PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حذف شدن ایندکس های گوگل

espad
June 9th, 2014, 00:25
سلام دوستان
من از phpfox استفاده می کنم قبلا در گوگل ایندکس خوبی داشتم و همیشه نتیجه اول بودم اما امروز متوجه شدم در گوگل و بینگ هیچ ردی از سایتم نیست و تو یاهو هم فقط ی نتیجه تو صفحه اول دارم
نمی دونم مشکل از کجاس و کی اینطوری شده کسی از دوستان اگه اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنه
ممنون
www.hamedaniha.ir

a.e
June 9th, 2014, 00:57
این مشکل متاسفانه نه تنها برای شما بلکه برای خیلی از سایت های دیگر (معروف و غیر معروف) پیش آمده است که متاسفانه علت آن همچنان نا مشخص است ! یک نکته ی قابل توجه دیگر این که برخی از وبلاگ ها و سایت هایی که مطالب خود را از دیگر سایت ها کپی میکنند در نتایج اول گوگل قابل مشاهده هستند.

hamid.soltani92
June 9th, 2014, 07:48
سلام.
اگر گوگل حس کنه سایتتون مورد قانونی داره،‌ یا به هر نحو دیگه با سیاست های کیفی گوگل همخوانی نداره، لینک های شما رو از ایندکس به صورت موقت و یا دائم حذف می کنه.
قدیما یک ترفندی می زدیم و برای user-agent های خاص مثل گوگل بات و یاهو بات و ... محتوایی بیشتر از اونچه که به کاربرهای عادی داده میشه، ارائه می کردیم که باعث پیشرفت خیلی سریع و چشمگیر میشد. الان گوگل شدیدا روی این موضوع حساسه. دائما در حال بررسی سایت ها از کشور های مختلف و با user-agent های مختلف هست که اگر تفاوتی دیده شد، سایت رو مجازات کنه.
اگر همچین اتفاق افتاده باشه توی گوگل وبمستر بهتون پیام داده میشه.

taha_2011
June 9th, 2014, 10:15
سلام
ببخشید کلمه کلیدی ساییتون چیه؟

espad
June 9th, 2014, 10:39
همدانی ها
همدان
معمولا با اینا رتبه اول جستجو رو داشتم

taha_2011
June 9th, 2014, 10:52
توی هدرتون یک تگ h1 به صورت هیدن درست کنید و این کلمات کلیدیتونو در اون قرار بدید.
خیلی تاثیر گزاره
من سورستونو دیدم اصلا کلمه کلیدی در اون به کار نرفته بود به جز تایتل!
وب مستر هم چک کنید اروری چیزی نداده باشه.
و از همه مهم تر بکلینک قوی با اتوریتی بالا بگیرید که خیلی تاثیر داره.
موفق باشید

espad
June 9th, 2014, 17:31
ممنونم از شما دوست عزیز حتما انجام میدم

espad
June 11th, 2014, 23:31
دوستان همچنان ایندکس من تو گوگل صفر
کسی راهی سراغ نداره ؟

a.e
June 12th, 2014, 00:29
از طریق وبمستر تولز با گوگل در تماس باشید و مشکل خود را مطرح نمایید.