PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست ماژول بانک ملت برای whmcs

amirho3in
June 7th, 2014, 18:40
سلام دوستان
ماژول خودم به مشکل خوورده و خزای زیرو میده
403Forbidden
Access to this resource on the server is denied!
لطفا اگه امکانش هست یک ماژول ک خودتون تست کردید به من معرفی کنید یا آپلود کنید واسم
با یهپرداخت صحبت کردم در مورد خطا گفت ترمینال مشکلی ندارد مشکل از ماژول هست

elipihost
June 7th, 2014, 19:16
دوست عزیز اگر از بانک ملت درگاه دارید آنها خودشون با امنیت ترین و بهترین ماژول رو میده بهتون
باتشکر

amirho3in
June 7th, 2014, 20:15
دوست عزیز اگر از بانک ملت درگاه دارید آنها خودشون با امنیت ترین و بهترین ماژول رو میده بهتون
باتشکر
چند سال درگاه دارم
ولی اینو نشنیدم ک خودشون ماژول بدند
میشه روش دریافت بگید ؟

royl
June 7th, 2014, 20:18
باسلام
ما یه دونه خودمون برای خودمون برنامه نویسی کردیم
اگه خواستید با 20 هزار تومان براتون بدم یا خواستید نصب کنم

sht-design
June 7th, 2014, 22:07
باتشکر
سلام
من هم نزدیک 7 تا درگاه گرفتم برای دوستانم از به پرداخت اما تا حالا نشنیدم که خودشون ماژول بدن !!
فقط یک کد نمونه میدهند که اون برای آشنایی با نوع کار درگاه هست که امروزه همه بانک هایی که درگاه ارائه میدهند به کاربراشون ارائه میدهند

البته توی اینترنت بگردید پیدا میشه فقط باید آدرس رو به شاپرک تغییر بدید
راستی شما آدرستون رو به شاپرک تغییر دادید ؟ احتمالا سطح دسترسی قسمتی که به ماژول وصل میشه ایراد داره که این خطای 403 رو میده

javadk
June 7th, 2014, 22:40
دوست عزیز کافی بود کمی تو انجمن میگشتید.
آموزش: دانلود ماژول بانک ملت whmcs (سورس باز) (http://www.webhostingtalk.ir/f212/54698)
اینم نسخه بدون نقص و تغییر یافته برای شاپرک: http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f212/18102d1390224146-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D9%85%D9%84%D8%AA-whmcs-%D8%B3%D9%88%D8%B1%D8%B3-%D8%A8%D8%A7%D8%B2-mellat_2-zip

elipihost
June 7th, 2014, 22:48
سلام
من هم نزدیک 7 تا درگاه گرفتم برای دوستانم از به پرداخت اما تا حالا نشنیدم که خودشون ماژول بدن !!
فقط یک کد نمونه میدهند که اون برای آشنایی با نوع کار درگاه هست که امروزه همه بانک هایی که درگاه ارائه میدهند به کاربراشون ارائه میدهند
دوست عزیز شما با یک سرچ ساده می تونید همون ماژول درگاهی که 99%خود بانک این رو نوشته رو دانلود کنید

sht-design
June 7th, 2014, 23:12
دوست عزیز شما با یک سرچ ساده می تونید همون ماژول درگاهی که 99%خود بانک این رو نوشته رو دانلود کنید

خب شما لطف میکنید آدرس یا لینکی از این ماژول رو به بنده بدید ( البته اگه واقعا خود به پرداخت نوشته باشه چون بانک ملت حرفش از به پرداخت جدا هست اگر کار کرده باشید!)
بانک ها اینقدر بیکار نیستن که بیان و برای هر اسکریپت ماژول بنویسن
من خودم 2-3 سال پیش که با یکی از کارشناس های به پرداخت صحبت میکردم درباره ماژول های مورد تاییدشون صحبت میکردند با من و اتفاقا بهم گفتند باید خریداری کنید از سایت هایی که معتبر هستند مثل فراسو برای دبلیو اچ ام سی اس

از اون وقت من با کارمند هاشون در ارتباط هستم اما متاسفانه چیزی به بنده نگفتند که خودشون ماژول برای اسکریپت های مختلف طراحی میکنند !! (یادم باشه فردا زنگ بزنم به مسئول درگاه شخصی خودم ببینم جریان چیه!)

amirho3in
June 7th, 2014, 23:45
دوستان لینک هارو چند ماه پیش به شاپرک تغییر دادم
مرسی از دوستان ولی بنده سرچ زیاد کردم و ماژول هارو همرو تست کردم
همچنان مشکل پابرجاست

sht-design
June 7th, 2014, 23:47
شاید مشکلی در هاستتون پیش اومده
جدیدا تغییراتی توی هاست ندادید؟

amirho3in
June 8th, 2014, 00:21
شاید مشکلی در هاستتون پیش اومده
جدیدا تغییراتی توی هاست ندادید؟

هاست ک من تغییر ندادم اگه مدیر هاستینگ تغییرات داده باشه
آی پی هم چک کردم مشکل از آی پی نیست
الان این ماژولی ک این دوستمون معرفی کرد آپلود کردم و باز اینم ارور زیرو میده
Gateway Module 'Mellat' is Missing or Invalid
نمیدونم والا چی شده :|

sht-design
June 8th, 2014, 15:50
اگر بخواید میتونین دسترسی بدید به بنده تا براتون چک کنم
لطفا در پیغام خصوصی با بنده در ارتباط باشید

Javan Host
June 8th, 2014, 15:59
درگاه بانک ملت البته به صوردت ماژول درگاه بانک ملت(اپن سورس) -

ماژول درگاه پرداخت بانک ملت بصورت بهینه شده توسط گروه ما آماده گردیده است.

برای این ماژول باید soap - curl روی سرور مورد نظر فعال باشد و همچنین ورژن php زیر 5.5 باشد.

قابل ارائه هست !
فروشی !

معذرت به خاطر آفر