PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ایندکس شدن صفحه اصلی وردپرس بجای صفحات

mohammadtavan
June 6th, 2014, 13:17
http://up.90r.ir/img/album/1402044169791.jpg

دوستان عزیز سلام خسته نباشید . میخواستم بپرسم کسی میدونه چرا مطالبم توی گوگل ایندکس نمیشه ؟ یعنی لینک اصلی بجای صفحه مورد نظر میاد بالا !!! اما توی سایت بالا مشاهده میکنید خود مطلب ایندکس شده !!

دوستانی که بتونن این مشکل رو حل کنند جایزه نقدی دریافت میکنند . خواهشن راهنمایی کنند استادان ارجمند:53:

MihanV
June 6th, 2014, 17:02
فقط همين يه مطلب به اين صورت هست ؟ يا همه ؟

mohammadtavan
June 6th, 2014, 19:35
همه اینطوری هستند !!! نمیدونم چرا

MihanV
June 6th, 2014, 21:05
روزي چند تا ورودي گوگل داريد ؟ سايت رو توي وبمستر تولز ثبت كرديد ؟ نقشه سايت رو چطور ؟

elipihost
June 6th, 2014, 22:24
دوست عزیز لطفا بگید همه مطالب اینطوره؟
یا فقط این یه دونه است؟

agraph
June 6th, 2014, 22:46
سلام
اگه اشتباه نکنم مطالب سایتتون را کپی می کنید!؟
دارید پنالتی میشید !!!

HiradHost
June 6th, 2014, 23:04
http://up.90r.ir/img/album/1402044169791.jpg

دوستان عزیز سلام خسته نباشید . میخواستم بپرسم کسی میدونه چرا مطالبم توی گوگل ایندکس نمیشه ؟ یعنی لینک اصلی بجای صفحه مورد نظر میاد بالا !!! اما توی سایت بالا مشاهده میکنید خود مطلب ایندکس شده !!

دوستانی که بتونن این مشکل رو حل کنند جایزه نقدی دریافت میکنند . خواهشن راهنمایی کنند استادان ارجمند:53:
احتمالا مطالب سایتتون رو کپی میکنید یا با سایتی تبادل لینک کردید که پیچ رنکش 0 هست یا یک سایت با پیچ رنک 0 لینک شما را داخل سایتش گذاشته
بهتره لینک گوگل و آلکسا و یاهو و بینگ رو داخل سایتتون قرار بدید در تمامی صفحات بعد افزونه yoast seo رو نصب کنید شاید درست بشه.

mohammadtavan
June 6th, 2014, 23:15
نه دوست عزیز کپی برداری نمیکنم , دستی مینویسیم مطالبم رو !!! اما خوب اسم رو دیگه نمیشه که ننوشت , اسکریپت vip خوب چی بنویسم!!!؟؟؟ 80% تا 90% اختصاصی کارم

- - - Updated - - -

سایت رو توی گوگل و ... ثبت کردم , سایت مپ هم ثبت کردم توی الکسا هم ثبت کردم . والله نمیدونم فکر میکنم بخاطر وردپرس سئو باشه . تعغیرات که انجام دادم اینطوری شد . تنظیمات برگردوندم اما باز....

- - - Updated - - -

احتمالا مطالب سایتتون رو کپی میکنید یا با سایتی تبادل لینک کردید که پیچ رنکش 0 هست یا یک سایت با پیچ رنک 0 لینک شما را داخل سایتش گذاشته
بهتره لینک گوگل و آلکسا و یاهو و بینگ رو داخل سایتتون قرار بدید در تمامی صفحات بعد افزونه yoast seo رو نصب کنید شاید درست بشه.

نه دوست عزیز کپی برداری نمیکنم , دستی مینویسیم مطالبم رو !!! اما خوب اسم رو دیگه نمیشه که ننوشت , اسکریپت vip خوب چی بنویسم!!!؟؟؟ 80% تا 90% اختصاصی کارم
فکر میکنم بخاطر وردپرس سئو باشه . تعغیرات که انجام دادم اینطوری شد . تنظیمات برگردوندم اما باز....

- - - Updated - - -

سلام
اگه اشتباه نکنم مطالب سایتتون را کپی می کنید!؟
دارید پنالتی میشید !!!

- - - Updated - - -

روزي چند تا ورودي گوگل داريد ؟ سايت رو توي وبمستر تولز ثبت كرديد ؟ نقشه سايت رو چطور ؟

90% بازدید من از گوگل هست توی وبگذر . اما فقط از صفحه اصلی