PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارزش دامنه های 3 حرفی

vahidxi
June 8th, 2010, 17:46
ارزش ریالی دامنه های سه حرفی که فقط شامل حروف (بدون عدد) باشند به طور میانگین چقدر است؟؟

TukaNet
June 8th, 2010, 17:51
دات کام یا دات آی آر ؟ بدش هم بستگی داره که اون سه حرف چی باشن !

مثلا ibm.com یا bbc[dot]com یا abc.com و ... این دامنه ها که قیمتشون سر به فلک میکشه :دی

ولی بقیه دامنه ها رو هم بر حسب الکسا و رنک میشه قیمت گذاشت ...

vahidxi
June 8th, 2010, 18:00
ببخشید کامل توضیح ندادم
دامنه های ir
ارزش دامنه های سه حرفی ir چقدر است ؟

AftabHosting
June 8th, 2010, 18:19
بستگی به معنی داره بیشتر وگرنه دامنه دات ای ار 3 حرفی که زیاد هست برای ثبت :d

Rezash
June 8th, 2010, 18:23
ببخشید کامل توضیح ندادم
دامنه های ir
ارزش دامنه های سه حرفی ir چقدر است ؟
من اون اوايل زياد دنبال سه حرفي آي ار بودم..خيلي ارزشي نداره!مگر اينكه معني درست حسابي بده.تو ليست دامنه هاي آزاد شده نگاه بندازي خيلي گير مياد كه آماده ثبته ولي كسي پيش قدم نميشه...
سه حرفي آي آر بي معني : قيمت ثبت
معني دار : از قيمت ثبت به بالا!

TukaNet
June 8th, 2010, 18:23
فکر نکنم قیمت بالایی داشه باشن ( در حدود 10 تومن ) ... مگر در موارد خاص

vahidxi
June 8th, 2010, 18:33
من اون اوايل زياد دنبال سه حرفي آي ار بودم..خيلي ارزشي نداره!مگر اينكه معني درست حسابي بده.تو ليست دامنه هاي آزاد شده نگاه بندازي خيلي گير مياد كه آماده ثبته ولي كسي پيش قدم نميشه...
سه حرفي آي آر بي معني : قيمت ثبت
معني دار : از قيمت ثبت به بالا!

دامنه های آزاد شده ؟
من لیست کامل دامنه 3 حرفی را دارم >:)
میخواستم بدونم ارزش داره ثبت کنم بزارم واسه فروش

Rezash
June 8th, 2010, 20:34
دامنه های آزاد شده ؟
من لیست کامل دامنه 3 حرفی را دارم >:)
میخواستم بدونم ارزش داره ثبت کنم بزارم واسه فروش
كار خاصي نيست!راحت ميشه يك برنامه نوشت و همه آزاد ها رو كشيد بيرون !
منظور من از حرفم اين بود كه حتي دامنه هايي كه در ليست آزاد شده هستند و در معرض ديد عموم هستند يا ثبت نميشن يا ثبت كوتاه مدت (همون تاييد اوليه و عدم پرداخت هزينه ! ) ميشن و دوباره ميان تو ليست...طبيعيه كه اگه ارزشي داشتن اينجوري نبود.
مثلا تو همين فروم من تاپيك ها فروش آي ار براي چند دامنه سه حرفي رو ديدم كه طرف يك قيمتي مي گفت...يك ماه صبر كردم آزاد شد خودم رفتم ثبت كردم :d اگه مي خواست واقعا ارزش ـه بالايي داشته باشن همين طوري رها نميشدن!

vahidxi
June 8th, 2010, 20:46
كار خاصي نيست!راحت ميشه يك برنامه نوشت و همه آزاد ها رو كشيد بيرون !
منظور من از حرفم اين بود كه حتي دامنه هايي كه در ليست آزاد شده هستند و در معرض ديد عموم هستند يا ثبت نميشن يا ثبت كوتاه مدت (همون تاييد اوليه و عدم پرداخت هزينه ! ) ميشن و دوباره ميان تو ليست...طبيعيه كه اگه ارزشي داشتن اينجوري نبود.
مثلا تو همين فروم من تاپيك ها فروش آي ار براي چند دامنه سه حرفي رو ديدم كه طرف يك قيمتي مي گفت...يك ماه صبر كردم آزاد شد خودم رفتم ثبت كردم :d اگه مي خواست واقعا ارزش ـه بالايي داشته باشن همين طوري رها نميشدن!

چند میگیری که یه همچین برنامه ای بنویسی که بعد از بررسی چند تا دامنه ip را بن نکنه ؟؟؟؟

nasa_de
June 8th, 2010, 22:30
فکر نکنم بن بشه چون اینچوری میهن نیک هزار بار بن شده بود تا حالا.

vahidxi
June 9th, 2010, 09:59
فکر نکنم بن بشه چون اینچوری میهن نیک هزار بار بن شده بود تا حالا.

میهن نیک روزی چند تا هویز در روز میگیره ؟؟

اگر قرار باشه دامنه های سه حرفی فقط چک بشه 18000 هویز میشه