تعداد مدیر ها بیشتر بشه
2- متاسفانه وقتی یه نفر درخواست هاست میکنه همه هاستینگ ها میان و خودشون رو تبلیغ میکنن. این کار اشکال نداره! اما مشکل اینجاس که از طریق پیام خصوصی هم بازار رو خراب میکنن هم سایر هاستینگ ها رو
3- بعضی از هاستینگ ها هستن که هرگز توانایی فروش هاست رو ندارن و فقط مردم رو نسبت به هاستیگ ها بد بین میکنن
4- متاسفانه بعضی از هاستینگ ها حتی اگه کاربر بهشون توهین هم کنه حاضر نیستند بهش اخطار بدن. فقط بخاطر اینکه هاست اونما فروش بره
5- کاربر های انجمن در هنگام مشاهده توهین یا تخلف حاضر نیستند از دکمه "گزارش پست خلاف" استفاده کنند
و...

yekmobile.com
June 15th, 2014, 23:07
دوست عزیز تو این چند سال تو این انجمن از شما خونسردتر و آرامتر و حرف قشنگ زن تر دیدم.صبر کنید نوبت شما هم به موقعش میشه.دیر یا زود داره سوخت و سوز نداره.. وقتی مشتری آمد برات تاپیک زد و ازت شکایت کرد و کل خانوادت رو د ز د کرد و تو پ خ و ایمیل و تلفن های پشت سر هم فحش های انچنانی بهتون داد و خواب و آرامش رو ازتون گرفت که چرا یک سرویس من فلان شده میفهمید حرف قشنگ و ریلکس مال فیلمهاست! البته شما فکر نکنم هاست فروش باشید.اگر باشید به زودی نوبت شما هم میشه

سلام
قصد ارسال مطلب نداشتم ولی یه چیزی بود که باید می گفتم

دوست عزیز میشه بگین که چرا برخی هاست ها حتی یک مورد گزارش هم ندارند ؟ با توجه به حجم مشتریشون ؟

من تو این چند ماه از 10 نفر داخل همین انجمن وی پی اس خریدم و هر ماه تغییر دادم و خیلی موارد هم ضرر کردم منتهی تاپیک نزدم البته بعضی ها هم سرویس هاشون واقعا خوب بوده

delta
June 16th, 2014, 01:28
سلام
قصد ارسال مطلب نداشتم ولی یه چیزی بود که باید می گفتم

دوست عزیز میشه بگین که چرا برخی هاست ها حتی یک مورد گزارش هم ندارند ؟ با توجه به حجم مشتریشون ؟

من تو این چند ماه از 10 نفر داخل همین انجمن وی پی اس خریدم و هر ماه تغییر دادم و خیلی موارد هم ضرر کردم منتهی تاپیک نزدم البته بعضی ها هم سرویس هاشون واقعا خوب بوده

اولا بنده نگفتم همه.گفتم بعضی ها.شما جزو بعضی ها نیستی.چون خود منم مثل شمام.اگر از سرویسی ناراضی باشم آبروی طرف رو نمیبرم.ماه دیگر تمدیدش نمیکنم همین! تا حالا دیدید رییس جمهور بیاد پشت تریبون یا مردم از بدی ها و ناسزاهای مردم بناله؟ تاحالا دیدی یک شرکت بیاد از مشتریهاش بناله؟ عزیز من خدا رم نمیشه دید دلیل بر نبودنش نیست! همین تاپیک رو نگاه کن از اول اینهایی که 40 تا تشکر زدند زیر حرفم از خوشی نبوده داداش من! حرف دلشون بوده.منتهی یک هاستینگ نمیتونه حرف دلش رو بزنه یا از بدی ها بگه. کافیه تو یک تاپیک از کسی شکایت داشته باشه مشتریهای دیگر به چشم انسان کم جنبه و بی شعور نگاهش کنند و بازار رو از دست بده.مجبوره همش بگه در خدمتیم! رفتار خوب و کاربرپسند نشون بده... اگر میبینی من این حرفا رو زدم به نمایندگیشون چون من هاست فروش نیستم!
در ضمن بحث تاپیک فقط یک تذکر بوده دوستانه به هاستینگا که شان خودشون رو حفظ کنند و برای چندغاز پول دلا راست نشوند..چون جدیدا بعضی ها رو دیدم واسه یک مشتری 5 تومانی سرو کله میشکونن و کلا اینقدر وارد دنیای نت و هاست شدن خودشون رو و شانشون رو فراموش کردند..
این همه تاپیک زدند مشتریها و حق با مشتری و.. یکبار هم ما تاپیک میزنیم برای هاستینگا..مشکلی نداره که!

hamedmj
June 16th, 2014, 01:30
بهتر نیست به این بحث بی سر و ته خاتمه بدین؟

ehsan_296
June 16th, 2014, 02:12
این بحث فایده ای نداره تا یه عده فروشنده ها به فکر خودشون هستند .

به همین دلیل ها بود که کار در این فروم رو ما کمتر کردیم:d

M.Abooali
June 16th, 2014, 03:51
این که برخی مشتریان عقده ای هستند، بی ادب هستند، بارها گفتم کاملا صحیح است، کسی منکر این نیست.

اما من درصد شکایات مشتریان نشات گرفته از این مسئله را 1 به 10 می دانم و معتقدم از هر 10 شکایت یکیش مربوط به اخلاق مشتری و 9 تاش مربوط به مشکلات واقعی سرویس دهنده است. آمار بالای شکایت معناش امار بالای بی کیفیتی سرویس دهندگان است. نه چون مشتریان بی ادب هستند زیاد شکایت طرح می شود!

من به دلایلی و با توجه نداشتن اعتماد به این انجمن، اصلا طرف این انجمن نیامدم،

به همین دلیل است که شما و برخی دوستان که از دریچه اینجا به دنیا نگاه می کنید من را فردی تازه وارد به عرصه و جدید حساب می فرمائید،

از این بابت شاید چندان مقصر نباشید. اما شما من را نمی شناسید، زود قضاوت نکنید.

ParsWebIT
June 17th, 2014, 00:21
این انجمن بازار عرضه و تقاضا هست
متاسفانه تقاضا غیر منطقی شده و عرضه محصول هم همین طور..
من به شخصه فقط 1 تاپیک فروش اینجا دارم چون قیمتهای من با خیلی مشتریان جور در نمیاد و زوم روی فروش اینجا ندارم در عوض رفتیم سمت بازاریابی شرکتی و تراکت و مارکتینگ برای مسئولین IT
چون زمانی که مشتری من سرور مجازی رم 2 گیگ رو ماهانه میگیره 43000 تومان پس برای من هزینه سرور و مهمتر از همه هزینه وقت و تلاشی رو که من گذاشتم روی این کار در میاد منم دستم باز هست روی سرور و مثلا از کلوکراسینگ گرفتیم که 1 ساله داریمش و میدونم شب سرم و بزارم زمین سرورم کار میکنه برای مشتری که هزینه داده و کسی ناراضی نمیشه نه اینکه فصلی آفر 3 ماه بگیرم ماهی 200 تومان بعد از 3 ماه میشه ماهی 700 تومان سرور رو ول کنم مشتری بیاد بره فتا، مشتری بیاد تربیت پدریشو نشون بده تو تاپیک فروشم
ما همه جوان هستیم به خدا داریم عمرمون رو هدر میدیم بایت این کار! رویه روی خونه ما دارن یه آپارتمان میسازن کارگر افغانیشون ماهی 700 میگیره کارگر جوشکار ماهی 1.400 نگهبان شب که حواسش هست کسی 2 تا آجر ن***ه ماهی 600 تومان می گیره!!! خوب راست و حسینی الان با خودتون بشینید روراست باشید از این کار ماهی چقدر در میاد؟
من به شخصه روزایی بوده تو این کار که از پول تو جیبم زدم برای پرداخت سروری که 7 vps مشتری روش بوده 550 تومان هزینه دادم و کل پرداختی اون 7 سرور 190 بوده خوب تا کی؟ چند سال؟ مشتریم ساعت 3 نصف شب تماس میگیره و جواب میدم برای سرور رم 512 ماهانه 14 تومنم! اما جواب میدم به امید اینکه یک زمانی مشتری وفادار زیاد بشه با برخوردم. چون طرف هزینه داده حقش هست از اونی که کمترین پلان 14 تومن من رو میخره تا اونی که برای سایتش 2 ترابایت هارد داریم روی سرور

90% فروشنده های اینجا چیزی به اسم هزینه شرکت ندارند خوب هزینه 1 واحد 38 متری ماهی 2 میلیون و 25 تومن پول پیش! 2 نفر از بچه های درست ماهانه 12.000 + هزینه اینترنت ، ایاب ذهاب بچه ها، نهارشون،؟
ما همه اینارو دیدیم و سرمایمون کم شد و ضرر کشیدیم توی بهترین سالهای عمرم که اگه حمالی هم میکردم الان وضعیتم بهتر بود!

خوب شرکتی مثل پارس دیتا بابت اینکه بتونه هزینه هاشو تامین کنه 10 برابر قیمتهای اینجا قیمت میده مشتری اما 10 خط تلفن هم داره
مشتری اینجا همه اینهارو با هم میخواد ماهی 10 هزار تومن پول 1 دونه ساندویج! همون آدمی می میاد تو تاپیپ اونطوری طلبکاره شبی 20 لیتر بنزین میزنه به ماشنش ول میچرخه عین خیالشم نیست!

در کل : وحید خیلی وقت پیش اینجا رو زد و رفت و به این وضعیت کشیده شده! یک مدت هست مدیران جدید اومدن و برای مثال تشکر در تاپیک ممنوع شد وخیلی ها بن شدند از جمله من و الان در همه تاپیکها این هست باز!
در چند تاپیک به مشتری بی شعوری که سرویس چند هزار تومانی میخواست توپیدیم و تذکر دادیم نتیجه؟ بن شدم به دلیل به کار بردن الفاظ نامناسب!
اینجا 2 نوع مشتری هست
1. مشتری وفادار به شما و کیفیت با پرداختی عالی در ماه = این مشتری وفادار به کیفیت شماست نه قیمت پس زمانی گله میکنه که شما تصمیم گرفتید بیخیال کیفیت بشید با اورسل!
2. مشتری که بچه سال هست و وی پی فروش یا سایت چرت! که قیمت شما ملاک هست و فردا 1000 جور شکایت داره واسه سرویس 10 تومنی که خودشم میدونه کیفیت نداره و هر ماه عوض میکنه و هر ماه اینجا توهین میکنه به همه، این مشتری طرف من پیداش نمیشه و خیالمون راحت هست، 73% مشتری من بین 3 الی 16 ماه هست که داره سرویس تمدید میکنه با مشکلات با قطعی که میدونه دست ما نبوده ساخته چون میدونه تحت هر شرایطی پای سرویسم وایمستم!

همکارانی که قدیمیتر هستید برنامه فروش رو اینجا نزارید و خودتون هم میدونید اون هزینه از اینجا در نمیاد و شمام به آفر رد استیشن و هتزنر کشیده میشید
یک مشتری شرکتی که میخواد برنامه CRM شرکتش رو بزاره روی سرور مجازی شما حداقل پلانی معدل 4-6 گیگ رم و هارد 300 میخواد این یعنی ماهانه حدود 160-200 تومان دریافتی و 4 مشتری اینطوری هزینه کامل سرور رو میریزه به حسابتون و مابقی فروش سود خالص هست
iهمکارانی که از ایران سرور میدن و معتبر هستند به شدت روی این نوع آفر و فروش به شرکتها تلاش کنید که نتیجه غیر قابل باور و خوبی میگیرید در درامد زایی
مشتریتون وفادار هست و روی سرور نه دیداس میکنه نه اسپم میزنه شما شب با خیال راحت سرتون رو میزارید روی بالشتون و پولی رو که زحمت میکشید براش با لذت خرج می کنید.

اضافه گویی من رو ببخشید و از تمامی شما که وقت گرانبهاتونو گذاشتید بابت خوندن این مطلب سپاسگذارم.

AlmaHost
June 17th, 2014, 03:03
.....

سلام
به نامش و به یاریش
تقریبا تفکر یکی میباشد و من خیلی تمایل دارم برای اولین قدم با شما در تهران یک گپ و گفتگو داشته باشم و از دوستانی که تمایل دارن و میتوانند حظور داشته باشند در تهران دعوت میکنم و حتی این امکان است که در ان جلسه به صورت آنلاین روی لینک مایکروسافت حظور داشته باشند
ما اولین قدم را بر میداریم و منتظر پاسخ شما هم هستم ... هر شخص و یا شرکت هم تمایل داشت میتواند اعلام کند ما در محل شرکت آمادگی پذیرایی آنها را داریم ... باشد که حرکتی صورت پذیرد

alireza.076
June 17th, 2014, 03:51
این که برخی مشتریان عقده ای هستند، بی ادب هستند، بارها گفتم کاملا صحیح است، کسی منکر این نیست.

اما من درصد شکایات مشتریان نشات گرفته از این مسئله را 1 به 10 می دانم و معتقدم از هر 10 شکایت یکیش مربوط به اخلاق مشتری و 9 تاش مربوط به مشکلات واقعی سرویس دهنده است. آمار بالای شکایت معناش امار بالای بی کیفیتی سرویس دهندگان است. نه چون مشتریان بی ادب هستند زیاد شکایت طرح می شود!

من به دلایلی و با توجه نداشتن اعتماد به این انجمن، اصلا طرف این انجمن نیامدم،

به همین دلیل است که شما و برخی دوستان که از دریچه اینجا به دنیا نگاه می کنید من را فردی تازه وارد به عرصه و جدید حساب می فرمائید،

از این بابت شاید چندان مقصر نباشید. اما شما من را نمی شناسید، زود قضاوت نکنید.

از شناختی که از شما دارم کلا شما در بحث ها علاقه خاصی دارید به مخالفت!
به هر حال مطالعه پست زیر میتونه براتون جالب باشه، البته نه فقط شما، برای استارتر هم میتونه در پیش برد کمک خوبی داشته باشه (یاداوریش بد نیست)
http://www.webhostingtalk.ir/f41/59956/

به هر حال من قبلا 2 3 باری سعی کردم که بتونم یه خورده تغییر ایجاد کنم (چقدر خوش بین بودم) اما هیچ کس حمایتی نکرد (دقیقا دو ساله پیش همین موقع ها و همین ساعت!)
وابستگی منم به این انجمن بنا به دلایلی که خارج از بحثه، مجبور به کنار امدن با این مشکلات کرد، مجبور شدم بر ضد خودم تاپیک فروش بزنم
توی این مدت مشتری هایی رو دیدم که واقعا از انسانیت خارج بودند! اما مجبور به تحملشون بودم، همیشه سعی میکردم که با بالا بردن سطح کاریم از این مشتری ها خلاص شم اما همیشه نتیجه عکس میداد (به همون دلیل وابستگی به انجمن)
به هر حال منم کناره گیری کردم از انجمن فقط گاهی میام یه سرکی میکشم و میرم، متسفانه جوافتضاحی اینجا حاکم شده! بعضی اوقات انجمن هایی رو میبینم (نمونش انجمن اوبونتو) واقعا جو این انجمن فوق العاده هستش (تبلیغ نیست یه حقیقته) هر موقع میرم به تاپیک های این انجمن سر میزنم با خودم میگم کاش انجمن تخصیصی ما هم همچین جوی داشت که میتونستیم 4 تا تاپیک آموزشی و تعامل دوستانه با همکارا داشتیم اما حیف ...

از همه خستگی های سر و کله زدن با مشتری رو تو تخصصمون بگذریم، سر و کله زدن با همکارا رو کجای دلمون بزاریم؟ (همین قضیه زیر آب زنی)

ourweb
June 17th, 2014, 04:15
من متاسفانه امشب به یک بچه هاستینگ بر خوردم خب از اول بگم من حدود 2 روز یک سایت زدم سایت عکس تو همین انجمن هم اطلاع رسانی کردم یه بابایی اومد تو یاهو پیام داد که میخوام حامی شما بشم گفتم چه خوب خب استینگ تان چیست ادرسش اقا داد ادرس رو باز کردم دیدم whmcs نصب ولی قالبش خراب بهش گفتم قالبت خرابه گفت اره میدونم ولی بلد نیستم درستش کنم برگشتم بهش گفتم چند سالته گفت 13 سالم به خدا خشکم زد که یه بچه هاستینگ زده بعد برگشت گفت فردا میخواد سرور بخره از ovh خلاصه سرتون رو درد نیارم ببینید بازار هاستینگ به کجا کشیده شده تا وقتی که هرکی برای خودش سازش رو بزنه همین هست باید همه باهم باشیم یک گروه یک خط قرمز بین مان باشد . رفتار ها و اینکه هرچیزی رورمفت ندیم چون اون چیزرو مفت به دست نیوردیم

alireza.076
June 17th, 2014, 04:31
نمیشه از جماعتی که وقتی یه تیکت نون رو زمین میبینند، خم میشن برش میدارنُ تمییز میکنن، بعدشم میزارن یه گوشه پا نخوره، اما وقتی که میبینن یه انسان به مشکل بر خوردهُ روی زمین افتاده بیشتر میان ... آخرشم زنگ میزنند پلیس که بیاد جمش کنه ببره!
انتظار بیشتری برد!
دقیقا همین کار اینجا بین همکارا داره انجام میشه، جالبش هم اینه که اون رو به چشم رقابت میبینن
از ماهی گرفتن توی آب گلالود تا زیر آب زنی!

tikweb.ir
June 17th, 2014, 08:15
ضمن تایید صحبت های بسیاری از همکاران محترم به نظر بنده ریشه این توهین ها و رفتار طلبکارانه در این انجمن سه مورد کلی هستش :

1. سن بسیار کم کسانی که درخواست افر میدن ! کسی که فکر میکنه خیلی میدونه و داره خیلی لطف میکنه که از سرویس دهنده ها میخواد سرویسی بگیره !! دیده شده بچه 12 ساله میگه من میخام سایت فیلم بزنم Vip کنم ، بهم درگاه نمیدن چه راه حلی پیشنهاد میکنید !!!!!!!!!!!!!!!!!! یا بچه 13 ساله میگه اگه من بخام یه هاستینگ بزنم و توش همه چیز مثل هاست و سرور مجازی و سرور اختصاصی و دامنه و... ارائه بدم چیکار باید بکنم؟ (اینو چند روز پیش برخورد کردیم که طرف میگفت اگه کمکم کنی بهت پورسانت میدم !!!!!! یا خدا !) یا کسایی که با دامنه .tk و روی هاست رایگان ، میخان هاست کیلویی بفروشن :|||||||

2. سن و تجربه کم بعضی از سرویس دهنده ها که مشتری رو به اصطلاح پررو میکنند ! و برای اینکه یه سفارش بگیرن چه کاران که نمیکنن !!
3. وضعیت بسیار بد بخش درخواست سرویس ! به نظر بنده ساختار این بخش از پایه مشکل داره ! کاربر میاد تاپیک میزنه فلان سرویسو میخام ، همکاران هم یه متن اماده دارن کپی میکنن(خیلی موارد هم اصلا توجه به مشخصات افری که کاربر میخواد هم نمیکنن... !) مثل میدون تره بار انگار داد میزنن هاست 1 گیگ کیلویی 5 تومن بیا اینور بازار ! اون یکی از اونور داد میزنه هاست 2 گیگ یه شرط یه ماه استفاده رایگان بیا اینور بازار !!!!
مشتری میاد میگه این هاستا کیلویی چنده !! سرویس دهنده میگه مثلا 10 تومن ! مشتری یه نگاه زیرچشمی میکنه بعدشم میگه همین هاستو مغازه بالاتر(همکاری قبلی) 5 تومن میدن ، چه خبره ! مگه سر گردنه ست و ادامه داستان...

خب وقتی کاربر موارد بالا رو میبینه بنظرتون چه ذهنیتی میتونه داشته باشه؟
درسته که بعضی موقعا مشتری واقعا شعور و اخلاق نداره اما اگه سرویس دهنده ها اینقدر پررو شون نکنن همین ادم های بی شعور هم اجازه توهین و رفتار طلبکارانه به خودشون نمیدن !! (تست شده !!)

sarwhost
June 17th, 2014, 08:42
متاسفانه از اين تاپيك ها خيلي زده شده و بي نتيجه و همه هم پاي يه افر بياد وسط كار خودشونو انجام ميدن
چند وقتي هست كه با ميخوام يه تاپيك بزنم در مورد اين تست خواستن
طرف با كمال پر رويي مياد ميگه من ميخوام سرويس فلان سفارش بدم چند روز تست داريد انگاري تست دادن بايد باشه بهش ميگم مگه ايجا ازمايش گاهه كه تست بدم و هزاران حرف بي ربط ديگه ميگه
متاسفانه بعضي از همكاراي جون يوزر ساختن و توي تاپيك فروش و يا جاهاي ديگه اقدام به خراب كردم شركتهاي قديمي و كاربلد ميشن
تو خود تاپيك فروش ما چندين مورد داشتيم كه متاسفانه مديران محترم بعد از چندين نامه نگاري فقط پستهاشو حذف ميكنند
هرچقدر هم مديران و بنده از شون مدرك ميخواهيم جوابي نميدن ايا مدير عزيز اين كاربر بايد اخطار بگيره و بايد نام كاربريش مسدود بشه يا نه ؟؟؟
مطمئنن جناب سيروس اين پس بنده رو خواهند ديد اميدوارم يه فكر اساسي گرفته بشه مدرك از اشخاص بگيريد يه سن تعيين كنيد براي انجمن فروش حتي شده اسكن مدارك شناسايي شماره تلفن و حتما زنگ زده بشه و تائيد بشه اسكن محل كار ميدونم همه اينها هزينه داره شما ميتونيد براي عضويت در انجمن فروش حق عضويت بگيريد

RoobinaServer
June 17th, 2014, 08:44
کلا بخش فروش خجالت آوره دیگه!

طرف درخواست سرویس اتک کرده مدیران محترم که نگاهش نکردن هیچ یه سری هم رفتن آفر دادن. :-| بعد بنده باید بیام ببینم کی داره اتک میزنه آیپیش فلانه ببینم مال کدوم همکار انجمنه :-|

طی این چند سال 90% اتک هایی که بوده و داشتیم با یه تلفن به بچه های انجمن حل شده چون سرویس دهندش همین بچه های انجمن بودن :-|

http://www.webhostingtalk.ir/f13/116147/

سلام
به نامش و به یاریش
تقریبا تفکر یکی میباشد و من خیلی تمایل دارم برای اولین قدم با شما در تهران یک گپ و گفتگو داشته باشم و از دوستانی که تمایل دارن و میتوانند حظور داشته باشند در تهران دعوت میکنم و حتی این امکان است که در ان جلسه به صورت آنلاین روی لینک مایکروسافت حظور داشته باشند
ما اولین قدم را بر میداریم و منتظر پاسخ شما هم هستم ... هر شخص و یا شرکت هم تمایل داشت میتواند اعلام کند ما در محل شرکت آمادگی پذیرایی آنها را داریم ... باشد که حرکتی صورت پذیرد

بنده از 10-15 تیر میتونم این مورد را انجام بدم.

اگر واقعا میخواهید چنین کاری کنید یک زمانی که اکثرا میخوان و آمادگی دارن توی تیر ماه مشخص بشه و آدرس داده بشه و دقیق هماهنگی ها انجام بشه، نه که بشه حکایت جمع شدن دوستان در نمایشگاه الکامپ که هر کی میرفت میدید هیچکس نیست. (اهل کوفه نباشن).

AlmaHost
June 17th, 2014, 08:55
بنده از 10-15 تیر میتونم این مورد را انجام بدم.

اگر واقعا میخواهید چنین کاری کنید یک زمانی که اکثرا میخوان و آمادگی دارن توی تیر ماه مشخص بشه و آدرس داده بشه و دقیق هماهنگی ها انجام بشه، نه که بشه حکایت جمع شدن دوستان در نمایشگاه الکامپ که هر کی میرفت میدید هیچکس نیست. (اهل کوفه نباشن).

سلام
بسیار سپاسگذار
محل جلسه که همانطور که اعلام شد میتواند در محل شرکت ما باشد و در ادامه میتوان سالن همایش برای این مورد تهیه و اقدام به برگذاری برنامه ای با ابعاد وسیعتر بود
آدرس در سایت ما موجود است در صورت تمایل شماره مستقیم خود را جهت هماهنگی های اولیه پیغام خصوصی کنید
ما این امکان را داریم این تعامل را از همین فردا داشته باشیم و خوشحال میشویم این حرکت زودتر آغاز شود
موفق وپیروز

RoobinaServer
June 17th, 2014, 08:58
خوب شرکتی مثل پارس دیتا بابت اینکه بتونه هزینه هاشو تامین کنه 10 برابر قیمتهای اینجا قیمت میده مشتری اما 10 خط تلفن هم داره
مشتری اینجا همه اینهارو با هم میخواد ماهی 10 هزار تومن پول 1 دونه ساندویج! همون آدمی می میاد تو تاپیپ اونطوری طلبکاره شبی 20 لیتر بنزین میزنه به ماشنش ول میچرخه عین خیالشم نیست!

در کل : وحید خیلی وقت پیش اینجا رو زد و رفت و به این وضعیت کشیده شده! یک مدت هست مدیران جدید اومدن و برای مثال تشکر در تاپیک ممنوع شد وخیلی ها بن شدند از جمله من و الان در همه تاپیکها این هست باز!
در چند تاپیک به مشتری بی شعوری که سرویس چند هزار تومانی میخواست توپیدیم و تذکر دادیم نتیجه؟ بن شدم به دلیل به کار بردن الفاظ نامناسب!
اینجا 2 نوع مشتری هست
1. مشتری وفادار به شما و کیفیت با پرداختی عالی در ماه = این مشتری وفادار به کیفیت شماست نه قیمت پس زمانی گله میکنه که شما تصمیم گرفتید بیخیال کیفیت بشید با اورسل!
2. مشتری که بچه سال هست و وی پی فروش یا سایت چرت! که قیمت شما ملاک هست و فردا 1000 جور شکایت داره واسه سرویس 10 تومنی که خودشم میدونه کیفیت نداره و هر ماه عوض میکنه و هر ماه اینجا توهین میکنه به همه، این مشتری طرف من پیداش نمیشه و خیالمون راحت هست، 73% مشتری من بین 3 الی 16 ماه هست که داره سرویس تمدید میکنه با مشکلات با قطعی که میدونه دست ما نبوده ساخته چون میدونه تحت هر شرایطی پای سرویسم وایمستم!

همکارانی که قدیمیتر هستید برنامه فروش رو اینجا نزارید و خودتون هم میدونید اون هزینه از اینجا در نمیاد و شمام به آفر رد استیشن و هتزنر کشیده میشید
یک مشتری شرکتی که میخواد برنامه crm شرکتش رو بزاره روی سرور مجازی شما حداقل پلانی معدل 4-6 گیگ رم و هارد 300 میخواد این یعنی ماهانه حدود 160-200 تومان دریافتی و 4 مشتری اینطوری هزینه کامل سرور رو میریزه به حسابتون و مابقی فروش سود خالص هست
iهمکارانی که از ایران سرور میدن و معتبر هستند به شدت روی این نوع آفر و فروش به شرکتها تلاش کنید که نتیجه غیر قابل باور و خوبی میگیرید در درامد زایی
مشتریتون وفادار هست و روی سرور نه دیداس میکنه نه اسپم میزنه شما شب با خیال راحت سرتون رو میزارید روی بالشتون و پولی رو که زحمت میکشید براش با لذت خرج می کنید.

اضافه گویی من رو ببخشید و از تمامی شما که وقت گرانبهاتونو گذاشتید بابت خوندن این مطلب سپاسگذارم.

ما اگر قرار بود به امید فروش در انجمن باشیم که تا الان بدبخت شده بودیم.

بودن در انجمن فقط بودن در کنار همکاران قدیمی و این که از دنیای نت اطلاعات داشته باشیم هست وگرنه از بخش فروش چیزی در نمیاد.

همین چند وقت پیش طرف اومده میگه سرور داغون میخوام برای فلان کار. یعنی تو این انجمن میدونه همه سرویس داغون میدن چنین آفری میخواد و جالب تر اینه یه سری دارن پشت هم به هش آفر میدن یعنی قبول دارن سرورشون داغونه :))
یکی دیگه میاد میگه آقا سرور میخوام برای سایتم و ... میگرده دنبال رم 5 گیگ زیر 30 تومن بعد بگی آقا دورو دیگه آفر رد استیشن جمع میشه دیگه نیستن ها میگه مهم نیست بکاب میگیرم میرم از آفر بعدی از یه نفر دیگه میگیرم :-| قدیم میگفتیم مشتری سرش به سنگ میخوره میره سمت کیفیت الان مشتری اینترنتی سرش از جنس آهنه و سنگ ها هم زیاد شدن :)
طرف دیروز از سمت انجمن اومده و سرور گرفته امروز اومده میگه آقا منم میخوام سرور بفروشم سرور اختصاصی چنده ؟ چه جوری هست ؟ (حالا شرکته ها بچه هم نیست یه شرکت طراحیه) بعد میگیم سخت افزار این نوع بهتره اونا مثل جنس چینی میمونه میگه نه از همونا میخوام ارزون در بیاد آخر گفتیم نداریم رفته از یه جا دیگه گرفته الان داره توش دست و پا میزنه :-| حالا فرقش چیه ؟ شرکت x از ما سرویس گرفته کار و تخصصشون it هست اصلا نمیبینیم یارو بیاد سیستم عامل عوض کنه بیش از چند ساله مشتریه اما رقابتش تو کاری هست که دیگران انجام نمیدن و سعی نمیکنه تجربه دیگران را تجربه بکنه. :) دنیای بیرون خیلی بهتره :)

و ...

این تفکراتی هست که تو بخش فروش داره پیش میره در صورتی که این تفکرات فقط در تابستان به علت فروشندگان تابستانی بود اما خیلی از همکاران در اکثر تاپیک ها تیکه میندازن که تابستان مبارک و ... اما نمیدونن تابستان جلو اومده و خیلی وقته شروع شده خدا تابستان اصلی رو به خیر کنه:)

persianmagic
June 17th, 2014, 10:14
درود

مثل هیمه فرمایشتون متین و صحیح هست جناب سجادیه عزیز مخصوصا این مورد

یکی دیگه میاد میگه آقا سرور میخوام برای سایتم و ... میگرده دنبال رم 5 گیگ زیر 30 تومن بعد بگی آقا دورو دیگه آفر رد استیشن جمع میشه دیگه نیستن ها میگه مهم نیست بکاب میگیرم میرم از آفر بعدی از یه نفر دیگه میگیرم :-|
قدیم میگفتیم مشتری سرش به سنگ میخوره میره سمت کیفیت الان مشتری اینترنتی سرش از جنس آهنه و سنگ ها هم زیاد شدن

مشتری تیکت کرده رم 1 گیگ میخوام وقتی فاکتور 25 هزار تومان برای صادر میشه جواب میده چقدر گرون فروشید رم 2 گیگ رو فلان همکارتون در انجمن 15 هزار تومان از همین دیتاسنتر میده .یک تجدید نظر تو کارتون بکنید :) و ....

عاقبت تمامی این فروشنده ها هم معلوم هست و بعد 1-3 ماه غیب میشوند و لی جالب اینکه همت بالایی دارند ودوباره با اسم و برند جدید شروع میکنند

در مورد مشتری هم که فرمودید همان بهتر هست که مشتری همون فروشنده ها باشند چون از هر لحاظ حساب کنید دردسر هستند و ضرر سرویس دهی به مشتربانی که فقط هزینه براشون مهم هست بالاتر از سود دهیش هستش

با ارزوی موفقیت برای همه

viasky
June 17th, 2014, 10:21
خداروشکر ما که کلا تاپیک فروش و بستیم و مشتری های این چنینی و برای فروشنده های مثل خودشون گذاشتیم
ما هم اگر می خواستیم مثل دوستان رفتار کنیم راه زیاد بود
در حال حاضر هم که خدمت شما پست می دم به همکارانی که به هر قیمتی سرویس می دن باید عرض کنم
شرکت در همین لحظه کمترین نرخی که برای سرور مجازی داره 45 هزار تومان با رم یک گیگ می باشد
نمی دونم شما با 45 تومان چند سرور مجازی چند گیگ به مشتری های خودتون خواهید داد
ولی در کل بهترین کار اینکه که هرکی با حال خودش باشه
موفق باشید

ParsWebIT
June 17th, 2014, 16:11
اوم مدیر محترمی که میاد اینجا تاپیک سر میزنه رصد میکنه تکست ها رو
احیانا این تاپیک خلاف قوانینی نیست که بالای انجمنت توشتی برادر من؟
http://www.webhostingtalk.ir/f13/116147/

پس چرا نمیبینیش؟

hadi_am
June 17th, 2014, 17:31
سلام
بسیار سپاسگذار
محل جلسه که همانطور که اعلام شد میتواند در محل شرکت ما باشد و در ادامه میتوان سالن همایش برای این مورد تهیه و اقدام به برگذاری برنامه ای با ابعاد وسیعتر بود
آدرس در سایت ما موجود است در صورت تمایل شماره مستقیم خود را جهت هماهنگی های اولیه پیغام خصوصی کنید
ما این امکان را داریم این تعامل را از همین فردا داشته باشیم و خوشحال میشویم این حرکت زودتر آغاز شود
موفق وپیروز

درود

خیلی خوشحال میشم که در صورتی که زمانش جور باشه ما هم توی این جلسه باشیم.

این مساله البته باید خیلی وقت پیش اتفاق می افتاد که متاسفانه توی این وضعیت داره اتفاق می افته...

007
June 17th, 2014, 18:22
سلام تا مدیریت نخواد اینجا تغییری بوجود بیاره کاری از پیش نمیره .کارهای تیمی مثل همین جلسه هایی ک الماهاست پیشنهاد داده
موفق نمیشه چون ما ایرانی هستیم وبنیان کار تیمی و گروهی اصلا نمیدونیم چی هست پس بهتره مدیر زودتر بیاد این تاپیکم مثل هزاران تاپیک دیگه قفل کنه بره
که همه حرفشون خوبه ولی عمل هست که مهمه و افراد اینجا نمیتونن به یک تفاهم کلی برسن

shahinmq
June 17th, 2014, 18:49

سلام دوست عزیز.

من کارم هاستینگ نیست ولی نه تنها در هاستینگ بلکه در مشاغل دیگه هم به همین شکل هستش. به عنوان مثال دوست عزیزی درخواست طراحی داده بود که واقعا هزینه بر،وقت گیر و پیچیده بود با جودجشون موافقت کردیم

و قرار شد در دو روز آینده نصف مبلغشون رو پرداخت کنند.گفتیم مسئله ای نیست ما پروژه رو آغاز می کنیم شما هم تا 2 روز پرداخت کنید و پس از تحویل پروژه هم 1 ماه بعد مابقی رو پرداخت کنید.

5روز گذشت خبری نشد از ایشون ماهم درحال کار روی پروژه ی ایشون بودیم تا چند روزه آینده سراغ کارو گرفتند ،بهشون می گم عضو سایت هم بشید و درخواستتون هم اونجا ثبت کنید !

با لحن طلبکارانه ای می گن عضو سایت بشم ؟ این یعنی چی ؟ :|

بعد میگن تا چندروز آینده پرداخت می کنیم گفتیم مشکلی نیست ، ما باز هم ادامه دادیم.بعد میبینم خبری نشد ! بهشون اطلاع دادم که پروژتون متوقف شد !

بهشون بر خورده و داخل یک سری تاپیک اعلام می کنن که این ایگل تیم فلان هستند و ... بعدش می گن ما به ایشون ضرر زدیم که سرور مجازی گرفتیم و حالا ایشون باعث ضرر شدن.

خوب منطقی این هستش که ایشون زود تر از آماده شدن پروژشون رفتن خرید کردن پس ضررتون به ما مربوط نمی شه !

من هم باید هزینه ی بقیه ی همکاران رو میدادم ، نباید از جیب خودم میدادم که !

الان هم اسکریپتشونو آماده کردیم و قصد داریم بفروش برسونیمش ولی به هرکسی بفروشم به خودشون اصلا نمی فروشم.

واقعا بعضی از مشتری ها فکر می کنند چون ما بهشون سرویس میدیم و به نوعی خدمت کردیم بهشون حق دارن با هر لحن توهین آمیزی با فروشنده صحبت کنند.

M.Abooali
June 18th, 2014, 01:16
آفر ویژه امروز
یک عدد آفر فوق العاده موجود میباشد برای هاست و
لایسنس رایگان سی پنل
RAM 6 GB
hdd 300 Gb
4 core cpu 6 GHZ

فقط 100 هزار تومان ثابت

این آفر اخیر من است یا ... خنده دار است افرادی به نقد مسئله نشسته اند که خودشان دلیل شکل گیری این وضع در بازار هستند.

از شناختی که از شما دارم کلا شما در بحث ها علاقه خاصی دارید به مخالفت!

شما واقعا چقدر از من شناخت دارید؟ :)

البته به شما حق میدم من را کلا مخالف بدانید،
چون عادت ندارم مثل عمده کاربران اینجا قربان صدقه دیتاسنترها یا مثلا همکاران بروم و بیشتر از روی صداقت و منطق برپایه اصول علمی مسائل را نگاه می کنم.

طبیعی است این نوع نگاه به مزاج هر کس که الگوی متفاوتی دارد خوش نمی آید.

بحث حاضر نیست، اگر قرار باشد با اصول منطقی و عادلانه میان مشتریان و سرویس دهندگان به قضاوت نشست، کاملا روشن است بهترین سرویس دهندگان ما هنوز بسیار بدهکار مشتریان هستند.

سو استفاده از بی ادبی چند مشتری برای سواری گرفتن از کلیه مشتریان هم حرکت زشت و ناپسندی است که گویی برخی دوستان با تشکیل لابی بدشان نمیاید ضمن آن حکومتی بر آشفته بازار سرور و هاست هم ایجاد نمایند. توصیه می کنم احتیاط کنید، بیش از حد بر حقوق دیگران پای گذاشتن قطعا موجبات زمین خوردن خواهد شد روزی.

بنده در این بحث منظور خویش را رسانده و بیش از این تکرار نظرات قبلیم خواهد بود که جز سر بردن حوصله دوستان حاصلی ندارد قطعا. از این رو عدم پاسخ به پست های بعدی را به معنی تغییر نظر یا ... تعبیر نفرمائید.

alireza.076
June 18th, 2014, 12:27
این آفر اخیر من است یا ... خنده دار است افرادی به نقد مسئله نشسته اند که خودشان دلیل شکل گیری این وضع در بازار هستند.

شما واقعا چقدر از من شناخت دارید؟ :)

البته به شما حق میدم من را کلا مخالف بدانید،
چون عادت ندارم مثل عمده کاربران اینجا قربان صدقه دیتاسنترها یا مثلا همکاران بروم و بیشتر از روی صداقت و منطق برپایه اصول علمی مسائل را نگاه می کنم.

طبیعی است این نوع نگاه به مزاج هر کس که الگوی متفاوتی دارد خوش نمی آید.

بحث حاضر نیست، اگر قرار باشد با اصول منطقی و عادلانه میان مشتریان و سرویس دهندگان به قضاوت نشست، کاملا روشن است بهترین سرویس دهندگان ما هنوز بسیار بدهکار مشتریان هستند.

سو استفاده از بی ادبی چند مشتری برای سواری گرفتن از کلیه مشتریان هم حرکت زشت و ناپسندی است که گویی برخی دوستان با تشکیل لابی بدشان نمیاید ضمن آن حکومتی بر آشفته بازار سرور و هاست هم ایجاد نمایند. توصیه می کنم احتیاط کنید، بیش از حد بر حقوق دیگران پای گذاشتن قطعا موجبات زمین خوردن خواهد شد روزی.

بنده در این بحث منظور خویش را رسانده و بیش از این تکرار نظرات قبلیم خواهد بود که جز سر بردن حوصله دوستان حاصلی ندارد قطعا. از این رو عدم پاسخ به پست های بعدی را به معنی تغییر نظر یا ... تعبیر نفرمائید.

شما اگه پست من رو خونده بودید با دقت:
http://www.webhostingtalk.ir/f41/115882/index5.html#post1104247

وابستگی منم به این انجمن بنا به دلایلی که خارج از بحثه، مجبور به کنار امدن با این مشکلات کرد،
مجبور شدم بر ضد خودم تاپیک فروش بزنم

البته لایسنس سی پنل نیز در سینگل هاپ با تخفیف تهیه میکنیم و همچنین دیتاسنتر هارد 1 نداشت برامون 2 ترا رایگان قرار داده که بنده این آفر رو قرار داده ام، اگر هم دقت کنید فقط نوشتم 2 عدد چون سرورم کاملا خالی هست، از مجازی ساز esxi 5.5 هم استفاده میشه که مشخصه اورسلی در کار نیست، اگه دو آفر بنده کل بازار رو خراب کرده مشکلی نیست بفرمایید ما برمیداریم!

شما وقتی که در بازار هاستینگ نیستید (سرویس دهنده) هیچ وقت نمیتونید درست قضاوت کنید! براتون میتونم 100 تا مدرک همینجا آلان عکس بگیرم طرف امده توی یاهو پی ام داده رم 1 چند، قیمت دادم بهش دقیقا این حرف رو به من زده:
he to anjoman felani dare mide 20t bye
تا وقتی که شما با اینجور جملات برخورد نکنید کلا موضوع رو نمیتونید درک کنید!

همچنین اگر فکر بنده جز افرادی که فقط به تعریف از این و اون هستند، بودم، بهتره سوابق بنده رو نگاه بندازید که کلا من اصلا در این انجمن فعلا نیستم و حتی چندین تاپیک اعتراضی هم از دیتاسنتر های مختلف هم در پروفایلم دارم! یه پست تایید در پروفایلم پیدا کنید پیش من جایزه دارید!!!

MEHDI KARAMI
June 18th, 2014, 12:48
موافقم ، اما فقط دلیل پر رو کردن! نیست
یکی از دلایلی که باعث میشه مشتری همچین صحبت کنه ، رفتار غیر حرفه ای برخی هاستینگ ها هست
به عنوان مثال بنده از یکی از هاستینگ ها هاست دانلود خریداری کردم ، بهشون میگم لطفا قابلیت زیپ رو فعال کنید
برگشته میگه هاست دانلود هست هاست میزبانی نیست که زیپ رو فعال کنیم!! بنده هم خیلی محترمانه هاست رو کنسل کردم...
یا به یکی دیگه از هاستینگ ها میگم: پینگ سرور شما خیلی بالاست
برگشته میگه: اصلا تو میدونی پینگ چیه؟ |:
مشتری هم میبینه خیلی از هاستینگ ها غیر حرفه ای هستند ، خودش هم غیر حرفه ای رفتار میکنه
البته بیشتر کاربرانی که بد صحبت میکنند کودک هستند.

M.Abooali
June 20th, 2014, 02:53
از مجازی ساز esxi 5.5 هم استفاده میشه که مشخصه اورسلی در کار نیست،

مگر همکارانی با سطح تخصص شما باشند که مسئله را درک کنند، من دیگه حرفی ندارم. :65:

SniTomb
June 25th, 2014, 00:41
درود

جناب آلما هاست اگر لطف کنید مارو از جلسه آنلاین و یا حصوری خودتون مطلع کنید ممنون میشم

به امید دیدار
زنده باد.

98M!zban
June 25th, 2014, 00:51
من تمام حرف ها رو خوندم و قبول دارم بعضی چیزا رو

اما وقتی روی انجمن مدیریت نباشه و مدیریت چک نکنه کی فروشنده هست و کی نیست و هر کسی اجازه ارسال آفر داشته باشه

هیچ چیز غیر قابل ممکن نیست

امکان داره تا چند ماه دیگه ملت هاست 1 گیگ رو سالانه 1000 تومان بخوان

vp_server
June 25th, 2014, 01:08
من تمام حرف ها رو خوندم و قبول دارم بعضی چیزا رو

اما وقتی روی انجمن مدیریت نباشه و مدیریت چک نکنه کی فروشنده هست و کی نیست و هر کسی اجازه ارسال آفر داشته باشه

هیچ چیز غیر قابل ممکن نیست

امکان داره تا چند ماه دیگه ملت هاست 1 گیگ رو سالانه 1000 تومان بخوان
درود
جناب این هر کسی هایی که میفرمایید از بین خود شما هستند و مدیران این انجمن به اندازه کافی و حتی بیش از حد هم وقت اختصاص میدهند !
توجه داشته باشید که در قوانین ذکر شده است که انجمن هیچ مسئولیتی در خصوص تایید و رد کردن فروشندگان و قیمت ها ندارد
در این انجمن نیز کاربرانی هستند که با وجود قیمت های مناسب یا بالا کاربران حرفه ای خود را دارند !
این را نیز در نظر بگیرید که وقتی خریدار میبیند که کیفیت برخی سرویس ها با وجود قیمت بالا تفاوتی با سرویس ارزان ندارد رو به خرید سرویس ارزان می آورد
پس در ایتدا سعی نمایید در کیفیت سرویس های خود تحول ایجاد کنید :)
تایپیک هایی بیشماری در این خصوص ایجاد شده است و تا زمانی که تحول از جانب فروشنده صورت نگیرد و خریدار با درک این مسئله قانع نشود مشکل حل نمیگردد