PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست پنل کد باز پیام کوتاه قابل نصب رو سرور خودمون

ahmad19
June 13th, 2014, 13:21
سلام
من یه پنل می خوام که اولا بتونم رو سرور خودمون نصبش کنم
کد باز باشه و بشه براش برنامه نویسی کرد و تغییر داد
یه چی تو مایه های این http://www.webhostingtalk.ir/f214/107230/
کسی سراغ داره
لطفا باهام در تماس باشین
ممنون

2244
June 13th, 2014, 14:15
سلام
من یه پنل می خوام که اولا بتونم رو سرور خودمون نصبش کنم
کد باز باشه و بشه براش برنامه نویسی کرد و تغییر داد
یه چی تو مایه های این http://www.webhostingtalk.ir/f214/107230/
کسی سراغ داره
لطفا باهام در تماس باشین
ممنون

سلام
چقدر قصد دارید هزینه کنید؟ برنامه ای که برای خرید و ارتقا سورس دارید چیه؟ کار خاصی رو در نظر دارید که پنل ها در اختیارتون نگذاشتن؟ دمو و امکانات ما رو ببینید. این سورس مال خودمون هست و برای واگذاری مشکلی نداریم. شما خودتون سرور و توسعه رو قصد دارید انجام بدید؟

سامانه پیام کوتاه (http://www.tehranpanel.net)
demo
demo

ahmad19
June 13th, 2014, 15:30
خوبه
می تونید تو یاهو در تماس باشید

2244
June 13th, 2014, 17:00
خوبه
می تونید تو یاهو در تماس باشید

بله در خدمتتون هستم
خواستید شماره هم پ . خ کردم.

samansystems
June 13th, 2014, 18:09
چرا از همون نمونه که ارسال کرديد استفاده نميکنيد :) ؟

sms.mojit.ir
June 13th, 2014, 20:59
چرا از همون نمونه که ارسال کرديد استفاده نميکنيد :) ؟

این نمونه کد کامل نیست . و بانک شماره هاش ناقصه . و از همه مهم تر فقط به وب سرویس شرکت شما وصل میشه.

این یه مشکل بزرگه...

ahmad19
June 14th, 2014, 04:56
سلام
چقدر قصد دارید هزینه کنید؟ برنامه ای که برای خرید و ارتقا سورس دارید چیه؟ کار خاصی رو در نظر دارید که پنل ها در اختیارتون نگذاشتن؟ دمو و امکانات ما رو ببینید. این سورس مال خودمون هست و برای واگذاری مشکلی نداریم. شما خودتون سرور و توسعه رو قصد دارید انجام بدید؟

سامانه پیام کوتاه (http://www.tehranpanel.net)
demo
demo

یه سوالی این پنل قابلیت داره شماره های پیامک های دریافتی رو عین 90 رو نمودار نشون بده
به صورت لحظه ای و آنی ؟

2244
June 14th, 2014, 05:50
یه سوالی این پنل قابلیت داره شماره های پیامک های دریافتی رو عین 90 رو نمودار نشون بده
به صورت لحظه ای و آنی ؟

بله این امکان رو داره. اگه لطف بفرمایید و وارد دمو بشید ( سامانه پیام کوتاه (http://www.tehranpanel.net) ) توی بخش ابزار ویژه و در قسمت مسابقات ، وقتی مسابقه رو تعریف میکنید در بخش "گراف مسابقه" شما نمودار لحظه ای مسابقه رو می تونید ببینید. این نمودار توی یه صفحه جداگانه بدون منو و نام از پنل با سربرگ نام مسابقه نمایش میشه و هر چند ثانیه خودکار رفرش میشه. ضمنا توی بخش مسابقات پس از اتمام کار سیستم تعداد برندگان رو دریافت میکنه و از بین کسانی که جواب صحیح دادن قرعه کشی هم انجام میده.
همین امکانات برای بخش نظر سنجی هم هست که بدون قرعه کشی هستش.
در خدمتتون هستیم

UGP.ir
June 14th, 2014, 05:53
سلام
به نظر منم اصلا از عصر اسمس و سامان سیستم نخرید چون بانک در اختیار شما نیست و حتی اگر بخواهید توسعه بدهید نمی توانید چون توسعه دادنش نیاز است که اطلاعات کامل وب سرویس را داشته باشید که متاسفانه در اختیارتون قرار نمی دهند.
هزینه بالای نمایندیش هم هست واقعا چیزی که بهتون می دهند ارزشش اینقدر نیست ارزش واقعیش یک دهم می باشد.

این نمونه کد کامل نیست . و بانک شماره هاش ناقصه . و از همه مهم تر فقط به وب سرویس شرکت شما وصل میشه.
این یه مشکل بزرگه...

2244
June 14th, 2014, 06:08
سلام
به نظر منم اصلا از عصر اسمس و سامان سیستم نخرید چون بانک در اختیار شما نیست و حتی اگر بخواهید توسعه بدهید نمی توانید چون توسعه دادنش نیاز است که اطلاعات کامل وب سرویس را داشته باشید که متاسفانه در اختیارتون قرار نمی دهند.
هزینه بالای نمایندیش هم هست واقعا چیزی که بهتون می دهند ارزشش اینقدر نیست ارزش واقعیش یک دهم می باشد.

دوست گلم
در مورد دوستانمون به این صراحت قضاوت نکنیم. هر شرکت و مجموعه ای سیاست کاری خودش رو داره. سامان سیستم هم گروه قوی و بزرگی پشتش هستند و از همکارانی هستند که توی زمینه های مختلف خوب فعالیت کردند و ما قبولشون داریم. درسته که سورسی که ارائه دادن با یک سری سیاست های خاصی هست ولی بهتره که من و شما نخریدنش رو به دیگران توصیه نکنیم. بقیه مواردی که فرمودید کاملا درسته و عملا سورسی رو که در اختیارتون قرار میدن یک نمایندگی قابل توسعه است و شما نمی تونین با غیر ایشون با کس دیگه ای کار کنید. پون در هر حالت از درگاههای اونا برای ارسال باید استفاده بشه.

samansystems
June 14th, 2014, 11:22
این نمونه کد کامل نیست . و بانک شماره هاش ناقصه .

چه بانکی مد نظرتون هست که در اين نمونه وجود نداره ؟
بانک شماره های سراسر کشور به تفکيک شهر، کد پستی، مشاغل در اين نمونه وجود داره که همه نماينده هایی که اين سورس رو هم خريد ميکنن به اين بانک ها روی وبسايت خودشون دسترسی دارن.
يعنی مشتريانشون ميتونن بدون مشکل روی اين بانک ها ارسال داشته باشن.

و از همه مهم تر فقط به وب سرویس شرکت شما وصل میشه.

اتفاقا اين يک امتياز بزرگ هست.
چون شما اگر بخواين از 3 شرکت اصلی نمايندگی بگيريد حداقل بايد 30 40 مليون تومان پول در اپراتورها سرمايه گزاری کنيد تا قيمت پيامک براتون پايين بياد.
در حالی که با اين روش با هزينه خيلی پايين تر ميتونن به تعرفه پايين در ساير اپراتورها دسترسی داشته باشن.

- - - Updated - - -

سلام

:) شما خودتون از عصر اس ام اس و سامان سيستم خريد کرديد و حالا برای اينکه رقيب های کمتری داشته باشيد توصيه ميکنيد که ديگران خريد نکنن :) ؟؟

sms.mojit.ir
June 14th, 2014, 12:17
دوست گلم
در مورد دوستانمون به این صراحت قضاوت نکنیم. هر شرکت و مجموعه ای سیاست کاری خودش رو داره. سامان سیستم هم گروه قوی و بزرگی پشتش هستند و از همکارانی هستند که توی زمینه های مختلف خوب فعالیت کردند و ما قبولشون داریم. درسته که سورسی که ارائه دادن با یک سری سیاست های خاصی هست ولی بهتره که من و شما نخریدنش رو به دیگران توصیه نکنیم. بقیه مواردی که فرمودید کاملا درسته و عملا سورسی رو که در اختیارتون قرار میدن یک نمایندگی قابل توسعه است و شما نمی تونین با غیر ایشون با کس دیگه ای کار کنید. پون در هر حالت از درگاههای اونا برای ارسال باید استفاده بشه.

ما که قضاوت نکردیم. فقط داریم کاربران را با ویژگی های این سورس آشنا می کنیم. چیز اشتباهی هم نگفتم. ...

- - - Updated - - -

چه بانکی مد نظرتون هست که در اين نمونه وجود نداره ؟
بانک شماره های سراسر کشور به تفکيک شهر، کد پستی، مشاغل در اين نمونه وجود داره که همه نماينده هایی که اين سورس رو هم خريد ميکنن به اين بانک ها روی وبسايت خودشون دسترسی دارن.
يعنی مشتريانشون ميتونن بدون مشکل روی اين بانک ها ارسال داشته باشن.

ا

اتفاقا اين يک امتياز بزرگ هست.
چون شما اگر بخواين از 3 شرکت اصلی نمايندگی بگيريد حداقل بايد 30 40 مليون تومان پول در اپراتورها سرمايه گزاری کنيد تا قيمت پيامک براتون پايين بياد.
در حالی که با اين روش با هزينه خيلی پايين تر ميتونن به تعرفه پايين در ساير اپراتورها دسترسی داشته باشن.

بخش ارسال هدفمند نداره . یعنی ما نمیتونیم بیام یک استان و بعد یک شهر خاص را انتخاب کنبم و تعداد شماره های فعال دائمی و اعتباری را بده و همچنین نمی تونیم روی این نتیجه ای که میده محدودیت شماره مثلا 0912123 اعلام کنیم.

همچنین بخش ارسال بر اساس تفکیک جنسیت و سن هم نداره.

samansystems
June 14th, 2014, 13:09
ما که قضاوت نکردیم. فقط داریم کاربران را با ویژگی های این سورس آشنا می کنیم. چیز اشتباهی هم نگفتم. ...

مسئله اين هست که شما داريد در مورد چيزی که نديديد صحبت ميکنيد.
نديدن شما دليل بر عدم وجود چيزی نيست :)
کافی هست دقت کافی داشته باشيد تا بتونيد چيزی که دنبالش هستيد رو پيدا کنيد :)

بخش ارسال هدفمند نداره . یعنی ما نمیتونیم بیام یک استان و بعد یک شهر خاص را انتخاب کنبم و تعداد شماره های فعال دائمی و اعتباری را بده و همچنین نمی تونیم روی این نتیجه ای که میده محدودیت شماره مثلا 0912123 اعلام کنیم.

چرا اتفاقا اين امکان هم وجود داره و باز هم کافی هست شما دقت کنيد :)
وارد دمو بشيد:

http://www.demopanel.ir/users/login

به قسمت خدمات پيامک بريد و در اون قسمت ارسال پيامک رو انتخاب کنيد.
بعد گزينه افزودن شماره از بانک رو انتخاب کنيد.
بعد ازون نوع بانک رو کد پستی انتخاب کنيد.
بعد ازون شهر رو انتخاب کنيد.
و پس از اون شروع کد پستی رو هر محدوده که نياز داريد انتخاب کنيد.
بعد هم سر شماره رو انتخاب کنيد که بتونيد بازه رو محدود تر کنيد.

به همين سادگی شما ميتونيد بر اساس کد پستی و محدوده های کوچيک، در حد يک کوچه يا ساختمان، ارسال پيامک داشته باشيد.

در مورد ارسال بر اساس جنسيت و سن حق با شماست و دليل اون هم اين هست که هيچ بانک معتبری برای اين موضوع وجود نداره.
ده ها شماره ميتونم همينجا مثال بزنم که به نام خانم ثبت شده و توسط مرد در حال استفاده هست و برعکس اون.
که اين موضوع اعتبار بانک های موجود رو زير صفر ميرسونه و باعث ميشه مشتری نهائی از ارسال پيامک ناراضی بشه.

هدف مجموعه سامان سيستم ارائه سرويس های با کيفيت هست و بر همين اساس ما تنها ميتونيم سرويس های دارای کيفيت رو روی سيستم پياده سازی کنيم.
ضمن اينکه کد باز بودن اين نرم افزار به نمايندگان اين امکان رو ميده که هر توسعه ای که خودشون مايل هستند رو روی اون پياده سازی کنن.

همچنین بخش ارسال بر اساس تفکیک جنسیت و سن هم نداره.[/quote]

sms.mojit.ir
June 14th, 2014, 16:32
مسئله اين هست که شما داريد در مورد چيزی که نديديد صحبت ميکنيد.
نديدن شما دليل بر عدم وجود چيزی نيست :)
کافی هست دقت کافی داشته باشيد تا بتونيد چيزی که دنبالش هستيد رو پيدا کنيد :)

چرا اتفاقا اين امکان هم وجود داره و باز هم کافی هست شما دقت کنيد :)
وارد دمو بشيد:

http://www.demopanel.ir/users/login

به قسمت خدمات پيامک بريد و در اون قسمت ارسال پيامک رو انتخاب کنيد.
بعد گزينه افزودن شماره از بانک رو انتخاب کنيد.
بعد ازون نوع بانک رو کد پستی انتخاب کنيد.
بعد ازون شهر رو انتخاب کنيد.
و پس از اون شروع کد پستی رو هر محدوده که نياز داريد انتخاب کنيد.
بعد هم سر شماره رو انتخاب کنيد که بتونيد بازه رو محدود تر کنيد.

به همين سادگی شما ميتونيد بر اساس کد پستی و محدوده های کوچيک، در حد يک کوچه يا ساختمان، ارسال پيامک داشته باشيد.

در مورد ارسال بر اساس جنسيت و سن حق با شماست و دليل اون هم اين هست که هيچ بانک معتبری برای اين موضوع وجود نداره.
ده ها شماره ميتونم همينجا مثال بزنم که به نام خانم ثبت شده و توسط مرد در حال استفاده هست و برعکس اون.
که اين موضوع اعتبار بانک های موجود رو زير صفر ميرسونه و باعث ميشه مشتری نهائی از ارسال پيامک ناراضی بشه.

هدف مجموعه سامان سيستم ارائه سرويس های با کيفيت هست و بر همين اساس ما تنها ميتونيم سرويس های دارای کيفيت رو روی سيستم پياده سازی کنيم.
ضمن اينکه کد باز بودن اين نرم افزار به نمايندگان اين امکان رو ميده که هر توسعه ای که خودشون مايل هستند رو روی اون پياده سازی کنن.

همچنین بخش ارسال بر اساس تفکیک جنسیت و سن هم نداره.[/quote]

این روشی که شما میگید را من رفتم ولی اصلا کیفیت مناسبی نداره چون الان من می خوام به کل شهر بابل (استان مازندارن) پیامک ارسال کنم. باید 250000 هزار شماره توی جستجو نمایش بده.
ولی اینجا باید حتما کدپستی را وارد نمایید. :)
2 - ارسال براساس تفکیک جنسیت شما مستقیما به سرویس بالک پردیس همراه اول وصل میشی و بانک همراه اول بانک کاملی هست. وتفکیک جنسیت وسن براساس تعیین هویت فرد در زمان تنظیم سند تایین میشه.
:) :)

samansystems
June 14th, 2014, 16:54
این روشی که شما میگید را من رفتم ولی اصلا کیفیت مناسبی نداره چون الان من می خوام به کل شهر بابل (استان مازندارن) پیامک ارسال کنم. باید 250000 هزار شماره توی جستجو نمایش بده.

باز هم دقت نميکنيد ديگه.
يعنی مشکل اين هست که تست نميکنيد و فقط در جهت ضعيف نشون دادن اين پنل اقدام ميکنيد.
نکته ای که هست اين هست که اين پنل کد باز بر اساس نياز مشتريان مختلف و 2 سال تجربه روی پنل قبلی تهيه شده و همين الان هم داره توسط شرکت هایی استفاده ميشه که قبلا پنل های مختلفی از شرکت های معتبر داشتند!
اگر لازم هست من ليست چندين نماينده و مشتری معتبر سامان سيستم برای خدمات پيامک رو ارسال کنم تا شما بتونيد استعلام بگيريد.

بعد از انتخاب شهر بابل (استان مازندران) کد پستی در فيلد مربوطه به طور خودکار قرار ميگيره بعد شما ميتونيد پارامترها رو محدودتر يا باز تر کنيد تا بتونيد پيامک رو هدفمند تر وارد کنيد.
اصلا نيازی به وارد کردن کد پستی توسط شما هم نيست و کد پستی شهر مربوطه رو خود سيستم به شما نمايش ميده :)

2 - ارسال براساس تفکیک جنسیت شما مستقیما به سرویس بالک پردیس همراه اول وصل میشی و بانک همراه اول بانک کاملی هست. وتفکیک جنسیت وسن براساس تعیین هویت فرد در زمان تنظیم سند تایین میشه.

خود من الان خطی که دستم هست به نام يکی ديگه از اعضای خانواده ثبت هست.
و خط ايشون هم به نام من ثبت هست.
هم جنسيتمون متفاوت هست و هم سن مون کاملا متفاوت هست :)
در اين شرايط پيامک چطور ارسال ميشه :)) ؟

متاسفانه بعضی از موارد به جای اينکه کاربردی باشن تبليغاتی هستند و اگر کسی بخواد پيامک واقعا هدفمند رو ارسال کنه اصلا کاربرد نداره که نمونه اون هم ارسال بر اساس جنسيت و سن هست.

- - - Updated - - -

باز هم دقت نميکنيد ديگه.
يعنی مشکل اين هست که تست نميکنيد و فقط در جهت ضعيف نشون دادن اين پنل اقدام ميکنيد.
نکته ای که هست اين هست که اين پنل کد باز بر اساس نياز مشتريان مختلف و 2 سال تجربه روی پنل قبلی تهيه شده و همين الان هم داره توسط شرکت هایی استفاده ميشه که قبلا پنل های مختلفی از شرکت های معتبر داشتند!
اگر لازم هست من ليست چندين نماينده و مشتری معتبر سامان سيستم برای خدمات پيامک رو ارسال کنم تا شما بتونيد استعلام بگيريد.

بعد از انتخاب شهر بابل (استان مازندران) کد پستی در فيلد مربوطه به طور خودکار قرار ميگيره بعد شما ميتونيد پارامترها رو محدودتر يا باز تر کنيد تا بتونيد پيامک رو هدفمند تر وارد کنيد.
اصلا نيازی به وارد کردن کد پستی توسط شما هم نيست و کد پستی شهر مربوطه رو خود سيستم به شما نمايش ميده :)

هم جنسيتمون متفاوت هست و هم سن مون کاملا متفاوت هست :)
در اين شرايط پيامک چطور ارسال ميشه :)) ؟

متاسفانه بعضی از موارد به جای اينکه کاربردی باشن تبليغاتی هستند و اگر کسی بخواد پيامک واقعا هدفمند رو ارسال کنه اصلا کاربرد نداره که نمونه اون هم ارسال بر اساس جنسيت و سن هست.

UGP.ir
June 14th, 2014, 17:46
سلام
من قبول دارم که از نظر فنی بهترین سیستم است اما می گیم هزینه اش واقعا بالاست

:) شما خودتون از عصر اس ام اس و سامان سيستم خريد کرديد و حالا برای اينکه رقيب های کمتری داشته باشيد توصيه ميکنيد که ديگران خريد نکنن :) ؟؟

samansystems
June 14th, 2014, 18:48
سلام
من قبول دارم که از نظر فنی بهترین سیستم است اما می گیم هزینه اش واقعا بالاست

سلام
قطعا به نسبت نمايندگی های 50 هزار تومانی ميشه پيدا کرد بالا هست.
ولی اختلاف اين نرم افزار و اين نوع نمايندگی با اون 50 هزار تومانی اختلاف زمين تا آسمون هست.

من فکر ميکنم شما با تخفيف نرم افزار رو خريداری کرديد.
يک اعتبار هديه داشتيد و چندين خط رايگان :)

فکر ميکنم همين الان هم سود کرده باشيد تا اينکه ضرر کرده باشيد :)

- - - Updated - - -

ضمن اينکه زمان فروش شما همه موارد رو سوال کرديد و از ابتدا همه موارد رو بچه های فروش به شما توضيح داده بودن.

ahmad19
June 15th, 2014, 03:58
دیگه کی می خواید تخفیف بدید ؟؟؟ :d

samansystems
June 15th, 2014, 12:03
فعلا قرار هست نسخه هایی با قابليت ايجاد تعداد محدودتر کاربر رو با قيمت های پايين تر عرضه کنيم تا کاربرانی که بودجه کمتری دارن هم بتونن ازين نرم افزار استفاده کنن.

sms.mojit.ir
June 16th, 2014, 00:38
باز هم دقت نميکنيد ديگه.

اصلا نيازی به وارد کردن کد پستی توسط شما هم نيست و کد پستی شهر مربوطه رو خود سيستم به شما نمايش ميده

- - - Updated - - -

.

من اصلا به ضعیف بودن و یا قوی بودن پنل کاری ندارم. فقط دارم میگم اون چیزی که شما دارید میگید اشتباه هست و روش درست ارسال به صورت دیگه ای هستش .
و اصلا هم برام مهم نیست که چه کسایی دارن از این پنل استفاده میکنند.
باز هم دقت نکردید من چی گفتم .
الان من استان مازندران شهربابل را در پنل انتخاب کردم و کدپستی 47131 را به من نشون داد که تعداد شماره های پیدا شده 1 عدد بود.:)
با کم کردن رقم های کد پستی ، تعداد شماره ها به 2203 و 563132 عدد شماره رسید . !!!!!!

در صورتی که روش ارسال مد نظر بنده ، به صورت ارسال هدفمند به شهر خاص هستش . که فقط در سامانه هایی این روش هست که دارند از اپراتور 5000 سرویس میگیرند. :)
و اونجا دقیقا تعداد شماره های فعال یکشهرستان و شهر های اون شهرستان را نشون میده که برای درک بیشتر این قضیه به شما توصیه می کنم از پنل زیر بازدید نمایید.

sms.itbabol.ir
user:10914
pass:10914

هم جنسيتمون متفاوت هست و هم سن مون کاملا متفاوت هست
در اين شرايط پيامک چطور ارسال ميشه ؟

- - - Updated - - -

.

باز هم اینجا شما دقت نکردید که من چی گفتم :)).
ارسال به روش تفکیک جنسیت و سن . قانونش به این صورت هست که :
در این روش ارسال . اگر شما پیام خودتان را به جنسیت اقایان و بازه سنی 18 تا 30 سال ارسال کنید . پیام شما به دست کسایی می رسد که سنشان بین 18 تا 30 سال باشد . و مذکر باشند.

نحوه شناسایی افراد از روی دیتابیس اسناد همراه اول هست.
یعنی اینکه موقع سند زدن سیمکارت اگر در برگه سند تیک گزینه مذکر را بزنید شماره سیمکارت شما در لیست اقایان اضافه می شود . و اگر مونث را تیک بزنید در لیست خانم ها قرار می گیرد.

در این روش سیستم ارسال به این صورت هستش .
حالا شما اومدی سیمکارتی که به نام یک خانم هستش را داری استفاده میکنی. و اگر کسی جنسیت خانم را انتخاب کند برای شما پیام میاد .
و این مشکل همراه اول نیستش . چون ارسال از رویدیتابیس و اون چیزی که در زمان سند زدن ارائه شده است . ارسال می شود.