PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل vps در تاسیس سایت

vivan
June 6th, 2014, 15:43
سلام
من میخوام چند ماه آینده سایتی تاسیس کنم، این سایت نیاز به vps داره و با هاست نمیشه! با چند شرکت هاستینگ صحبت کردم، گفتند که مدیریت و کانفیگ سرور برعهده مشتری میباشد! حالا مشکل اینجاست که من اطلاعاتی در زمینه مدیریت سرور ندارم! و باید مدیر فنی سرور استخدام کنم اما بازم مشکل اینه که توی شهر ما کسی تخصص مدیریت سرور نداره که استخدامش کنم!
نمیدونم چیکار کنم؟
۱- اگه خودم بخوام مدیریت و کانفیگ سرور را انجام بدم، چند ماه طول میکشه که این تخصص را یاد بگیرم؟
۲- میشه مدیر فنی سرور را بصورت دورکاری استخدام کرد؟ مشکلی پیش نمیاد؟
۳- هاستینگ معتبری میشناسید که مدیریت سرور را خودشان انجام بدهند؟
در کل من باید چیکار کنم؟
با سپاس

Sent from my GT-S6310N

royl
June 6th, 2014, 15:46
سرور مجازی با چه توانی نیاز دارید و برای چه کاری هست ؟

Mr.Te0
June 6th, 2014, 16:00
سلام
من میخوام چند ماه آینده سایتی تاسیس کنم، این سایت نیاز به vps داره و با هاست نمیشه! با چند شرکت هاستینگ صحبت کردم، گفتند که مدیریت و کانفیگ سرور برعهده مشتری میباشد! حالا مشکل اینجاست که من اطلاعاتی در زمینه مدیریت سرور ندارم! و باید مدیر فنی سرور استخدام کنم اما بازم مشکل اینه که توی شهر ما کسی تخصص مدیریت سرور نداره که استخدامش کنم!
نمیدونم چیکار کنم؟
۱- اگه خودم بخوام مدیریت و کانفیگ سرور را انجام بدم، چند ماه طول میکشه که این تخصص را یاد بگیرم؟
در کل من باید چیکار کنم؟
با سپاس

Sent from my GT-S6310N

شما میتوانید از شخصی مطمئن برای کانفیگ و مدیریت سرور استفاده کنید.
برای کانفیگ هزینه جدا و برای مدیریت هم هزینه ای به صورت دوره ای و توافقی میتوانید در نظز بگیرید تا زمانی که خودتون به سطح مطلوبی از اطلاعات برسید.

ULTRAWEB
June 6th, 2014, 16:04
راه حل ساده تر این خواهد بود یک سرور مجازی بگیرین کانفیگ ها رو یک بار انجام دهید(بسپارین به فرد متخصص)
و وقتی دوباره نیاز داشتین به همون فرد مراجعه کنین تا مشکلتون رو رفع کنه اگرم که نیاز نشد که نیازی نیست پول بیخودی بدین ماهانه

vivan
June 6th, 2014, 16:11
راه حل ساده تر این خواهد بود یک سرور مجازی بگیرین کانفیگ ها رو یک بار انجام دهید(بسپارین به فرد متخصص)
و وقتی دوباره نیاز داشتین به همون فرد مراجعه کنین تا مشکلتون رو رفع کنه اگرم که نیاز نشد که نیازی نیست پول بیخودی بدین ماهانه

ممنون!

شما میتوانید از شخصی مطمئن برای کانفیگ و مدیریت سرور استفاده کنید.
برای کانفیگ هزینه جدا و برای مدیریت هم هزینه ای به صورت دوره ای و توافقی میتوانید در نظز بگیرید تا زمانی که خودتون به سطح مطلوبی از اطلاعات برسید.

مرسی!

سرور مجازی با چه توانی نیاز دارید و برای چه کاری هست ؟

مرسی!
سایتی مشابه mobile.ir است با امکانات بیشتر و ایده های بهتر!
البته اسکریپت سایت بنده با php نوشته خواهد شد!

Sent from my GT-S6310N

vivan
June 6th, 2014, 16:13
دوستان، ۱- اگه خودم بخوام مدیریت و کانفیگ سرور را انجام بدم، چند ماه طول میکشه که این تخصص را یاد بگیرم؟
سایت یا کتاب فارسی در این زمینه سراغ دارید؟

Sent from my GT-S6310N

ULTRAWEB
June 6th, 2014, 16:16
برای خوندنش شاید یک ماه زمان بس باشه اشنایی ساده با لینوکس و ویندوز درحد یک کتاب هست
بعدش برای مسایل و مشکلاتی پیش میاد میتونی بیای و گوگل استفاده کنین.
البته زمان هر فرق می کنه در افراد یکی یک کتاب رو یک ماهه میخونه یکی همون رو شش ماهه میخونه
بستگی به استعداد و توانایی های خودتونم داره
یک کتاب ساده اشنایی لینوکس یا ویندوز سرور که تو بازار ریخته هم برات مفیده البته
بهتره کتابهای لاتین بخونین

Mr.Te0
June 6th, 2014, 16:19
دوستان، ۱- اگه خودم بخوام مدیریت و کانفیگ سرور را انجام بدم، چند ماه طول میکشه که این تخصص را یاد بگیرم؟
سایت یا کتاب فارسی در این زمینه سراغ دارید؟

Sent from my GT-S6310N

عزیز صرفا با مطالعه کتاب نمیشه کانفیگ سرور یاد گرفت.
باید در موقعیت قرار بگیرید تا توانایی رفع مشکل را کسب کنید.

Mihan-VPS
June 6th, 2014, 16:25
سلام
نمیدونم چیکار کنم؟
در کل من باید چیکار کنم؟
با سپاس

Sent from my GT-S6310N

با سلام

برای مدیریت سرور بیشتر نیاز به تجربه و علاقه مندی به یادگیری هست در اینصورت در طول 1 سال تخصص کافی رو میتونید بدست بیارید.
مدیریت سرور هم در اصل بر عهده مشتری هست ولی خود ما همیشه سعی میکنم در صورتیکه وقت اضافی داشته باشیم تمامی موارد مدیریت و کانفیگ سرور هم رایگان انجام دهیم.

vivan
June 6th, 2014, 16:29
من استعداد خوبی دارم و به این کار هم علاقه مند هستم!
این ایبوک برای شروع خوبه؟
http://www.zabet.ir/dl.php?FileDL=9994
(رمز فایل: www.zabet.ir )

Sent from my GT-S6310N

armin.m
June 6th, 2014, 16:47
سلام ، پیغام خصوصی رو مشاهده کنید.

vivan
June 6th, 2014, 16:53
سلام ، پیغام خصوصی رو مشاهده کنید.
سلام
پاسخ داده شد!

منتظر نظرات بقیه دوستان هستم!

Sent from my GT-S6310N

vivan
June 6th, 2014, 17:29
دوستان، سرور مجازی رایگان سراغ دارید؟ برای یادگیری میخوام!

Sent from my GT-S6310N

storage
June 6th, 2014, 17:41
سلام
نمیدونم چیکار کنم؟
در کل من باید چیکار کنم؟
با سپاس

Sent from my GT-S6310N

بهترین کار پرداخت هزینه ای برای مدیریت سرور است. هیچ وقت برای فرار از هزینه کاری نکنید که باعث مشکلات شود.

armin.m
June 6th, 2014, 17:48
روی کامپیوتر شخصی خودتون با استفاده از vmware می تونین برای تمرین سیستم عامل مورد نظرتون رو نصب کنین. بعید می دونم کسی vps مجانی بده :D

vivan
June 6th, 2014, 18:46
روی کامپیوتر شخصی خودتون با استفاده از vmware می تونین برای تمرین سیستم عامل مورد نظرتون رو نصب کنین. بعید می دونم کسی vps مجانی بده :D

مرسی!
منظورم از vps رایگان، چیزی تو مایه های دمو یا تست vps بود!

Sent from my GT-S6310N

vivan
June 6th, 2014, 18:59
بهترین کار پرداخت هزینه ای برای مدیریت سرور است. هیچ وقت برای فرار از هزینه کاری نکنید که باعث مشکلات شود.

مرسی!
مشکل اینه که توی شهرمون کسی تخصص مدیر فنی vps نداره! اگر هم بخوام کسی رو از راه دور استخدام کنم که مزایا و معایب خودشو داره اما معایبش بیشتره!
دلیل بعدی هم اینکه خودم به این کار علاقه دارم!
بازم ممنون

Sent from my GT-S6310N

armin.m
June 6th, 2014, 19:02
مرسی!
منظورم از vps رایگان، چیزی تو مایه های دمو یا تست vps بود!

Sent from my GT-S6310N
پازس پک یه روزه یه vps رایگان برای تست میده.

MajorHost
June 6th, 2014, 19:05
۱- اگه خودم بخوام مدیریت و کانفیگ سرور را انجام بدم، چند ماه طول میکشه که این تخصص را یاد بگیرم؟ متاسفانه جایی نیست که اموزش ببینید. فقط از روی تجربه میتونید یاد بگیرید

۲- میشه مدیر فنی سرور را بصورت دورکاری استخدام کرد؟ مشکلی پیش نمیاد؟ نه . توی فضای اینترنت ، فاصله معنایی نداره

۳- هاستینگ معتبری میشناسید که مدیریت سرور را خودشان انجام بدهند؟ من آفاق گروپ - (http://afagh.info) رو میتونم پیشنهاد بدم. باهاشون کار کردیم عالی بودن

در کل من باید چیکار کنم؟ بهتره سرویس مدیریت شده بگیرید

storage
June 6th, 2014, 20:13
مرسی!
مشکل اینه که توی شهرمون کسی تخصص مدیر فنی vps نداره! اگر هم بخوام کسی رو از راه دور استخدام کنم که مزایا و معایب خودشو داره اما معایبش بیشتره!
دلیل بعدی هم اینکه خودم به این کار علاقه دارم!
بازم ممنون

Sent from my GT-S6310N

علاقه شما جای خود دارد و میتوانید پیگیری کنید ولی برای سرویس مورد نظر شما بهترین کار تماس با کانفیگ کننده است، چه معایبی دارد؟

aligoli
June 6th, 2014, 21:08
سلام
نمیدونم چیکار کنم؟
در کل من باید چیکار کنم؟
با سپاس

Sent from my GT-S6310N

سلام

1. حدودا 6 ماه، بستگی به تلاش و اراده شما هم دارد.
2. بله، خیر
3. بله

HiradHost
June 6th, 2014, 22:45
در خدمتتون هستم ، در صورتی که سرور از ما تهیه شود کانفیگ و پشتیبانی نیز برای شما انجام خواهیم داد.
HiradHost.Com
info@hiradhost.com

r00t
June 6th, 2014, 23:45
پیام خصوصیتون رو چک کنید.