PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نوع قیمت گذاری هاست

cameron
June 11th, 2014, 17:10
سلام.من توی قیمت گذاری هاست به مشکل بر خوردم.بیشتر جاها دیدم که هر چه فضای هاست بیشتر میشه قیمت میاد پایین تر و من حساب کردم اگر من 200 مگ فقط بفرروشم سودم بیشتر میشه.مثلا متوسط قیمت هاست لینوکس 500 مگ الان 40-50 هست در صورتی که هاست 100 مگ بین 20-30. چرا نباید قیمت ها به ازای هر صد مگ فضا بیشتر بشه؟

asiasazan
June 11th, 2014, 17:17
با سلام

قیمت گذاری هاست اشتراکی ، بر اساس چندین معیار انجام میشه که نمونه بارزش ؛

1 - هزینه ماهیانه سرور
2 - نوع پشتیبانی
3 - امکانات و لایسنس های سرور
4 - آپتایم بودن سرور
5 - محل سرور و پهنای باند و امکانات و ...

و سوال شما در مورد پکیج استارتر یا همون 100 مگابایت بود که پرسیدید ، به نظر بنده سیاست این هست دسترسی برای افراد متخلف بسته بشه و هر کسی با هزینه کم نتونه وارد سرور بشه ! و هزاران دلیل دیگه وجود داره

MajorHost
June 11th, 2014, 17:21
سلام.من توی قیمت گذاری هاست به مشکل بر خوردم.بیشتر جاها دیدم که هر چه فضای هاست بیشتر میشه قیمت میاد پایین تر و من حساب کردم اگر من 200 مگ فقط بفرروشم سودم بیشتر میشه.مثلا متوسط قیمت هاست لینوکس 500 مگ الان 40-50 هست در صورتی که هاست 100 مگ بین 20-30. چرا نباید قیمت ها به ازای هر صد مگ فضا بیشتر بشه؟
شما وقتی سرور با هارد 1 ترابایت داشته باشید ، براتون اهمیتی نداره یوزر 10-20 مگابایت بیشتر فضا داشته باشه.
اما با این کار میتونید مشتری را محدود کنید تا پول بیشتری بگیرید

cameron
June 11th, 2014, 17:41
فکر نمیکنم تو بازار هاستینگ این طوری باشه که هرچی ارزونتر بدی فروشش بیشتره.

ided
June 11th, 2014, 17:50

قیمت گذاری کاملا یه شخصیه
بستگی به سرورتون، آپتامتون،کشور میزبان و خیلی موارد دیگه که به شما مربوطه

مثلا یه نفر با یه سرور مجازی هاست میده یه نفر با یه سرور اختصاصی
قیمت گذاری این دوتا از زمین تا آسمون فرق میکنه
هزینه ای دارن میدن چه از نظر سرور و لایسنس ها و چه پشتیبانی و ...خیلی فرقی میکنه