PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال از هاست اشتراکی به سرور مجازی و انتخاب پنل

bzloxo
June 13th, 2014, 15:25
عرض ادب دوستان
من چند تا سایت دارم که در حال حاظر در هاست اشتراکی و کنترل پنل Cpanel هستند و ایمیل های مهمی داخلش دارم و میخوام با خرید یه سرور مجازی اونهارو انتقال بدم به سرور حالا سوالم این هست آیا مشکلی در انتقال ایمیها به سرور مجازی که کنترل پنلش میخوام یه پنل رایگان نصب کنم پیش نمیاد ؟ آیا احتیاج هست برم لایسنس دایرکت ادمین بگیرم یا اینکه یه کنترل پنل رایگان جواب من رو میده ؟
کمال تشکر رو دارم از دوستان

RoobinaServer
June 13th, 2014, 16:39
عرض ادب دوستان
من چند تا سایت دارم که در حال حاظر در هاست اشتراکی و کنترل پنل Cpanel هستند و ایمیل های مهمی داخلش دارم و میخوام با خرید یه سرور مجازی اونهارو انتقال بدم به سرور حالا سوالم این هست آیا مشکلی در انتقال ایمیها به سرور مجازی که کنترل پنلش میخوام یه پنل رایگان نصب کنم پیش نمیاد ؟ آیا احتیاج هست برم لایسنس دایرکت ادمین بگیرم یا اینکه یه کنترل پنل رایگان جواب من رو میده ؟
کمال تشکر رو دارم از دوستان

با سلام

فکر کنم انتقال به پنل رایگان به مشکل بخورید.

شما بهتر هست سرور مجازی هایی تهیه کنید که کنترل پنل دایرکت ادمین هم رایگان روی آنها هست و خیلی راحت منتقل کنید. (نکته : برخی مواقع به شخصه دیدم که ایمیل ها درست منتقل نشدند.)، اما در انتقال سیپنل به سیپنل شکی نیست.

پیشنهاد میکنم اول یک هاست دایرکت ادمین از یک جا بخرید و بکابتون را روی آن رستور کنید ببینید چیزی که خواستید هست یا خیر اگر بود همین کار را که بالا گفتم بکنید.

یا حق

meysam021
June 13th, 2014, 16:50
اصلا من کاملا مخالفم با وب سرورهای رایگان مثلا کل*** و ...
کار باهاشون هم جالب نیست
جر وب سایت پانل