PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نماد الکترونیکی

kamikes2003
June 8th, 2014, 18:09
سلام
حل شد
تسکر

smhnw
June 8th, 2014, 18:13
سلام

اگه ایشون توی wht فعالیت میکنن میتونید از طریق مدیران پیگیری کنید

و اینکه میتونید از سایت دارای نماد شکایت کنید ولی نتیجه ای فکر نکنم داشته باشه !

یا حق

xmasoud
June 8th, 2014, 18:16
سلام

ببینید دوست عزیزم اگر شعاری در رابطه با بازگشت پول در صورت نارضایتی شما مثلا تا 24 ساعت بعد از خرید هست بله میتونید به سایت نماد اعتماد الكترونیكی کسب و کار های اینترنتی (http://www.enamad.ir) مراجعه فرمایید و شکایت را اعلام کنید هرچند نگه داشتن ایمیل هایی که براتون ارسال شده مهم تلقی میشه!

در رابطه با اینکه در انجمن اعلام ناام بودن قرار داره فکر میکنم بله البته با سند و مدرک !

با تشکر...

kamikes2003
June 8th, 2014, 18:23
بله من از همینجا اشنا شدم از کلیه فاکتورها و موارد کپی دارم. ممنون اگر تا فردا وجه رو برنگردونن به مدیران اینجا اعلام میکنم
بازهم ممنون

- - - Updated - - -

سلام

ببینید دوست عزیزم اگر شعاری در رابطه با بازگشت پول در صورت نارضایتی شما مثلا تا 24 ساعت بعد از خرید هست بله میتونید به سایت نماد اعتماد الكترونیكی کسب و کار های اینترنتی (http://www.enamad.ir) مراجعه فرمایید و شکایت را اعلام کنید هرچند نگه داشتن ایمیل هایی که براتون ارسال شده مهم تلقی میشه!

در رابطه با اینکه در انجمن اعلام ناام بودن قرار داره فکر میکنم بله البته با سند و مدرک !

با تشکر...

بله . اینکه شعار بدن انتقال رایگان، پول بگیرن انتقال ندن پولی هم برنگردونن قطعا باید برخورد بشه
ممنونم

litetarh
June 8th, 2014, 18:29
اگر مبلغ گرفته شده زیاد هستش میتونید به صورت رسمی از دادگاه شکایت کنید !

kamikes2003
June 8th, 2014, 18:33
اصلاح شد

litetarh
June 8th, 2014, 18:35
مبلغ زیاد نیست اما یک هزار تومنی هم غیراخلاقی و غیرحرفه اایه

اگر مبلغ زیر 50 هزار تومان هستش به نظر بنده بی خیال بشید اگر حوصله دارید یا دوست دارید پول اضافی خرج این ور اون ور کنید برید پیگیر باشید

ما که پیگیر شدیم نتیجه ای نداشتیم پولمون هم 200 هزار تومان بود 60 هزار تومان الکی هم خرج کردم چیزی هم ندیدم

kamikes2003
June 8th, 2014, 18:38
اصلاح شد