PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسپانسر برای پروژه متن باز

SaeedGh
April 23rd, 2009, 03:51
با سلام.

سایت MybbHelp.ir (http://www.mybbhelp.ir) در نظر دارد اقدام به آماده سازی یک توزیع بهینه از نرم افزار انجمن ساز رایگان و متن باز MyBB نماید.

جهت انجام این کار، نیاز به نصب برنامه‌هایی همچون svn می‌باشد. لذا چنانچه تمایل به همکاری در این پروژه متن باز دارید، می‌توانید با تامین VPS مورد نیاز، اسپانسر مالی این پروژه باشید و ما نیز مفتخر خواهیم شد که در سایه‌ی این همکاری، به جامعه مجازی فارسی زبان خدمات نماییم.

جهت انجام این پروژه، نیاز به تجهیزات سخت افزاری خاصی نیست و در حقیقت کمترین میزان منابع سرور، جهت شروع پروژه کافی خواهد بود.

ایمیل سایت: info@mybbhelp.ir

Sajad
April 23rd, 2009, 09:23
با سلام.

سایت mybbhelp.ir (http://www.mybbhelp.ir) در نظر دارد اقدام به آماده سازی یک توزیع بهینه از نرم افزار انجمن ساز رایگان و متن باز mybb نماید.

جهت انجام این کار، نیاز به نصب برنامه‌هایی همچون svn می‌باشد. لذا چنانچه تمایل به همکاری در این پروژه متن باز دارید، می‌توانید با تامین vps مورد نیاز، اسپانسر مالی این پروژه باشید و ما نیز مفتخر خواهیم شد که در سایه‌ی این همکاری، به جامعه مجازی فارسی زبان خدمات نماییم.

جهت انجام این پروژه، نیاز به تجهیزات سخت افزاری خاصی نیست و در حقیقت کمترین میزان منابع سرور، جهت شروع پروژه کافی خواهد بود.

اگر با یک هاست اشتراکی در عین حال با منابع زیاد کارتون راه میفته در خدمتتون هستم...

persian.developer
April 23rd, 2009, 13:38
با سلام.

سایت mybbhelp.ir (http://www.mybbhelp.ir) در نظر دارد اقدام به آماده سازی یک توزیع بهینه از نرم افزار انجمن ساز رایگان و متن باز mybb نماید.

جهت انجام این کار، نیاز به نصب برنامه‌هایی همچون svn می‌باشد. لذا چنانچه تمایل به همکاری در این پروژه متن باز دارید، می‌توانید با تامین vps مورد نیاز، اسپانسر مالی این پروژه باشید و ما نیز مفتخر خواهیم شد که در سایه‌ی این همکاری، به جامعه مجازی فارسی زبان خدمات نماییم.

سلام
من هم می تونم کمکتون کنم
اگر مایل بودید پیام خصوصی در خدمتم.

SaeedGh
April 23rd, 2009, 16:27
ضمن تشکر از ابراز لطف دوستان،

همانطور که عرض کردم برای سهولت توسعه نیاز به vps داریم.

WGB
April 23rd, 2009, 17:07
ضمن تشکر از ابراز لطف دوستان،

همانطور که عرض کردم برای سهولت توسعه نیاز به vps داریم.

وی پی اس با چه مشخصاتی لازم دارید؟

SaeedGh
April 23rd, 2009, 17:25
سلام.
امکانات سرور VLGH01 شما نیز برای این کار کافیست اما به دلایلی که در پیام خصوصی شرح خواهم داد، با عرض شرمندگی استثناً نمی‌توانیم با ground.ir همکاری داشته باشیم.

همچنان منتظر پیشنهاد همکاری سایر دوستان هستیم.

با سپاس.

Vahid
April 23rd, 2009, 17:48
مشخصات سخت افزاری ویپی اس رو بگید که چقدر رم و هارد این ها میخواید

SaeedGh
April 23rd, 2009, 18:39
این vps جهت مشارکت برنامه‌نویسان توسعه دهنده نرم‌افزار MyBB مورد استفاده قرار خواهد گرفت و بازدیدکنندگان را جهت دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با اهداف و میزان پیشرفت پروژه، به MybbHelp.ir ارجاع خواهیم داد. بنابراین به منابع سرور (فضا، پهنای باند و ram) بسیار کمتر از معمول نیاز خواهیم داشت. (بدلیل ارجاع کاربران به MybbHelp.ir، معرفی اسپانسر نیز در همان سایت صورت خواهد گرفت)

بنده آشنایی زیادی با مباحث فنی موجود ندارم اما لیست برخی از مواردی که تصور می‌کنم دارای اهمیت بیشتری باشند را در ادامه آورده‌ام:

۶۴ مگابایت رم
۵ گیگابایت فضا
۱۰ گیگابایت پهنای باند
کنترل پنل LxAdmin
سیستم عامل اوبونتو
* سرور اصلی دارای آپ‌تایم مناسب باشد

Vahid
April 23rd, 2009, 18:51
سیستم عامل اوبونتو
چرا؟

SaeedGh
April 23rd, 2009, 19:11
بدلیل آشنایی قبلی با ubuntu و قابل اعتماد بودن آن. در مورد سیستم‌ عامل اصراری برای استفاده از ubuntu نیست.

Vahid
April 23rd, 2009, 19:16
پروژه شما چه مدت طول میکشه؟

SaeedGh
April 23rd, 2009, 19:37
تصمیم داریم یک توزیع مجزا از برنامه مذکور منتشر کنیم و بنابراین تا زمانیکه امکان افزودن قابلیت‌های جدید به برنامه وجود داشته باشد، نسخه‌های جدید تر را آماده و منتشر خواهیم کرد.

اگر در ابتدای تیر ماه، svn آماده باشد ان‌شاءالله تا پایان شهریور ۸۸ اولین نسخه از توزیع جدید را منتشر می‌کنیم. با توجه به اینکه این توزیع جدید، برای استفاده کاربران فارسی زبان بهینه می‌باشد، پیش‌بینی میکنم در اولین نسخه خود نیز مورد استقبال کاربران واقع شود.

در صورتیکه نمیتوانید ریسک این همکاری را بپذیرید، لطفاً هزینه تهیه vps ای که مشخصات آن را نوشتم براورد نمایید.

با سپاس فراوان.

Vahid
April 23rd, 2009, 19:57
با من یه تماس تلفنی بگیر
من کمکت میکنم

Parshosts
May 10th, 2009, 17:07
با من تماس بگرید یا یه شماره تلفنی یا ID بدید تا خودم با شما تماس بگیرم
ID من: john_d292

Fazaha
May 10th, 2009, 21:50
ما در خدمتیم!

WebRang
May 10th, 2009, 22:09
تیم ما هم خواستار کمک به شما هست ...
با ما تماس بگیرید :
0281-3789651

موفق و پیروز باشید.

Vahid
May 10th, 2009, 22:23
من چند وقت پیش گفتم باهام تماس بگیرید
خبری ازش نشد

WebRang
May 10th, 2009, 22:27
من چند وقت پیش گفتم باهام تماس بگیرید
خبری ازش نشد
به نظرم ساعت 10:30 شب هست!
فردا حتما" تماس میگیرن!
الان هیچ دفتر ... یا شرکت یا ... باز نیست!
( اون هایی که شماره تماس دادن البته ...)
حتما" پیش خودشون اینجور فکر کردن ...
شایدم...:balloon:

Sajad
May 10th, 2009, 22:49
مستر عزیز 20 روز پیش از ایشون خواسته که باهاش تماس گرفته بشه ... احتمالا پیدا کردن هاست مورد نیازشونو....

WebRang
May 10th, 2009, 22:58
خوبه ...
خداروشکر که کارشون راه افتاد ...
امیدوارم تو کارشون موفق باشن....

SaeedGh
May 11th, 2009, 15:39
سلام.

در این مدت اتفاقات زیادی افتاد که باعث شد فراموش کنم وضعیت این تاپیک رو مشخص کنم که از این بابت از مدیر سایت و کاربرانیکه پست دادند عذر می خوام.

تصمیم گرفتم که هزینه vps رو پرداخت کنم چون این بسیار به صرفه تر خواهد بود و اگر هم وقفه ای در کار پیش اومد و یا کلاً پروژه به نتیجه نرسید، کسی جز ما متضرر نمیشه. البته فعلاً با توجه به مشکلی که برای سایت پیش اومده، کار بر روی توزیع جدید و در نتیجه آماده کردن سرور اختصاصی کمی به تعویق خواهد افتاد.

با سپاس.

ShahroKH
July 9th, 2009, 18:15
موفق باشي سعيد جان

Sajad
July 9th, 2009, 19:06
انشالا كه موفق باشند و همين طور شما
تاپيك قديميه. بالا نياريدش.

SaeedGh
August 21st, 2009, 05:08
با عرض پوزش از اینکه این تاپیک قدیمی را بالا میکشم.

به لطف خدا هم اکنون مشکل میزبانی سایت پشتیبانی فارسی MyBB برطرف شده است. دوستانیکه در این تاپیک برای کمک به تیم MyBB فارسی اعلام آمادگی کرده بودند می‌توانند از تخفیف ویژه برای استفاده از خدمات MybbHelp استفاده نمایند.

متاسفانه امکان ارائه رایگان تمام خدمات وجود ندارد اما برای این دوستان تخفیف پنجاه درصدی برای استفاده از خدمات پشتیبانی قراردادی و سفارش طراحی قالب در نظر گرفته شده است. همچنین نصب و پیکربندی MyBB ، فعالسازی افزونه های رایج و نصب یک قالب فارسی پیش فرض برای این دوستان بصورت رایگان انجام خواهد شد.

با سپاس،
تیم MyBB فارسی
www.MybbHelp.ir (http://www.mybbhelp.ir)

AfraServer
August 21st, 2009, 05:54
با عرض پوزش از اینکه این تاپیک قدیمی را بالا میکشم.

به لطف خدا هم اکنون مشکل میزبانی سایت پشتیبانی فارسی mybb برطرف شده است. دوستانیکه در این تاپیک برای کمک به تیم mybb فارسی اعلام آمادگی کرده بودند می‌توانند از تخفیف ویژه برای استفاده از خدمات mybbhelp استفاده نمایند.

متاسفانه امکان ارائه رایگان تمام خدمات وجود ندارد اما برای این دوستان تخفیف پنجاه درصدی برای استفاده از خدمات پشتیبانی قراردادی و سفارش طراحی قالب در نظر گرفته شده است. همچنین نصب و پیکربندی mybb ، فعالسازی افزونه های رایج و نصب یک قالب فارسی پیش فرض برای این دوستان بصورت رایگان انجام خواهد شد.

با سپاس،
تیم mybb فارسی
www.mybbhelp.ir (http://www.mybbhelp.ir)

خوب خدا رو شکر