PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میخوام یه چیزی مثل whmcs درس کنم، نظر شما؟!

armin.m
June 8th, 2014, 15:42
سلام!
من می خوام یه چیزی تو مایه های whmcs خاص برای فروش دامین و هاست درست کنم، پشتیبانی می شم آیا؟! منظورم از لحاظ مالی نیست، از لحاظ استفاده از اسکرپتِ! اصلا ارزش داره به نظرتون؟! واقعا وقتی میبینم دوستان ماهی 50 تومن 50 تومن میریزن تو حلقوم whmcs حرسم در میاد :))) نظرتون رو بگین لطفا :) واقعا دوس ندارم بیشنم کلی برنامه نویسی کنم بعد همینجوری خودم ازش استفاده کنم و خدای خودم :| به نظرتون مدیریت هاست ها دست می کشن از whmcs؟!

و یه نکته ی دیگه، من خودم با اطلاعات الآنم نهایتا می تونم سینک سازی پروژه ام رو با whm و direct admin انجام بدم، از دوستان برنامه نویس، کسی تاحالا با api بقیه ی سیستم ها کار کرده که بتونه کمکی بهم بکنه تو این زمینه؟!

---------------------------------------------------------------
آپدیت پست:

الان با توجه به حرف دوستان پشتیبانی میشم مثل اینکه :D پس کار رو شروع می کنم!

فقط این دو مورد می مونه که باید بینشون انتخاب کنم و ممنون می شم راهنمایی کنین:
1- فروش بالایسنس
2- ارائه رایگان

و البته چند سوال!
- به نظرتون با ارائه رایگان اسکریپت اصلی هزینه ی وقت، انرژی و فکری که گذاشتم برمیگرده؟!
- یکم عجیب و غیر قابل باور نیست این مسئله؟! یه سیستم مدیریت فروش رایگان! کسی اعتماد می کنه؟! 80 درصد مدیریت هاستینگ ها اونقدر اطلاعات برنامه نویسی قوی ای ندارن که بشینن فایل های اسکریپت رو دونه دونه نگاه کنن و ببینن اگه راه نفوذی توش ایجاد نشده بود ازش استفاده کنن! به نظرم ترجیح می دن همون ماهی 40 هزار تومن بدن و از whmcs استفاده کنن تا اینکه ریسک افتادن اطلاعات شرکتشون به دست فرد دیگه رو قبول کنن. چه طور باید اعتماد سازی کرد در این مورد؟!
-اگر هم فروش با لایسنس رو پیش بگیریم بعید میدونم با قوانینی که مربوط به کپی رایت هست کسی از نسخه ی نال شده استفاده کنه. درست می گم؟!

sht-design
June 8th, 2014, 15:47
اگر کامل باشه بله
چرا که نه
به شرطی که روی همه چیزش و مهمتر از همه امنیتش کار کنید
مثل فریر که اومد یا اسکریپت جدید cardstore
اگه ببینند دوستان چیز خوبی آماده کردید حتی میتونین خودتون لایسنس تولید کنید و بفروشید با هزینه کم اما امکانات بالا مثل 10 - 20 هزار تومان برای جذب مشتری

haftsepehr
June 8th, 2014, 15:52
اگر کامل باشه بله
چرا که نه
به شرطی که روی همه چیزش و مهمتر از همه امنیتش کار کنید
مثل فریر که اومد یا اسکریپت جدید cardstore
اگه ببینند دوستان چیز خوبی آماده کردید حتی میتونین خودتون لایسنس تولید کنید و بفروشید با هزینه کم اما امکانات بالا مثل 10 - 20 هزار تومان برای جذب مشتری
با نظر ایشون موافقم .
فقط خواهشا به این راحتی نگید میخوام یک چیزی بنویسم مثل whmcs
چون زحمت بسیار زیادی برای اون کشیده شده و تیم پشتیبانی و برنامه نویسی قوی داره ولی هدفی که مطرح کردید هدف خوبیه

inga
June 8th, 2014, 15:57
سلام

بله خوبه اگر کامل باشه کاملا نه این که دو تا چیز از whmcs کپی بشه و بعد هیچی

eskelet-sokhte
June 8th, 2014, 15:59
100 درصد پشتیبانی میشین
دو تا کار بعد از ساختش بیشتر نیاز نیست بکنین ک البته کمی سخته
1-روی امنیتش کار بکنین که شاید آسون به نظر بیاد ولی سخته
2-تا میتونین ماژول براش تولید کنین برای تمامی سیستم ها حتی مسخره ها

اگه موارد بالا رو ردیفش کنین بدون شک ماهانه بالای 5 تومن درآمد دارید

پایدار باشید

Javan Host
June 8th, 2014, 16:08
توجه داشته باشید کار راحتی نیست !
ساخت آن یک طرف و انتشار و نشان دادن آن به دیگران نیز کار بسیار سختیست و امیدوارم موفق باشید !

armin.m
June 8th, 2014, 16:28
خیلی ممنون از دوستانی که امید میدن :d
برای این پروژه مسلماً وقت زیادی باید در نظر گرفته بشه و البته هزینه ای غیر مستقیم! (یعنی من تو اون زمانی که دارم رو این پروژه کار می کنم می تونم کار هایی دیگه انجام بدم که برام درآمد زا باشه :d )
ولی اگه همینجوری مثل دوستانی که الان اومدن نظر دادن بقیه هم انقدر امیدوار کننده باشن شروع می کنم :d
یه تغییری هم تو پست اول دادم :)

xaep
June 8th, 2014, 17:01
اگه رایگان باشه چرا که نه :|

armin.m
June 8th, 2014, 17:10
اگه رایگان باشه چرا که نه :|
خیلی ممنون :))) هر روز صبح هم خودم شخصا براتون نون میخرم میارم :)))))

inga
June 8th, 2014, 17:14
شما دو تا راه داری؟

به نظر منم رایگان خوبه از یه لحاظ دیگه الآن جوملا، وردپرس و دیگر نر افزار های رایگان رو ببین که تحت سیستم اصطلاحاً نرم افزار های ازاد و کد باز و از این جور چیزا هستن ولی خوب ماژول ها، قالب ها و غیره رو به صورت حرفه ای درست کنید و اون ها رو بفروشید از یه طرف همه استفاده می کنن و کسی هم ن ا ل نمیکنه

راه دیگه هم عین whmcs لایسنس تجاری براش بفروشی که ن ا ل ش هم بیرون میاد البته اگه خیلی کامل باشه و معروف

eskelet-sokhte
June 8th, 2014, 17:14
خیلی ممنون :))) هر روز صبح هم خودم شخصا براتون نون میخرم میارم :)))))

بیزحمت 2 تا هم واسه ما بگیر یه پنیر کاله هم بگیر

ادامه اون 2 شماره

3-به نظر کاربران توجه کن عیب هاشو میگن و سعی کن برطرفش کنی
4-بعد از پایان پروژه برای امنیت کاریش بفرست برای یه گروه امنیت مثل آشیانه
5-قیمت زیر 20 بده

armin.m
June 8th, 2014, 17:35
شما دو تا راه داری؟

به نظر منم رایگان خوبه از یه لحاظ دیگه الآن جوملا، وردپرس و دیگر نر افزار های رایگان رو ببین که تحت سیستم اصطلاحاً نرم افزار های ازاد و کد باز و از این جور چیزا هستن ولی خوب ماژول ها، قالب ها و غیره رو به صورت حرفه ای درست کنید و اون ها رو بفروشید از یه طرف همه استفاده می کنن و کسی هم ن ا ل نمیکنه

راه دیگه هم عین whmcs لایسنس تجاری براش بفروشی که ن ا ل ش هم بیرون میاد البته اگه خیلی کامل باشه و معروف

آره باید فک کنم به این موضوع، مرسی :)

بیزحمت 2 تا هم واسه ما بگیر یه پنیر کاله هم بگیر

ادامه اون 2 شماره

3-به نظر کاربران توجه کن عیب هاشو میگن و سعی کن برطرفش کنی
4-بعد از پایان پروژه برای امنیت کاریش بفرست برای یه گروه امنیت مثل آشیانه
5-قیمت زیر 20 بده

مرسی از مواردی که گفتی :d چشم حتما کاله میارم :)))))
نکته اینجاست که من هنوز پروژه رو شروع نکردم و داریم در مورد هزینه صحبت می کنیم :)))
ولی بازم مرسی :)

sht-design
June 8th, 2014, 17:49
یه کار دوست عزیزمون انجام داده بودند توی اسکریپت فروش محصولات مجازی
اسکریپت رو رایگان منتشر کردند ، ماژول هاشو رایگان ارائه دادند برای جذب مشتری بیشتر
بعد از اون برای کانفیگ اختصاصی + حمایت قسمتی گذاشته بودند برای دریافت وجه
همچنین ماژول های پیشرفته که طراحی شده بود رو واسه فرش گذاشتن
شما هم میتونی همین کار کنی
اول مشتری هاتو جذب کن
پشتیبانی خوب بده + ماژول های رایگان
بعدش یک سری ماژول ها رو پولی کن و بفروش ( البته اینو دارم برا خودتون میگم)
مطمئنا اگر مدیران سرور ها + دوستان عزیز ببینند یه چیز ایرانی بهتر از دبلیو اچ ام سی اس وجود داره حتما ایرانیشو استفاده میکنند
اگه دروغ میگم دوستان بگن دروغ میگی!

inga
June 8th, 2014, 17:51
آقا به قول بنده خدا بذارید اول بسازه بعد به فروش باشه اصلاً کاری که آدم به فکر فروش باشه هولکی عذاب در میاد و خوب تموم نمیشه

sht-design
June 8th, 2014, 17:56
آقا به قول بنده خدا بذارید اول بسازه بعد به فروش باشه اصلاً کاری که آدم به فکر فروش باشه هولکی عذاب در میاد و خوب تموم نمیشه

فرمایش شما بسیار صحیح
اما یک برآورد هم باید قبلش دوستمون باید انجام بده براش ببینه براش ارزش داره براش یا نه
مثلا بعضی از افراد هزینه میلیونی میکنند اما سود و درآمد آنچنانی ندارند

بعضی ها هم با برنامه پیش میرند و خیلی از اون پروژه سود میکنند نام سایت یا شرکت خاصی نمیخوام ببرم مثل همین سایت های ارائه دهنده درگاه های پرداخت اینترنتی

همه جوانب رو در نظر بگیرید البته طبق گفته دوستمون بیشتر به جنبه کد نویسی و این چیزاش توجه کنید.

راستی شما نمونه کار دارید ؟!!

elipihost
June 8th, 2014, 17:58
سلام!
من می خوام یه چیزی تو مایه های whmcs خاص برای فروش دامین و هاست درست کنم، پشتیبانی می شم آیا؟! منظورم از لحاظ مالی نیست، از لحاظ استفاده از اسکرپتِ! اصلا ارزش داره به نظرتون؟! واقعا وقتی میبینم دوستان ماهی 50 تومن 50 تومن میریزن تو حلقوم whmcs حرسم در میاد :))) نظرتون رو بگین لطفا :) واقعا دوس ندارم بیشنم کلی برنامه نویسی کنم بعد همینجوری خودم ازش استفاده کنم و خدای خودم :| به نظرتون مدیریت هاست ها دست می کشن از whmcs؟!

و یه نکته ی دیگه، من خودم با اطلاعات الآنم نهایتا می تونم سینک سازی پروژه ام رو با whm و direct admin انجام بدم، از دوستان برنامه نویس، کسی تاحالا با api بقیه ی سیستم ها کار کرده که بتونه کمکی بهم بکنه تو این زمینه؟!

اگه خوب باشه چرا که نه خودم اولین نفرشم
البته امنیت مهم ترین جنبه هست

armin.m
June 8th, 2014, 18:37
فرمایش شما بسیار صحیح
اما یک برآورد هم باید قبلش دوستمون باید انجام بده براش ببینه براش ارزش داره براش یا نه
مثلا بعضی از افراد هزینه میلیونی میکنند اما سود و درآمد آنچنانی ندارند

بعضی ها هم با برنامه پیش میرند و خیلی از اون پروژه سود میکنند نام سایت یا شرکت خاصی نمیخوام ببرم مثل همین سایت های ارائه دهنده درگاه های پرداخت اینترنتی

همه جوانب رو در نظر بگیرید البته طبق گفته دوستمون بیشتر به جنبه کد نویسی و این چیزاش توجه کنید.

راستی شما نمونه کار دارید ؟!!
الان که فکر میکنم دوستان درست میگن! باید از همین الان به همه ی جوانب فکر کرد،
پس الان با توجه به حرف دوستان پشتیبانی میشم مثل اینکه :D پس کار رو شروع می کنم!

1- فروش بالایسنس
2- ارائه رایگان

و البته چند سوال!
- به نظرتون با ارائه رایگان اسکریپت اصلی هزینه ی وقت، انرژی و فکری که گذاشتم برمیگرده؟!
- یکم عجیب و غیر قابل باور نیست این مسئله؟! یه سیستم مدیریت فروش رایگان! کسی اعتماد می کنه؟! 80 درصد مدیریت هاستینگ ها اونقدر اطلاعات برنامه نویسی قوی ای ندارن که بشینن فایل های اسکریپت رو دونه دونه نگاه کنن و ببینن اگه راه نفوذی توش ایجاد نشده بود ازش استفاده کنن! به نظرم ترجیح می دن همون ماهی 40 هزار تومن بدن و از whmcs استفاده کنن تا اینکه ریسک افتادن اطلاعات شرکتشون به دست فرد دیگه رو قبول کنن. چه طور باید اعتماد سازی کرد در این مورد؟!
-اگر هم فروش با لایسنس رو پیش بگیریم بعید میدونم با قوانینی که مربوط به کپی رایت هست کسی از نسخه ی نال شده استفاده کنه. درست می گم؟!

در مورد نمونه کار، بله چند نمونه کار مربوط به طراحی سایت هست، همینطور نمونه ی vps کانفیگ شده با apache و cpanel هم هست، اگر میخواین می تونم یه نمونه ی کوچیک هم در مورد کار با whm با استفاده از api براتون درست کنم برای ارائه :D

- - - Updated - - -

اگه خوب باشه چرا که نه خودم اولین نفرشم
البته امنیت مهم ترین جنبه هست
خیلی ممنون از حمایتتون :D

MEHDI KARAMI
June 8th, 2014, 19:27
تجربه نشون داده اگر سیستم خوبی باشه و رایگان! هم باشه پشتیبانی میشه ، اگر هم تجاری باشه و قیمتش کمتر از اسکریپت های مشابه باشه باز هم امکان پشتیبانی شدن داره ، اما کمتر...

hamid53214
June 8th, 2014, 19:55
سلام!

آپدیت پست:

1- فروش بالایسنس
2- ارائه رایگان

و البته چند سوال!
سلام
آقا شک به دلت راه نده
یه برنامه نویس تا وقتی ایده تو سرشه مثل خوره به جونشه
شروع که کنی همه چی دستت میاد
در ضمن سعی کن گروهی کار کنی
چون اینجوری خیلی بهت فشار میاد
کارتو از پایه بساز برو جلو
اول سعی کن توابعتو آماده کنی و ساختار کلی رو برنامه ریزی کنی
بعدش با تست جزییاتش درست میشه
فعلا اگه بتونی رایگان ارایه بدی و به حد قابل قبولی برسه میتونی پولیش کنی
چون پشتیبانی بدون درامد آدمو زود خسته میکنه
ولی پول خستگی آدمو در میاره!
در ضمن من مدت زیادیه برنامه نویسی میکنم و همیشه از صفر شروع میکنم
ولی آخرش میبینی یه عالمه تابع آماده بوده
از سیستم های مشابه هر چی دوس داری بردار ولی خط به خط با کدت سازگارش کن
خیلی حرف زدما!
موفق باشی

inga
June 8th, 2014, 20:07
یه چیز دیگه فقط سعی کن زبان پیش فرض سیستم رو فارسی قرار بدی یه وقت انگلیسی نزنیا و اینکه یه قالب قشنگ براش بساز که که با زبان فارسی کاملاً سازگار باشه در کنارش زبان های دیگه هم قرار بده اولیش انگلیسی

BlueStation
June 8th, 2014, 20:13
سلام

یکی از دوستان در حال طراحی چنین اسکریپتی هستن. البته با امکانات و امنیت بسیار بالا.

تا دقایقی دیگه عکسش رو هم ارسال میکنم

inga
June 8th, 2014, 20:17
سلام

یکی از دوستان در حال طراحی چنین اسکریپتی هستن. البته با امکانات و امنیت بسیار بالا.

جالبه

اونوقت تا کی آماده میشه؟.

و اینکه استارتر نا امید نشو ممکنه اصلاً ایشون وسط کار پشیمون بشه یا هزار تا دلیل دیگه اصلاً باهم دیگه رقابت می کنید ولی شروع کن به ساخت

a.e
June 8th, 2014, 20:20
برای رقابت با یک اسکریپت مانند whmcs باید ایده ی جدیدتری داشته باشید و حداقالامکان معایب whmcs را برطرف نمایید؛

یک مورد دیگر اینکه:

1- برای اینکه طرفدار داشته باشه اون چیزی که شما قصد تهیه کردنش را دارید یا باید رایگان باشه یا با قیمت خیلی پایین

2- سعی کنید حتماً برنامه ریزی شده این موضوع را پیش ببرید تا در آینده به مشکل برنخورید.

pixell2012
June 8th, 2014, 20:26
اره اگه سیستم شما از نظر کارایی مثل whmcs باشه و امنیت رو هم مثل همون باشه استفاده میکنیم
شما میتونید لایسنس هم تولید کنید و با قیمت کمتر عرضه کنید

inga
June 8th, 2014, 21:13
یه نکته دیگه

سعی کن با سیستم whmcs سازگار باشه ینی چی؟

یعنی اینکه در حال حاضر شاید اکثر که هیچ شاید تمامی وبسایت های فروش هاست و دامین و vps و از این جور چیزا همه از سیستم whmcs استفاده می کنن سعی کن سیستمی بسازی که راحت بشه از whmcs به سیستم شما انتقال داد و شاید هم برعکس چون کاربر خیالش راحته که اگه خوشش نیومد بیچاره نمیشه

armin.m
June 9th, 2014, 11:07
سلام

خوب من هنوز شروع نکردم رقیب پیدا شد انگار :)))

- - - Updated - - -

جالبه

اونوقت تا کی آماده میشه؟.

و اینکه استارتر نا امید نشو ممکنه اصلاً ایشون وسط کار پشیمون بشه یا هزار تا دلیل دیگه اصلاً باهم دیگه رقابت می کنید ولی شروع کن به ساخت
آره من شروع می کنم :) مرسی از حمایتتون، فعلا دارم دنبال یه برنامه نویس حرفه می گردم که کار رو گروهی کنم، گروهی باشه بهتره :D

- - - Updated - - -

برای رقابت با یک اسکریپت مانند whmcs باید ایده ی جدیدتری داشته باشید و حداقالامکان معایب whmcs را برطرف نمایید؛

یک مورد دیگر اینکه:

1- برای اینکه طرفدار داشته باشه اون چیزی که شما قصد تهیه کردنش را دارید یا باید رایگان باشه یا با قیمت خیلی پایین

2- سعی کنید حتماً برنامه ریزی شده این موضوع را پیش ببرید تا در آینده به مشکل برنخورید.
خیلی ممنون از راهنمایی هاتون :)

- - - Updated - - -

اره اگه سیستم شما از نظر کارایی مثل whmcs باشه و امنیت رو هم مثل همون باشه استفاده میکنیم
شما میتونید لایسنس هم تولید کنید و با قیمت کمتر عرضه کنید

آره فکر خوبیه، مرسی از راهنماییتون :)

- - - Updated - - -

یه چیز دیگه فقط سعی کن زبان پیش فرض سیستم رو فارسی قرار بدی یه وقت انگلیسی نزنیا و اینکه یه قالب قشنگ براش بساز که که با زبان فارسی کاملاً سازگار باشه در کنارش زبان های دیگه هم قرار بده اولیش انگلیسی
در این مورد سعی میکنم بسته به آیپی بازدید کننده اسکریپت به صورت فارسی یا انگلیسی برای دانلود قرار داده بشه :d اینجوری بهتره فک کنم :d

- - - Updated - - -

سلام
آقا شک به دلت راه نده
یه برنامه نویس تا وقتی ایده تو سرشه مثل خوره به جونشه
شروع که کنی همه چی دستت میاد
در ضمن سعی کن گروهی کار کنی
چون اینجوری خیلی بهت فشار میاد
کارتو از پایه بساز برو جلو
اول سعی کن توابعتو آماده کنی و ساختار کلی رو برنامه ریزی کنی
بعدش با تست جزییاتش درست میشه
فعلا اگه بتونی رایگان ارایه بدی و به حد قابل قبولی برسه میتونی پولیش کنی
چون پشتیبانی بدون درامد آدمو زود خسته میکنه
ولی پول خستگی آدمو در میاره!
در ضمن من مدت زیادیه برنامه نویسی میکنم و همیشه از صفر شروع میکنم
ولی آخرش میبینی یه عالمه تابع آماده بوده
از سیستم های مشابه هر چی دوس داری بردار ولی خط به خط با کدت سازگارش کن
خیلی حرف زدما!
موفق باشی
ممنون، مفید بود حرفاتون :d مخصوصا اون بخش کار گروهی!

- - - Updated - - -

تجربه نشون داده اگر سیستم خوبی باشه و رایگان! هم باشه پشتیبانی میشه ، اگر هم تجاری باشه و قیمتش کمتر از اسکریپت های مشابه باشه باز هم امکان پشتیبانی شدن داره ، اما کمتر...
مرسی از راهنماییتون :)

mizbanpars.com
June 10th, 2014, 17:15
اگه اسكريپت شما تمامى امكانات whmcs رو داشته باشه و مشكلاتى كه تو اين سيستم باهاشون مواجه هستيم رو نداشته باشه ١٠٠٪ استقبال ميشه

Woshka
June 10th, 2014, 17:37
سلام!

آپدیت پست:

1- فروش بالایسنس
2- ارائه رایگان

و البته چند سوال!

به فکر کار ها و ایده های جدید باش تا یک کار انچام شده با رقابت زیاد

mizbancity
June 10th, 2014, 17:55
شما شروع به کا کنید و امکانات مورد استفاده رو قرار بدید و از نظر امنیت هم ok کنید... بقیه کارا خودش ردیف می شه....

shahinmq
June 10th, 2014, 18:09
اول خدا قوت :)

پیشنهادی واستون دارم اینه که سیستم را با یه سری امکانات اولیه بیرون بدید به صورت رایگان ولی خوب بقیه امکاناتشو پولی کنید.

اینکه فشار کم بیاره و سریع بالا بیاد، بهینه سازی شده باشه، تا حد امکان کمترین حجم رو داشته باشه و کار باهاش پیچیدگی نداشته باشه و کاربر پسند باشه

از همه مهمتر چند زبانه باشه.امنیت هم که دوستان اشاره کردند.

یه همچین چیزی درست کردم و خودم الان درحال استفاده هستم ولی خیلی خیلی بازهم از whmcs عقب هستش،شاید 2/5 مزایای اونو داشته باشه.

عقب نکش وسط کار حتی اگر شده وقفه ی طولانی داشته باشی.

موفق باشی

MihanV
June 10th, 2014, 19:06
واقعا دوس ندارم بیشنم کلی برنامه نویسی کنم بعد همینجوری خودم ازش استفاده کنم و خدای خودم :| به نظرتون مدیریت هاست ها دست می کشن از whmcs؟!

مینویسم امضا میکنم که پشتیبانی نمیشید ...
یک پروژه دیگه رو استارت بزنید

ariaieboy
June 10th, 2014, 19:17
دوست عزیز همچین کاری به صورت یک نفری و یا با یک گروه کوچیک نمی شه الان گروه هایی که همچین اسکریپت هایی می زنند گروه قوی دارند که مشکل مالی و تایم و... ندارند و واقعا وقتشون رو گذاشتند روی اینجور اسکریپت ها و به قولی کارشون شده

شما هم اگر می خواهی موفق بشی بهتره اول یک گروه خوب تشکیل بدی بعد تمام جوانب کار رو بسنجی نیاز هاستینگ ها و... رو بسنجی ببینی چی نیاز دارند چی نیاز ندارند بعد شروع کنی به درست کردن

و به نظر من بهتره به هدف رایگان ایجاد کنیدش ولی بعد برای کسب درآمد می تونید پشتیبانی قبول کنید و یا ساخت ماژول اختصاصی و قالب و....

inga
June 10th, 2014, 19:20
بله بهتره یک گروه بسیار خبره تشکلی بدید تا باهم بسازید تک نفری هم زمان بره و هم از کار زیاد اساسی در نمیاد

ولی در هر حال هر موقع تموم شد من تستش می کنم و اگر عالی باشه صد درصد پشتیبانیتون می کنم

M.D.A
June 10th, 2014, 19:25
اگه بخواید تنهایی کار کنید میشه مثل آدونیس یا خیلی سیستم های دیگه
زود خسته میشید،ایده کم میارید،در مشکلات زیاد زمان کم میارید و بسیار موارد دیگه!
آیا حتی یک مورد از این اسکریپت ها میشناسید که تنها ساخت یک شخص باشه و پیشرفت کرده و پایدار بوده باشه؟!

NarvanData
June 10th, 2014, 19:25
دوستان زیادی حرف از Support میزنن و من میگم به حرف ها زیاد اعتماد نکنین!
اینجا دنبال پشتیبانی نباشین
اگه پروژه مهمی هست با شرکتی قرارداد ببندین وگرنه همون بهتر که رایگان بزارین...

inga
June 10th, 2014, 19:29
دوستان زیادی حرف از support میزنن و من میگم به حرف ها زیاد اعتماد نکنین!
اینجا دنبال پشتیبانی نباشین
اگه پروژه مهمی هست با شرکتی قرارداد ببندین وگرنه همون بهتر که رایگان بزارین...

دوست عزیز منظور از پشتیبانی در اینجا یعنی امثال مثل من و شما بیایم به جای استفاده از whmcs از سیستمی که ایشون طراحی کردن استفاده کنیم حالا چه نسخه تجاری باشه و چه رایگان و ایشون هم قول میدن که خیلی راحت از whmcs بشه به سیستم اشون مهاجرت کرد

mhiizadi
June 10th, 2014, 19:29
whmcs نزدیک 10 ساله داره کار میکنه
به قطع شما باید 20 سال کار کنید تا به اونا برسید

shahinmq
June 10th, 2014, 19:41
نمی دونم چرا دوستان دوست دارن یه چیزیو خیلی گنده کنن ، بله درسته که whmcs چندین سال هستش و کارایی های زیادی داره اما از نظر عقلی و دانش فکر نمی کنم دوستان خودمون چیزی کم داشته باشن :-)

هرچقدر هم که این سیستم بزرگ باشه بالاخره در اوایل اونا هم از یه همچین جایی شروع کردند یه راست به اینجا نرسیدن.

استارتر محترم یه نکته تو الویت بزار اینکه تمامی کاربران همراه با فاکتور،محصولات،تیکت ها و ... بشه به راحتی به سیستم شما انتقال داده بشه در غیر اینصورت فکر نمی کنم هاستینگ های قدیمی به سمتش برن.

spark3r
June 10th, 2014, 20:47
سلام
دوست عزیز توی این مملکت بی صاحاب وقتتون رو روی این موارد بی ارزش نزارید. چون هیچ شرکت بزرگ و کوچکی حاضر نمیشه بیاد از یک شرکت کوچیک ایرانی خرید کنه که معلوم نیست چی به چی هست.
وقتتون رو صرف پروژه های دیگه کنید که ازش پول دربیارید.

هاست 97
June 10th, 2014, 20:49
سیستم های زیادی آمدند ولی موفق نبودند همچون سیگما و آدونیس و سما.
شما شخص هستید و whmcs یک سازمان بین المللی دارای برنامه

اگر میخواهید این کار را بکنید باید تا آخر عمر بصورت تخصصی همین یک اسکریپت را دائما توسعه بدهید که قطعا نمیتوانید

inga
June 10th, 2014, 20:50
سلام
دوست عزیز توی این مملکت بی صاحاب وقتتون رو روی این موارد بی ارزش نزارید. چون هیچ شرکت بزرگ و کوچکی حاضر نمیشه بیاد از یک شرکت کوچیک ایرانی خرید کنه که معلوم نیست چی به چی هست.
وقتتون رو صرف پروژه های دیگه کنید که ازش پول دربیارید.

صاحبش منم امری دارید؟

لابد پیشنهاد می کنید برن دنبال هاست و vps فروشی

viva
June 10th, 2014, 20:53
اگر به همین سادگی بود الان توی دنیا 10 whmcs داشتیم :) ، شما طراحی بکنید اگر در حد whmcs بود کاربرای ایرانی ازت خرید میکنند . شرکت هایی با تیم برنامه نویسی و میلیاردها بودجه دارن طراحی میکنن اما هنوز نیمه راه هم نیستن بعد از چند سال شما هم شروع کن آرزو به دل نمونی

- - - Updated - - -

نمی دونم چرا دوستان دوست دارن یه چیزیو خیلی گنده کنن ، بله درسته که whmcs چندین سال هستش و کارایی های زیادی داره اما از نظر عقلی و دانش فکر نمی کنم دوستان خودمون چیزی کم داشته باشن :-)

هرچقدر هم که این سیستم بزرگ باشه بالاخره در اوایل اونا هم از یه همچین جایی شروع کردند یه راست به اینجا نرسیدن.

استارتر محترم یه نکته تو الویت بزار اینکه تمامی کاربران همراه با فاکتور،محصولات،تیکت ها و ... بشه به راحتی به سیستم شما انتقال داده بشه در غیر اینصورت فکر نمی کنم هاستینگ های قدیمی به سمتش برن.

شما از دانش و عقل و آگاهی که زیاد هستید یک سیستم مثل وردپرس به ما بده اصلا یک cms با نصف امکانات وردپرس

shahinmq
June 10th, 2014, 21:12
اگر به همین سادگی بود الان توی دنیا 10 whmcs داشتیم :) ، شما طراحی بکنید اگر در حد whmcs بود کاربرای ایرانی ازت خرید میکنند . شرکت هایی با تیم برنامه نویسی و میلیاردها بودجه دارن طراحی میکنن اما هنوز نیمه راه هم نیستن بعد از چند سال شما هم شروع کن آرزو به دل نمونی

شما از دانش و عقل و آگاهی که زیاد هستید یک سیستم مثل وردپرس به ما بده اصلا یک cms با نصف امکانات وردپرس

شما هزینشو بده بروی چشم :دی

ما نه به عقل خودمون شک داریم نه بقیه ی دوستان ، حالا اگه شما شک داری دیگه بحثی نیست

armin.m
June 11th, 2014, 13:45
بعضی از طرز فکرا خیلی جالبه!
شاید به خاطر همین طرز فکراس که الآن تو ایم وضعیتیم و متوصل شدیم به سرویس های خارجی...

inga
June 11th, 2014, 13:50
شاید به خاطر همین طرز فکراس که الآن تو ایم وضعیتیم و متوصل شدیم به سرویس های خارجی...

پس چی فکر کردین؟

خوب خود ما هستیم که باید سرنوشت کشور رو تعیین کنیم

شما اومدی یه حرکت زدی تا آخرش هم برو حرف و حدیث زیاده اگه بخوای به خاطر حرف کارت رو جلو و عقب بندازی بهتره اصلاً شروع نکنی

viva
June 11th, 2014, 13:59

طرز فکر شما جالب تر هست :)

- - - Updated - - -

شما هزینشو بده بروی چشم :دی

ما نه به عقل خودمون شک داریم نه بقیه ی دوستان ، حالا اگه شما شک داری دیگه بحثی نیست

هزینه هم بدیم بعد از 2 ماه صدتا بهانه در میارین :106:

armin.m
June 11th, 2014, 23:20
طرز فکر شما جالب تر هست :)

- - - updated - - -

هزینه هم بدیم بعد از 2 ماه صدتا بهانه در میارین :106:

معذرت می خوام، یعنی شما دارین در مورد توانایی من یا دیگر دوستن در نهایی کردن یه پروژه نظر میدین؟! نمیدونم ولی به نظر میرسه خاطرات خوشی از برنامه نویس ها ندارین d:

majid1f
June 11th, 2014, 23:56
اگه بخواید تنهایی کار کنید میشه مثل آدونیس یا خیلی سیستم های دیگه
زود خسته میشید،ایده کم میارید،در مشکلات زیاد زمان کم میارید و بسیار موارد دیگه!
آیا حتی یک مورد از این اسکریپت ها میشناسید که تنها ساخت یک شخص باشه و پیشرفت کرده و پایدار بوده باشه؟!
قوی ترین اسکریپت متن باز دنیا!
وردپرس کار یک نفر هست (البته نسخه ی اولیه دیگه چندین تیم روی ان کار می کنند)
ولی ان یک نفره فرق داره با یک نفر اینجا. من حاضرم شرط ببیندم این پروژه حتی به حد استاتر هم نرسه (منظور کد زدن حداقل 50 هزار خط کد هست)

M.D.A
June 12th, 2014, 00:01
قوی ترین اسکریپت متن باز دنیا!
وردپرس کار یک نفر هست (البته نسخه ی اولیه دیگه چندین تیم روی ان کار می کنند)
ولی ان یک نفره فرق داره با یک نفر اینجا. من حاضرم شرط ببیندم این پروژه حتی به حد استاتر هم نرسه (منظور کد زدن حداقل 50 هزار خط کد هست)

دوست عزیز سیستم متن باز با تجاری بحثش خیلی تفاوت داره!
و اینکه کاربران این سستم ها محدود هست و مثل وردپرس نیست
و چندین دلیل دیگه...

viva
June 12th, 2014, 00:17
معذرت می خوام، یعنی شما دارین در مورد توانایی من یا دیگر دوستن در نهایی کردن یه پروژه نظر میدین؟! نمیدونم ولی به نظر میرسه خاطرات خوشی از برنامه نویس ها ندارین d:

آدم های ناشی زیاد پیدا میشن مثل شما که میخوان یک شبه سیستم های whmcs بنویسند یا کنترل پنل بسازن شما همون وردپرس نصب کن بهتره صرفش هم بیشتره

inga
June 12th, 2014, 00:21
آدم های ناشی زیاد پیدا میشن مثل شما که میخوان یک شبه سیستم های whmcs بنویسند یا کنترل پنل بسازن شما همون وردپرس نصب کن بهتره صرفش هم بیشتره

دوست عزیز ایشون یک شبه نمیخواد این کارو انجام بده شما نگران نباش

armin.m
June 12th, 2014, 07:54
بله شما درست میگین، افراد زیادی پروژه هایی رو استارت می زنن و به پایان نمی رسونن، ولی این دلیل نمیشه همه مثل هم باشن.
البته بهتر بود به جای لفظ 'ناشی' از یه کلمه ی بهتر استفاده می کردید... شخصیت خودتون رو زیر سوال نبرید لطفا.

- - - Updated - - -

دوست عزیز ایشون یک شبه نمیخواد این کارو انجام بده شما نگران نباش
بله :D این پروژه تا به نسخه ی بتا برسه حداقل 2 ماه طول می کشه.
مرسی از دفاعتون :D

sh_p1385
June 12th, 2014, 08:18
هدف بزرگیه و اگه خودتون تنهایی می خواین کدنویسی بکنین مطمئنا حتی نسخه بتا هم بیشتر از 2 ماه که نه، بیشتر از 6 ماه باید زمان صرف کنید تا یه چیزی شبیه whmcs در بیاد
و این که مهم ترین چیزی که میتونه باعث محبوبیت(یا عکسش) سیستم شما بشه امنیت، امنیت و امنیت هست

نظر شخصی من ارائه رایگان هست مثل اسکریپت های فروش شارژ و یا فروشگاه ساز های زیادی که ساخته میشن و رایگان ارائه میشن در عوض برای راه اندازی یه سایت کامل مثلا به 5 تا ماژول نیاز دارن، مثل پیامک و ایمیل و خبرنامه و درگاه و فروش پستی و ... قیمت هر ماژول رو هم مناسب بزاری به نظرم امکان موفقیت بالاس

mahdi512
September 13th, 2014, 20:37
سلام
این پروژه به کجا رسید آخر؟! هنوز دارید ادامه میدید یا کار متوقف شده؟!