PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور اختصاص انگلیس یا فرانسه ؟

songkadehnew
June 8th, 2014, 11:35
سلام کدوم سرور اختصاصی؟
با دلیل عرض کنید

OPENFIRE
June 8th, 2014, 11:41
عزیز بستگی داره برای چه کاری میخواید یا چقدر هزینه میکنید !‌
اگر که سایت موریک دارید من فرانسه OVHرو پیشنهاد میکنم -ترافیک بالا - سرعت خوب نسبت به ایران - ارزان بودن سرور ها
انگلستان Redstation ترافیک نامحدود و سخت افزار بسیار عالی

songkadehnew
June 8th, 2014, 11:47
برای میزبانی فایل های 2 ترابایتی جهت دانلود کاربران ( موزیک )

AlmaHost
June 8th, 2014, 11:56
سلام
میتوانید از سرور های رداستیشن انگلیس استفاده کنید
https://my.redstation.com/server/custom-configurator.aspx
دارای تخفیف ۵۰٪ تا سه ماه اول + بیست درصد تخفیف اضافه آلما هاست
موفق و پیروز

arc1o0
June 8th, 2014, 12:03
سلام

تخفیف انگلیس موقتی است، برای مثال الان سروری رو 300 بخرید، بعد از 3 ماه باید با 600 تومن تمدید کنید !

OPENFIRE
June 8th, 2014, 12:07
اگه کارتون درآمد زا هست انگلیس بهترین گزینه هست و اگه میخواید رایگان بگذارید فرانسه پاسخگو هست

AlmaHost
June 8th, 2014, 12:13
سلام

تخفیف انگلیس موقتی است، برای مثال الان سروری رو 300 بخرید، بعد از 3 ماه باید با 600 تومن تمدید کنید !

سلام
معمولا برای شروع یک فعالیت استفاده از تخفیف و پایین اوردن هزینه کاری معقولانه است ... و باید به این نکته توجه کرد که با پرداخت سی صد تومان سروی خواهید داشت که به مراتب اگر همان را بخواهید از جای دیگر تهیه کنید میبایست مبلغ بیشتری پرداخت نمایید
موفق وپیروز

BlueStation
June 8th, 2014, 12:17
باسلام

انگلیس پیشنهاد میشود.

قطعات با کیفیت و پورت قدرتمند

arc1o0
June 8th, 2014, 12:51
سلام
معمولا برای شروع یک فعالیت استفاده از تخفیف و پایین اوردن هزینه کاری معقولانه است ... و باید به این نکته توجه کرد که با پرداخت سی صد تومان سروی خواهید داشت که به مراتب اگر همان را بخواهید از جای دیگر تهیه کنید میبایست مبلغ بیشتری پرداخت نمایید
موفق وپیروز

سلام

بلی ، حق با شماست، اما باید موردی نظر داد و به شکل کلی نمی توان گفت که کدام بهتر است.

بعد از 3 ماه چه کار باید کرد، منتقل کنند به دیتاسنتر های ارزان تر مثل هتزنر یا همان جا بمانند و هزینه 2 برابر بدهند/

اگر منتقل کنند دردسر های انتقال و هزینه های مجدد کانفیگ سرور ها هم هست

بنده اندازه یک وانت بار دارم، فرضا 3 ماه تریلی اجاره کنم، چون تخفیف دارد ، بعد از این 3 ماه چطور؟ همچنان باید هزینه تریلی رابدهم یا بروم و وانت کرایه کنم؟ :d

نکته دیگر اینجاست، اصلا چرا تخفیف 50 درصدی میدهند؟ :)

هرچند این موارد جزو پالیسی های دیتاسنتر هاست، و نمی توان خورده ای به آن گرفت.

با تشکر
اراتمند-کریمی

storage
June 8th, 2014, 13:20
سلام
موفق وپیروز

دقیقا منظور شما کدام سرور در رداستیشن اس که در جای دیگر گران تر است؟ وجود رم 192 گیگ چه نیازی از یک کاربر رفع می کند؟

AlmaHost
June 8th, 2014, 14:17
سلام

بلی ، حق با شماست، اما باید موردی نظر داد و به شکل کلی نمی توان گفت که کدام بهتر است.

بعد از 3 ماه چه کار باید کرد، منتقل کنند به دیتاسنتر های ارزان تر مثل هتزنر یا همان جا بمانند و هزینه 2 برابر بدهند/

اگر منتقل کنند دردسر های انتقال و هزینه های مجدد کانفیگ سرور ها هم هست

بنده اندازه یک وانت بار دارم، فرضا 3 ماه تریلی اجاره کنم، چون تخفیف دارد ، بعد از این 3 ماه چطور؟ همچنان باید هزینه تریلی رابدهم یا بروم و وانت کرایه کنم؟ :d

نکته دیگر اینجاست، اصلا چرا تخفیف 50 درصدی میدهند؟ :)

هرچند این موارد جزو پالیسی های دیتاسنتر هاست، و نمی توان خورده ای به آن گرفت.

با تشکر
اراتمند-کریمی

سلام
دقیقا موردی و بسته به نیاز است شما وانت میخواهی دیتا سنتر وانت را با نصف قیمت سه ماه اول میدهد دلیل نمیشود چون بابت تریلی پول وانت میگیرد شما تریلی انتخاب کنید.
مثال
Quad Core; 32GB Memory; 2 x 2TB Disks (from £79.99)
این سرور در حالت عادی ۷۹ پوند حدود ۴۰۰.۰۰۰ تومان است و در دیتا سنترهایی هم تراز دقت کنید هم تراز از لحاط کیفیت و برند سرور این قیمت تقریبا کم پیدا میشود .
حال شما ۲۰۰.۰۰۰ تومان بابت این سرور میدهید تا سه ماه بعد از سه ماه هم تازه قیمت واقعی سرور را میدهید.
موفق وپیروز

- - - Updated - - -

دقیقا منظور شما کدام سرور در رداستیشن اس که در جای دیگر گران تر است؟ وجود رم 192 گیگ چه نیازی از یک کاربر رفع می کند؟

سلام
شما هر مدل که دوست دارید از سایت رداستیشن انتخاب کنید و مشابه همان را ارزانتر از دیتا سنتری همسان این دیتا سنتر معرفی کنید . بله دلیلی ندارد وقتی شما ۱۹۲ گیگ رم مصرف نمیکنید آن را تهیه کنید اما اگر زمانی نیازتان شد قطعا بسیار جذاب است که تا سه ماه نصف قیمت واقعی را پرداخت نمایید
متاسفانه بعضی از کاربران قیمت پایه و اصلی را رها میکنند و قیمت تخفیف خورده را برای خود قیمت پایه در نظر میگیرند که در اصطلاح سطح توقع خود را نادانسته بالا میبرند.
در آخر تنها فاکتور برای خرید بعد از کیفیت . میزان توان هزینه کاربر و مدیریت سرمایه یا همان استراتژیک کاری است.
خلاصه هر موردی بهایی دارد که کاربر در نهایت باید سبک و سنگین کند
موفق وپیروز

arc1o0
June 8th, 2014, 14:25
دقیقا موردی و بسته به نیاز است شما وانت میخواهی دیتا سنتر وانت را با نصف قیمت سه ماه اول میدهد دلیل نمیشود چون بابت تریلی پول وانت میگیرد شما تریلی انتخاب کنید.
مثال
این سرور در حالت عادی ۷۹ پوند حدود ۴۰۰.۰۰۰ تومان است و در دیتا سنترهایی هم تراز دقت کنید هم تراز از لحاط کیفیت و برند سرور این قیمت تقریبا کم پیدا میشود .
حال شما ۲۰۰.۰۰۰ تومان بابت این سرور میدهید تا سه ماه بعد از سه ماه هم تازه قیمت واقعی سرور را میدهید.

سلام

بله - دقیقا باید موردی بررسی شود، برخی موارد انگلیس ارجحیت دارد، برخی موارد حتی با تخفیف هم فرانسه ارجحیت می یابد.

novin-web
June 8th, 2014, 14:53
سلام
هیچ شکی در این نبست که سرورهای رداستیشن بهترین گزینه هست
ovh در کنار دیتاسنتر رداستیشن مثل تمثیل پراید در برار لامبورگینی هست
شک نکنید رداستیشن بهترین گزینه هست مخصوصا با تخفیف 70 درصدی که این روزها روی افرهاشون قرار دادن.
وقت رو از دست ندید.

arc1o0
June 8th, 2014, 14:57
سلام
هیچ شکی در این نبست که سرورهای رداستیشن بهترین گزینه هست
شک نکنید رداستیشن بهترین گزینه هست مخصوصا با تخفیف 70 درصدی که این روزها روی افرهاشون قرار دادن.
وقت رو از دست ندید.

سلام

از کجا به این نتیجه بزرگ رسیدید؟

OmidX
June 8th, 2014, 15:23
من از هر دو دیتاسنتر سرور دارم ، رد استیشن فقط اسم ه ... هیچی دیگه نیست ...

سرعت read / write هارد رد استیشن افتضاح هست ، ضمن اینکه کیفیت پورت سرور های رد استیشن (100M یا 300M گارانتی) در مقایسه با سری جدید OVH ک 500M گارانتی هست ، بچه بازیه ...

بیخود گول تخفیفات 70 درصدی رو نخورید ... اصلا همین ک یه دیتاسنتر با اینهمه ادعا ، بیاد هر چند ماه یکبار بیاد تخفیفات بالای 50% ارائه بده ، خودش جای سوال ه ...

در مقایسه با قیمت هم ، رد استیشن گرون نیست ، شما تخفیفات 70درصدی و نداشتن هزینه ست آپ رو در نظر بگیرید ... خیلی هم ارزون ه !!

پ.ن : البته منظور من از OVH برند اول و اصلی هست. (بحث سویو استارت و کیم سوفی جداست.)

storage
June 8th, 2014, 15:23
سلام
مثال
موفق وپیروز

- - - Updated - - -

سلام
شما هر مدل که دوست دارید از سایت رداستیشن انتخاب کنید و مشابه همان را ارزانتر از دیتا سنتری همسان این دیتا سنتر معرفی کنید . بله دلیلی ندارد وقتی شما ۱۹۲ گیگ رم مصرف نمیکنید آن را تهیه کنید اما اگر زمانی نیازتان شد قطعا بسیار جذاب است که تا سه ماه نصف قیمت واقعی را پرداخت نمایید
متاسفانه بعضی از کاربران قیمت پایه و اصلی را رها میکنند و قیمت تخفیف خورده را برای خود قیمت پایه در نظر میگیرند که در اصطلاح سطح توقع خود را نادانسته بالا میبرند.
در آخر تنها فاکتور برای خرید بعد از کیفیت . میزان توان هزینه کاربر و مدیریت سرمایه یا همان استراتژیک کاری است.
خلاصه هر موردی بهایی دارد که کاربر در نهایت باید سبک و سنگین کند
موفق وپیروز

من تجربه کردم و دیدم که هزینه ها رداستیشن در حد عالی نیستند. متاسفانه رداستیشن برای پردازنده ها بالاتر به اجبار رم ها و هارد ها اضافه به کاربران می دهد تا بتواند برای دریافت هزینه بیشتر توجیح داشته باشد. اگر custom در قسمت رم و هارد ها از حداقل شروع کنند تا هزینه ها پایین بیاید و هر فرد مناسب نیاز خود نه اضافه بر نیاز سرور تهیه کند بعد میتوانیم با دیتاسنتر ها دیگر بر سر کیفیت و قیمت بحث کنیم.

سروری که شما با هزینه 400.000 تومان معرفی کردید پورت 200Mb است مطمئنا با این هزینه گزینه ها بتر چه سخت افزار و چه پورت هم پیدا می شود.

چه جالب :)

arc1o0
June 8th, 2014, 15:42
من از هر دو دیتاسنتر سرور دارم ، رد استیشن فقط اسم ه ... هیچی دیگه نیست ...

سرعت read / write هارد رد استیشن افتضاح هست ، ضمن اینکه کیفیت پورت سرور های رد استیشن (100M یا 300M گارانتی) در مقایسه با سری جدید OVH ک 500M گارانتی هست ، بچه بازیه ...

بیخود گول تخفیفات 70 درصدی رو نخورید ... اصلا همین ک یه دیتاسنتر با اینهمه ادعا ، بیاد هر چند ماه یکبار بیاد تخفیفات بالای 50% ارائه بده ، خودش جای سوال ه ...

در مقایسه با قیمت هم ، رد استیشن گرون نیست ، شما تخفیفات 70درصدی و نداشتن هزینه ست آپ رو در نظر بگیرید ... خیلی هم ارزون ه !!

پ.ن : البته منظور من از OVH برند اول و اصلی هست. (بحث سویو استارت و کیم سوفی جداست.)

سلام

بنده جدیدا با رد استیشن کار نکردم

این 300 مگ که اشاره کردید هم در ورودی است و هم در خروجی ( آپلینک) ؟ یا در ورودی 1گیگ کامل است؟

( البته قصد دارم یک مقاله جهت شفاف سازی پورت و پهنای بان و سرعت و ترافیک و ... به شکل کلی بنویسم بیشتر برای این پرسیدم)

Raid_10
June 8th, 2014, 15:53
سلام

از کجا به این نتیجه بزرگ رسیدید؟

درود خوب این یه مورد رو راست گفتن
متاسفانه او وی اچ سر همین ساخت و مکانش مشکل داره
حالا باز رداستیشن بهتره اصلا مکانش واقعا عالی
رک هایی که توی رداستیشن استفاده می شه سیسیتم کولرینگش پورت و ......
ولی او وی اچ اومده ارزون فروشی کنه مشتری ها رو زیاد کنه
شلوغ شده دیتاسنتر
اصلا شما برید ببینید چه وضعی
ولی هیچی این دیتاسنتر های آمریکایی ساپورت گوگل نمی شن
از هر نظر عالین
البته سافت لایر در راس قرار داره

arc1o0
June 8th, 2014, 16:48
شلوغ شده دیتاسنتر
از هر نظر عالین

عجب!

شما از کجا به این نتیجه رسیدید که ساخت و مکان این دیتاسنتر مشکل داره؟!

کدام ارزان فروشی؟!

قیمت ها مناسب است ، چون هزینه تمام شده پایین است

256 آی پی رایگان روی هر سرور قابل ارائه است، در حالی که خود رایپ لنگ در هوا مانده و آی پی ندارد به کسی بدهد!

نظر شما در مورد پورت که کاملا خنده دار بود ! قصد جسارت ندارم، این مورد صرفا از اطلاعات ناکافی نشات می گیرد.

یک نمونه دیتاسنتر نام ببرید که با حدود ه900 هزار ت پورت 10 گیگ با پهنای باند 3گیگ در خروجی و ترافیک نامحدود ( حدود 900ترابایت ) به شما بدهد.

احتمالا منظورتون از سیستم کولرینگ، سیستم کولینگ! بوده!

لازم به توضیح است که تنها دیتاسنتری که از سیستم کولینگ آبی استفاده می کند OVH است.

این کلیپ ها رو ببینید لطفا یک مقدار اطلاعاتتون به روز شود.

http://netiran.co/R2/files/www.Netiran.co_The_worlds_largest_data_center_www. Net-co.ir.mp4

http://netiran.co/R2/files/www.Netiran.co_OVH_World_Tour-%5BYT-f18%5D%5BdJvUleHcAbg%5D_www.Net-co.ir.mp4

http://netiran.co/R2/files/www.Netiran.co_OVH.COM___in_the_eyes_of_a_OVH_serv er-%5BYT-f18%5D%5BwrrZxmfevoE%5D_www.Net-co.ir.mp4

بنده در علم شما شکی ندارم دوست عزیز، و می دانم که یوزر 2014 نیستید، این موارد هم که عنوان کردید مربوط به گذشته بوده است.

باز هم پوزش می طلبم اگر لحن مناسب نداشتم

با تشکر
اراتمند- کریمی

mahdiazarnia
June 8th, 2014, 17:25
بسته به کاری که با سرور می خواید انجام بدید باید مشخص کنید که از کدام دیتاسنتر تهیه کنید
بنده هم از red سرور دارم و هم ovh با هیچ کدوم مشکلی نداشتم تا حالا حقیقت

n4ser
June 8th, 2014, 17:26
شلوغ شده دیتاسنتر
از هر نظر عالین

لطفا اسپم نکید وقتی اطلاعاتی ندارید

raminramz
June 8th, 2014, 17:28
فقط ایران با آلمان :دی

بستگی به کارتون داره
از ovh فرانسه بچه ها دارن خیلی راضین
اگه ابر سرور میخواید جمع کنید پول خرج کنید رد استیشن من خودم شاید یدونه برای هاستینگ سر هم کنم
هتزنر برای ایرانی ها حرف نداره
اگه میخواید دیداس نخوره بلک لوتوس

OPENFIRE
June 8th, 2014, 18:57
شلوغ شده دیتاسنتر
از هر نظر عالین
خوب بله من از گوگل سرور دارم راضی ام :دی
ای آقا من اضلا نظرم بدون دونستن شرایط خودمم قبول ندارم و محض اطلاع میگم جیزیو ولی شما سعی کنید تحقیق کنید که کدوم دیتاسنتر اضلا سرور مبده .و تفاوتشون در چیه اصلا !‌کولرینگ ؟‌ کولر و رینگ ؟‌ کولینگر ؟‌:ٔي یا سرمایشی ؟
شخصا رداستیشن داشتم و بسیار راضی بودم دوستمون میگن هارد که من قبول ندارم !‌ هارد با رید h710بگیرید بعد متوجه تفاوتشون میشید
ovh هم برای وبسایت فیلم یکی از دوستان تهیه کردم واقعا راضی هستم

alborzgostar
June 8th, 2014, 20:26
دیگه الان مثل 5 یا 10 سال قبل نیست و معمولا90 % دیتاسنتر ها پورت 1000 یا 100mbps در حد قابل قبولی و با کیفیت خوبی ارائه می دن.

قبل از سفارش حتما در مورد کانفیگ هارد سرور دانلود دقت کنید.
معمولا همکاران کم لطفی می کنند و در بسیاری از موارد مخصوصا برای سرور های دانلود فیلم و موزیک اطلاعات کافی در مورد عمل کرد هاردیسک ها نداده که با زیاد شدن کانکشن های متصل به سرور رفته رفته سرعت دانلود کم شده به طوری که برای هر دانلود بارها و بارها قطع می شود و در کل نارضایتی مشتری و کاربران را به همراه دارد.
با انتخاب چند هارد و اعمال کانفیگ مناسب از بروز مشکلات بعدی جلوگیری کنید.

ما که چند بار اشتباه کردیم و گول قیمت های پایین هتزنر رو خوردیم و هر بار سرور سفارش دادم همون 24 ساعت اول از کارم پشیمون شدم .سه بار از هتزنتر سرور گرفتم : یه بار هارد سوخت و موارد بعدی هم مشکل سرعت هارد داشتم ظاهرا این دیتاسنتر همیشه مشکل هارد داره و کاربران زیادی دیدم دقیقا همین مشکل رو داشتن (قابل توجه دوستانی که میگن نه هتزنر خیلی هم خوبه بله می دونم من خیلی بد شانسم:-| )
سرور بدون کپی رایت با کیفت خوب از هلند در خدمت هستم ecatel.net