PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراحی انواع سایت

kingwolf11
June 7th, 2014, 16:20
با سلام .
اول از همه بگم که متولد 78 هستم . بنده به غیر از این که با انواع cms کار کردم ، همچنین طراحی قالب و cms اختصاصی را دارم . (با زبان php و استفاده از ajax) . همچنین در طی ماه های آینده با زبان asp در خدمتتون هستیم و cms هایی که با asp طراحی میشوند هم طراحی میکنم . خدا هم قبول کنه c# هم بلدم .
به هر حال در زمینه ای که خواستید میتونید پیشنهاد هارو ارسال کنید .
ایمیل بنده : hr.kz1378@gmail.com
با تشکر.

usahost2
June 7th, 2014, 16:38
باز شد تابستان؟ :-ی
نمونه کارت کو بچه 15 ساله؟

kingwolf11
June 7th, 2014, 16:49
سلام. چرا فکر میکنی برای تابستان هست ؟ ما دائم کاریم :دی
تیر ماه هم سایت نمونه کارم باز میشه . در ضمن بنده تدریس هم میکنم و در سایت دانشجویار هم سابقه دارم . 3 سال هم هست که برنامه نویسی میکنم .
مگر یه فرد 15 ساله مشکلش چیه ؟؟؟؟؟؟؟

elipihost
June 7th, 2014, 16:52
عزیزم منظورش اینه چرا بدون نمونه کار تاپیک ایجاد کردی؟

sht-design
June 7th, 2014, 16:54
با سلام .
اول از همه بگم که متولد 78 هستم . بنده به غیر از این که با انواع cms کار کردم ، همچنین طراحی قالب و cms اختصاصی را دارم . (با زبان php و استفاده از ajax) . همچنین در طی ماه های آینده با زبان asp در خدمتتون هستیم و cms هایی که با asp طراحی میشوند هم طراحی میکنم . خدا هم قبول کنه c# هم بلدم .
به هر حال در زمینه ای که خواستید میتونید پیشنهاد هارو ارسال کنید .
ایمیل بنده : hr.kz1378@gmail.com
با تشکر.

با سلام
شما با مجنتو کار کرده اید ؟

kingwolf11
June 7th, 2014, 16:55
:-ssحواسم نبود . ولی خوب من کارم طراحی cms هست . نمونه کار هم خواستید بگید بهتون رو localhost نشون میدم .(اونی که دارم انجام میدم) . دیگه ؟؟؟؟

kingwolf11
June 7th, 2014, 17:02
با سلام . اگر منظورتون فروشگاه ساز مجنتو هست . بله

rezaonline.net
June 7th, 2014, 17:05
با سلام
لطفا فایل رزومه اگر دارید ارائه بدید یا حداقل مباحثی که اشراف دارید رو عنوان کنید.
تجربه کار با چه فریم ورک هایی دارید مثلا ؟
سایتهایی که طراحی کرده اید ، چه تعداد یوزر و درخواست رو ساپورت میکنند و ...

sht-design
June 7th, 2014, 17:05
با سلام . اگر منظورتون فروشگاه ساز مجنتو هست . بله

قالب و ماژول نویسی تا حالا انجام دادین به صورت اختصاصی ؟
نمونه کار دارید ؟

rezaonline.net
June 7th, 2014, 17:06
با سلام
لطفا فایل رزومه اگر دارید ارائه بدید یا حداقل مباحثی که اشراف دارید رو عنوان کنید.
تجربه کار با چه فریم ورک هایی دارید مثلا ؟
سایتهایی که طراحی کرده اید ، چه تعداد یوزر و درخواست رو ساپورت میکنند و ...

elipihost
June 7th, 2014, 17:14
دوست عزیز تو این انجمن 80%طراحن وقتی کسی که تاپیک میزنه باید حداقل 10 تا نمونه کار معتبر ارائه بدهد نه همینطور لطفا تاپیک رو ببند که بیشتر به مشکل بر نخوردید
باتشکر

kingwolf11
June 7th, 2014, 17:16
با سلام. همانطور که عنوان کردم ، تخصص بنده در طراحی سایت هست . بنده در حال حاضر تخصصم در PHP هست . اما asp هم کار میکنم ولی در آن حرفه ای نشدم . html , css ,html5 , css3 نیز که نیاز هر طراحه . بنده javascript رو هم مسلط هستم . در کتاب خانه های javascript به jquery مسلط هستم . عرض کنم که برای برقراری ارتباط با database از PDO استفاده میکنم . البته mysql هم که ساده تره . ولی دیگه به درد نمیخوره و قدیمی شده و توانایی ارتباط با mysql هم دارم . همچنین به شئی گرایی در پی اچ پی یا همون OOP هم تسلط دارم . bootstarp هم بلدم . امنیت هم برای سایت هایی که خودم مینویسم ، انجام میدم .
تعداد یوزر و ... رو که نامحدود هست . البته بستگی داره به فضایی که هاست شما ساپورت میکنه . دیگه ؟؟؟

- - - Updated - - -

در ضمن بنده پلاگین et-chat و wordpress هم مینویسم .

sht-design
June 7th, 2014, 17:17
با سلام. همانطور که عنوان کردم ، تخصص بنده در طراحی سایت هست . بنده در حال حاضر تخصصم در PHP هست . اما asp هم کار میکنم ولی در آن حرفه ای نشدم . html , css ,html5 , css3 نیز که نیاز هر طراحه . بنده javascript رو هم مسلط هستم . در کتاب خانه های javascript به jquery مسلط هستم . عرض کنم که برای برقراری ارتباط با database از PDO استفاده میکنم . البته mysql هم که ساده تره . ولی دیگه به درد نمیخوره و قدیمی شده و توانایی ارتباط با mysql هم دارم . همچنین به شئی گرایی در پی اچ پی یا همون OOP هم تسلط دارم . bootstarp هم بلدم . امنیت هم برای سایت هایی که خودم مینویسم ، انجام میدم .
تعداد یوزر و ... رو که نامحدود هست . البته بستگی داره به فضایی که هاست شما ساپورت میکنه . دیگه ؟؟؟

- - - Updated - - -

شما در چه زمینه ای از مجنتو کار کرده اید ؟
آیا ماژول اختصاصی نوشته اید ؟ آیا قالب خاصی طراحی کردید ؟
نمونه کار؟

elipihost
June 7th, 2014, 17:20
با سلام. همانطور که عنوان کردم ، تخصص بنده در طراحی سایت هست . بنده در حال حاضر تخصصم در php هست . اما asp هم کار میکنم ولی در آن حرفه ای نشدم . Html , css ,html5 , css3 نیز که نیاز هر طراحه . بنده javascript رو هم مسلط هستم . در کتاب خانه های javascript به jquery مسلط هستم . عرض کنم که برای برقراری ارتباط با database از pdo استفاده میکنم . البته mysql هم که ساده تره . ولی دیگه به درد نمیخوره و قدیمی شده و توانایی ارتباط با mysql هم دارم . همچنین به شئی گرایی در پی اچ پی یا همون oop هم تسلط دارم . Bootstarp هم بلدم . امنیت هم برای سایت هایی که خودم مینویسم ، انجام میدم .

- - - updated - - -

من تموم حرف هاتون رو باور میکنم!
لطفا نمونه کار بدید
منم هکرم و سایت گوگلو هک کردم:)) :دی
عزیزم تا شما نمونه کار ندید هیچ کس این حرفاتون رو باور نمیکنه
باتشکر
به دل نگیر:x

kingwolf11
June 7th, 2014, 17:21
دوست عزیز تو این انجمن 80%طراحن وقتی کسی که تاپیک میزنه باید حداقل 10 تا نمونه کار معتبر ارائه بدهد نه همینطور لطفا تاپیک رو ببند که بیشتر به مشکل بر نخوردید
باتشکر
شما صحیح میگید . میتونید تاپیک را ببندید .
در انتها عرض کنم که دوستان اگر ایمیل بزنند نمونه کار ها رو ارسال خواهم کرد

elipihost
June 7th, 2014, 17:23
شما اگر نمونه کار بدید ممکنه 10 مشتری پیدا کنید من برای خودتون میگم
یاعلی:x

kingwolf11
June 7th, 2014, 17:24
با تشکر کلی . سخن نهایی هم گفته شد

sht-design
June 7th, 2014, 17:27
شما صحیح میگید . میتونید تاپیک را ببندید .
در انتها عرض کنم که دوستان اگر ایمیل بزنند نمونه کار ها رو ارسال خواهم کرد

دوست عزیز هنوز بنده جوابم رو نگرفتم!
اگر نمونه کاری دارید لطفا در پ.خ ارسال کنید
منتظرم دوست عزیز

mehrshad13and11
June 7th, 2014, 21:18
:-ssحواسم نبود . ولی خوب من کارم طراحی cms هست . نمونه کار هم خواستید بگید بهتون رو localhost نشون میدم .(اونی که دارم انجام میدم) . دیگه ؟؟؟؟

سلام
عزیز شما طراح cms هستید؟
یعنی اینکه شما میتونید سیستمی مشابه وردپرس و جوملا یا نیوک بصورت اختصاصی بسازید؟
یا طراح قالب و پلاگین هستید؟

warpro
June 7th, 2014, 22:06
با ســــلام . . .

طراحی cms ، . . . !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تدریس هم می کنین ؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 15 سال سن ؟

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نمونه کار ارائه کنین ، بررسی بشه ، من خودم شخصا شما رو استخدام می کنم از این سن . . . !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

shahinmq
June 7th, 2014, 23:03
لطف کن کل رزومه به طور کامل برای بنده ارسال کن.

همچنین حداقل +10 نمونه کار بفرست.

و اینکه محل زندگی شما کجاست ؟(شهر)

درصورتی که مورد قبول واقع بشه برای طرح های html باهم همکاری می کنیم.

elipihost
June 7th, 2014, 23:15
با ســــلام . . .

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نمونه کار ارائه کنین ، بررسی بشه ، من خودم شخصا شما رو استخدام می کنم از این سن . . . !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

عزیزم فک کنم این کاربر که این تاپیک رو زده بدون هدف بوده چون اگر هدفی داشت ارائه میداد تا توضیح

sht-design
June 7th, 2014, 23:17
ما که یک سوال پرسیدیم از دوست عزیزمون اما انگار یا ندید یا خودشو به ندیدن زد !!
چون جواب نداد به بنده
دوست داشتم اگر تخصص داشتن باهاشون آشنا بشیم
بالاخره از سرمایه های نوجوان ایرانی باید بیشترین استفاده رو برد تا پول رو به دست خارجی ها داد!!

shahinmq
June 7th, 2014, 23:23
عزیزم فک کنم این کاربر که این تاپیک رو زده بدون هدف بوده چون اگر هدفی داشت ارائه میداد تا توضیح

حرفشون برام قابل باور هست چون خودمم کوچک تر از ایشون بودم که شروع کردم و رفته رفته به جایی رسیدم.

اما تا جایی که یادم میاد اون موقع نمونه کار نداشتم یا حداقل برای تفریح خود بود :دی

دوست عزیزمون اگه بتونه نمونه کار بده فکر می کنم موقعیت خوبی بتونه بدست بیاره

mehrshad13and11
June 7th, 2014, 23:24

elipihost (http://www.webhostingtalk.ir/member/101340/) عزیز قالب سایتتون زیباست!
چند وقت پیش روی سایت دیگه دیده بودم
میخواستم بدونم خودتون طراحی کردید یا از جایی خریدید یا دانلود کردید؟
لطفا در پ.خ جواب بدید

sht-design
June 7th, 2014, 23:40
elipihost (http://www.webhostingtalk.ir/member/101340/) عزیز قالب سایتتون زیباست!
چند وقت پیش روی سایت دیگه دیده بودم
میخواستم بدونم خودتون طراحی کردید یا از جایی خریدید یا دانلود کردید؟
لطفا در پ.خ جواب بدید
پایین سایتشون نام طراح قالب هست!

kingwolf11
June 8th, 2014, 00:25
با ســــلام . . .

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

با سلام خدمت دوست عزیز. بنده هم طراحی میکنم هم تدریس . تمامی حرف های زده شده راست است . به گفته ی دوستمون که بیشتر دلش میخواست مارو ترور شخصیتی کنه ، بنده واقعا همه ی این هارو بلدم . نمونه کار هام همه جنبه ی آموزش (برنامه نویسی) داشتن . پس از لحاظ گرافیکی قابل ارائه نیستن.
بنده 6 ماه هست که دارم به تنهایی سیستم خودمو طراحی میکنم (مدت زمان به خاطر درس و گستردگی کار زیاد شد). چون سرمایه ندارم که با کسی شریک شم .
دوستان اگر براتون باور کردن این موضوع سخت هست خواهشا به ایمیل بنده ایمیل بزنید ، شخصا هماهنگ میکنم که cms خودمو ببینید .
به زودی هم میاد سر کار .

- - - Updated - - -

ما که یک سوال پرسیدیم از دوست عزیزمون اما انگار یا ندید یا خودشو به ندیدن زد !!
چون جواب نداد به بنده
دوست داشتم اگر تخصص داشتن باهاشون آشنا بشیم
بالاخره از سرمایه های نوجوان ایرانی باید بیشترین استفاده رو برد تا پول رو به دست خارجی ها داد!!
با سلام . بنده نبودم در سایت که جواب ندادم. یک طراح که ادعا میکنه plugin نویس هست، یعنی با دیدن الگوریتم کار ، توانایی اتجام کاری را داره .

- - - Updated - - -

حرفشون برام قابل باور هست چون خودمم کوچک تر از ایشون بودم که شروع کردم و رفته رفته به جایی رسیدم.

اما تا جایی که یادم میاد اون موقع نمونه کار نداشتم یا حداقل برای تفریح خود بود :دی

دوست عزیزمون اگه بتونه نمونه کار بده فکر می کنم موقعیت خوبی بتونه بدست بیاره

با سلام . عقل مردم به چشماشونه . یعنی گرافیک . بنده برای پروژه هاییی که حودم انجام دادم تا الان به گرافیک بهایی ندادم . وگرنه قالب نویس دارم

- - - Updated - - -

لطف کن کل رزومه به طور کامل برای بنده ارسال کن.

همچنین حداقل +10 نمونه کار بفرست.

و اینکه محل زندگی شما کجاست ؟(شهر)

درصورتی که مورد قبول واقع بشه برای طرح های html باهم همکاری می کنیم.
با سلام . بنده کرج زندگی میکنم . نمونه کار هم میخواید هماهنگ کنید .
hr.kz1378@gmail.com

- - - Updated - - -

سلام
عزیز شما طراح cms هستید؟
یعنی اینکه شما میتونید سیستمی مشابه وردپرس و جوملا یا نیوک بصورت اختصاصی بسازید؟
یا طراح قالب و پلاگین هستید؟
سلام . بله طراح cms هستم . در ضمن کار بنده بیشتر برنامه نویسی هست . طراحی قالب انجام میدم ، اما برای پروژه های مشتری از متخصص طراحی قالب استفاده میکنم . پلاگین هم مینویسم

shahinmq
June 8th, 2014, 00:26
ما کاری به عقل مردم نداریم.

لطف کنید نمونه کارهاتون رو پ.خ کنید.

مهم کارایی و عملکردتون هست

mehrshad13and11
June 8th, 2014, 00:32
لطفا یک شات از نمونه کار هاتون برای منم ارسال کنید مشتاق شدم ببینم

kingwolf11
June 8th, 2014, 01:17
یا سلام . جناب sheagle (http://www.webhostingtalk.ir/member/63762/)
به کامپیوتر بنده با تیم ویور اومدن و سی ام اسی که طراحی کردمو دیدن . امیدوارم که خودشون حقیقتو در تاپیک بیان کنند (چه بد چه خوب) . البته سی ام اس 90 درصد تکمیل بود

shahinmq
June 8th, 2014, 01:21
ایشون با Team viewer سیستم مدیریت محتوایی که گفتند در حال ساختش هستند رو به بنده نشون دادن و باهاش کار شد.

از لحاظ کارایی و عملکرد همچنین ظاهر حس می کنم ترکیبی از نیوک و وردپرس باشه.

مشکل خاصی در اون ندیدم.کلا تایید میشه دوستمون.

درسته خودم cms می نویسم اما از کاری که خوشم بیاد میگم ، بخیل نیستیم که ، دوستداریم هموطنمون به جایی برسه.

downloaddl
June 8th, 2014, 01:21
آقا چرا ایشونو بخاطر سنش تخریب می کنید؟!
من شمارو استخدام می کنم در تماس باشید
yahoo : sadegh_kzadeh

usahost2
June 8th, 2014, 01:22
بلدی اسکرین شات بذاری؟ 4 تا عکس از کدهایی که کار میکنی بزار

mehrshad13and11
June 8th, 2014, 01:25
والا جواب ما رو هم بده دیگه با یکی دو نفر تایید میکنن؟؟
شات چی شد؟

shahinmq
June 8th, 2014, 01:31
به نظر من ایشون حمایت بشه از نیوک و وردپرس میتونه عملکرد بهتری داشته باشه.این حرفو با جدیت تمام میزنم.

خودم بیشتر وقت ها cms تجاری می نویسم،اما cms ایشونو واقعا دوس داشتم.حالا اگه ایشون یه اسکرین شات بزاره یا حتی اگه یه ویدئو تهیه کنه که دوستانم ببینند فکر می کنم مسئله ی سنشون از یادتون بره

mehrshad13and11
June 8th, 2014, 01:40
به نظر من ایشون حمایت بشه از نیوک و وردپرس میتونه عملکرد بهتری داشته باشه.این حرفو با جدیت تمام میزنم.

خودم بیشتر وقت ها cms تجاری می نویسم،اما cms ایشونو واقعا دوس داشتم.حالا اگه ایشون یه اسکرین شات بزاره یا حتی اگه یه ویدئو تهیه کنه که دوستانم ببینند فکر می کنم مسئله ی سنشون از یادتون بره

احسنت
منم بگم قبلا سیستم وبلاگدهی کار میکردم توسعه میدادم .
یه مدتی کار کردم بعد زدم تو کار دیگه...
حالا که شما میگید پس بزارید همه ببین از کار ایشون لذت ببرن اینطوری قطعا حمایت خواهد شد.
ادم همیشه باید در همه جا با دلیل مدرک جلو بره ما هم همینطور هستیم
موفق باشید عزیز در کارتون

kingwolf11
June 8th, 2014, 01:43
سلامی دوباره :

اسکرین شات از بخش ناحیه ی کاربری :
20819
بخش ویرایش پروفایل :
20820
بخش دوستان :
20821
ارسال پیام :
20822
پروفایل :
20823
index :
20824
ادامه ی مطلب بخش آموزش ویدیویی :
20825
ادامه ی مطلب بخش عناصر طراحی :
20826
بخش مدیریت کل :
20827
این اسکرین شات از کمتر از نیمی از سایت

- - - Updated - - -

فکر بسیار خوبیه . سعی میکنم در روز های آینده ، یک ویدیو تهیه کنم و قرار بدم

haftsepehr
June 8th, 2014, 03:26
سلامی دوباره :

اسکرین شات از بخش ناحیه ی کاربری :
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f218/20819-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-userpanel-png
بخش ویرایش پروفایل :
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f218/20820-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-edite-profile-png
بخش دوستان :
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f218/20821-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-friends-png
ارسال پیام :
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f218/20822-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-ersal-payam-png
پروفایل :
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f218/20823-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-profiel-png
index :
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f218/20824-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-index-png
ادامه ی مطلب بخش آموزش ویدیویی :
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f218/20825-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-more_vidoi-png
ادامه ی مطلب بخش عناصر طراحی :
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f218/20826-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-more_graphic-png
بخش مدیریت کل :
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f218/20827-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-management-png
این اسکرین شات از کمتر از نیمی از سایت

- - - Updated - - -

فکر بسیار خوبیه . سعی میکنم در روز های آینده ، یک ویدیو تهیه کنم و قرار بدم

بسیار عالی امیدوارم موفق باشید

mahdi271
June 8th, 2014, 08:27
دوستانی که فقط دوست داشتن مسخره و تحقیر کنند به خصوص الان کاربر elipihost (http://www.webhostingtalk.ir/member/101340/)
که اسکرین شات گذاشتند نظرشون چیه؟

hamid.soltani92
June 8th, 2014, 09:09
الزاما سن کم با نادانی و ناتوانی برابر نیست!
همونطور که این دوستمون ثابت کردن ممکنه یک نفر با سن پایین توانایی های خوبی داشته باشه. حتی اگه چیزی هم بلد نبود، دلیلی برای برخورد این چنینی نیست.
هرکس بخواد به ایشون کار بده قبلش نمونه کار میگیره ازشون حتما، شما زیاد به خودتون فشار نیارید!
نمیدونم دلیل اینگونه برخورد‌ها حسادته یا انحصارطلبی! به هر حال رفتار درستی نیست و من شما حق نداریم آدم ها رو از خودمون برنجونیم.
برای استارتر آرزوی موفقیت می کنم، انشاءالله تو سنین بالاتر به مدارج بهتری هم میرسن.

hamedmj
June 8th, 2014, 13:41

:d شاهین نمی دونم چه دشمنی با وردپرس و نیوک تو داری ؟ :d
این اسکرین شات هایی که من دیدم، تا 10 سال دیگه هم به پای وردپرس نمیرسه برادر. این همه دولوپر که وردپرس داره، ایشون یه نفری نمی تونه به جنگ اونا بره :d

ASPAD.IR
June 8th, 2014, 14:48
واقعا داشتم از بچه وب هاستینگ تاک ناامید می شدم
خودم خیلی اینجا نیستم ، ولی بین فروم های تخصصی ایران فضای وب هاستینگ تاک خیلی بهتر بود (به نسبت بقیه)
نمیدونم چی شد یهو همه ریختن سر این بنده خدا...
من خودم سال 86 - 87 تو همین سن که الان ایشون هستن شروع کردم به کار ، الانم دیگه بزرگ شدیم داریم کار می کنیم! :-|
منم دل پری از تابستونی ها دارم ولی شما حتی فرصت ندادین بنده خدا خودشو ثایت بکنه... که البته بعدا مشخص شد کارشونو بلدن
تابستونی اونه که سه ماه تابستون میاد هیچی سرش نمیشه ، قیمتا رو خراب می کنه ، ذهنیت مشتری رو به هم میزنه ، نون ملت رو آجر می کنه ، تهش به خودشم چیزی نمیرسه! مهم تر از اون گند میزنه به کار و زندگی و اعتبار دیگران!
به عنوان عضو کوچیکتر لازم دونستم اینا رو بگم! والسلام !
در ضمن کسی به وردپرس(:x) حرف نزنه که خودم انتحاری وارد عمل میشم :d

elipihost
June 8th, 2014, 14:49
واقعا که خوبه انشاءالله موفق باشید
من برای خودتون گفتم
باتشکر

shahinmq
June 8th, 2014, 16:12
:d شاهین نمی دونم چه دشمنی با وردپرس و نیوک تو داری ؟ :d
این اسکرین شات هایی که من دیدم، تا 10 سال دیگه هم به پای وردپرس نمیرسه برادر. این همه دولوپر که وردپرس داره، ایشون یه نفری نمی تونه به جنگ اونا بره :d

مشکل خاصی که ندارم کلا با سیستم مدیریت محتوای دیگه حال نمی کنم:d ، چیزی که مشخصه اولین نسخه ای که از نیوک یا وردپرس اومده بیرون مثل الان نبوده در نتیجه اینم با پشتیبانیو بروز رسانی میتونه بجایی برسه:d

xaep
June 8th, 2014, 16:43
دوست عزیز شما اینو از پایه نوشتید یا از هسته وردپرس و دیگر سیستم ها کپی کردید؟بعید میدونم بتونید هسته اش رو خودتون برنامه نویسی کنید.

در هر حال موفق باشید.

نام کاربری شما هم خیلی آشناست...

eskelet-sokhte
June 8th, 2014, 17:41
یه پ.خ ارسال شد چک کنین
امید وارم شما عین ایگل تیم نباشید(من به امید اینکه دارن سیستمو طراحی میکنن داشتم پول جور میکردم که هم نصفه اول و هم نصفه دوم پولو بدم ولی اصلا طراحی رو شروع نکرده بودن و 300 تومن پول سرور من به باد هوا رفت)

mehrshad13and11
June 8th, 2014, 18:00
مشکل خاصی که ندارم کلا با سیستم مدیریت محتوای دیگه حال نمی کنم:d ، چیزی که مشخصه اولین نسخه ای که از نیوک یا وردپرس اومده بیرون مثل الان نبوده در نتیجه اینم با پشتیبانیو بروز رسانی میتونه بجایی برسه:d

تو حال نمیکنی برادر...
کل جهان دارن از وردپرس استفاده میکنن
هیچ مدیریت محتوایی نبوده پاش به وردپرس برسه؟
اگه بود بهم معرفی کن

shahinmq
June 8th, 2014, 18:10
یه پ.خ ارسال شد چک کنین
امید وارم شما عین ایگل تیم نباشید(من به امید اینکه دارن سیستمو طراحی میکنن داشتم پول جور میکردم که هم نصفه اول و هم نصفه دوم پولو بدم ولی اصلا طراحی رو شروع نکرده بودن و 300 تومن پول سرور من به باد هوا رفت)

این تاپیک جای این بحث نیست.

اما اولین بد قولی از سمت شما بود ، قرار بود 2 روز بعد یعنی 16 روز پیش واریز کنید(نصف مبلغ) ، 5 روز گذشت هیچ خبری ندادید ، بهتون میگم درخواستتون رو داخله سایت بدید،تعجب می کنید !!

خواستید پیغام خصوصیاتون رو نمایش میدم واستون ببنید حق با کیه !

قالب سایتتونو طبق قراری که باهم داشتیم قراربود شخص دیگه ای طراحی کنه ، هزینه ی اونو که نباید از جیب خودم بدم ، درسته ؟

تا اینجا حدود 15% کارتون انجام شده ، حاضرم نشونتونم بدم ، اما کدوم طراحی حاضره کاریو انجام بده که بابتش هنوز هیچ مبلغی دریافت نکرده !

حالا اینکه شما با بنده مشکلی پیدا کردید مشکلی نداره دوست عزیز از سال 89 تا به امروز اولین شخصی هستید که دچار مشکل شده که این مشکل از سمت ما نبوده.

- - - Updated - - -

تو حال نمیکنی برادر...
کل جهان دارن از وردپرس استفاده میکنن
هیچ مدیریت محتوایی نبوده پاش به وردپرس برسه؟
اگه بود بهم معرفی کن

عزیز منم نخواستم این نظرمو به بقیه بخورونم :-D ، هرکسی نسبت به هرچیزی علاقه ای نشون میده.

وگرنه هیچ موقع نگفتم سیستم بدیه

kingwolf11
June 8th, 2014, 20:13
با سلام .
اگر بخوام مراحل کار رو بگم به این صورت هست :
1.طراحی تو فتوشاپ
2.تبدیل به قالب html
3.کد نویسی پایه که برای تمامی بخش ها به کار میره و همه تابع (function) هستن و برای امنیت به کار میرن .
4.تبدیل قالب به فایل های پی اچ پی و کدنویسی cms
هیچ کپی برداری نشده از هیچ گونه سی ام اسی .
این سی ام اس تیر ماه بر روی سایت خودم به کار میره . سایت هم آموزش برنامه نویسی هست . از html و css بگیرین تا ...

kingwolf11
June 8th, 2014, 20:22
با سلام . پ خ شد (eskelet-sokhte (http://www.webhostingtalk.ir/member/61553/))

kingwolf11
June 8th, 2014, 20:28
سلامی مجدد .
در انتها بگم که ، بنده تا چندی پیش قصد داشتم که برا خودم کار کنم .
اما بنده به دلیل اهدافی که دارم ، نیاز به پشتیبان دارم ، ولی کسی تو ایران به نوجوان ها بها نمیده . چون فکر میکنن فقط انسانی بالغ هست که سنش زیاده .
پس تصمیم گرفتم که شروع کنم به دریافت پروژه که تا سال های آینده , پول مورد نظرم جمع بشه و پروژه ای که میخوامو شروع کنم .
اما با این تاپیک که به بحث رسید , باز هم ممنونم . از دوستان ناراحت نیستم . اونا هم راست گفتن . در نتیجه برنامه هایی ریختم که نمونه کار جمع آوری کنم .
درسته که به نتیجه ای نرسیدم , اما تجربه ای جدید بود .
باز هم متشکرم و لطقا بیش از این به حاشیه نپردازید.

xaep
June 8th, 2014, 22:33
خب شما بشین درست رو بخون و مهارت های بیشتری یاد بگیر تا 18 سالت بشه عاقل و بالق بشی بعد به فکر طراحی سایت باش.

وقت برای کار زیاد هست ولی فعلا بیخیال شو.

soheyl15
June 9th, 2014, 23:14
این روزا اینترنت = بچه :d
عذر خواهی از استارتر بخاطر اسپم ...
منم همسنتم (استارتر):103:

p30pdf
June 11th, 2014, 01:45
بسم الله الرحمن الرحیم

حمید رضا جان داداش تو نیازی به پشتیبانی نداری خودت برای خودت به تنهایی کافی هستی این تاپیک رو حیف که دیر دیدم اگر نه همون اول بحث کاری می کردم که یه نفر از همکارا بهت بی احترامی نکنن ! خودم به تنهایی کفایت می کردم برای اثبات بزرگی و جنمت اول از همه با وجود رضا شیخله عزیز دوست صمیمی و عزیز تر از جانم و بعد هم با هفت سپهر گرامی فامیل عزیزم و چند تا از بچه های دیگه تاییدیه خودمون رو اعلام می کردیم تا همه همکارا بدونن سنو سال مهم نیست جنم مهمه که داری !
حالا کلامی برای همکارا این آقای حمید رضا کوچک زاده رو که می بینید یک پسر خیلی خوب و عالی هست که واقعا کارشم خوبه تو زمینه php تو یکی از وب سایت بزرگ با میانگین ده هزار بازدید به تازگی مدیریت فنی سایت رو به عهده گرفته بودم که بچه ها تو سایت میگفتن هواست باشه گیر حمید رضا کوچک زاده نیفتی یه بچس 14 سالشه اینقدر می پرسه تا روانی بشی ! همکارای گرامی این مرد طی مدت کمتر از 6 ماه به این توان در php رسیده البته ما هم در کنارش بودیم اما تاثیری در روند یاد گیریش نداشتیم در واقع این خودش بوده که زحمت کشیده همینقدر و بس !
از تمام همکاران عزیزم خواهشمندم جان امام رضا جان هر کسی که باور دارید دست این طور بچه ها رو بگیرید بزارید همه آموخته های ما نسل به نسل منتقل بشه بزارید سرعت انتقال آموزش برسه به بچه های 10 ساله و حتی کمتر از 10 سال مگه ما چی کم داریم از یه دختر بچه 9 ساله که مدرک مهندسی مایکروسافت می گیره در نهایت شرمسارم و طلب بخشش می کنم بابت صحبت های طولانی و گرفتن وقتتان با تشکر.
ارادتمند : مسلم فلاح نیت