PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال از ویندوز سرور به پی سی

eskelet-sokhte
June 8th, 2014, 16:10
سلام.نزدیک به 5 ترا اطلاعات دارم و نیاز دارم که منتقلشون کنم روی کامپیوترم.سیستم عامل سرور هم ویندوز 2008 هست
لطفا نگید با هزینه منتقل میکنیمو از اینجور چیزا ، راهنمایی میخوام چون هر چند مدت یکبار باید اطلاعات ریخته بشه روی کامپیوتر و اگه بخوام هزینه کنم ورشکست میشم

پایدار باشید

taha_2011
June 8th, 2014, 16:14
یعنی از وی پی اس میخواید انتقال بدید به کامپیوتر شخصی؟

eskelet-sokhte
June 8th, 2014, 16:15
یعنی از وی پی اس میخواید انتقال بدید به کامپیوتر شخصی؟

با اجازه تون

eskelet-sokhte
June 8th, 2014, 16:21
کسی نبود؟
از طریق نصب آی آی اس روی پی سی نمیشه؟

taha_2011
June 8th, 2014, 16:30
یعنی 5 ترابایت میخواید با نت ایران دانلود کنید؟ :|
به نظرتون امکان پذیره؟

eskelet-sokhte
June 8th, 2014, 16:34
یعنی 5 ترابایت میخواید با نت ایران دانلود کنید؟ :|
به نظرتون امکان پذیره؟

از کامپیوتر نمیخوام دانلود کنم ، میخوام از سرور آپلود کنم!!!!

armin.m
June 8th, 2014, 16:51
من نمی دونم منظورتون رو درس متوجه شدم یا نه!
ولی به نظرم شما می خواین 5 ترابایت اطلاعات رو از طریق vps آپلود کنید روی کامپیوتر خانگیتون تو ایران!
در هر صورت چه از طریق کامپیوترتون دانلود کنید چه از طریق سرورتون آپلود کنین فرقی نداره! شما باید 5 ترابایت اطلاعات رو به ایران بفرستین که انشاالله اگه همین الان شروع کنین به دانلود سال دیگه همین موقع تموم میشه :D
عملا این کار با اینترنت ایران امکان پذیر نیست :D شما یه هارد بردارین خودتون پاشین برین دیتا سنتر اطلاعات رو کپی کنین هم زود تر به اطلاعات میرسین هم هزینش کمتر میشه :D

eskelet-sokhte
June 8th, 2014, 16:54
پس در کل باید بی خی بشم
خدایا بازم شکرت ک اینترنتمون لا اقل تا 500 کیلو سرعت داره:53:

از دوستان بابت راهنمایی ممنون

اگه کسی پیشنهادی داشت بگه

پایدار باشید

arc1o0
June 8th, 2014, 17:02
صرفا با هزینه قابل انجام است این کار

ما تو دفتر اینترنت 30 مگ داریم، به عبارت دیگه 3.75 مگابایت در ثانیه

شما حساب کن چند روز طول میکشه!

بعد اگه خواستید ما هستیم در خدمتتون

دانلود می کنیم و کپی می کنیم روی هارد اکسترنال و پست می کنیم درب منزل، خدمت شما

Mr.Te0
June 9th, 2014, 00:30
در پیرو گفته دوستان شما با اینترنت های شخصی نمیتونید این مقدار را دریافت کنید ، مگر با هزینه بسیار بالا.
کسان زیادی هستند که دانلود فایل ها را انجام میدهند و هر گیگ 100-150 ت حساب میکنند تا اونجایی که بنده میدونم.

(arc1o0 (http://www.webhostingtalk.ir/member/15618/) عزیز از همکاران بسیار خوب ما هستند که میتونید در صورت نیاز با ایشون در این زمینه همکاری داشته باشید)

ULTRAWEB
June 9th, 2014, 00:45
نمیشه مگر اینکه توی یک ای اس پی چیزی کار کنی که مجانی شه برات یا خودت ای اس پی داشته باشی
اگر که نه باید هزینه کنین برای انجام این کار موفق باشین