PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روند کانفیگ یک سرور مجازی

Mehdi 130
June 13th, 2014, 18:44
سلام
فرض کنید یک سرور مجازی میخیریم با رم 4 گیگابایت و پردازنده دو هسته ای
من چند سوال در مورد این خرید دارم ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
1- چطور میتونم روی این سرور خام سیستم عامل نصب کنم ؟ اگر این سرور در محل کار من باشه میام تو درایوش DVD سیستم عامل رو میزارم و نصب می کنم در مورد سرور های مجازی راه دور طریقه نصب سیستم عامل به چه صورته ؟
2- اگر من سنت او اس رو نصب کنم به عنوان سیستم عامل Apache که رایگانه و میتونم روش نصب کنم MYSQL - PHP هم همینطور مشکل با نصب کنترل پنل دایرکت ادمین یا سی پنل هستش چطور باید این دو رو بخرم و نصب کنم لایسنس دائمی است یا سالیانه یا ماهیانه حد و حدود قیمتش چقدره؟
با تشکر

M.D.A
June 13th, 2014, 18:51
سلام

زمانی که سرور مجازی میخرید طبق درخواست شما سرویس دهنده سیستم عامل نصب میکنه واستون.
خودتون هم بخواید نصب کنید میتونید درخواست پنل مدیریت بکنید که مطابق با مجازی ساز بهتون پنل میدن جهت موارد این چنینی.
کنترل پنل های مختلف رایگان و تجاری وجود داره که با جستجو در اینترنت میتونید اطلاعات کاملی درموردشون کشب کنید.
آموزش نصب کنترل پنل ها هم در اینترنت موجود است.
لایسنس هم به صورت ماهانه سالانه و... قابل ارائه و خرید هست.
در کل پاسخ کلیه سوالات شما با جستجو در اینترنت قابل دستیابی هستند.

موفق باشید

Mehdi 130
June 13th, 2014, 19:08
زمانی که سرور مجازی میخرید طبق درخواست شما سرویس دهنده سیستم عامل نصب میکنه واستون.
خودتون هم بخواید نصب کنید میتونید درخواست پنل مدیریت بکنید که مطابق با مجازی ساز بهتون پنل میدن جهت موارد این چنینی.

این پنل مدیریتی با همون سرور ارائه میشه یا باید جداگانه براش پول پرداخت کنم ؟
چه شرکت هایی سی پنل و دایرکت ادمین می دن با لایسنس معتبر میدن (پ خ )؟ لایسنس یک ماهه سی پنل برای سرور مجازی با اختصاصی در نوع و هزینه فرقی داره ؟
یک سوال دیگه
من اگر بخوام یک نرم افزار سفارشی مربوط به یک رشته مهندسی که حجمش حدود 700 مگه رو نصب کنم و از کرک استفاده کنم دیتا سنتر که سرورمو بلاک نمیکنه ؟ نرم افزارهایی از این دست رو چطور باید نصب کنم ؟ اول باید از سیستمم اپلود کنم درسته ؟ میتونم با کرکش از اینترنت بگیرم بزارم رو سرور تا پهنای باند خودم هدر نشه ؟

armin.m
June 13th, 2014, 19:19
سلام شماره تماسم رو براتون پ.خ کردم، خواستید زنگ بزنید توضیحات کامل بدم بهتون.

RoobinaServer
June 13th, 2014, 20:14
سلام
فرض کنید یک سرور مجازی میخیریم با رم 4 گیگابایت و پردازنده دو هسته ای
من چند سوال در مورد این خرید دارم ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
1- چطور میتونم روی این سرور خام سیستم عامل نصب کنم ؟ اگر این سرور در محل کار من باشه میام تو درایوش DVD سیستم عامل رو میزارم و نصب می کنم در مورد سرور های مجازی راه دور طریقه نصب سیستم عامل به چه صورته ؟
2- اگر من سنت او اس رو نصب کنم به عنوان سیستم عامل Apache که رایگانه و میتونم روش نصب کنم MYSQL - PHP هم همینطور مشکل با نصب کنترل پنل دایرکت ادمین یا سی پنل هستش چطور باید این دو رو بخرم و نصب کنم لایسنس دائمی است یا سالیانه یا ماهیانه حد و حدود قیمتش چقدره؟
با تشکر

با سلام

برای نصب پنل دایرکت ادمین و سیپنل نیاز به سیستم عامل لینوکس دارید.

وقتی پنل نصب بشه (دایرکت ادمین) مانند همین هاست هایی هست دسترسیش که شما میتوانید از همکاران خرید کنید فقط در کنارش چند مورد دیگر هم دارید :

یک دسترسی دیگر در همین پنل برای ساخت چنین هاست هایی و ساخت نمایندگی برای این که نماینده بتونه هاست درست بکنه.
کاملا جدا هستید از هاست های اشتراکی شرکتی که خرید میکنید و فقط شما و مشتریهای خودتون روی اون سرور هستید که میشه گفت امنیتش هم بهتر هست برای شما. (تا زمانی که موارد امنیتی هم رعایت و تنظیم بشه در سرورتون).

در مورد کرک و ... سعی کنید از سرورهای داخل کشور استفاده کنید که مشکلی براتون پیش نیاد خارج کشور باشه بسته به درصد حساسیت دیتاسنتر با شما برخورد میشه.

هرچیزی هزینه و قیمت خودش را داره و بهتره یادتون باشه چیزی رایگان نیست (به قول ما ایرانی ها کسی عاشق چش و ابروی کس دیگه نیست چیزی رایگان بده). حتی شما ویندوزی که روی کامپیوترتون نصب میکنید هم پولیه که کرک شده. (البته اگر اصلش را نصب نکرده باشید).
دایرکت ادمین هم یا هر پنل دیگه ای که در حد و اندازه این پنل ها باشه هزینه داره مگر از پنل های کالکسو یا .... استفاده کنید که 100% به امن بودن و به روز بودن پنل های پولی نیست و کسی هم روی آنها به شما اطمینان نمیکند و هزینه ای بابت هاست نمیدهد و خرید نمیکند از شما.

شما بهتره از سرور های داخل کشور استفاده کنید که معمولا روی پکیج های معقول آفر دایرکت ادمین رایگان هم ارائه میشود.

موفق باشید
با تشکر