PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایجاد سرور ایمیل روی رد استیشن

DeathKnight
June 9th, 2014, 16:33
سلام ایا امکانش هست روی رد استیشن ایمیل سرور بسازم هم ارسال و هم دریافت شنیدم روی رد استیشن نمیشه اینکارو کرد ایا درسته؟

ULTRAWEB
June 9th, 2014, 16:37
روی ارسال محدودیت هست و برای ارسال بیشتر باید smtpاستفاده کنین یا هزینشو به رداستیشن بپردازین

mersad-mr
June 9th, 2014, 16:38
روی ارسال محدودیت هست و برای ارسال بیشتر باید smtpاستفاده کنین یا هزینشو به رداستیشن بپردازین

محدودیت چقدر هست؟

Mehran18
June 9th, 2014, 16:45
محدودیت چقدر هست؟

سلام,
روزانه از هر آی پی سرور میتونید 500 تا ایمیل بفرستید.

M.Abooali
June 9th, 2014, 16:45
IP اصلی شما 500 ایمیل در روز.

IP های دیگر 100 ایمیل در روز.

جهت خرید بسته های میل رله هم قیمت به این شرح است:

50,000 emails per month = £19 per month
250,000 emails per month = £49 per month
500,000 emails per month = £79 per month
1,000,000 emails per month = £149 per month

اما میتوانید از سرویس های میل سرور خارجی به صورت SMTP هم استفاده کنید. مثل اشتراک میل سرور (http://codebox.ir/%d8%a7%d8%b1%d8%b3%d8%a7%d9%84-%d8%a7%db%8c%d9%85%db%8c%d9%84-%d8%a7%d9%86%d8%a8%d9%88%d9%87/) کدباکس

storage
June 9th, 2014, 17:23
شما میتوانید با هزینه کمتر از ریلای سرور استفاده کنید هزینه کانفیگ ریلای سرور حدودا 50$ است که توسط دوستان انجام می شود

اگر نیاز به سرور ریلای داشتید در قسمت درخواست سرور مجازی اقدام کنید تا افر بدهند. ما هم توان ارائه داریم

M.Abooali
June 9th, 2014, 17:28
البته منظورتون همان رله هست از ریلای دیگه؟

بعد از کجا نرخش را تعیین فرمودید؟

نرخ بستگی به میل سرور انتخابی، آنتی ویروس و آنتی اسپم نصب شد و این دست موارد دارد و 50$ بیشتر شبیه یک شوخی است.

از خود رداستیشن یک استعلام بگیر، اینکار حدود 2 ساعت ازشون وقت خواهد گرفت و دستمزدش بابت هر ساعت 70 پوند است. یعنی حدود 140 پوند + هزینه تهیه سرور مجازی از دیتاسنتر دیگر.

البته هر کاری به نسبت کیفیتش ممکن است با قیمت خیلی پایین هم قابل اجرا باشد.

بنده در این زمینه به صورت تخصصی فعالیت دارم.

آن لینک که دادم هم یکی از میل سرورهای اشتراکی خودمان است که روش اشتراک می فروشیم و قیمت 15 هزار تومان برای 5000 تا 10 هزار ایمیل (بسته به لول سرورمجازی انتخابی) در ساعت می باشد.

تضمین دسترسی همیشگی، حداکثر تاخیر 5 مین در ارسال ایمیل ها و ...

فقط محدودیت ما این است که باید هاست یا سرور مجازی که قصد اتصالش را به میل سرور دارید هم از خود کدباکس خریداری شده باشد.

اگر هم سرور اختصاصی دارید یا نیازمند میل سرور مستقل برای خودتان بودید، در ساده ترین شکل (آلبته با رعایت تمامی موارد امنیتی و استاندارد اون) هزینه ای در حدود 60 پوند - حدود 350 هزار تومان، دستمزد کانفیگش هست.

اگر هم سطح پیشرفته تر بخواهید که هزینه طبیعتا بالاتر خواهد رفت.

البته به دستمزد کانفیگ باید هزینه یک سرور مجازی هم اضاف کنید. (طبیعتا از دیتاسنتری که محدودیت ارسال ایمیل نداشته باشد).

تحویل اشتراک میل سرور کمتر از 2 ساعت و کانفیگ یک میل سرور مستقل برای شما کمتر از 24 ساعت خواهد بود.

novin-web
June 9th, 2014, 17:32
سلام
بله بهترین گزینه استفاده از ریلی سرور هست برای ارسال ایمیل ها در رداستیشن
ما نیز برای هاست هامون در این دیتاسنتر از ریلی سرور استفاده میکنیم.

storage
June 9th, 2014, 17:32
البته منظورتون همان رله هست از ریلای دیگه؟

بعد از کجا نرخش را تعیین فرمودید؟

نرخ بستگی به میل سرور انتخابی، آنتی ویروس و آنتی اسپم نصب شد و این دست موارد دارد و 50$ بیشتر شبیه یک شوخی است.

از خود رداستیشن یک استعلام بگیر، اینکار حدود 2 ساعت ازشون وقت خواهد گرفت و دستمزدش بابت هر ساعت 70 پوند است. یعنی حدود 140 پوند + هزینه تهیه سرور مجازی از دیتاسنتر دیگر.

البته هر کاری به نسبت کیفیتش ممکن است با قیمت خیلی پایین هم قابل اجرا باشد.

شما شوخی تلقی کنید زمانی که سرویس با همین میزان هزینه فعال شده دریافت کردید سپس نظراتان را بازگو کنید. تا جایی که اطلاع داریم 50 پوند در رداستیشن است .

DeathKnight
June 9th, 2014, 18:08
الان روی رد استیشن من نصب کردم و مشکلی نبود با تشکر از همگی فقط یکمی سرعت سند کم هست حدود 5 دقیقه تاخیر هست که اونم گفتن حل میشه

M.Abooali
June 9th, 2014, 18:11
storage (http://www.webhostingtalk.ir/member/100317/)،

عموجان من خودم با رد استیشن تو این مورد همکاری دارم، چیو میخوای به من بگی آخه شما ... بیخیال. وقت کل کل های بچه گانه ندارم.

ایشان هم گویا مشکلش حل شد احتمالا ظرفیت ایمیل بالا نیاز نداشتند.