PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در باره سرور مجازی برای میزبانی وب

Mr.Pouria
June 7th, 2014, 21:45
سلام خدمت دوستان عزیز

میخواستم بدونم من برای میزبانی چند وب سایت با بازدید روزانه حدودا 3000 ای پی و بازدید بیش از 20 هزار تا (هر کدوم از سایت ها ) در صورتی که بخوایم این سایت هارو بر روی سرور مجازی قرار بدیم چه نوع سروری مناسب کار ما هست ؟ سرور مجازی یا اختصاصی ؟

و کدام کشور ؟ ایران یا آلمان یا اینگلیس ؟

ممنون از تمامی دوستانی که بنده رو در تمامی تاپیک ها راه نمایی میکنن

shakari
June 7th, 2014, 21:47
سلام خدمت دوستان عزیز

میخواستم بدونم من برای میزبانی چند وب سایت با بازدید روزانه حدودا 3000 ای پی و بازدید بیش از 20 هزار تا (هر کدوم از سایت ها ) در صورتی که بخوایم این سایت هارو بر روی سرور مجازی قرار بدیم چه نوع سروری مناسب کار ما هست ؟ سرور مجازی یا اختصاصی ؟

و کدام کشور ؟ ایران یا آلمان یا اینگلیس ؟

ممنون از تمامی دوستانی که بنده رو در تمامی تاپیک ها راه نمایی میکنن
اگر درآمدش رو میتونین کسب کنین از سایتاتون اختصاصی بخرید.
در ضمن کشور ایران توصیه نمیشود. البته از نظر پهنای باند. اگر مشکل پهنای باند داشته باشید خیلی خوبه.

Mr.Pouria
June 7th, 2014, 22:00
اگر درآمدش رو میتونین کسب کنین از سایتاتون اختصاصی بخرید.
در ضمن کشور ایران توصیه نمیشود. البته از نظر پهنای باند. اگر مشکل پهنای باند داشته باشید خیلی خوبه.

ما بیشتر سایت هارو جهت کسب درامد استفاده نمیکنیم برای همین درامد از مجموعه سایت ها فقط در اندازه تعمین هزینه نگه داری سایت و دادن دست مزد نویسنده ها هست ...

قیمت سرور های اختصاصی بسیار گرون هست ! (مخصوصا ایران)
سرور زیر مناسب چنین بازدیدی هست ؟

رم : 2gb
ترافیک : 200 gb
پردازنده : 2 هسته
مکان سرور ایران

و هم چینین چگونه میتونم یه کانفینگ مناسب برای پنل دایرکت ادمین یا سی پنل تهیه کنم ؟

- - - Updated - - -

البته سروری که داده شد سرور مجازی هست با منابع اختصاصی

hamedmj
June 7th, 2014, 22:02
ما بیشتر سایت هارو جهت کسب درامد استفاده نمیکنیم برای همین درامد از مجموعه سایت ها فقط در اندازه تعمین هزینه نگه داری سایت و دادن دست مزد نویسنده ها هست ...

قیمت سرور های اختصاصی بسیار گرون هست ! (مخصوصا ایران)
سرور زیر مناسب چنین بازدیدی هست ؟

رم : 2gb
ترافیک : 200 gb
پردازنده : 2 هسته
مکان سرور ایران

و هم چینین چگونه میتونم یه کانفینگ مناسب برای پنل دایرکت ادمین یا سی پنل تهیه کنم ؟

- - - Updated - - -

البته سروری که داده شد سرور مجازی هست با منابع اختصاصی

تعمین دیگه چیه؟ :| تامین :|

shakari
June 7th, 2014, 22:03
چی بگویم والا.
نمیتوانم در این مورد حرفی بزنم چون بستگی به منابع سرور اصلی داره. و قابل حدس زدن یا چیز دیگر نیست.
به نظر بنده دارکت ادمین استفاده شود.
منابع مصرفی اش کم میباشد. در عین حال ساده ولی قدرتمند

Mr.Pouria
June 7th, 2014, 22:07
تعمین دیگه چیه؟ :| تامین :|

لطفا در تاپیک اسپم ارسال نکنید...

چی بگویم والا.
نمیتوانم در این مورد حرفی بزنم چون بستگی به منابع سرور اصلی داره. و قابل حدس زدن یا چیز دیگر نیست.
به نظر بنده دارکت ادمین استفاده شود.
منابع مصرفی اش کم میباشد. در عین حال ساده ولی قدرتمند

دوست عزیز یادم رفت بگم تمامی سایت ها با وردپرس نوشته شدن و دارای مطالب و عکس های زیادی هستن (هر سایت بالای 1000 پست داره)

پس اگه این سرور به صورت درست کانفینگ بشه میتونه این سایت هارو تحمیل بکنه ؟ (در صورتی که سرور اصلی هم قدرت مند باشه)

shakari
June 7th, 2014, 22:10
دوست عزیز یادم رفت بگم تمامی سایت ها با وردپرس نوشته شدن و دارای مطالب و عکس های زیادی هستن (هر سایت بالای 1000 پست داره)

پس اگه این سرور به صورت درست کانفینگ بشه میتونه این سایت هارو تحمیل بکنه ؟ (در صورتی که سرور اصلی هم قدرت مند باشه)
مطما میتونه ساپورت کنه. شما که میگین اینهمه عکس و پست داره حتما به فکر پهنای باند هم باشید. 200 گیگ برای چند سایت پر بازدید چیزی نیست.

Mr.Pouria
June 7th, 2014, 22:12
مطما میتونه ساپورت کنه. شما که میگین اینهمه عکس و پست داره حتما به فکر پهنای باند هم باشید. 200 گیگ برای چند سایت پر بازدید چیزی نیست.

درسته پهنای باند رو قراره تا 2 tb ارتقاء بدیم ...

برای انجام کانفینگ سرور اگر کسی از دوستان رو میشناسید که کارشون خوب باشه لطفا برام پ .خ ارسال کنید :53:

storage
June 7th, 2014, 22:17
ایران پینگ بسیار پایینی به سایر کشور ها دارد از جمله برای گوگل، فرانسه پینگ مناسبی به ایران دارد 170-200 معمولا

Mr.Pouria
June 7th, 2014, 22:21
ایران پینگ بسیار پایینی به سایر کشور ها دارد از جمله برای گوگل، فرانسه پینگ مناسبی به ایران دارد 170-200 معمولا

دوست عزیز پینگ مشکل اصلی من در این سرور نمیباشد من 3 چیز رو ملاک خریدم دارم !

1 - کیفیت و دردسترس بودن

2 - هزینه مناسب

3 - عدم وجود قطعی مکرر