PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدیر آی پاور هاستینگ کجاست؟

mehrshad13and11
June 13th, 2014, 20:32
سلام
دوستان عزیز ضمن عرض تبریک عید نیمه شعبان
نمیدونم هدفم از زدن این تاپیک پیدا کردن ایشون هست همنطور که تعدادی از دوستان و همکاران اطلاع دارند سایت آی پاور از حدودا یک روز پیش داون شده است و بالا نمیاد .
ما هم از ایشون سرور داشتیم از ovh کانادا که 6 روز قبل لایسنس سرور تموم شده بود.
که اصلا فعال نکردن و حالا هم معلوم نیست خودشون کجا هستن کلا سایت های ما و تعدادی زیاد اکانت مهم هاست بر روی سرور رفته رو هوا ....
و مشتری های بنده و دیگر دوستان ناراضی هستن و اعتراض کردند...
کسی میدونه مشکل از کجاست؟؟ آیا سرور های کانادا قطع هستند یا مشکل از خود ای پاوره؟
و اینکه ادمین آی پاور کجاست لطفا هر راه ارتباطی میدونید بگید تا بشه به ایشون دسترسی پیدا کرد.
تاپیک فروش ایشون
http://www.webhostingtalk.ir/f15/110573/index10.html
این چند روز خیلی تحت فشار و نگرانی قرار گرفتم. =((:((

usahost2
June 13th, 2014, 20:43
احتمالا روی سرور تغییراتی میدهند
چون در سایتشون روی همین سرور می باشد ارور 552 میدهد و تغییر سیستم عامل و ddos این موارد دیده می شود

mehrshad13and11
June 13th, 2014, 20:52
احتمالا روی سرور تغییراتی میدهند
چون در سایتشون روی همین سرور می باشد ارور 552 میدهد و تغییر سیستم عامل و ddos این موارد دیده می شود

خداکنه همین که میگی باشه!!!
و از این پیچیده تر نشه.

usahost2
June 13th, 2014, 21:02
تا چند روز پیش چک کردم سایتشون باز میشد امروز فرمودید چک کردم بر اساس پیغامها در سایت نظر داده ام چون بنده هیچ ارتباطی با ایشون پیدا نکردم و خودم در حال خرید سرور مجازی می باشم دنبال کننده تاپیک ها می باشم که سرور خوبی بدست بیاورم
سایت ایشون نه شماره ثابتی نه ادرسی ته اینماد :-( هیچی نداشت و شخص حقیقی می باشند
اگر دوستانی که باهاشون مشکل داشته باشند با کمترین شماره ادرس میتوانیم بهترین دسترسی به ایشون پیدا کنیم ولی همه در تاپیک ایشون صبر رو پیشه کرده اند تا اگر مشکلی پیش اومده برطرف نمایند