PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل سرور serveriran.net

m.f.a
June 10th, 2014, 20:36
سلام من ازشون سرور خریدم یک ساله با 10 گیگ فضا.الان چند ماهیی که توی سروشون هستم مشکلی پیش نیومده که یبار دیدم سایتم معلق شده و بسته شده؟رفتم گفتم و موضوع رو حل کردن ولی الان بازم بسته شده که بهشون گفتم گفتن که:

بدلیل مصرف شدید
/home/pctakorg/public_html/vbseo.php

هاست شما توسط واحد مانیتورینگ مسدود شده است.

http://www.hotup.ir/upload/ucnz_snapshot_2014-05-27_151848.png (http://www.hotup.ir/)

من موندم توش این موضوع؟چون سایتم خوابیده ن بازیدیی داره ن کسی توش پستی میگذار ن کاره خواستی توش انجام میگیره.من در تعجبم که چرا وی بی سئ. انقدر بالا رفته یهو برای خودش؟کارهای امنیتی رو رو انجام دادم برای هک نشدن. ولی هاستینگ اصلا قبول نمیکنه که مشکل از طرف خودشونه؟اچه وی بی سئو مشکل داشت چرا توی این همه مدت اینجوری نشده بود که یهو اینجوری شدش؟ خدایی هاستینگ ها هم نمیشه اصلا ی کلمه حرفی زدش خدایی؟چون تنها حرفی که میزنن اینکه سروره ما قویی هستش و هیچ مشکلی نداره مشکل از طرف شما هستش همین؟

حالا من ازتون ی سوالی داشتم میخواستم بدونم من از این هاست برم و یک هاسته دیگه میشه همین هاست رو روش فقط یک آپلود سنتر نصب کنم و استفاده کنم؟ یا باید بیخیال این هاست بشم و پولم از دستم بره؟کلا دو سه ماهه توش هستم سرعت لودش هم کمه؟

ولی میترسم جای دیگه ای هم برم بازم همین مشکل پیش بیادش؟برای همون میگم اگه کسی میدونه منو راهنمایی کنه؟یبار توی وی بی سئو بهم گفتن باید هک لایک رو غیر فعال کنید چون خیلی سی پی یو رو بالا میبره؟ولی من هبش احتیاج دارم خو؟این همه سایت ها دارن استفاده میکنن چی ربطی داره آخه؟

کمکم کنید باشه

آدرس سایتم هم: www.pctak.com

mahdiazarnia
June 10th, 2014, 20:54
vbseo معمولاً مصرف بالایی داره
برای اینکار یا باید اکانتتون رو ارتقاء بدید داخل همین شرکت یا باید هاست کلود تهیه کنید که منابع اختصاصی باشه

OmidX
June 10th, 2014, 21:15
اگر رو vbulletin تعداد یوزر ، تاپیک و پست بالایی دارید ، باید منتقل شید رو سرور مجازی ...

حجم دیتابیس تون چقدره ؟

m.f.a
June 10th, 2014, 21:24
vbseo معمولاً مصرف بالایی داره
برای اینکار یا باید اکانتتون رو ارتقاء بدید داخل همین شرکت یا باید هاست کلود تهیه کنید که منابع اختصاصی باشه

سلام ولی خداییی فکر نکنم بخاطره منابع اختصاصی باشه؟ بگیرم برای سایتم که چی؟؟سایتم میگم اصلا روزی ی پست هم کسی توش نمیگذاره خیلی سبک هستش بهینه سازیش هم کردم این عکس رو ببینید

http://www.hotup.ir/upload/fhmj_بهینه_سازی_شده.jpg (http://www.hotup.ir/)

سایتم مشکلی نداره من 98 درصد مشکلاتشو حل کردم. مشکل سرعت لود هم دارم که هر چی جان کندم آخر نتونستم ب هاست حالی کنم که مشکل از هاستش هستش؟ من از اونجا میرم چون واقعا بدرد نخوره

فقط میخوام بدونم میشه بجای آپلود سنتر ازش استفاده کنم تا پولم حداقل از دستم نره؟

کسی هم که نمیتونه ی راه حل ب ما لگه؟ من نمیدونم این همه سایت توی ایران روشون وی بی سئ. نصب هستش پس چرا برای اونا اینجوری نمیشه آخه؟

- - - Updated - - -

اگر رو vbulletin تعداد یوزر ، تاپیک و پست بالایی دارید ، باید منتقل شید رو سرور مجازی ...

حجم دیتابیس تون چقدره ؟

دوست عزیز میگم سایتم یک سایت خوابیده هستش.فعلا دارم مشکلاتشو حل میکنم که بیارمش بالا اصلا ی دونه پست هم کسی نمیزنه روزی 2 نفر عوض بشه هنر کردم فعلا؟خیلی سبکه.

کله حجم هاست هم 2 گیگ نیم آخرش هستش همین.من نمیدونم مشکل کجاست؟الن هم هاستینگ دو ساعته منو کاشته ی جواب هم بهم نمیده؟

من فقط میخوام بدونم میشه از اونجا برم و توی اون هاست فقط آپلود سنتر نصب کنم من یا نه؟

گرفتار شدم من خداییی سایتم بازدید اصلا نداره هیچ کاری نمیکنم برای خودش معلق میشه؟وای بحاله اینکه بازدید یا سنگین بشه؟اون وقت هر دقیقه باید معلق بشم دیگه من؟هاست هم که عمرن ب هیچ عنوان قبول کنه که مشکل از طرف اونه؟سرعت لود هم که بالاس همینجوری؟سرعت لود با قالب دیفالت هم تست کردم که بالا 6 ثانیه بودش و بهشون نشون دادم میگن مشکل از قالب شماست؟خدایی هاست داشتن چقدر راحته خداییی هر کسی هر مشکلی داره فقط باید ی جواب بدی اینم اینکه فقط بگی سروره ما قوی هستش و هیچ مشکلی ندارد مشکل از طرف شماست همین خداییی.

kandabpars
June 10th, 2014, 21:38
با سلام
دوست عزیز ربطی به بازدید و...نداره وی بی سئو مصرف بالایی داره گاهی بخاطر همین هاست اشتراکی جوابگو نیست!!
وقتی انجمن فعال نیست وی بی سئو رو offکن مشکلت حل میشه مصرف سایتت میاد پایین!!

taha_2011
June 10th, 2014, 21:45
سلام
مطمئنید زیر دیداس نیستید؟
چون بنده هم چند وقت پیش همین مشکل رو داشتم.

با استفاده از سایت زیر آی پی های ایران رو فقط باز بزارید:
https://www.countryipblocks.net/country_selection.php

اگر مشکلتون حل شد نتیجه میگیریم سایتتون زیر دیداس هست و باید با میزبانتون هماهنگ کنید.
موفق باشید

m.f.a
June 10th, 2014, 22:03
با سلام
دوست عزیز ربطی به بازدید و...نداره وی بی سئو مصرف بالایی داره گاهی بخاطر همین هاست اشتراکی جوابگو نیست!!
وقتی انجمن فعال نیست وی بی سئو رو offکن مشکلت حل میشه مصرف سایتت میاد پایین!!

سلام بله وی بی سئو رو غیر فعال میکنم مشکل برطرف میشه ولی من ب وی بی سئو احتیاج دارم آخه؟راه حل چیست اونو رو بفرمایید خواهشن؟

سلام
مطمئنید زیر دیداس نیستید؟
چون بنده هم چند وقت پیش همین مشکل رو داشتم.

با استفاده از سایت زیر آی پی های ایران رو فقط باز بزارید:

https://www.countryipblocks.net/country_selection.php

اگر مشکلتون حل شد نتیجه میگیریم سایتتون زیر دیداس هست و باید با میزبانتون هماهنگ کنید.
موفق باشید

سلام من نمیدونم دیداس اصلا چی هست تا بتونم با دلیل ب هاست تیکت بزنم بزنم؟الان سایت باز هستش و منم ب آدرس که دادین رفتم آدرس سایت رو زدم کلی آی پی اومدش خو من باید ب هاست چی بگم خو؟میشه خودتون ی چک کنید تا بهم بگید؟
چون خودتونم میدونید که تا دلیلتون هزارمیلیون درصد نباشه هاست اصلا قبول نمیکنه مشکل هاااااا رو البته اونم شاید قبول کنه؟

taha_2011
June 10th, 2014, 22:13
با توجه به گفته الانتون مشکل شما مربوط به افزونه وی بی سئو هست و باید به یک متخصص مراجعه نمایید تا سایتتون بهینه بشه و مشکلی از نظر دیداس ندارید(دیداس=حمله به سرور یا به هاستتون)
موفق باشید

kandabpars
June 10th, 2014, 22:20
دو ست عزیز من دوسال پیش همین مشکل رو داشتم (مجبور شدم یک هاست بازدید بالا تهیه کنم و مشکلم حل شد)
ولی صد در صد هاست قوی بگیری حل میشه مشکلت!!
قبل تهیه هاست پر ترافیک هم بهشون بگو که وی بی سئو مصرف بالایی داره بعدا باز به مشکل بر نخوری!!

m.f.a
June 10th, 2014, 22:38
دو ست عزیز من دوسال پیش همین مشکل رو داشتم (مجبور شدم یک هاست بازدید بالا تهیه کنم و مشکلم حل شد)
ولی صد در صد هاست قوی بگیری حل میشه مشکلت!!
قبل تهیه هاست پر ترافیک هم بهشون بگو که وی بی سئو مصرف بالایی داره بعدا باز به مشکل بر نخوری!!

اوکی متوجه شدم.مرسی از محبتتون.

با توجه به گفته الانتون مشکل شما مربوط به افزونه وی بی سئو هست و باید به یک متخصص مراجعه نمایید تا سایتتون بهینه بشه و مشکلی از نظر دیداس ندارید(دیداس=حمله به سرور یا به هاستتون)
موفق باشید

سلام بله از راهنمایی شما دوست عزیز.ولی توانی مالی قویی ندارم که اوله کاری برم یک هاست خوب بگیرم که گرون برام در میادش؟ولی بدجوری روی دمم موندش خداییی این موضوع؟کلی خرج کردم آخرش هم هیچ؟الان هم مجبوری وی بی سئو رو غیر فعال کردم تا ببین میتونم یک هاست قوی جور کنم یا نه؟

نظره تون درباره میهن وب هاست چطوره؟: میهن وب هاست (http://mihanwebhost.com)

واینکه خودتون از کجا سرور خریدین که مشکلتون حل شدش و چه نوع سروری رو خریدین؟لینک میشه بدین شاید منم خریدم خو؟

kandabpars
June 10th, 2014, 22:53
دوست عزیزم شما یک هاست پر ترافیک و قوی کارتون رو راه میندازه!! نیازی به سرور مجازی ندارین چون هزینه ها بالا میره بیخود....
من از هاست استفاده نمیکنم بعلت حجم بالای اطلاعات سرور اختصاصی داریم!!
برای خرید هاست قوی تر هم یک تاپیک جدا گونه درخواست بدین دوستان دارای تخصص بیشتر راهنمایی کامل می کنند!!(درخواست هاستینگ قوی با ذکر مشخصات و مشکلات فعلی و...)
امید وارم موفق باشید!!

m.f.a
June 11th, 2014, 01:28
دوست عزیزم شما یک هاست پر ترافیک و قوی کارتون رو راه میندازه!! نیازی به سرور مجازی ندارین چون هزینه ها بالا میره بیخود....
من از هاست استفاده نمیکنم بعلت حجم بالای اطلاعات سرور اختصاصی داریم!!
برای خرید هاست قوی تر هم یک تاپیک جدا گونه درخواست بدین دوستان دارای تخصص بیشتر راهنمایی کامل می کنند!!(درخواست هاستینگ قوی با ذکر مشخصات و مشکلات فعلی و...)
امید وارم موفق باشید!!

دوست مهروبنم خیلی ممنون که راهنماییی کردین منو واقعا ممنونم ازتون. ولی واقعا افسوس میخورم که اینااییی که روی حرف انقدر از خودشون تعریف میکنن چرا روی عمل هیچی نمیگن؟ بهشون تیکت زدم ببینید خدایی در جواب چی میگن آخه؟

روی هر سرور دیگری در شرکت دیگری منتقل کنید به شما هشدار خواهند داد.

خدایییی توی جهان اگه کسی بتونه ب هاستینگ ها ی حرفی رو حالی کنه واقعاااااا باید سر تا پاهشو طلا گرفت. چون اونا هیچ وقت کم نمیارن توی حرف و همیشه ی چیزی دارن بگن و اگر هم کم بیارن تازه میگم مشکل از طرف سایت سایت شما هستش خخخ عمرن کسی بتونه اینا رو قانع کنه خداییی؟

در صورت تمایل براتون میتونم از خارج از کشور هاست بیزینس بگیرم. اکه مایل بودید پ . خ بدید بیشتر صحبت کنیم.

سلام خیلی ممنون دوست عزیز.وضع مالی خرابه فعلا نمیتونم همچین سرورهای قویی که میگید رو بخرم؟ حالا فعلا شرکت
میهن وب هاست (http://mihanwebhost.com)
رو در نظر دارم . ببینم اصلا سایته منو قبلو میکنه یا نه؟ ولی منکه چشمم آب نمیخوره؟صبر میکنم تا پول جمع کنم برم ب روی سرور اختصاصی تا از اینجور مسخره بازی ها خداییی راحت بشم من؟

در کل اخر هم کسی مشکله ما رو نتونست حل کنه؟ ولی از همه که شرکت کردن ممنونم.بازم کسی میدونه چرا اینجوری میکنه وی بی سئو ممنون میشم کمک کنه. حتی هزینه هم میدم اگه کسی حرف های باشه بتونه مشکل وی بی سئو رو حل کنه خداییی.

mahdiazarnia
June 11th, 2014, 03:30
اصلاً vbseo بطور ذاتی مصرف بالایی داره دوست عزیز
یعنی اینی که شما میگی مشکل نیست ، فقط احتیاح به منابع بیشتر دارید

OmidX
June 11th, 2014, 04:40
اصلاً vbseo بطور ذاتی مصرف بالایی داره دوست عزیز
یعنی اینی که شما میگی مشکل نیست ، فقط احتیاح به منابع بیشتر دارید

انجمن من با ۱۱ هزار یوزر و فعال بودن VBSEO با ساختار rewirte فارسی ک بیشترین فشار رو ب سرور میاره ، تا حالا نتونسته لود سی پی یو رو بیشتر از 10 ببره ...

مواردی هستند ک اگر رو سرور رعایت شه ، سرور کاملا متاسب برای هاست کردن انجمن هایی ک از انجمن ساز ویبولتن + VBSEO استفاده میکنند ، خواهد بود .

mahdiazarnia
June 11th, 2014, 04:50
انجمن من با ۱۱ هزار یوزر و فعال بودن VBSEO با ساختار rewirte فارسی ک بیشترین فشار رو ب سرور میاره ، تا حالا نتونسته لود سی پی یو رو بیشتر از 10 ببره ...

مواردی هستند ک اگر رو سرور رعایت شه ، سرور کاملا متاسب برای هاست کردن انجمن هایی ک از انجمن ساز ویبولتن + VBSEO استفاده میکنند ، خواهد بود .

11 هزار یوزر به چه صورت آنلاین هستند روی سایتتون ؟

mhiizadi
June 11th, 2014, 06:12
فقط از طريق سايت ميزبان قابل بررسي است