PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با دانلود

S.I.S
June 10th, 2014, 02:13
سلام من سرور لینوکس هست و به صورت وی ای پی لینک میدم.

شب ها که ترافیک دانلود افزایش پیدا میکنه لینک های سایت دیر لود میشن و همچنین کانکشن های دانلود هم دیر لود میشن.افت سرعت اصلا ندارم ولی مشکل دیر لود شدن هست میخوام بدونم راحل برطرف کردنش چی هست ؟

MajorHost
June 10th, 2014, 10:54
تعداد کانکشن ها را محدود نکردید؟
اطلاعات httpd.conf را ارسال کنید

tebyan
June 10th, 2014, 11:13
راه حل بعدیش هم استفاده از وب سرورهای سبکتر است اگر دارین از اپاچی استفاده میکنین

M.D.A
June 10th, 2014, 13:00
در زمان همان اوج مصرف یک تصویر از وضعیت مصرف رم و پردازنده سرور تون در همین تاپیک قرار بدید تا به نتیجه بهتری بشه رسید.

S.I.S
June 10th, 2014, 17:19
مشکلی از سمت مصرف رم و پردازنده ها نیست چون به یک درصد هم نمیرسه.سرور بسیار قوی هست از هر نظر کفاف دانلود همزمان صد نفر رو میده.

ولی مشکل این هست تو ترافیک شبانه سرعت لود لینک ها و کانکشن ها افت میکنه.ولی سرعت دانلود همچنان بالا هست.تعداد کانکشن ها محدود نیست بیشتر از 4000 هزار کانکشن دریافتی دارم.

mahdiazarnia
June 10th, 2014, 17:54
کانفیگ باید بررسی بشه و دقیق انجام بشه
پیشنهاد ما به شما وبسرور nginc هستش برای هاست دانلود
درصورت نیاز بگید لینک دانلود از همکاراتون رو بدم که چک کنید با کانفیگ nginx حتی در اوج مصرف هم بدون مشکل هستند

sina
June 10th, 2014, 21:06
سلام من سرور لینوکس هست و به صورت وی ای پی لینک میدم.

شب ها که ترافیک دانلود افزایش پیدا میکنه لینک های سایت دیر لود میشن و همچنین کانکشن های دانلود هم دیر لود میشن.افت سرعت اصلا ندارم ولی مشکل دیر لود شدن هست میخوام بدونم راحل برطرف کردنش چی هست ؟

از چه وب سروری استفاده میکنید ؟

StyleFa.iR
June 11th, 2014, 00:28
سلام
میتونه از شلوغ بودن ترافیک هم تو اون زمان باشه چون ما هم یک زمانی همین مشکل رو داشتیم . پشتیبانی زنگ زدیم گفتن مال ترافیکه و خط شلوغه . 2 3 روز بعدش درست شد