PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه تبلیغات در گوگل

demonvictor
June 7th, 2014, 08:32
درود.
معمولا دیدین که وقتی کلمه ای رو توی گوگل سرچ میکنین علاوه بر نتایج جستجو هاش برخی لغات رو هم در همون صفحه اول بصورت تبلیغات قرار داده.شرکت های زیادی هستند که واسطه هستند برای گذاشتن این تبلیغات.
میخواستم راهنماییم کنین که چطور من خودم میتونم این تبلیغات رو شخصا به گوگل سفارش بدم و تبلیغ سایت خودم رو به ین شکل بذارم.تصویری هم گرفتم تا ببینید که به چه صورت میگم.

لینک تصویر (http://8pic.ir/images/eyu7ogfw3wjztl1dkjnz.jpg)

هاست 97
June 7th, 2014, 10:25
از لینک زیر باید اقدام کنید
Google AdWords – Online advertising by Google (http://www.google.com/adwords/)
ولی پیشنهاد میشود از ارائه دهندگان باتجربه کمک بگیرید

Global90
June 7th, 2014, 11:58
چند تا روش وجود داره برای اینکار.

یا باید به شرکت هایی که تبلیغ میدن تبلیغ خودت رو بدی تا برات بزارن
یا باید از خود همون شرکت ها پنل تبلیغات گوگل رو با مثلا فلان قدر شارژ خریداری کنی.
یا باید کپن AdWords داشته باشی و خودت یه اکانت بسازی و کپن رو توش قرار بدی.

اگه خودت پنل داشته باشی خیلی کارا برات راحتره. مثلا میتونی یه کلمه کلیدی مثلا هاست رو خودت تعیین کنی که چقدر میخوای بابتش پول بدی (به ازای هر کلیک مثلا 0.01 دلار). بعد هر تعداد کلیک که روش بخوره همینقدر کم میشه.

بهترین نوع تبلیغات در اینترنت تبلیغات در گوگل هستش. 100 درصد نتیجه ای رو میخواید میگیرید.

demonvictor
June 7th, 2014, 20:03
چند تا روش وجود داره برای اینکار.

یا باید به شرکت هایی که تبلیغ میدن تبلیغ خودت رو بدی تا برات بزارن
یا باید از خود همون شرکت ها پنل تبلیغات گوگل رو با مثلا فلان قدر شارژ خریداری کنی.
یا باید کپن AdWords داشته باشی و خودت یه اکانت بسازی و کپن رو توش قرار بدی.

اگه خودت پنل داشته باشی خیلی کارا برات راحتره. مثلا میتونی یه کلمه کلیدی مثلا هاست رو خودت تعیین کنی که چقدر میخوای بابتش پول بدی (به ازای هر کلیک مثلا 0.01 دلار). بعد هر تعداد کلیک که روش بخوره همینقدر کم میشه.

بهترین نوع تبلیغات در اینترنت تبلیغات در گوگل هستش. 100 درصد نتیجه ای رو میخواید میگیرید.

شما میگین که باید از همین شرکتها این پنل رو بگیرم.ممنون میشم اگر راهنماییم کنین که این شرکتها خودشون این پنل هارو از کجا میگیرن.چون در اینصورت هزینه ی بیشتری باید بدم.ضمنا یکی از همین شرکتهایی که میشناسین که این خدمات رو ارایه میدن رو بهم معرفی کنین.

elipihost
June 7th, 2014, 20:11
به نظرتون قیمت این طور تبلیغی چ قدر میشه؟

هاست 97
June 7th, 2014, 20:41
به نظرتون قیمت این طور تبلیغی چ قدر میشه؟
بستگی به قیمت لغات تعیین شده دارد
مثلا لغت هاست هر کلیک 5 سنت

farbodsteps
June 7th, 2014, 21:08
به نظر من بهتره رو سئو کار کنید تا سایتتون بیاد بالا

یاشار زوم
June 7th, 2014, 23:02
دوستان منم میخوام با کلمه ( دانلود فیلم ) بزارم
ارزش داره وقتی *****ه تبلیغات؟
برای هر کلیک چقدر هزینه دار؟
ایا سایت فیلم قبول می کنند؟
کدوم شرکت تبلیغ میده؟ شرکت ایرانی

هاست 97
June 7th, 2014, 23:13
هر سایتی باشد مهم نیست
فقط پسوند دامنه ir نباشد

هزینه کلیک بر اساس لغات انتخاب شما تعیین میشود
البته با آی پی ایران تبلیغات گوگل ادوردز وارد سایت شما تبلیغ دهنده نمیشود و به سایت پیوندها هدایت میشود

یاشار زوم
June 7th, 2014, 23:21
بله تبلیغات گوگل شیلتره
برای این جمله برای هر کلیک چنده؟
شرکت ایرانی معرفی کنید ممنون میشم

majid1f
June 7th, 2014, 23:42
تبلیغات گوگل این روزهای برای خیلی از افراد به صرفه نیست.
1- فی لتر شده
2- هر دلار 3 هزار و خورده ایی
3- بالا رفتن cpc و عدم کارکرد کوپن های گوگل
یک زمانی 1-2 سال پیش با 5 دلار می شد 100 دلار گوگل تبلیغ کرد و نرخ هر کلیک 0.01 دلار گذاشت الان شما روی کلمه هاست حداقل باید 0.5 $ بگذارید.
تبلیغات در گوگل | تبلیغ در گوگل | تبلیغ گوگل (http://webus.us/%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA-%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84)
(نرخ اخرین قیمتی که ما تبلیغات گوگل ارائه می دادیم قبل از شیتلر شدن. الان که کلا فعالیت نداریم)

amir_ng
June 8th, 2014, 11:01
یه سایت معتبر بگید من بگیرم تبلیغ گوگل

- - - Updated - - -

یه سایت بگید برای گرفتن تبلیغ گوگل

Kaspersky
June 8th, 2014, 11:31
به نظر من تبلیغات گوگل تا وقتی ***** هست جوابی که باید بده نمیده

danymogh
June 18th, 2014, 16:21
اصلا به صورت شخصی اقدام نکن به دلیل اینکه ایران تحریمه. اگه تو ادورد هم بری و بخوای تبلیغ بزاری ایران در لیست کشور ها نیست و دامنه ir هم قبول نمیکنه.
چند تا سایت ایرانی هستن تو گوگل سرچ کن "تبلیغات گوگل" و میبینی که تبلیغ خودشون هم هست. از طریق اونا اقدام کن. ظاهرا فقط شرکت هایی که داخل ایران نباشن میتونن ایران رو برای تبلیغ انتخاب کنن و این شرکت ها ظاهرا ثبت شدن و میتونن تبلیغتو واست بزارن.

دوم اینکه *** بودن ادورد یه بدی داره یه مزیت
بدیش معلومه بخاطر اینکه وقتی کاربر کلیک میکنه میره تو صفحه پیوند ها مگراینکه با قندشکن وصل باشه
خوبیش اینه که اگه بره تو صفحه پیوند ها اعتباری از حساب کم نمیشه و میشه با ترفند هایی از این قضیه سو استفاده هم کرد!! (اون سرچ رو که گفتم انجام بدی یکی از اون سایتا یه چیزی نوشته که توجهتو جلب میکنه!)

کلیک ها هم قابل تغییر هستن از 1 سنت به بالا و با توجه به اینکه کیورد فارسی بخوای بزاری احتمالا با همون 1 یا 2 سنت هم تبلیغت صفحه اول میاد!
کلا بد نیست. سئو + ادورد = توپ .