PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شرایط کاری در .comelance.com , freelancer.com ,odesk

rahmat30
June 7th, 2014, 05:44
از دوستانی که در این سایت ها فعالیت دارند لطفا بگن شرایط کاری چطوره یعنی مدرکی مثل پاسپورت و شناسنامه میخواند یا نه؟
من میخوام با اطلاعات و شماره تلفن دوستم در سوئد ثبت نام کنم؟فقط حساب پیپالم اگه به اسم اون نباشه دچار مشکل میشم یا نه؟لطفا لطفا لطفا زود پاسخ بدید!!!!!!!!؟؟؟؟

OPENFIRE
August 12th, 2014, 14:55
از دوستانی که در این سایت ها فعالیت دارند لطفا بگن شرایط کاری چطوره یعنی مدرکی مثل پاسپورت و شناسنامه میخواند یا نه؟
من میخوام با اطلاعات و شماره تلفن دوستم در سوئد ثبت نام کنم؟فقط حساب پیپالم اگه به اسم اون نباشه دچار مشکل میشم یا نه؟لطفا لطفا لطفا زود پاسخ بدید!!!!!!!!؟؟؟؟
نیاز به هیچکدام از اینها نیست
حتی به پیپل هم نباز نیست
فقط یه مورد این هست که هیجوت با آی پی ایران به این سایت ها مراجعه نکنید و آی پی ها سعی کنید ثابت باشند
حساب پیپال هم موقعی میخوان که برای واریز باشه قبل از اون نیازی نیست
Verify خیلی کم انجام میده oDesk - فری لنسر که اصلا پیشنهاد نمیشه خیلی سخت گیره در بعضی موارد
comelance کار نکردم ولی بهترین رو oDesk میدونم
پروژهی Ruby هم زیاد هست اونحا‌:دی پروژه ی اول هم سعی کنید 5 ستاره بگیرید خود به خود Verify میشید