PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ‫برای اولین بار در ایران درگاه مستقیم پرداخت اینترنتی بانکهای عضو شتاب در دیتاسنتر Redstation - آلماهاست‬‎

AlmaHost
June 11th, 2014, 14:36
با سلام خدمت کاربران آلما و کاربران و همکاران انجمن وب هاستبنگ تالک

همانطور که وعده داده بودیم که یک خبر ویژه برای کاربران و همکاران داریم باید اعلام کنیم این مورد محقق شد .
با تلاش مداوم و مذاکرات پی در پی با دیتا سنتر به صورت مستقیم و مستمر موفق شدیم برای اولین بار درگاه پرداخت بانک ایرانی را در کنار دیگر درگاه های معتبر دنیا visa & master در دیتا سنتر رداستیشن برای استفاده عموم قرار دهیم.
تمامی کاربران ایرانی این دیتا سنتر و نمایندگان آن میتوانند پرداخت خود را مستقیما با تمامی کارت های عضو شتاب از داخل اکانت خود در سایت دیتا سنتر پرداخت کنند و سفارش جدید یا اقدام به تمدید سرویس خود کنند .
این مهم و افتخار تماما به واسطه همایت های شما کاربران و همکاران گرامی است . صمیمانه دست شما را میفشاریم

منتظر امکانات بیشتری برای کاربران ایرانی در این دیتا سنتر باشید
در آخر از همکاران خود در بخش روابط بین الملل و بخش حقوقی که بستر این مهم را فراهم ساخته اند صمیمانه متشکریم
شرایط استفاده :

برای استفاده از درگاه مستقیم و فعال بودن آن در پنل شما حتما میبایست در هنگام ثبت نام گزینه کشور را ایران قرار دهید و افرادی که کشور دیگری را در اکانت خود قرار داده اند میتوانند پروفایل خود را در سایت دیتا سنتر آپدیت کنند و طبق هماهنگی های به عمل آمده مشکلی برای انها پیش نخواهد آمد.

در صورت بروز هر گونه مشکل در پرداخت و بعد از پرداخت میتوانید موارد را از طریق ایمیل زیر پیگیری و حل نمایید و این وظیفه واختیاری است که دیتا سنتر به شرکت آلما هاست واگذار نموده .

parsian[at]redstation.com

کاربرانی که دارای اکانت مستقیم و شخصی در دیتا سنتر رداستیشن هستند در صورتی که از در گاه ایرانی اقدام به پرداخت نمایند میتوانند در صورت تمایل و نیاز به پشتیبانی درخواست های خود را از طریق ما ارسال و پیگیری نمایند .

در هنگام پرداخت و یا تمدید جهت استفاده از درگاه پارسیان میتوانید همانند عکس زیر عمل کنید
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f216/20903-%E2%80%AB%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%82%DB%8C%D9%85-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D8%B6%D9%88-%D8%B4%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1-redstation-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA%E 2%80%AC%E2%80%8E-https-my-redstation-com-shop-payment-selection-iran-aspx-png
از طرف مدیریت و پرسنل آلما هاست

StyleFa.iR
June 11th, 2014, 14:39
سلام . خیلی خوب شده !
موفق باشین ;)

viasky
June 11th, 2014, 15:52
اتفاق خیلی مهمی خواهد بود
همچنین یک افتخار است...
موفق باشید

AlmaHost
June 11th, 2014, 16:53
اتفاق خیلی مهمی خواهد بود
همچنین یک افتخار است...
موفق باشید

سلام
بله یک حرکت خیلی مهم بود که به کمک تیم آلما اتفاق افتاد.

کاربرانی ایرانی دیگر میتوانند از امروز به بعد از این دیتاسنتر به صورت مستقیم خرید کنند.

منتظر خبرهای خوش بعدی هم باشید ... :)

موفق و پیروز

rezaonline.net
June 11th, 2014, 16:54
خیلی جالبه .
انشاالله موفق باشید .

- - - Updated - - -

خیلی جالبه .
انشاالله موفق باشید .

ServerDL.com
June 11th, 2014, 16:56
باعث افتخار ماست که همکارامون آلما هست این لینک رو دریافت کردند !
موفق باشید
در کنار هم روز به روز شاهد پیشرفت بیشتر ایران باشیم .

AlmaHost
June 11th, 2014, 17:02
باعث افتخار ماست که همکارامون آلما هست این لینک رو دریافت کردند !
موفق باشید
در کنار هم روز به روز شاهد پیشرفت بیشتر ایران باشیم .

سلام
باتشکر از شما جناب افشار.

انشاا.... بتوانیم سرویسهای بهتر به کاربران ایرانی ارائه بدهیم دسترسی آنها را به سرویسهای جهانی هموار سازیم.
موفق و پیروز

mahdi271
June 11th, 2014, 17:19
بهتره لینک را هم قرار دهید
بهتره حمایت باشه تا همایت

ServerDL.com
June 11th, 2014, 17:21
سلام
جناب افشار ما لینکی دریافت نکردیم، بلعکس لینک هم به دیتاسنتر داده ایم!

انشاا.... بتوانیم سرویسهای بهتر به کاربران ایرانی ارائه بدهیم دسترسی آنها را به سرویسهای جهانی هموار سازیم.
موفق و پیروز

نه عزیزم
منظورم از لینک ارتباط هست !
لینک ارتباطی !

ما مخلصیم .

AlmaHost
June 11th, 2014, 17:24
بهتره لینک را هم قرار دهید
بهتره حمایت باشه تا همایت

شما زمانی سفارش در صورتی که کشور را ایران انتخاب کنید میتوانید از خود دیتاسنتر بدون واسطه سرویس خودتان را تهیه کنید و مستقیما از کارتهای شتاب برای پرداخت استفاده کنید
موفق باشید

modiranhosting
June 11th, 2014, 17:25
با آرزوی موفقیت روز افزون

- - - Updated - - -

با آرزوی موفقیت روز افزون

AlmaHost
June 11th, 2014, 17:29
نه عزیزم
منظورم از لینک ارتباط هست !
لینک ارتباطی !

ما مخلصیم .

بله جناب افشار متوجه شدیم.
صرفا جهت مزاح بود.
موفق باشید

arc1o0
June 11th, 2014, 17:31
سلام

بنده هم به نوبه خودم و به نمایندگی از شرکت نت ایران این موفقیت بزرگ رو خدمت شما و همه کاربران ایرانی این دیتاسنتر تبریک عرض می کنم

بی شک این مهم، نتیجه زحمات و تلاش های شبانه روزی شما و همکاران محترمتان بود است.

فقط نحوه محاسبه نرخ ارز و خودکار بود یا نبود و موارد اینچنین رو تشریح بفرمایید متشکر خواهیم شد.

با آرزوی توفیقات روز افزون
ارادتمند-کریمی

AlmaHost
June 11th, 2014, 17:36
سلام

بنده هم به نوبه خودم و به نمایندگی از شرکت نت ایران این موفقیت بزرگ رو خدمت شما و همه کاربران ایرانی این دیتاسنتر تبریک عرض می کنم

بی شک این مهم، نتیجه زحمات و تلاش های شبانه روزی شما و همکاران محترمتان بود است.

فقط نحوه محاسبه نرخ ارز و خودکار بود یا نبود و موارد اینچنین رو تشریح بفرمایید متشکر خواهیم شد.

با آرزوی توفیقات روز افزون
ارادتمند-کریمی

سلام
با تشکر از شما و مجموعه شما

نحوه محاسبه نرخ ارز تمام به صورت اتوماتیک میباشد زمانی که به بانک پارسیان منتقل میشوید قیمت را به تومان خواهید دید و زمانی هم که پرداخت کنید و به صفحه دیتاسنتر باز گردید درصورت موفق بودن پرداخت سفارش شما ثبت میشود و سرویس را تحویل میگیرد. و مستقیما با دیتاسنتر در ارتباط هستید.

مجدد تشکر میکنیم از شما
موفق باشید

AvalinHost
June 11th, 2014, 18:40
باسلام
بنده هم به شما و شرکتتون تبریک میگم.
فکر میکنم این اولین بار باشه که یک کشور خارجی به ایرانی اعتماد کنه و برای اون ارزش قائل بشه و مسلما مشخص هست که تلاش های زیادی برای اثبات این امر از جانب شما و تیمتون صورت گرفته.
موفق و موید باشید.

Aqua141
June 11th, 2014, 22:19
تبریک میگم به جامعه وبمستری ایران

OPENFIRE
June 11th, 2014, 22:20
بسیار عالی هست.
اگر زمان ثبت نام ایران انتخاب بشه دیگه نیازی نیست با پشتیبانی هماهنگی انجام بدیم؟

AlmaHost
June 12th, 2014, 00:17
باسلام
بنده هم به شما و شرکتتون تبریک میگم.
فکر میکنم این اولین بار باشه که یک کشور خارجی به ایرانی اعتماد کنه و برای اون ارزش قائل بشه و مسلما مشخص هست که تلاش های زیادی برای اثبات این امر از جانب شما و تیمتون صورت گرفته.
موفق و موید باشید.

سلام
دقیقا به نکته خوبی اشاره کردید یکی از اهداف همین بود که اعتباری برای کاربران ایرانی افزون شود . از لطف شما سپاسگذاریم

- - - Updated - - -

تبریک میگم به جامعه وبمستری ایران
خواهش ممنون از لطف شما

- - - Updated - - -

بسیار عالی هست.
اگر زمان ثبت نام ایران انتخاب بشه دیگه نیازی نیست با پشتیبانی هماهنگی انجام بدیم؟

سلام
خیر اصلا نیازی به هماهنگی نیست ... از یک خرید آسان لذت ببرید و هر زمان نیاز که فکر کردید آلما هاست بنا به ارتباط خود با دیتا سنتر میتواند کمکی کند کافی است از ما بخواهید
موفق وپیروز

rodfile.ir
June 12th, 2014, 00:56
فکر کنم شما اقای آرایش یا تاجدینی باشید
بنده با شما کار کردم
فقط اینکه حدث می زنم این بخشی که تو سایت رداستیشن راه اندازی شده یه جورد خدمات از سمت شماست
یعنی شما درگاه به اونا دادی و به نرخ روز قیمت حساب میشه و هر روز یا تو تایم هایی که قرار داد دارید باهاشون تسویه می کنید
در اصل میشه گفت نرخی که خودتون تعیین می کنید یه مقدار کارمزد شما میشه؟
درسته؟

AlmaHost
June 12th, 2014, 01:06
سلام
بله من آرایش هستم
بله دقیقا بخشی از خدمات آلما میباشد که کار را برای کاربران و نماینده ها و کسانی که دوست داشتند مستقیم از دیتا سنتر خرید کنند و بدون واسطه با دیتا سنتر طرف باشند سهل و آسان کرده
به این سادگی که شما میفرمایید نیست اما بله تا حدودی صحیح است روال پرداخت هزینه ها به دیتا سنتر
در این مسیر اعتبارات زیادی فراهم شد تا به این مرحله برسد و قیمت ارز هم تقریبا همان قیمتی است که کاربر از بازار آنلاین یا حواله در گذشته تهیه میکرده ما فقط این بستر را فراهم کردیم برای کسانی که دقدقه تهیه ارز را داشتند و خرید و یا حواله ان برای ان ها سخت بوده
البته باید بگوییم کسانی که در روند این کار بودند نظر داشتند که این به نفع خود آلما و یا نماینده ها نیست اما این روز بالاخره فرا میرسید
موفق وپیروز

hell.machine
June 12th, 2014, 01:07
با سلام خدمت شما
طاهری هستم یکی از پرسنل سرورپردازان برتر جنوب (وی پی اس سنتر) صمیمانه به شما و همکارانتون تبریک میگم
واقعا خدمت بزرگی هست هم اعتبار ایرانی ها و شرکت های ایرانی بالا میره و هم این که دوستان و همکاران عزیز راحت تر و بدون واسطه خرید های خود رو از دیتاسنتر رداستیشن انجام میدن
ایشاالله در عرصه های دیگه هم موفق باشید

AlmaHost
June 12th, 2014, 01:12
با سلام خدمت شما
طاهری هستم یکی از پرسنل سرورپردازان برتر جنوب (وی پی اس سنتر) صمیمانه به شما و همکارانتون تبریک میگم
واقعا خدمت بزرگی هست هم اعتبار ایرانی ها و شرکت های ایرانی بالا میره و هم این که دوستان و همکاران عزیز راحت تر و بدون واسطه خرید های خود رو از دیتاسنتر رداستیشن انجام میدن
ایشاالله در عرصه های دیگه هم موفق باشید

سلام
واقعا از لطف شما متشکریم و این کلام شما به ما انرژی بیشتری میدهد برای هموار کردن مسیر در جهت بهره مندی کاربران ایرانی
آرزوی موفقیت برای شما و همکاران شما و همه همکارن انجمن

babelirani
June 12th, 2014, 01:16
با سلام

بابت تلاشتون واقعا" باید بهتون تحسین و آفرین گفت

من به عنوان ایرانی شاید هیچوقت از دیتاسنتر ردستیشن خریدی انجام ندهم ولی واقعا" کار شما قابل تحسین و تقدیر هستش

به عنوان یک ایرانی بعد از سال ها فهمیدم که در دنیایی خارج از کشورم ایرانی های داخل ایران رو به عنوان یک فرد عادی قلم داد میکنند و این از تلاش و پشتکار عزیزانی مثل شما هستش

واقعا" بهتون تبریک میگم امیدوارم مثل همیشه در تمامی کارهاتون موفق و پیروز باشید

rodfile.ir
June 12th, 2014, 01:16
سلام
بله من آرایش هستم
بله دقیقا بخشی از خدمات آلما میباشد که کار را برای کاربران و نماینده ها و کسانی که دوست داشتند مستقیم از دیتا سنتر خرید کنند و بدون واسطه با دیتا سنتر طرف باشند سهل و آسان کرده
به این سادگی که شما میفرمایید نیست اما بله تا حدودی صحیح است روال پرداخت هزینه ها به دیتا سنتر
در این مسیر اعتبارات زیادی فراهم شد تا به این مرحله برسد و قیمت ارز هم تقریبا همان قیمتی است که کاربر از بازار آنلاین یا حواله در گذشته تهیه میکرده ما فقط این بستر را فراهم کردیم برای کسانی که دقدقه تهیه ارز را داشتند و خرید و یا حواله ان برای ان ها سخت بوده
البته باید بگوییم کسانی که در روند این کار بودند نظر داشتند که این به نفع خود آلما و یا نماینده ها نیست اما این روز بالاخره فرا میرسید
موفق وپیروز

تبریک می گم
کار خوب و شایسته ای ا0ست
البته نمی گم کارمزد درست نیست بلکه حق شماست که میشه گفت اعتباری که شما در شرکت رداستیشن دارید باعث شده یک ایرانی به راحتی خرید انجام بده
و موردی هم هست این باعث شده دیگه خودتون رو درگیر سرور نکنید
پیشنهاد من هم اینه که کلا سرور هایی که به واسطه خودتون خرید شده رو یواش یواش به همین منوال بزارید به عهده کاربران
اگه مشکلی هم باشه از طریق تیکت دیتاسنتر یا ایمیل بازگو میشه
اینطوری وقت خودتون رو برای سرور نمیزارید بلکه برای بالا بردن کیفیت و بستن قرارداد در شرکت های دیگه و کشور های دیگه می کنید بهتر میشه
این طرح بنده بود ولی اشخاصی که خارج از کشور بودن بسترش فراهم نبود که بتونم انجام بدم
ولی با این حال خیلی خوشحالم که یک ایرانی موفق به این کار شده
براتون آرزوی موفقیت را دارم

AlmaHost
June 12th, 2014, 01:23
با سلام

بابت تلاشتون واقعا" باید بهتون تحسین و آفرین گفت

من به عنوان ایرانی شاید هیچوقت از دیتاسنتر ردستیشن خریدی انجام ندهم ولی واقعا" کار شما قابل تحسین و تقدیر هستش

به عنوان یک ایرانی بعد از سال ها فهمیدم که در دنیایی خارج از کشورم ایرانی های داخل ایران رو به عنوان یک فرد عادی قلم داد میکنند و این از تلاش و پشتکار عزیزانی مثل شما هستش

واقعا" بهتون تبریک میگم امیدوارم مثل همیشه در تمامی کارهاتون موفق و پیروز باشید

سلام
همه این ها ابتدا لطفا خداوند بوده و در ادامه حمایت کاربران و همکارانی چون شما ما فقط یک نماینده بودیم و وسیله
به امید اینکه برای دیگر همکاران نمونه ای باشد جهت به وجود آوردن این مسیرها با دیگر دیتا سنتر ها .
موفق وپیروز

- - - Updated - - -

تبریک می گم
کار خوب و شایسته ای ا0ست
البته نمی گم کارمزد درست نیست بلکه حق شماست که میشه گفت اعتباری که شما در شرکت رداستیشن دارید باعث شده یک ایرانی به راحتی خرید انجام بده
و موردی هم هست این باعث شده دیگه خودتون رو درگیر سرور نکنید
پیشنهاد من هم اینه که کلا سرور هایی که به واسطه خودتون خرید شده رو یواش یواش به همین منوال بزارید به عهده کاربران
اگه مشکلی هم باشه از طریق تیکت دیتاسنتر یا ایمیل بازگو میشه
اینطوری وقت خودتون رو برای سرور نمیزارید بلکه برای بالا بردن کیفیت و بستن قرارداد در شرکت های دیگه و کشور های دیگه می کنید بهتر میشه
این طرح بنده بود ولی اشخاصی که خارج از کشور بودن بسترش فراهم نبود که بتونم انجام بدم
ولی با این حال خیلی خوشحالم که یک ایرانی موفق به این کار شده
براتون آرزوی موفقیت را دارم

سلام
مرسی از مواردی که اعلام کردید و ما نیاز مند این نظرات هستیم تا بلکه هر چه بیشتر مسیر حرکت کاربران را هموار کنیم
به زودی در ادامه همین خبر یک سورپرایز دیگر منتشر خواهد شد که قطعا کاربران از ان بهره کامل خواهند برد
باز هم و باز هم ممنون

delta
June 12th, 2014, 01:39
خدایی میایین یک تاپیک 10 متری میزنین فروش ویژه سرورهای رداستیشن با فلان درصد تخفیف.... آب دهن همه راه میفته... تهش مینویسید منتظر سورپرایز ما باشید..:d هیچی دیگه کسی نمیخره!! شما جای ما باشی خرید میکنی؟ یا منتظر سورپرایز میشینید؟ :71:

rodfile.ir
June 12th, 2014, 01:40
سلام
سلام
مرسی از مواردی که اعلام کردید و ما نیاز مند این نظرات هستیم تا بلکه هر چه بیشتر مسیر حرکت کاربران را هموار کنیم
به زودی در ادامه همین خبر یک سورپرایز دیگر منتشر خواهد شد که قطعا کاربران از ان بهره کامل خواهند برد
باز هم و باز هم ممنون

ناگفته نمونه این مورد برای شما یک رزومه خیلی خوب و موفق شد و راه رو برای بستن قرارداد با دیتاسنتر های دیگر کشور ها هموار کرد
پیشنهاد بنده اینه که اگه می تونید فقط برای خرید سرور بستر سازی نکنید و برای خرید نرم افزار و ... هم بشه استفاده کرد

AlmaHost
June 12th, 2014, 01:51
خدایی میایین یک تاپیک 10 متری میزنین فروش ویژه سرورهای رداستیشن با فلان درصد تخفیف.... آب دهن همه راه میفته... تهش مینویسید منتظر سورپرایز ما باشید..:d هیچی دیگه کسی نمیخره!! شما جای ما باشی خرید میکنی؟ یا منتظر سورپرایز میشینید؟ :71:

سلام
حالا مگه دروغ گفتیم ;) اما به نظرم آدم باید در لحظه شکار کنه
مرسی

Mr.Te0
June 12th, 2014, 01:52
با عرض سلام.
بنده نیز به نوبه خودم تبریک میگم.
به نظر بنده این یک قدم بزرگی بوده که با تلاش شما عزیزان فراهم شده است.
خسته نباشید عرض میکنم و آرزوی موفقیت های بیشتر را برای الما هاست دارم. :53:

AlmaHost
June 12th, 2014, 01:55
ناگفته نمونه این مورد برای شما یک رزومه خیلی خوب و موفق شد و راه رو برای بستن قرارداد با دیتاسنتر های دیگر کشور ها هموار کرد
پیشنهاد بنده اینه که اگه می تونید فقط برای خرید سرور بستر سازی نکنید و برای خرید نرم افزار و ... هم بشه استفاده کرد

سلام
بله درست میگید و اگر کسی پیشنهادی داشته باشه ما استقبال میکنیم چه در مورد سخت افزار و چه نرم افزار ... خدا را شکر تیم مذاکره کننده خوبی داریم و همینطور تیم حقوقی که به مسیر های بین المللی واقف هستند
موفق وپیروز

- - - Updated - - -

با عرض سلام.
بنده نیز به نوبه خودم تبریک میگم.
به نظر بنده این یک قدم بزرگی بوده که با تلاش شما عزیزان فراهم شده است.
خسته نباشید عرض میکنم و آرزوی موفقیت های بیشتر را برای الما هاست دارم. :53:

سلام
ممنون و متشکر آرزوی موفقیت برای شما ... حس خوبیه این حس محبت

BlueStation
June 12th, 2014, 02:09
باسلام

ممنون از شما و گروه خوبتون.

واقعا به نظرم به اینکار نیاز بود ممنون از شرکت شما که این شرایط رو فراهم کرد تا یک اتفاق خوب بیفته.

انشالله موفقیت های بیشتر.

AlmaHost
June 12th, 2014, 02:23
باسلام

ممنون از شما و گروه خوبتون.

واقعا به نظرم به اینکار نیاز بود ممنون از شرکت شما که این شرایط رو فراهم کرد تا یک اتفاق خوب بیفته.

انشالله موفقیت های بیشتر.

سلام
مرسی از لطف شما دوست عزیز این موفقیت برای همه است
موفق وپیروز

SainaServer
June 12th, 2014, 02:38
واقعا از صمیم قلب خوشحال شدم ، خیلی خیلی حرکت زیبایی انجام شده و باعث افتخار هست
از طرف ساینا سرور به شما و تیم آلماهاست تبریک میگم و همین طور تشکر میکنم بابت کارِ بزرگی که انجام شده است.
همیشه پیروز و سربلند باشید.
سلیمی - سایناسرور

TARIMEHR
June 12th, 2014, 04:53
همیشه سورپرایز های شگفت اوری دارین
از اولین ارائه دهنده لایسنس آنی سی پنل گرفته تا تنها پارتنر پلاتینیوم رداستیشن و زمانی هم نماینده whmcs و الانم که نصب درگاه ایرانی در دیتاسنتر رداستیشن

اهداف زیبایی رو دنبال میکنید
درگاه ایرانی در دیتاسنتر با ماهیت خارجی اونم در این وضعیت تحریم ها کاملا دور از ذهن بود و الانش هم با اینکه درگاه رو با چشم دیدم قابل باور نیست :D

حاضرم کتبی امضا بدم که یکه تاز اهداف بزرگ هستید

منتظر موفقیت های بیشترتون هستم

AlmaHost
June 12th, 2014, 08:36
واقعا از صمیم قلب خوشحال شدم ، خیلی خیلی حرکت زیبایی انجام شده و باعث افتخار هست
از طرف ساینا سرور به شما و تیم آلماهاست تبریک میگم و همین طور تشکر میکنم بابت کارِ بزرگی که انجام شده است.
همیشه پیروز و سربلند باشید.
سلیمی - سایناسرور

سلام
این لطف خداوند است و بسیار سپاسگذار از عنایت و لطف شما ما هم از صمیم قلب بهترین ها را برای شما آرزو مندیم
موفق وپیروز

- - - Updated - - -

همیشه سورپرایز های شگفت اوری دارین
از اولین ارائه دهنده لایسنس آنی سی پنل گرفته تا تنها پارتنر پلاتینیوم رداستیشن و زمانی هم نماینده whmcs و الانم که نصب درگاه ایرانی در دیتاسنتر رداستیشن

اهداف زیبایی رو دنبال میکنید
درگاه ایرانی در دیتاسنتر با ماهیت خارجی اونم در این وضعیت تحریم ها کاملا دور از ذهن بود و الانش هم با اینکه درگاه رو با چشم دیدم قابل باور نیست :D

حاضرم کتبی امضا بدم که یکه تاز اهداف بزرگ هستید

منتظر موفقیت های بیشترتون هستم

سلام
ممنون بابت این همه محبتی که دارید ... واقعا انرژی ما را چند برابر میکند .... ما امضا دیجیتال شما را هم فبول داریم ;)
برای شما هم آرزوی موفقیت داریم و منتظر خبرهای از سمت شما هم هستیم
موفق وپیروز

alfavps.com
June 12th, 2014, 10:07
سلام و درود

از طرف تیم دوریس وب این موفقیت را بهتون تبریک میگم

امیدوارم شاهد این موفقیت های بزرگ هر روز در دنیای وب ایران باشیم

با سپاس فراوان
آتبین راد مدیریت فنی دوریس وب

AlmaHost
June 12th, 2014, 10:10
سلام و درود

از طرف تیم دوریس وب این موفقیت را بهتون تبریک میگم

امیدوارم شاهد این موفقیت های بزرگ هر روز در دنیای وب ایران باشیم

با سپاس فراوان
آتبین راد مدیریت فنی دوریس وب

سلام
بسیار ممنون ما هم آرزوی موفقیت برای دوریس وب را داریم
موفق و پیروز

98M!zban
June 12th, 2014, 11:04
تبریک منو صمیمانه پذیرا باشید

و امیدوارم همکاری ها شما بیش از این باعث پیشرفت جامعه وب ایران بشه

قطعا قدم بزرگی برای پیشرفت همکاران برداشتید و تشکر ویژه داره اینکه باعث شده واسطه ها کمتر بشه تا هم سرورها ارزونتر بیفته هم بقیه موارد توسط خود فرد انجام بشه

AlmaHost
June 12th, 2014, 11:11
تبریک منو صمیمانه پذیرا باشید

و امیدوارم همکاری ها شما بیش از این باعث پیشرفت جامعه وب ایران بشه

قطعا قدم بزرگی برای پیشرفت همکاران برداشتید و تشکر ویژه داره اینکه باعث شده واسطه ها کمتر بشه تا هم سرورها ارزونتر بیفته هم بقیه موارد توسط خود فرد انجام بشه

سلام
خرسندیم از این لطف شما به امید موفقیت بیشتر برای همگان
موفق وپیروز

wolfsaman
June 12th, 2014, 12:48
به نظر من این بزرگترین پیشرفت برای ایرانی ها بوده ,در حوزه هاست و سرور
واقعا کاربزرگی انجام دادین
خسته نباشید
فقط یه سوالی که دارم
شما معمولا رو سرورهاتون تخفیف ویژه ای میزارین
تو این درگاه تخفیف های شما اعمال میشه یا نه این فقط برای پرداخت راحت ایرانی ها و خرید سرورشون ا رد استیشن هست؟

AlmaHost
June 12th, 2014, 12:52
به نظر من این بزرگترین پیشرفت برای ایرانی ها بوده ,در حوزه هاست و سرور
واقعا کاربزرگی انجام دادین
خسته نباشید
فقط یه سوالی که دارم
شما معمولا رو سرورهاتون تخفیف ویژه ای میزارین
تو این درگاه تخفیف های شما اعمال میشه یا نه این فقط برای پرداخت راحت ایرانی ها و خرید سرورشون ا رد استیشن هست؟

سلام
متشکر از لطف شما
ابتدا هدف خرید آسان بوده و در فاز جدید امکان ارائه کد تخفیف از نمایندگان برای خرید مستقیم امکان پذیر خواهد بود اما درحال حاظر تخفیف اضافه فقط با خرید از نمایندگان امکان پذیر است
موفق وپیروز

AlmaHost
June 13th, 2014, 16:40
سلام
با عرض پرده از شما كاربران عزيز كه حدود ١ ساعت پيش اقدام به پرداخت كرده بودند با ارور مواجه شده بودن. مشكل از سمت بانك پارسيان بوده كه درگاه بانك سامان با همكاري زرين پال جايگزين شد.
موفق باشيد

Raid_10
June 13th, 2014, 16:49
سلام
بانک ملت رو کاش می گذاشتید
سلام
متشکر از لطف شما
ابتدا هدف خرید آسان بوده و در فاز جدید امکان ارائه کد تخفیف از نمایندگان برای خرید مستقیم امکان پذیر خواهد بود اما درحال حاظر تخفیف اضافه فقط با خرید از نمایندگان امکان پذیر است
موفق وپیروز
با این مورد حال کردم
هر چی زود تر پلیز

rezaonline.net
June 13th, 2014, 16:51
اگر براتون مقدور هست از درگاه پاسارگاد استفاده کنید ، سایر درگاهها قطعی های نامنظمی دارند .

arc1o0
June 13th, 2014, 17:31
همچنان مشکل پابرجاست

Sorry, an unexpected problem has occurred. Details of the problem have been recorded for investigation.
If you encounter this problem again please be patient whilst we look into the cause of this.
Click the button below to return to your MyRedstation Control Panel home page.

AlmaHost
June 13th, 2014, 17:47
سلام
بانک ملت رو کاش می گذاشتید
سلام
متشکر از لطف شما
موفق وپیروز
با این مورد حال کردم
هر چی زود تر پلیز

باسلام
در آینده اضافه خواهد شد.
موفق باشید

- - - Updated - - -

اگر براتون مقدور هست از درگاه پاسارگاد استفاده کنید ، سایر درگاهها قطعی های نامنظمی دارند .

باسلام
با تشکر از شما بله حتما اضافه میشود
موفق باشید

- - - Updated - - -

همچنان مشکل پابرجاست

Sorry, an unexpected problem has occurred. Details of the problem have been recorded for investigation.
If you encounter this problem again please be patient whilst we look into the cause of this.

باسلام
با عرض پوزش از شما. یکی از مشکلات بانکهای ایرانی این میباشد دیگر. مجدد تست کنید و نتیجه را اگر میشود اعلام کنید. چون ما تست کردیم و مشکل حل شده بود.
موفق باشید

arc1o0
June 13th, 2014, 19:11
سلام

ایمیل هم کرده بودیم.

A problem occurred with the Parsian Bank payment gateway.

Please contact payments@almahost.co.uk (//payments@almahost.co.uk) for more details quoting the code -6

AlmaHost
June 13th, 2014, 19:16
سلام

ایمیل هم کرده بودیم.

A problem occurred with the Parsian Bank payment gateway.

Please contact payments@almahost.co.uk (//payments@almahost.co.uk) for more details quoting the code -6

باسلام
با تشکر از شما دوست عزیز بله ایمیل شما به دست ما رسید همان صبح. آیا در حال حاضر هم مشکل دارید؟
موفق باشید

arc1o0
June 13th, 2014, 19:33
سلام

صبح ایمیل کردیم

الان هم مجدد تست کردیم، مشکل برقرار است

code -6

AlmaHost
June 13th, 2014, 19:41
سلام
چك شد مجدد مشكلي مشاهده نشد.
كش مرورگر را يك بار پاك كنيد
موفق باشيد

multiuser
June 13th, 2014, 20:47
مطمئنید فردا مشکل تحریم و اینجوری مسائل مشکل ساز نمیشه؟! بنده خودم سابقا چوب ایرانی بودن رو خوردم و گفتن یه بک آپ بردار بزن به چاک!
به نظر بنده با توجه به روند مبهم مسئله تحریم و ... بهتره جهت احتیاط هم شده اینقدر واضح ایرانی بودن خودتون رو ثابت نکنید

AlmaHost
June 13th, 2014, 20:55
سلام
دوست عزیز در این دیتا سنتر مشکلی برای ایرانی ها نیست و نخواهد بود
در قرار دادی که بادیتا سنتر داریم در اصل طرف دیتا سنتر یک شرکت انگلیسی میباشد و ....
البته لازم نیست تمام سیایت کاری خود را اعلام کنیم اما مشکلی نیست
متشکر بابت تذکری که دادید اما زیاد سخت نگیرید به خود
موفق و پیروز

k-h
June 15th, 2014, 16:32
درود
انشا.. که همیشه موفق تر از قبل باشید .واقعا کار ارزشمندی انجام دادین واسه ما ایرانیان.
یه سوال هم داشتم :
آیا برای تایید پرداخت مثل درگاه خودشون نیاز به اسکن کارت و کارت شناسایی داره ؟

AlmaHost
June 15th, 2014, 17:05
سلام
ممنوت از لطف شما انشالله موفقیت روز افزون شما
خیر فقط کافی است داخل اکانت کشور ایران قرار دهید و در هنگام پرداخت گزینه بانک پارسیان را انتخاب کنبد
موفق وپیروز

NaqsheQw
June 15th, 2014, 18:00
با سلام

بنده فقط این رو میتونم بگم.

آدم های بزرگ
موفقیت های بزرگی دارند!

AlmaHost
June 16th, 2014, 01:44
با سلام

بنده فقط این رو میتونم بگم.

آدم های بزرگ
موفقیت های بزرگی دارند!

سلام.
با تشکر از شما دوست گرامی

msmhost.net
June 16th, 2014, 02:06
با درود و احترام خدمت شما واقعا کار بسیار بزرگ و شایسته ای کردید و از شما و تیم فعال شما به دلیل فعالیت ها و اقدامات بزرگ شما تشکر می کنم در کل با توجه به صحبت هایی که با هم داشتیم اهداف بزرگی دارید و هر روز به یک هدف بزرگ می رسید چون افرادی که در شرکت شما هستند چه از نظر دانش و ادبیات و برخورد بسیار مورد تایید هستند در هر صورت از شما مچکر هستم
پیروزو موفق باشید

ehsan_296
June 16th, 2014, 02:09
سلام . ایول الله به حرکتتون . در سایه امام زمان (عج) مستدام باشید

spadana1363
June 16th, 2014, 02:10
خیلی عالی شده
ممنون

hamedmj
June 16th, 2014, 03:48
سلام
تشکر ولی مشکل دارد:
Information

بعد یه سوال دیگه، پوند چطوری محاسبه میشه به طور اتوماتیک؟

AlmaHost
June 16th, 2014, 13:58
سلام
تشکر ولی مشکل دارد:
Information

بعد یه سوال دیگه، پوند چطوری محاسبه میشه به طور اتوماتیک؟

سلام
همانشکل که مشاهده کردید در انجمن متاسفانه مجدد زیر ساخت با بعضی آی پی های رداستیشن مشکل پیدا کرده است. ما برای اینکه این مشکل را حل کنیم در حال انجام چند آپدیت در سیستم میباشیم.
ممنون از صبر و شکیبایی شما.
به محض اتمام آپدیتها مجددا در این تاپیک اعلام خواهیم کرد که سرویس در دسترس قرار گرفته است

بله بصورت اتوماتیک انجام میشود.

موفق و پیروز

AlmaHost
June 16th, 2014, 20:11
سلام
همانشکل که مشاهده کردید در انجمن متاسفانه مجدد زیر ساخت با بعضی آی پی های رداستیشن مشکل پیدا کرده است. ما برای اینکه این مشکل را حل کنیم در حال انجام چند آپدیت در سیستم میباشیم.
ممنون از صبر و شکیبایی شما.
به محض اتمام آپدیتها مجددا در این تاپیک اعلام خواهیم کرد که سرویس در دسترس قرار گرفته است

بله بصورت اتوماتیک انجام میشود.

موفق و پیروز

سلام
با تشکر از صبر وشکیبایی شما . آپدیتها به پایان رسید. و سیستم مجدد در دسترس قرار گرفت. لطفا درصورت مشاهده هر گونه مشکل سریعا از طریق ایمیل payments[at]almahost.co.uk به ما اعلام کنید.
موفق و پیروز

AlmaHost
June 18th, 2014, 13:28
باسلام
برای هرچه راحتر شدن پیگیر پرداخت های شما درصورت بروز هرگونه مشکل از این به بعد میتوانید با ایمیل parsian[at]redstation.com تماس حاصل فرمایید.

موفق باشید

omidppm
June 28th, 2014, 03:45
با سلام

جناب آرایش تبریک میگم انشالله موفق و موید باشید خیلی خوشحال شدم.

AlmaHost
June 28th, 2014, 04:01
با سلام

جناب آرایش تبریک میگم انشالله موفق و موید باشید خیلی خوشحال شدم.
سلام
ممنونم از شما و آرزوی موفقیت برای شما
موفق وپیروز

djmohammad
June 28th, 2014, 21:19
با سلام

بهترین خبری بود که تا الان شنیدم ....

واقعا از پیگیری های جناب آرایش ممنونم و امیدوارم هر روز موفق تر از دیروز باشید ....

lemo1996
June 28th, 2014, 22:53
با تشکر از زحمات جناب آرایش ولی نمیدونم چرا هنوز باور نمیکنم :دی یعنی دیگه به واسطه احتیاجی نیست

خدا را شکر

CityKala.net
June 29th, 2014, 19:00
سلام
بله درست میگید و اگر کسی پیشنهادی داشته باشه ما استقبال میکنیم چه در مورد سخت افزار و چه نرم افزار ... خدا را شکر تیم مذاکره کننده خوبی داریم و همینطور تیم حقوقی که به مسیر های بین المللی واقف هستند
موفق وپیروز

- - - Updated - - -

سلام
ممنون و متشکر آرزوی موفقیت برای شما ... حس خوبیه این حس محبت
ياد ۱+۵ افتادم!

شاهكار كرديد! (البته من دير ديدم!)

موفق باشيد.

AlmaHost
June 30th, 2014, 00:24
با سلام

بهترین خبری بود که تا الان شنیدم ....

واقعا از پیگیری های جناب آرایش ممنونم و امیدوارم هر روز موفق تر از دیروز باشید ....

سلام
ممنون از لطف شما این ها همگی الطاف خداوند بوده و همکارانم در آلما هاست و انرژی شما دوستان
موفق وپیروز

- - - Updated - - -

با تشکر از زحمات جناب آرایش ولی نمیدونم چرا هنوز باور نمیکنم :دی یعنی دیگه به واسطه احتیاجی نیست

خدا را شکر

سلام
خواهش میکنم . باور کنید ;)
بله کاملا بی واسطه و مستقیم البته یک عده ای ناراحت شدند و در این مدت سعی در خدشه دار کردن روابط ما با دیتا سنتر کرده اند و اقدام به رایزنی با بعضی از کاربران ما
اما تا چند روز دیگر مستندات جالی ارائه خواهد شد که جنجال آفرین است پس خود را برای بک باور سخت آماده کنید
باز هم متشکر
:->

- - - Updated - - -

ياد ۱+۵ افتادم!

شاهكار كرديد! (البته من دير ديدم!)

موفق باشيد.

سلام ارادت فراوان
نگاه جالبی بود راضی هستم از توجه شما
ممنون

Wool
June 30th, 2014, 00:30
اقا موفق باشید خیلی خوشحال شدم .

djmohammad
June 30th, 2014, 00:37
سلام
خواهش میکنم . باور کنید ;)
بله کاملا بی واسطه و مستقیم البته یک عده ای ناراحت شدند و در این مدت سعی در خدشه دار کردن روابط ما با دیتا سنتر کرده اند و اقدام به رایزنی با بعضی از کاربران ما
اما تا چند روز دیگر مستندات جالی ارائه خواهد شد که جنجال آفرین است پس خود را برای بک باور سخت آماده کنید
باز هم متشکر
:->

با درودی دیگر...
همیشه وقتی کار بزرگی انجام میشه آدم هایی وجود دارند که به هر شکل قصد در خراب کردن و سنگ انداختن جلوی پای فاعل دارند ...
اما شما با قدرت باید به کار خود ادامه دهید ...
همین نظراتی که داده شد نشان دهنده این هست که کار شما چقدر بزرگ بوده است ...

با احترام

mostafaamirani
June 30th, 2014, 00:43
با درودی دیگر...
همیشه وقتی کار بزرگی انجام میشه آدم هایی وجود دارند که به هر شکل قصد در خراب کردن و سنگ انداختن جلوی پای فاعل دارند ...
اما شما با قدرت باید به کار خود ادامه دهید ...
همین نظراتی که داده شد نشان دهنده این هست که کار شما چقدر بزرگ بوده است ...

با احترام
تفسیر جالبی بود خدایی :d

csmaster
July 13th, 2014, 17:28
با تشکر از این اقدام شما دوست عزیز . خیلی خوب هست که حالا میشه بدون واسطه از رد استیشن خرید کرد . موفق باشید

talait
August 18th, 2014, 10:58
سلام
بله یک حرکت خیلی مهم بود که به کمک تیم آلما اتفاق افتاد.

کاربرانی ایرانی دیگر میتوانند از امروز به بعد از این دیتاسنتر به صورت مستقیم خرید کنند.

منتظر خبرهای خوش بعدی هم باشید ... :)

موفق و پیروز

اگه هتزنر رو بتونید مث این اوکی کنید که خیلی خیلی عالی میشه

wanener
August 30th, 2014, 12:59
سلام
اقدام شما را تحسین میکنم و در خصوص اقدامات همکار(انی) که سعی در خدشه دار کردن دیگر نمایندگان داشته اند هم مشتاقانه منتظر اطلاعات هستم ، لطفا من را هم در جریان این مستندات قرار دهید

در خصوص این درگاه ریالی ، به نظر من
اگر چه به فرموده شما اقدام به عنوان شرکت انگلیسی صورت گرفته است
اما فکر میکنم کاربران با انتخاب ایران به عنوان کشور میتوانند پرداخت انجام دهد ، اما ریسک همیشگی بسته شدن اکانت در صورت ایجاد تحریم مانند گذشته وجود خواهد داشت ، صرف نظر از اینکه درگاه پرداخت بواسطه یک شرکت انگلیسی بوده است )
اگر چه اخیرا این مساله تحریم در دیتاسنتر ها و مراودات بین المللی کمرنگ تر شده اما هنوز کاملا محو نشده
روسیه که مشکلی مثل ما با آمریکا از نظر مشکل مذاکرده و رفت آمد و .... ، اما در چند روز پر تنش بسیاری از شرکتها تحریم هایی علیه روسها اعمال کردند

از طرفی برنامه ریسلر دیتاسنتر هم متوقف شده و طبق صحبتی که داشتم ممکن است دیتاسنتر برنامه نمایندگی را برچیده و یا در اختیار آلماهاست دهد ( در حال حاظر همه درخواستهای نمایندگی طبق بررسی بنده به آلماهاست ارجاع می شود )

AlmaHost
August 30th, 2014, 23:15
سلام
اقدام شما را تحسین میکنم و در خصوص اقدامات همکار(انی) که سعی در خدشه دار کردن دیگر نمایندگان داشته اند هم مشتاقانه منتظر اطلاعات هستم ، لطفا من را هم در جریان این مستندات قرار دهید

در خصوص این درگاه ریالی ، به نظر من
اگر چه به فرموده شما اقدام به عنوان شرکت انگلیسی صورت گرفته است
اما فکر میکنم کاربران با انتخاب ایران به عنوان کشور میتوانند پرداخت انجام دهد ، اما ریسک همیشگی بسته شدن اکانت در صورت ایجاد تحریم مانند گذشته وجود خواهد داشت ، صرف نظر از اینکه درگاه پرداخت بواسطه یک شرکت انگلیسی بوده است )
اگر چه اخیرا این مساله تحریم در دیتاسنتر ها و مراودات بین المللی کمرنگ تر شده اما هنوز کاملا محو نشده
روسیه که مشکلی مثل ما با آمریکا از نظر مشکل مذاکرده و رفت آمد و .... ، اما در چند روز پر تنش بسیاری از شرکتها تحریم هایی علیه روسها اعمال کردند

از طرفی برنامه ریسلر دیتاسنتر هم متوقف شده و طبق صحبتی که داشتم ممکن است دیتاسنتر برنامه نمایندگی را برچیده و یا در اختیار آلماهاست دهد ( در حال حاظر همه درخواستهای نمایندگی طبق بررسی بنده به آلماهاست ارجاع می شود )

سلام
ممنون از نظر شما و لطف شما
بابت اطلاعاتی که میفرمایید در اختیار شما قرار دهیم فکر میکنم همیشه باید از حاشیه دوری کرد و آن را حل و فصل کرد نه اینکه به آن دامن زد ولی خوب با همه این مسایل امروز شاهد این رویداد خوب و نیکو هستیم.
دیتا سنتر اشراف کامل دارد که ما ایرانی هستیم و اینکه با شرکت ما در انگلیس قرار داد بسته بیشتر برای راحت انجام شدن این تجارت و مسیر با کاربران ایرانی است و ما هم صد درصد به جوانب مختلف آن فکر کرده ایم ...
اگر بخواهیم نگاه را به اندازه شما در سطح تنش های دو کشوری که مثال زدید ریز کنیم پس باید به بیانیه ای که یک سال پیش امریکا اعلام کرد در این باب که اینترنت یک امتیاز است که ما آن را به دیگر کشور ها میدهیم نگاهی ویژه داشته باشیم که نکند اینترنت را از ایران بگیرند..
علت اینکه طرح ریسلری دیتا سنتر متوقف شده هم کاملا واضخ است چون تعدادی ریسلر بوجود آمده بود که فقط از نماینده بودن تخفیف دادن و پول گرفتن را رعایت میکردند و سرویس و پشتیبانی خوبی ارایه نمیدانند که خیلی از همکاران این ادعا را تایید میکنند و باعث بروز ناراحتی سرویس گیرنده ها شده بود و به سمت ریسلر های دیگر کوچ میکرند اما خوشبختانه با همکاری باقی نمایندگان که در حال حاظر فعالیت خوبی دارند این مورد سامان داده شد و به زودی شاهد بهتر شدن روند این تجارت خواهیم بود...بابت ارجا به آلما هاست هم خوب این بیشتر برای این است که فعال شدن نمایندگان جدید با شناخت بهتری صورت پذیرد تا واقعا سرویس دهنده به فکر و اندیشه کاربر باشد و برای اینکه شبهه ایجاد نشود در همین جا اعلام میکنیم اگر کسی تمایل دارد که نماینده دیتا سنتر شود میتواند با ما پیگیری کند و آلما هاست و دیتا سنتر استقبال میکنند از این امر
البته یک خبر جالب هم به زودی منتشر میکنیم که واقعا جذاب است برای تمامی کاربرانی که در این تجارت مشغول هستند...
از شما جناب رسانانگار ( نام شما را نمیدانم ) دعوت میکنم در صورت تمایل در محل شرکت ما یک گپ و گفت داشته باشیم در صورتی که دوست دارید حول این موارد و همکاری جلسه داشته باشیم و صمیمانه از شما این درخواست را داریم
موفق وپیروز

shahab-f
August 30th, 2014, 23:18
شما زمانی سفارش در صورتی که کشور را ایران انتخاب کنید میتوانید از خود دیتاسنتر بدون واسطه سرویس خودتان را تهیه کنید و مستقیما از کارتهای شتاب برای پرداخت استفاده کنید
موفق باشید

سلام و عرض ادب
کار بزرگی کردید ممنون از بزرگواری شما .
رد استیشن جهت داشتن خرید مستقیم چه مدارکی نیاز دارد ؟

AlmaHost
August 30th, 2014, 23:34
سلام و عرض ادب
کار بزرگی کردید ممنون از بزرگواری شما .
رد استیشن جهت داشتن خرید مستقیم چه مدارکی نیاز دارد ؟

سلام
اگر میخواهید فقط خرید مستقیم داشته باشید مدارک خاصی نمیخواهد فقط کافی است در سایت دیتا سنتر ثبت نام کنید و سفارش را ثبت کنید و کشور را ایران قرار دهید
اما اگر منظور شما دریافت نمایندگی است باید در تایم اداری تماس بگیرید با شرکت
موفق وپیروز

Saati
August 30th, 2014, 23:47
خیلی جالب بود

سرزمین
August 30th, 2014, 23:52
سلام

حرکت جالبی هست اما اگر سایت دیتاسنتر با ip ایران بالا بیاد بهتره قیمتا به ریال زده بشه خیلی بهتره

wanener
September 9th, 2014, 22:06
سلام
ممنون از نظر شما و لطف شما
بابت اطلاعاتی که میفرمایید در اختیار شما قرار دهیم فکر میکنم همیشه باید از حاشیه دوری کرد و آن را حل و فصل کرد نه اینکه به آن دامن زد ولی خوب با همه این مسایل امروز شاهد این رویداد خوب و نیکو هستیم.
دیتا سنتر اشراف کامل دارد که ما ایرانی هستیم و اینکه با شرکت ما در انگلیس قرار داد بسته بیشتر برای راحت انجام شدن این تجارت و مسیر با کاربران ایرانی است و ما هم صد درصد به جوانب مختلف آن فکر کرده ایم ...
اگر بخواهیم نگاه را به اندازه شما در سطح تنش های دو کشوری که مثال زدید ریز کنیم پس باید به بیانیه ای که یک سال پیش امریکا اعلام کرد در این باب که اینترنت یک امتیاز است که ما آن را به دیگر کشور ها میدهیم نگاهی ویژه داشته باشیم که نکند اینترنت را از ایران بگیرند..
علت اینکه طرح ریسلری دیتا سنتر متوقف شده هم کاملا واضخ است چون تعدادی ریسلر بوجود آمده بود که فقط از نماینده بودن تخفیف دادن و پول گرفتن را رعایت میکردند و سرویس و پشتیبانی خوبی ارایه نمیدانند که خیلی از همکاران این ادعا را تایید میکنند و باعث بروز ناراحتی سرویس گیرنده ها شده بود و به سمت ریسلر های دیگر کوچ میکرند اما خوشبختانه با همکاری باقی نمایندگان که در حال حاظر فعالیت خوبی دارند این مورد سامان داده شد و به زودی شاهد بهتر شدن روند این تجارت خواهیم بود...بابت ارجا به آلما هاست هم خوب این بیشتر برای این است که فعال شدن نمایندگان جدید با شناخت بهتری صورت پذیرد تا واقعا سرویس دهنده به فکر و اندیشه کاربر باشد و برای اینکه شبهه ایجاد نشود در همین جا اعلام میکنیم اگر کسی تمایل دارد که نماینده دیتا سنتر شود میتواند با ما پیگیری کند و آلما هاست و دیتا سنتر استقبال میکنند از این امر
البته یک خبر جالب هم به زودی منتشر میکنیم که واقعا جذاب است برای تمامی کاربرانی که در این تجارت مشغول هستند...
از شما جناب رسانانگار ( نام شما را نمیدانم ) دعوت میکنم در صورت تمایل در محل شرکت ما یک گپ و گفت داشته باشیم در صورتی که دوست دارید حول این موارد و همکاری جلسه داشته باشیم و صمیمانه از شما این درخواست را داریم
موفق وپیروز
با سلام
سپاس از پاسخ ارسالی
از آنجاییکه از هر مجموعه و شرکت فعال در این حوزه در وب هاستینگ تالک مطابق قوانین فقط یک نام کاربری قادر به انجام فعالیت است ما همین یک شناسه را داریم
پیام فوق هم توسط بنده "عباس پور محسنی" از "رسانگار" ارسال شده بود
اگر موردی در خصوص گسترش خدمات بصورت دو جانیه باشد قطعا مدیریت رسانگار نیز از اینکه در خصوص آن به گپ و گفت بپردازند استقبال خواهند نمود
در صورت تمایل مراتب را بصورت به ایمیل info در دامنه rasanegar.com ارسال بفرمائید

یا تشکر

hosseinian
November 1st, 2014, 14:43
من کشور رو ایران قرار دادم ولی تو نحوه پرداخت ها هیچ گزینه ای برای ایران وجود نداره!
غیرفعال شده یا چی؟

yossef
November 2nd, 2014, 11:30
واقعا چنین چیزی لازم بود ممنون

AlmaHost
November 2nd, 2014, 13:56
من کشور رو ایران قرار دادم ولی تو نحوه پرداخت ها هیچ گزینه ای برای ایران وجود نداره!
غیرفعال شده یا چی؟

سلام
دیتاسنتر در حال آپدیت سیستم خود بوده است برای همین چند ساعت درگاه غیر فعال شده بود.

Parti_Baz
November 2nd, 2014, 20:57
سلام
دیتاسنتر در حال آپدیت سیستم خود بوده است برای همین چند ساعت درگاه غیر فعال شده بود.

به نوبه خودم این خدمت بزرگ شمارو تبریک میگم امیدارم در طول زندگی با موفقیت های بیشتر دست و پنجه نرم کنید
فقط یک سوال
قبل از پرداخت چطور میشه قیمت رو به تومان دید ؟

AlmaHost
November 5th, 2014, 16:18
به نوبه خودم این خدمت بزرگ شمارو تبریک میگم امیدارم در طول زندگی با موفقیت های بیشتر دست و پنجه نرم کنید
فقط یک سوال
قبل از پرداخت چطور میشه قیمت رو به تومان دید ؟
سلام
تبدیل قیمت به تومان در سیستم ما انجام میشود. امکان دیدن قیمت قبل از سفارش وجود ندارد چون قیمت در هنگام اتصال به بانک تبدیل میشود.
موفق و پیروز

paya.transfer
November 10th, 2014, 18:19
با سلام
تشکر از شما

m_dg_farari
November 11th, 2014, 07:10
سلام.
مورد جالبی که نمایان هست در این امر ، این هست که آلما هاست ، زیرساخت رو برای همه ی کاربران این دیتا سنتر به وجود آودره ، و نه فقط کاربران خودش!
این یعنی بجز سود خودش ، 100% به فکر نیاز مردم هم بوده
این خودش نشونه ای خوب هست از رفتار حرفه ای این شرکت...
امیدوارم همیشه موفق باشید.

asrhosting
November 11th, 2014, 07:22
جناب الماهاست . کاش یه فکری برا آی پی ها میکردین که واقعا گرون هست .
شما اگر درخواست بدین حتما روتر در اختیار تون می زارن آی پی از ripe یا ... ادد کنید و به یوزر های ایران آی پی بدین .
این طور هر آی پی نهایت 10 هزار تومان در سال می افته که خب ترازو رو بر می گردونه رو این دیتاسنتر .

tizparvaz
November 11th, 2014, 10:33
سلام
جناب آرایش تبریک میگم ایشالا شاهد پیشرفت های بیشتر شما و شرکت آلما باشیم .
موفق و پیروز باشید

AlmaHost
November 11th, 2014, 11:55
سلام.
مورد جالبی که نمایان هست در این امر ، این هست که آلما هاست ، زیرساخت رو برای همه ی کاربران این دیتا سنتر به وجود آودره ، و نه فقط کاربران خودش!
این یعنی بجز سود خودش ، 100% به فکر نیاز مردم هم بوده
این خودش نشونه ای خوب هست از رفتار حرفه ای این شرکت...
امیدوارم همیشه موفق باشید.

سلام
ممنون از لطف شما امید وارم آن عده اندک که این چنین و از این زاویه نگاه نمیکنند هم درست شوند
حرفه ای عمل میکنید که دیگران را حرفه ای میبینید
ممنون

- - - Updated - - -

جناب الماهاست . کاش یه فکری برا آی پی ها میکردین که واقعا گرون هست .
شما اگر درخواست بدین حتما روتر در اختیار تون می زارن آی پی از ripe یا ... ادد کنید و به یوزر های ایران آی پی بدین .
این طور هر آی پی نهایت 10 هزار تومان در سال می افته که خب ترازو رو بر می گردونه رو این دیتاسنتر .

سلام
اتفاقا در این زمینه هم آفری ویژه برای همکاران در بخش فروش سرور اختصاصی قرار داده ایم
سه ماه اول ای پی رایگان و بعد از سه ماه شش ماه ای پی با پنجاه درصد تخفیف و فکر میکنیم بازه نه ماهه خوبی برای تجارت همکاران باشد
به زودی شرایط بهتری حاصل خواهد شد
موفق وپیروز

- - - Updated - - -

سلام
جناب آرایش تبریک میگم ایشالا شاهد پیشرفت های بیشتر شما و شرکت آلما باشیم .
موفق و پیروز باشید

سلام
انشالله پیشرفت برای همه همکاران عزیز
ممنون از حسن توجه شما
موفق وپیروز

lono
November 11th, 2014, 18:37
موافقم

raminramz
January 17th, 2015, 14:46
vat شامل ما هم میشه؟

مثلا یک سرور 169 یورو اما موقع پرداخت میزنه 199

AlmaHost
January 23rd, 2015, 18:51
سلام
خیر، قیمتی که شما مشاهده میکنید قیمتی میباشد که در صورت پرداخت سالانه محاسبه میشود و اگر به مرحله بعد بروید که مشخصات ریز سرور را مشخص شده است، قیمت ها را هم میتوانید مشاهده کنید
موفق و پیروز

cbase
January 24th, 2015, 13:17
ممنون، این واقعا عالیه

pardazonline
September 1st, 2015, 13:42
بنده الان دیدم واقعاً خیلی کار عالی کردید .

peym@n
September 1st, 2015, 14:56
درود.
با عرض سلام و ادب و احترام خدمت آقایی آرایش,جایی تحسین داره برای یک ایرانی که واقعا کاری به این دشواری رو برای کاربران ایرانی و هموطنان عزیز خودشون انجام دادن,بنده از صمیم قلب برای شما و تیم مجربتون تبریک میگم انشالله به امید روزی که بقیه دیتاسنتر های مانند هتزنر که طرفداران بیشتری به بقیه دیتاسنتر ها دارند این کار انجام بشه.
بازم خسته نباشید و تبریک موفق و پیروز باشید.
یاحق.

vpsmad
September 10th, 2015, 16:50
جای تقدیر و تشکر داره کار و پشتوانه تیم شما امیدوارم موفق باشید .