PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی سایت فیلم و مشکلات احتمالی

Witch King
June 11th, 2014, 12:09
درود.

قصد دارم یک وبسایت دانلود فیلم راه بندازم که 3 4 ماه اول رایگان و بعدش vip بکنم.
تمام موارد هم اختصاصی هست به غیر از cms

حالا سوالم اینه که مشکلات قانونی تو این راه هست به غیر از *****ینگ سایت ؟ دستگیری یا هر چیزه دیگه.

چون که چند وقت پیش صاحبه یکی از وبسایت های دانلود فیلم رو گرفته بودن که خیلی هم بزرگ بود.

twohost
June 11th, 2014, 12:14
اگه محتویات سایتتون شرعی و قانونی باشع حله

Witch King
June 11th, 2014, 12:20
خب نیست دیگه
البته فیلم های غیر اخلاقی که نمیزاریم اما فیلم های هالیوودی میزاریم که بعضا صحنه هم دارند.

تیم زیرنویس هم داریم .... .

songkadehnew
June 11th, 2014, 12:21
اگر منظورتون والن فیلم هستش به این دلیل بود که فیلم های مستهجن در سایت می گذاشت اگر شما هم بزاری بله احتمالش هست اما اگر مثل سایت های دیگر فیلم ( مای دات آی آر و... ) بزاری هیچ مشکلی نیست

cloobhaa
June 11th, 2014, 12:30
داداش نزنی بهتره این همه سرمایه گذاری می کنه بعدشم ***** اما اگر بتونی فیلم رو بعد از سانسور بزنی عالیه

Witch King
June 11th, 2014, 12:45
اگر منظورتون والن فیلم هستش به این دلیل بود که فیلم های مستهجن در سایت می گذاشت اگر شما هم بزاری بله احتمالش هست اما اگر مثل سایت های دیگر فیلم ( مای دات آی آر و... ) بزاری هیچ مشکلی نیست

نه ما همچین فیلم هایی نمیزاریم.
فقط هالیوود و بالیوود و فیلم های فارسی.

درسته در حده همین مای دات آی آر خوبه.
پس فکر می کنید مشکلی نباشه ؟

داداش نزنی بهتره این همه سرمایه گذاری می کنه بعدشم ***** اما اگر بتونی فیلم رو بعد از سانسور بزنی عالیه

از نظر سرمایه مشکلی ندارم. و فکر نکنم هزینه بالایی هم داشته باشه. 100 تومن سرور، 40 تومن دامنه. 10 20 تومن هم هاست. نویسنده هم که قیمتی نداره.
قالب رو هم خودم طراحی کردم.

اون چند تا ستاره منظور فیل$تر بود ؟
اون جوری که نمیشه ! :65: فیلم دوبله اصن سر و تهش مشخص نیست.

دوستان باز هم نظر بدید و تجربیاتتون رو شیر کنید تا ریسک کار ما پایین بیاد.
راستی برای همچین سایتی چند تا نویسنده باید بگیرم ؟ 2 تا بسه با خودم 3 تا ؟

sht-design
June 11th, 2014, 12:53
با سلام
اگر اینها براتون هزینه نیست مشکلی واستون نداره اما سیاست اینترنت ایران اینه که اکثر سایت های فیلم رو ****ر میکنند!!
اما اگر شما تبلیغات بگیری و بتونی سئو سایتتون رو کامل انجام بدی فک کنم کار خوبی باشه واست
البته آرشیوتون هم باید کامل باشه مثلا بالا 3 ترابایت آرشیو داشته باشید

isn
June 11th, 2014, 12:57
دوست عزیز این همه میگیم سانسور نکنید میگید سانسور کنیم ؟؟؟

فیلم باران یک زمان خیلی تو اوج بود که داغون شد ... | فارس کیدز که کلا سیستمشو عوض کرده | سایت زیاد شده مهم کیفیت سایته ...
خصوصا تو ایران پارتی نداشته باشید هیچ جا کارتون راه نمی افته | بعضی ها میگن برادرا شجره نامتون رو هم در میارن بابا دلتون خوشه ... بعضی سایت هارو خط میدهند که طرف رو میرن می گیرن
چند تا سایت برای کسب در آمد از Vip ، فیلم های +18 قرار می دهند | یه دفعه هم همه گیر شده ولی به نظر من جدا از مسائل دینی ( و >...< ) کلا مخالف این نوع درآمد زایی هستم والله این کار افراد جنس خرابه ...
به نظر من دوست عزیز شما هر فیلمی رو قرار نده ... | بیشتر سعی کن رو سریال ها و زیر نویس و موزیک تمرکز کنی | بالفرض Vampire - arrow - The 100 و ... ملت الان اینقدر از این سایت های فیلم دیدند که کسی دنبال فیلم نمیره .. | فیلم مورد دار هم نزاری بهتره چون اگر ببینند بازدیدت رفته بالا می خوابانند ( عامیانه : ترتیب سایت رو میدهند ) ...

Witch King
June 11th, 2014, 13:14
با سلام
اگر اینها براتون هزینه نیست مشکلی واستون نداره اما سیاست اینترنت ایران اینه که اکثر سایت های فیلم رو ****ر میکنند!!
اما اگر شما تبلیغات بگیری و بتونی سئو سایتتون رو کامل انجام بدی فک کنم کار خوبی باشه واست
البته آرشیوتون هم باید کامل باشه مثلا بالا 3 ترابایت آرشیو داشته باشید

مشکل فی$لترینگ که با سابدامنه و یا اضافه کردن عدد حل میشه.
سئو حله :)
تبلیغات هم هزینش بالاست یه تبلیع خوب هزینش 3 رقمی در میاد که از هزینه راه اندازی سایت هم بالاتره. اما اون رو هم یه کارش می کنم. با دوستان صحبت می کنیم.

در رابطه با آرشیو، یعنی باید 3 ترابایت آرشیو داشته باشم و شروع کنم ؟ اما من بر این اساس می خوام شروع کنم که آرشیو همراه با رشد سایت جمع بشه.در حال حاضر هم چند عدد فیلم بیشتر ندارم. که البته زیادش می کنم و در حده 100 گیگ 200 گیگ شروع می کنم. اما شما حرف از 3 ترا زدی من یه کم سست شدم =((
حجم هم مهم نیست. 2 ترا 3 ترا 5 ترا و ... . اما به مرور زمان به این حجم برسه.

جکع کردن فیلم هم که فقط وقت میخواد و سر زدن به imdb

دوست عزیز این همه میگیم سانسور نکنید میگید سانسور کنیم ؟؟؟

فیلم باران یک زمان خیلی تو اوج بود که داغون شد ... | فارس کیدز که کلا سیستمشو عوض کرده | سایت زیاد شده مهم کیفیت سایته ...
خصوصا تو ایران پارتی نداشته باشید هیچ جا کارتون راه نمی افته | بعضی ها میگن برادرا شجره نامتون رو هم در میارن بابا دلتون خوشه ... بعضی سایت هارو خط میدهند که طرف رو میرن می گیرن
چند تا سایت برای کسب در آمد از vip ، فیلم های +18 قرار می دهند | یه دفعه هم همه گیر شده ولی به نظر من جدا از مسائل دینی ( و >...< ) کلا مخالف این نوع درآمد زایی هستم والله این کار افراد جنس خرابه ...
به نظر من دوست عزیز شما هر فیلمی رو قرار نده ... | بیشتر سعی کن رو سریال ها و زیر نویس و موزیک تمرکز کنی | بالفرض vampire - arrow - the 100 و ... ملت الان اینقدر از این سایت های فیلم دیدند که کسی دنبال فیلم نمیره .. | فیلم مورد دار هم نزاری بهتره چون اگر ببینند بازدیدت رفته بالا می خوابانند ( عامیانه : ترتیب سایت رو میدهند ) ...

من گفتم سانسور کنید ؟ کی گفتم ؟ /:)
بحث پارتی و ... رو دوست ندارم وسط بکشم. اینا بحث بی مورد هست.

دوست عزیز گفتم که سیاست کاری ما اصلا روی این فیلم های نیست. فقط هالیوود و بالیوود و فیلم فارسی. شاید بین اینها چند تا فیلم مشکل دار هم رد بشه اما صرفا برای فیلم +18 کار نمی کنیم.

دوستان در رابطه با تعداد نویسنده و مقدار آرشیو مورد نیاز برای شروع یه توضیح بدید.

isn
June 11th, 2014, 13:28
من گفتم سانسور کنید ؟ کی گفتم ؟ /:)
بحث پارتی و ... رو دوست ندارم وسط بکشم. اینا بحث بی مورد هست.

دوست عزیز گفتم که سیاست کاری ما اصلا روی این فیلم های نیست. فقط هالیوود و بالیوود و فیلم فارسی. شاید بین اینها چند تا فیلم مشکل دار هم رد بشه اما صرفا برای فیلم +18 کار نمی کنیم.

دوستان در رابطه با تعداد نویسنده و مقدار آرشیو مورد نیاز برای شروع یه توضیح بدید.

شما رو نگفتم یکی دیگر از دوستان اشاره کردند سانسور رو ( دقت کنید :| )

Witch King
June 11th, 2014, 13:30
شما رو نگفتم یکی دیگر از دوستان اشاره کردند سانسور رو ( دقت کنید :| )

آها. خوب حداقل در پی نوشت یا آخر متن با یه رنگ دیگه مینوشتید که متوجه میشدیم.

Witch King
June 11th, 2014, 16:18
کسی نظری نداره ؟

babelirani
June 11th, 2014, 16:22
با سلام

با تجربه ی بیش از 3 سال سایت داری در زمینه فیلم و سریال خدمتتون عرض کنم

هیچ مشکلی غیر از هزینه ی بالا و همچنین وقتی که باید بزارید براش هیچ مشکلی دیگه ای نداره

Witch King
June 11th, 2014, 16:41
با سلام

با تجربه ی بیش از 3 سال سایت داری در زمینه فیلم و سریال خدمتتون عرض کنم

هیچ مشکلی غیر از هزینه ی بالا و همچنین وقتی که باید بزارید براش هیچ مشکلی دیگه ای نداره

بازگشت درآمد تا چند ماه بعد هست ؟ من تا 4 5 ماه میتونم ماهی 150 تومن خرج کنم ولی بعدش دیگه نمیتونم. یعنی شاید بتونم تا 7 ماه آینده هم هزینه رو بدم ولی برنامه ریزی کردم 5 ماه آینده هزینه های سایت از vip دربیاد و هزینه سرور رو خرجه بزرگتر کردن و تبلیغ کنم.

میشه یا نه ؟

VatanDC
June 11th, 2014, 16:51
ما سایت فیلم داریم
همین کاری که شما کردید رو کردیم
پایداری
آرشیو
زمان
سئو
میتونه این ها رمز موفقیت باه البته به روز بودن خیلی مهمه
ولی دوست من مسائلی هست که حین کار باهاشون برخورد می کنید
کار سخت و زمان گیری هستش یعنی بیرون بری بیل بزنی بهتره :)

Witch King
June 11th, 2014, 17:18
ما سایت فیلم داریم
همین کاری که شما کردید رو کردیم
پایداری
آرشیو
زمان
سئو
میتونه این ها رمز موفقیت باه البته به روز بودن خیلی مهمه
ولی دوست من مسائلی هست که حین کار باهاشون برخورد می کنید
کار سخت و زمان گیری هستش یعنی بیرون بری بیل بزنی بهتره :)

تشکر/
میشه آدرس سایتتون رو Pm کنید ؟

نه اینجوریان نیست. ندید میگم اینجوری نیست.

فوقش یه کم که گرفت دیدم سود نداره کلا میفروشمش بره :-$

babelirani
June 11th, 2014, 19:08
بازگشت درآمد تا چند ماه بعد هست ؟ من تا 4 5 ماه میتونم ماهی 150 تومن خرج کنم ولی بعدش دیگه نمیتونم. یعنی شاید بتونم تا 7 ماه آینده هم هزینه رو بدم ولی برنامه ریزی کردم 5 ماه آینده هزینه های سایت از vip دربیاد و هزینه سرور رو خرجه بزرگتر کردن و تبلیغ کنم.

میشه یا نه ؟

دوست عزیز من نمیتونم بهتون بگم بازگشت درامد تا چند ماه هستش

چرا ؟

چون کیفیت کارتون در این مورد بسیار دخیل هستش

ولی دو نکته رو دوستانه خدمتتون عرض میکنم بنده که از سایت فیلم و سریال بیرون اومدم چون دیگه حوصلشو نداشتم

اول اینکه اگه میخوای ماهانه 150 هزار براش خرج کنی از همین الان بهت میگم که خرج نکن پولتو مفت نریز تو این راه چون ماهانه 150 تومن اصلا" هیچی نیست چون حداقل باید 6 ماه به صورت رایگان باشی بعدش دیگه چی بشه خدا داند

دوم اینکه هیچ کاری رو تنها شروع نکن به خصوص سایت داری اونم سایت داری فیلم و سریال نه تنها کل وقت و زمانتو میگیره و کلا" از زندگیت باید بزنی بلکه به اون چیزی هم که میخوای نخواهی رسید چون کم میاری

مشکل خود بنده دومیش بود و بعد از 3 سال تلاش مجبور به جمع کردن سایت و خداحافظی از وبمستری سایت فیلم و سریال شدم