PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل مقدار فضا در cpanel

raminramz
June 8th, 2014, 21:25
سلام
whm من تمامی هاست هارو 0 نشون میده
الان خیلی ها رد کرده فضاشون طرف 1 گیگ خریده 70 گیگ آپلود کرده
از disk usage space توی Cpanel معلومه اما تو صفحه اصلی کاربرا معلوم نیست 0 نشون میده
توی لیست اکانت ها هم 0 نشون میده بعضی ها 100 مگابایت الی 1 گیگ
6 7 اقدام رو انجام دادم حل نشده
ممنون میشم کمکم کنید

-------- ویرایش شد

مدیر سرور خودم هستم لطفا راه کارها رو اگه ممکنه بگید تشکر

sht-design
June 8th, 2014, 21:29
این مشکل تو بعضی از سرور ها وجود داره و احتمالا بعد از انتقال بکآپ پیش میاد
فکر کنم باید به مدیر سرور بگید براتون چک کنه

raminramz
June 8th, 2014, 21:38
این مشکل تو بعضی از سرور ها وجود داره و احتمالا بعد از انتقال بکآپ پیش میاد
فکر کنم باید به مدیر سرور بگید براتون چک کنه

برادر مدیر سرور خودم هستم :دی
توجه کنید

اصلا توجه نمیکنیدا!!

inga
June 8th, 2014, 21:41
شاید ریسلر باشید

باید بگید مدیر سرور شمایید

raminramz
June 8th, 2014, 21:43
شاید ریسلر باشید

باید بگید مدیر سرور شمایید

پست اول رو ویرایش کردم

Raid_10
June 8th, 2014, 22:26
سلام
پکیح ها رو اشتباه می سازید

best-name
June 8th, 2014, 23:17
کد زیر را در sshبزنید

/scripts/fixquotas

raminramz
June 9th, 2014, 02:57
کد زیر را در sshبزنید

/scripts/fixquotas

قبلا زدم مشکل حل نشد

- - - Updated - - -

سلام
پکیح ها رو اشتباه می سازید

:دی

Mehran18
June 9th, 2014, 03:07
سلام
الان خیلی ها رد کرده فضاشون طرف 1 گیگ خریده 70 گیگ آپلود کرده
از disk usage space توی Cpanel معلومه اما تو صفحه اصلی کاربرا معلوم نیست 0 نشون میده
توی لیست اکانت ها هم 0 نشون میده بعضی ها 100 مگابایت الی 1 گیگ
6 7 اقدام رو انجام دادم حل نشده
ممنون میشم کمکم کنید

-------- ویرایش شد

مدیر سرور خودم هستم لطفا راه کارها رو اگه ممکنه بگید تشکر

سلام,
در صورت تمایل مشخصات سرور رو پ،خ کنید یا یاهو بیاید چک کنم براتون ..

a.e
June 9th, 2014, 03:22
اگر درست متوجه شده باشم، مشکل شما برمیگرده به whmcs ، دوست عزیز این مشکل متاسفانه در تمامی نسخه های نال وجود دارد به دلیل اینکه whmcs با استفاده از یک افزونه که در افزونه های اورجینال آن موجود است اطلاعات فضا و پهنای باند مصرفی کاربران شما را در مدیریت whmcs و ناحیه کاربری کاربران شما فراخوانی میکند که در نسخه های نال وجود ندارد !

در صورتی که از نسخه لایسنس دار استفاده می فرمایید کافیست به بخش پشتیبانی یک تیکت زده تا مشکل شما را برطرف کنند، که ممکن است مشکل به دلیل عدم وجود یک تابع خاص در سرور شما باشد.

همجنین اگر در سی پنل نی مشکل دارید به صورتی که پس از مصرف فضای اختصاص داده شده همچنان به کاربر اجازه استفاده از فضای بیشتری را میدهد نیز بفرمایید تا خدمت شما راهنمایی کنم.

MajorHost
June 9th, 2014, 04:15
/scripts/initquotas --force
/scripts/fixquotas
بعد ری استارت

جناب a.e (http://www.webhostingtalk.ir/member/101459/) منظور ایشون whm کنتل پنل مدیریتی cpanel هست. نسخه نال whmcs هم مشکلی نداره برای نمایش میزان مصرف. فقط باید cron فعال باشه و تیک فسمت آپدیت خورده باشه

raminramz
June 9th, 2014, 12:00
اگر درست متوجه شده باشم، مشکل شما برمیگرده به whmcs ، دوست عزیز این مشکل متاسفانه در تمامی نسخه های نال وجود دارد به دلیل اینکه whmcs با استفاده از یک افزونه که در افزونه های اورجینال آن موجود است اطلاعات فضا و پهنای باند مصرفی کاربران شما را در مدیریت whmcs و ناحیه کاربری کاربران شما فراخوانی میکند که در نسخه های نال وجود ندارد !

در صورتی که از نسخه لایسنس دار استفاده می فرمایید کافیست به بخش پشتیبانی یک تیکت زده تا مشکل شما را برطرف کنند، که ممکن است مشکل به دلیل عدم وجود یک تابع خاص در سرور شما باشد.

همجنین اگر در سی پنل نی مشکل دارید به صورتی که پس از مصرف فضای اختصاص داده شده همچنان به کاربر اجازه استفاده از فضای بیشتری را میدهد نیز بفرمایید تا خدمت شما راهنمایی کنم.

نه مشکل به cpanel بر میگرده