PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طریقه ی دانلود به وسیله vps

carrow
June 8th, 2010, 13:06
سلام . من چند وقت پیش با vps آشنا شدم و زیاد چیزی نمی دونم .
از هر کی هم می پرسم درست و درمون جواب نمیده
خیلی جاها دیدم که مثلا لینک میگیرن بعد دانلود های حجیم میکنن .
پرسیدم بعضی ها میگن از vps استفاده میشه . تا جایی هم که فهمیدم از طریق ریموت دسکتاپ
به vps وصل میشن و از طریق برنامه مدیریت دانلود با سرعت های بالا دانلود میکنن.
ولی اگر بالایی ها درست باشه چیزی که سوال دارم اینه مگر نه وقتی دانلود میکنن فایل میره روی سرور vps ؟
پس اینا چطوری بهشون دسترسی دارن که بعد مثلا برای بقیه رایت یا کپی میکن ؟

با تشکر قبلی

Arashdn
June 8th, 2010, 13:09
شما وی پی استون ویندوزه یا لینوکس؟

carrow
June 8th, 2010, 13:12
هنوز نگرفتم . ولی قصدم اینه که ویندوز بگیرم اگر خدا بخواد :d

mohsen1
June 8th, 2010, 14:08
اگه شما وی پی اس ویندوز بگیرید با ریموت دیسکتاپ به سرور وصل میشید و می تونید نرم افزارهای دانلود منیجر نصب کنید و به دلیل پورت وی پی اس ها که 100 مگابیت یا 1 گیگابیت هست سرعت دانلود شما به مراتب بالاتر از سرعت فعلی شما برای دانلود می باشد.
اگر از لینوکس استفاده کنید دستوراتی برای دانلود فایل وجود دارد.
شما می تونید با اتصال ساب دومین به وی پی اس و تهیه یه هاست حرفه ای لینوکس براحتی یک دانلود سنتر راه اندازی کنید!
یادتون باشه رو این که ویندوز شما باید اورجینال باشه و قابلیت آپدیت داشته باشه حساس باشید و از جایی سرویس بگیرید که پورت ارتباطی بالایی داشته باشه تا برای دانلود با افت سرعت مواجه نشید.

اما در هر حال شما باید اون فایل رو دانلود کنید.و ربطی به وی پی اس و غیر اون نداره.این کاری که شما می فرمایید مستقیم کردن لینک دانلود هست.کسایی هستند که اکانت هایی از مثلا رپیدشیر تهیه کردند و فایل های سنگین و ... رو از رپید شیر دانلود می کنند روی وی پی اس خودشون و با این کار حجم بالایی رو در طی زمان کوتاه دانلود می کنند و می تونند برای سایت خودشون از لینک مستقیم ایجاد شده استفاده کنند.

carrow
June 8th, 2010, 16:27
اگه شما وی پی اس ویندوز بگیرید با ریموت دیسکتاپ به سرور وصل میشید و می تونید نرم افزارهای دانلود منیجر نصب کنید و به دلیل پورت وی پی اس ها که 100 مگابیت یا 1 گیگابیت هست سرعت دانلود شما به مراتب بالاتر از سرعت فعلی شما برای دانلود می باشد.
اگر از لینوکس استفاده کنید دستوراتی برای دانلود فایل وجود دارد.
شما می تونید با اتصال ساب دومین به وی پی اس و تهیه یه هاست حرفه ای لینوکس براحتی یک دانلود سنتر راه اندازی کنید!
یادتون باشه رو این که ویندوز شما باید اورجینال باشه و قابلیت آپدیت داشته باشه حساس باشید و از جایی سرویس بگیرید که پورت ارتباطی بالایی داشته باشه تا برای دانلود با افت سرعت مواجه نشید.

اما در هر حال شما باید اون فایل رو دانلود کنید.و ربطی به وی پی اس و غیر اون نداره.این کاری که شما می فرمایید مستقیم کردن لینک دانلود هست.کسایی هستند که اکانت هایی از مثلا رپیدشیر تهیه کردند و فایل های سنگین و ... رو از رپید شیر دانلود می کنند روی وی پی اس خودشون و با این کار حجم بالایی رو در طی زمان کوتاه دانلود می کنند و می تونند برای سایت خودشون از لینک مستقیم ایجاد شده استفاده کنند.

خیلی ممنون آقا محسن از اینکه جواب دادین . منم دقیقا با همین بخش آخر مشکل داشتم.
حالا که شما اینطوری میگید پس میشه نتیجه گرفت که اکثر این آدم ها خودشون توی شرکتی کار میکنن که یا اینترنت خیلی پرسرعت داره ( که خیلی بعیده با این سرعت ) یا شایدم اینترنت ماهواره ای دارن یا نهایت خودشون سرور دارن توی ایران . درسته ؟

از کجا میشه لیست سرورهایی که توی ایران هستن رو پیدا کرد ؟ ( البته من اهواز هستم )

و آخرین سوال اینکه ممکنه سروری باشه که مثلا به درخواست مشتری هارد دیسکی رو بگیره و بعد اطلاعات سرورش رو براش بریزه روش و بعد تحویل بده ؟

mohsen1
June 8th, 2010, 17:50
تو این فروم افرادی هستند که سرور اختصاصی و مجازی که در ایران قرار گرفته شده رو می فروشند.
سرعت و کیفیت سرور در ایران و خارج از اون خیلی متفاوته!
اگه سرور رو شما به دیتاسنتر فرستاده باشید فکر کنم بشه ولی تا حالا همچین کاری رو ندیدم و نشنیدم کسی انجام بده.

1eng.ir
June 8th, 2010, 23:50
پس اینا چطوری بهشون دسترسی دارن که بعد مثلا برای بقیه رایت یا کپی میکن ؟
رو سیستم خودشون دانلود میکنن!
با فعال کردن iis به راحتی میتونی فایلهای روی سرور ویندوز رو به سیستم خودت انتقال بدی.

Doublex
June 9th, 2010, 00:07
بچه ها یه سوال داشتم ... ما اصلا تو کار وی پی اس تا الان نبودیم ... ولی یه چیزی جالب به نظرم اومد ...

دیتا سنتری پیدا کردیم مستقیما وی پی اس میفروشه ... میخواستم ببینم چطور میشه وی پی اس هارو از اونا خرید و در ایران فروخت طوری که خودمون روش همه گونه منیج داشته باشیم ... چون دقیقا من این شکل نمایندگی رو تو یه سایت در ایران دیدم ...

ممنون میشم پاسخ بدین ....

1eng.ir
June 9th, 2010, 00:19
بچه ها یه سوال داشتم ... ما اصلا تو کار وی پی اس تا الان نبودیم ... ولی یه چیزی جالب به نظرم اومد ...

دیتا سنتری پیدا کردیم مستقیما وی پی اس میفروشه ... میخواستم ببینم چطور میشه وی پی اس هارو از اونا خرید و در ایران فروخت طوری که خودمون روش همه گونه منیج داشته باشیم ... چون دقیقا من این شکل نمایندگی رو تو یه سایت در ایران دیدم ...

ممنون میشم پاسخ بدین ....

یک کلام: ارزش کار کردن نداره ;) / حال ندارم بیشتر توضیح بدم :دی

بهترین کار اینه که خودت سرور بگیری و vps بفروشی.

Doublex
June 9th, 2010, 00:25
یک کلام: ارزش کار کردن نداره ;) / حال ندارم بیشتر توضیح بدم :دی

بهترین کار اینه که خودت سرور بگیری و vps بفروشی.

من زیاد در قید سودش نیستم چون سودی نداره ...فقط میخوام سرویس هامو زیاد کنم ...

کاش یکم بیشتر توضیح میدادی ...

MagicVps.Com
June 9th, 2010, 01:35
رفیق تو که همشهری هستی بیا مسنجر هر سوالی داشتی راهنمایت میکنم

وی پی اس هم خواستی چیز خوب با قیمت مناسب بهت میدم
پیام خصوصیت را چک کن

ehsan2001
April 25th, 2017, 21:54
سلام دوستان
ببخشید میتونین بیشتر در مورد vps توضیح بدین ؟
بطور کلی vps یعنی این که میتونی تو سرور با دانلود منیجر با سرعت بیشتری دانلود کنی و بعد فایل دانلود شده تو سرور رو با اینترنت خونت دوباره دانلود کنی تا بدستت برسه ؟؟؟ درسته ؟ من اینطوری فهمیدم ...
کسی هست منو بیشتر راهنمایی کنه ؟
ممنون

sudo
April 28th, 2017, 00:04
سلام دوستان
ببخشید میتونین بیشتر در مورد vps توضیح بدین ؟
بطور کلی vps یعنی این که میتونی تو سرور با دانلود منیجر با سرعت بیشتری دانلود کنی و بعد فایل دانلود شده تو سرور رو با اینترنت خونت دوباره دانلود کنی تا بدستت برسه ؟؟؟ درسته ؟ من اینطوری فهمیدم ...
کسی هست منو بیشتر راهنمایی کنه ؟
ممنون
سلام
بله درسته همینطور هست که میفرمایید