PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مخابرات پیرمان رو در آورده چکار کنیم کدام isp با قند شکن 24 ساعته روشن مشگل ندارد؟

ProMohammad
June 7th, 2014, 13:35
من اخیرا منزل رو عوض کردم اما از وقتی به خانه جدید امدیم با دولت طرف حساب شدم که تمام عمرا از ان گریزان بودم به این ترتیب که بعد از چند ماه بی تلفنی و استفاده از مبین نت و ایرانسل و غیره تلفن گرفتم هیچ شرکت خصوصی روی منطقه من کار نمیکنه فقط مخابرات لعنتی هست و بس

از انجایی که من 24 ساعته سیستمم روشنه و ***** سکن هم وصله سرعت رفت و برگشت دیتا از نصف هم کمتر میشود
512 گرفتم بدون چیز دانلود 50 تا 60 بود با چیز شکن 20 تا 30
1 مگ گرفتم ماهی 43 ت نامحدود
دانلود بدون چیز شکن 100 بود باچیز شکن 50 هم نمیشد
2 مگ گرفتم که الان استفاده میکنم بدون چیز دانلود 220 تا30 هست با چیز شکن 100 تا 110 خلاصه از وقتی این منزل جدید رو گرفتم چند ده موی سفید اضافه شد به سرمان گویا راه خلاص هم نداریم فعلا حتی یک پیج ساده متنی رو 4 تا 5 ثانیه میکشه لود کنه زنگ هم میزنم میگن با چیز شکن همینه که هست با لحنی یزید وار البته
حالا آیا شما هم مخابراتتان اینطوریه یا نه؟

برای ادمی مثل من چه پیشنهادی دارین اینجا بعضا استعدادهایی خفنی هستند که ذهن باز و روشنی دارند لطفا مشارکت کنید تا من و امثال من از شر خدمات دولتی خلاص شویم فقط خدا میداند که چقدر از این بخش بدم میاید مصرف روزانه از نیم تا دو گیگ دارم الان

Domain474
June 7th, 2014, 14:26
چند نفر که به پست ماهم خوردن همین مشکل رو داشتند
اینترنت ماهواره ای بگیر

یه مورد دیگه هم بگم
خودم دیدم این موضوع رو که
با نت مخابرات سرعت پیج باز کردن بسیار افتضاح هست ( سرعت 2 مگ )
اما دانلود کردن خوبه ( تا 280 تا رو میده )

behzad_20052006
June 7th, 2014, 14:51
با یک شرکت هماهنگ کن ببین اگر میتونن برات وایرلس ردیف کنن
یکم هزینه داره ولی راحت میشی
شخصا در فاصله 14 کیلومتری دارم به مشتری سرویس میدم . یکبار هزینه کردم الان سود می برم .

ProMohammad
June 7th, 2014, 15:56
والا اگر اشتباه نکنم نت ماهواره ای فقط دریافت داره افلاین و انلاین ارسال باید adsl باشه چون دیش ارسال مخصوص بانکها و ارگانهای دولتیه و استفاده خانگی جرم دارد و جریمه
بعضی شرکتهای خصوصی هستند میگویند که انتن وایر لس میگذاریم پشت بام خانه که تقریبا 400 -500 هزینه اولیه دارد که عیبی ندارد اما هزینه حجم انها سر به فلک میزند و احتمالا چیزی حدود 700 800 برای مصرف من اب میخورد ماهانه که مقرون به صرفه نیست به هر صورت کمال تشکر از مشارکت شما عزیزان

uoogle
June 8th, 2014, 18:43
چند نفر که به پست ماهم خوردن همین مشکل رو داشتند
اینترنت ماهواره ای بگیر

یه مورد دیگه هم بگم
خودم دیدم این موضوع رو که
با نت مخابرات سرعت پیج باز کردن بسیار افتضاح هست ( سرعت 2 مگ )
اما دانلود کردن خوبه ( تا 280 تا رو میده )

من از مخابرات دارم (512) سرعت دانلودش تا 350 میره
فاصله هم از مخابرات حدود 3 - 4 کیلومتری میشه

pixell2012
June 8th, 2014, 19:56
از نظر من کار شما که دانلود هست و اونم از سایت های مسدود شما یک سرور ویندوز بگیر ماهیانه حدود 30 تا 50 توی اون سرور فایل رو دانلود کن بعد انتقال بده به سیستم خودت بدون ******کن

mahdi271
June 8th, 2014, 20:27
بنده از مخابرات سرویس داشتم.درخواست تخلیه پورت دادم و همزمان در اسیاتک ثبت کردم.و پس از تخلیه خطم رو اسیاتک رفت و با سرعت ۵۱۲ در زمان دانلود رایگان۱۴۰ و در محدود تا ۵۰۰ میره.

PersianTelecom
June 9th, 2014, 00:05
دوست عزیز شما کدوم منطقه و کدوم شهر هستید . سروسهای وایرلس در کل استان تهران در خدمتتون هستیم .البته در حال حاضر غرب و جنوب و تا 2-3 ماه آینده شرق استان تهران تجت پوشش خواهد بود.

felfel
June 9th, 2014, 03:34
پارس آنلاین چطوره ؟

ProMohammad
June 9th, 2014, 12:20
اگر بخوام دانلود انلاین ماهواره ای بگیرم کسی اینجا قبلا داشته ؟ ارسال با ADSL دریافت نت ماهواره

گویا اکانت فروشا رو سربازان گمنام قلع و قمع کردن کسی آشنا داره؟

فروشندهای خارجی چطور مشگلی نداره خرید کنیم اگر تجربه اش رو داشتی لطفا شیر کن؟
نامردا خیلی گرون میفروشن 10 گیگ 50 دلار ماهی سرعت 5Mbps

http://www.hughesnet.com/index.cfm?page=Plans-Pricing