PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده از iis بهتره یا هاست دانلود؟

mgt1234
June 11th, 2014, 17:04
سلام به همگی
یه سوال فنی داشتم گفتم از همینجا بپرسم بلکه به نتیجه برسم :d
من یه سرور ویندوز 2008 دارم که روش iis7 نصبه
ازش بعنوان وب سرور برای سایت موزیک و فیلم و سریال استفاده میکنم
حالا میخوام بدونم استفاده از همین روش بهتره یا اینکه یه هاست دانلود جدا بخرم و از وی پی اس فقط برای دانلود و آپلود استفاده کنم و فایلامو توی هاست دانلود نگهداری کنم و کاربرا هم از هاست دانلود فایل رو دانلود کنند؟ کدوم روش به صرفه تر و مناسبتره؟
امیدوارم منظورمو واضح گفته باشم:63:

viasky
June 11th, 2014, 17:06
از iis استفاده بفرمایید
هیچ مشکلی نخواهید داشت

royl
June 11th, 2014, 17:08
استفاده از وی پی اس به نظر من توصیه نمیشه
به دلایل زیر
همه می دونن که قدرت وب سرور های ویندوز از لینوکس خیلی کمتره
پورت در سرور مجازی ها کاهش سرعت دارن به دلیل اورسل
قیمت تقریبا بیشتر از هاست دانلود میشه

MajorHost
June 11th, 2014, 17:24
سلام به همگی
حالا میخوام بدونم استفاده از همین روش بهتره یا اینکه یه هاست دانلود جدا بخرم و از وی پی اس فقط برای دانلود و آپلود استفاده کنم و فایلامو توی هاست دانلود نگهداری کنم و کاربرا هم از هاست دانلود فایل رو دانلود کنند؟ کدوم روش به صرفه تر و مناسبتره؟
اگه سرعت فعلی سرورتون خوب هست و مشکلی برای کاربراتون ایجاد نمیکنه خوب همین iis بهتره
اما اگه میبینید کشش نداره، هاست دانلود بگیرید.
معمولا هاست دانلود کیفیت بهتر داره
در کل برآورد هزینه و کیفیت کنید

ided
June 11th, 2014, 17:31
سلام به همگی

سلام
تیتر یه خورده مغلطه انگیزه، من تیترو دیدم فک کردم منظورت مقایسه وب سرور لینوکس و ویندوزه
به نظرم vps بگیر و وب سرور لینوکس بریز میشه هاست دانلود، میتونی vnc نصب کنی که راحت ریموت بزنی و آپ و دان بی مورد انجام ندی

usahost2
June 11th, 2014, 17:38
وی پی اس بهترین گزینه است با منابع اختصاصی بگیرید مشکل اور سل ندارید
کاملا میتوانین همه کار روی فایل انجام دهید فایل دانلود کنین روی سرور لیچ کنین و ...

mgt1234
June 11th, 2014, 18:06
استفاده از وی پی اس به نظر من توصیه نمیشه
به دلایل زیر
همه می دونن که قدرت وب سرور های ویندوز از لینوکس خیلی کمتره
پورت در سرور مجازی ها کاهش سرعت دارن به دلیل اورسل
قیمت تقریبا بیشتر از هاست دانلود میشه

متشکرم اما اینطور که من حساب کردم ظاهراَ هزینه هاست دانلود بیش از سرور میشه :(

- - - Updated - - -

اگه سرعت فعلی سرورتون خوب هست و مشکلی برای کاربراتون ایجاد نمیکنه خوب همین iis بهتره
اما اگه میبینید کشش نداره، هاست دانلود بگیرید.
معمولا هاست دانلود کیفیت بهتر داره
در کل برآورد هزینه و کیفیت کنید

والا سرور الان خداروشکر مشکلی نداره ولی خب فیلم و سریال ححجم زیادی اشغال میکنه و ترابایتیه گفتم شاید حجم بره بالا مشکل ایجاد بشه!
بهرحال ممنون از پاسختون

- - - Updated - - -

سلام
تیتر یه خورده مغلطه انگیزه، من تیترو دیدم فک کردم منظورت مقایسه وب سرور لینوکس و ویندوزه
به نظرم vps بگیر و وب سرور لینوکس بریز میشه هاست دانلود، میتونی vnc نصب کنی که راحت ریموت بزنی و آپ و دان بی مورد انجام ندی

شرمنده متوجه عرایضتون نشدم متاسفانه! اگه ممکنه زیر دیپلم توضیح بدید ما زیاد در این زمینه حرفه ای نیستیم :D
ممنون

- - - Updated - - -

وی پی اس بهترین گزینه است با منابع اختصاصی بگیرید مشکل اور سل ندارید
کاملا میتوانین همه کار روی فایل انجام دهید فایل دانلود کنین روی سرور لیچ کنین و ...

راسیتش خرید سرور اختصاصی فعلا برامون مقدور نیست بدلیل هزینه ی بالا
چون سایت فعلا درآمدی نداره و از لحاظ مالی هیچ پشتیبانی نداریم!
وگرنه بله حق با شماست
متشکرم ;)

ided
June 11th, 2014, 18:52
شرمنده متوجه عرایضتون نشدم متاسفانه! اگه ممکنه زیر دیپلم توضیح بدید ما زیاد در این زمینه حرفه ای نیستیم :D
ممنون

سلام مجدد
شما vps بگیر ولی ویندوز نریز یه توزیع لینوکس بگو نصب کنن واست
بعد میتونی واسه آسونی کار یه پنل نصب کنی مثل دایرکت ادمین یا کلکسو ازش به عنوان هاست دانلود استفاده کن

ولی پیشنهاد من اینه همون سرور مجازی لینوکس بگیری ولی کنترل پنل نصب نکنی، به جای کنترل پنل یه میزکار نصب میکنی مثل kde یا ...
بهش ریموت میزنی ( vnc اسم برنامه ای هست که باهاش ریموت میزنی) و کاراتو انجام میدی

mgt1234
June 11th, 2014, 19:00
سلام مجدد
شما vps بگیر ولی ویندوز نریز یه توزیع لینوکس بگو نصب کنن واست
بعد میتونی واسه آسونی کار یه پنل نصب کنی مثل دایرکت ادمین یا کلکسو ازش به عنوان هاست دانلود استفاده کن

ولی پیشنهاد من اینه همون سرور مجازی لینوکس بگیری ولی کنترل پنل نصب نکنی، به جای کنترل پنل یه میزکار نصب میکنی مثل kde یا ...
بهش ریموت میزنی ( vnc اسم برنامه ای هست که باهاش ریموت میزنی) و کاراتو انجام میدی

ممنون ولی خب چه فرقی با سرور ویندوزم داره؟!! چون الان یه سرور ویندوز دارم با 500 گیگ هارد خواستم ببینم اگه با کیفیت تر یا ارزونتر راهی وجود داره انجام بدم که ارزششو داشته باشه:53:

OPENFIRE
June 11th, 2014, 19:28
از سرور مجازی با سیستم عامل لینوکس Centos یا Debian و وب سرور nginx استفاده کنید بهتر هست.

novin-web
June 11th, 2014, 19:47
سلام
اگر خود iis رو خود کانفیگ کنید جواب کار شما رو میده ولی
در کل وب سرور nginx برای این کار توصیه میشه

MajorHost
June 11th, 2014, 20:04
والا سرور الان خداروشکر مشکلی نداره ولی خب فیلم و سریال ححجم زیادی اشغال میکنه و ترابایتیه گفتم شاید حجم بره بالا مشکل ایجاد بشه!
بهرحال ممنون از پاسختون
کم کم خودتون آماده کنید برای انتقال به سرور اختصاصی

ided
June 11th, 2014, 20:07
ممنون ولی خب چه فرقی با سرور ویندوزم داره؟!! چون الان یه سرور ویندوز دارم با 500 گیگ هارد خواستم ببینم اگه با کیفیت تر یا ارزونتر راهی وجود داره انجام بدم که ارزششو داشته باشه:53:

شما مطمئن باش پشیمون نمیشی
این موضوع اینقد مهمه که اگه اشتباه نکنم تا چند وقت پیش وب سرور های خود مایکروسافت لینوکس بود
پس مطمئن باش کیفیت بهتری خواهی داشت

softlayer
June 11th, 2014, 20:23
سلام به همگی

مسلما هیچ چیز انعطاف پذیری سرور مجازی رو نداره
در ویندوز iis بهترین گزینه هست در linux هم بسته مقدار هزینه شما و نوع کار شما وبسرورهای رایگان و پولی زیادی هست
همه چیز بستگی به شرایط و نوع کار شما داره

storage
June 11th, 2014, 20:24
سلام به همگی

پاسخگویی وب سرور در هاست دانلود به مراتب بهتر از iis است ولی دسترسی به windows برای سادگی کار شما در vps یک مزیت است

بستگی به کار و حجم ترافیک شما دارد.

warpro
June 11th, 2014, 23:58
iis بهترین گزینه هست برای شما . . .

با تشـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــکر . . .

Mr.Te0
June 12th, 2014, 02:06
در سرور مجازی ویندوز امکان مانور بیشتری دارید و به نظر بنده برای کار شما بهترین گزینه است.

mgt1234
June 15th, 2014, 16:30
ممنون از همگی
فعلا به این نتیجه رسیدم که از همین سرور ویندوزی که دارم استفاده کنم ظاهرا راحت ترین و بهترین راه حل برای الان همینه
از همگی متشکرم. ;)