PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور زير 400 دلار

saman6709
June 7th, 2010, 09:26
با سلام براي يك مركز مهم كه كاراشون را به من سپردند يك سرور تا مرز ماهيانه 400 دلار ميخواهم
نكات مهم براي من :

سرور لينوكس
پشتيباني قوي
عدم تحريم
آپ تايم بالاي 99.99 درصد
سرور اسكريپت نال شده نداره اما شايد بخواهد نرم افزار و كرك روي سرورش بزاره
امنيت بالا (مسلما بايد فول منيج باشه و كانفيگ امنيتي اش خوب انجام بشه)
داراي يك هارد بك آپ گيري

پورتش يك گيگ باشه و رمش از 8 كمتر نباشه هاردش هم از 200 كمتر نباشه

من ميخواهم ساپورتش قوي باشه در ضمن همراهش هم يك عدد دايركت ادمين هم داده شود :d

ممنون ميشم دوستان در خريد راهنماييم كنند يا آفرهاي خودشون رو همراه با محل و نام ديتاسنتر ارائه دهند

اگر هم كمي گرانتر بود ايرادي نداره ميشه هزينه را بالا برد

amiri113
June 7th, 2010, 09:57
ميتونيم از ديتا سنتر iweb و با پشتيبانی شرکت سامان سيستم در خدمتتون باشيم.
مايل بوديد تماس بگيريد در مورد جزئيات با هم صحبت کنيم: 88012882 داخلی 111 يا 121

ممنون
علی امیری

AftabHosting
June 7th, 2010, 10:26
سلام از دیتا سنتر fdc ميتونيم در خدمتتون باشيم در صورت تمایل پ.خ بدید در مورد جزئيات با هم صحبت کنيم
این هم نمونه ای از مشخصات سرور :
2 x Quad Core Xeon E5504 Nehalem (8 x 2.0GHz)
12GB DDR3 Ram
2 x 74GB Raptor 10000rpm Hard Drive
10000GB Data Transfer
1Gbps Connection
10 Free IP Addresses

P-CO
June 7th, 2010, 10:27
با سلام،

Dell PowerEdge R710 Ultra Dedicated Server (http://www.xlhost.com/moreinfo.php?service=80)
Dell PowerEdge R710 Dedicated Server (http://www.xlhost.com/moreinfo.php?service=77)
Dell PowerEdge R410 Dedicated Server (http://www.xlhost.com/moreinfo.php?service=79)
Poweredge E2900-3 Dedicated Server (http://www.xlhost.com/moreinfo.php?service=39)

هر 4تا سرور DELL هستند با پورت 100مگابیت اختصاصی / مالکیت 100% / پشتیبانی از طریق ما و دیتاسنتر / تحویل فوری / مدیریت اولیه رایگان / هزینه ی ارتقاء سخت افزاری مناسب / قرارداد رسمی

با ما تماس بگیرید : 09358510041 - 3125669 یا ایمیل : sales@ded24.com

موفق باشید.

mr.he3am
June 7th, 2010, 10:33
برید سرور های دیتا سنتر iweb.com نگاه کنید هر کدوم رو خواستید با 25$ بیشتر براتون خرید میکنم
و مدیریت کامل سرور هم رایگان باهاش هست

آی دی یاهو : sale.vastdata
شماره شرکت : 4407322-0261
شماره موبایل : 09193244793
برخی از مشتریان :
websoftdownload.com
gigscript.info
film-baran.com
mybbiran.com
rankfa.com
.comاسکریپت
up.p30day.com
mye.ir
empratoor.com

saman6709
June 7th, 2010, 11:24
اگر دوستان لطف كنند به جاي شماره تلفن آفرهاشون را بزارند خيلي بهتره چون ميتونم با هم مقايسه كنم و دوستان بهتر نظر بدهند
رم حتما بالا 8 و لينك بالاي يك گيگ باشه
من براي يك مركز مهم در مشهد ميخواهم براي همين بايد پشتيباني قوي باشه تا من هم اذيت نشوم

amiri113
June 7th, 2010, 11:41
نکته ای که هستش اينه که شما ميتونيد يک سرور رو تو ديتاسنتر X با قيمت 300 دلار درماه بگيريد و در ديتا سنتر Y با قيمت 350 دلار!
و ضمن اينکه واسطه X به شما سرور رو بده 350 و Y بده 370
فکر ميکنم تصميم بگيريد به چه نوع پشتيبانی نياز داريد. مثلا شما قيد کرديد آپ تايم بالای 99% که اين شرط هر ديتا سنتری هستش!
اما زمانی که شما اين آپ تايم رو در قرار داد ذکر ميکنيد يعنی اينکه علاوه بر ديتا سنتر شرکت واسطه هم بايد روی سرور شما نظارت داشته باشه و سرور شما رو مانيتور کنه!
يا به فرض اگر مشکلی برای سرور شما پيش اومد ميخواين با ديتاسنتر طرف باشيد يا با شرکت واسطه که اين کار رو برای شما انجام ميده!

بزاريد برای شما يک مثال بزنم!
ما برای يک باشگاهی سرور تهيه کرديم و در قرار داد آپ تايم رو ذکر کرديم. زمانی که به هر دليل لود سرور بالا بره از باشگاه با ما تماس ميگيرن و ميخوان که موضوع رو بررسی کنيم و ما با توجه به اون شناختی که از اسکريپت مورد استفاده و ترافيک موجود داريم مشکل رو به صورت نرم افزاری با تغيير کانفيگ حل ميکنيم يا اقدام به ارتقای سخت افزاری ميکنيم.
يا اينکه يک موقع شما ميگيد من پشتيبانی level 3 ديتا سنتر رو ميخوام يک موقع ميگيد من برام آپ تايم مهم هستش و تضمين آپ تايم 99% رو در قرار داد مياريد و ديگه کاری به پشتيبانی level 1 2 3 نداريد.

در هر حال اگر سرور بدون شرايط خاص ميخواين ما ميتونيم با همون قيمت های Iweb بهتون سرور بديم. Included Features for Dedicated Servers from iWeb (http://iweb.com/dedicated/power-servers/features/)
سرور ها به نام شرکت Excellence Tech Trading LLC در امارات ثبت ميشه و از بابت تحريم ميتونيد تا حدودی خيالتون راحتتر باشه!

ولی من پيشنهادم اينه که دنبال قرار داد محکم با طرفی که در ايران باهاش قرار داد ميبنديد باشيد.

با تشکر
علی امیری

alborzhost
June 7th, 2010, 11:42
سلام

* Dell PowerEdge R300 chassis (1u rackmount)
* Intel Xeon 3363 (Yorkfield) Quad Core processor at 2833Mhz
* 8GB Dual channel DDR-2 memory
* (2x) 500 GB SATA hard drive(s) at 7200 RPM
* Hardware RAID with on-board memory cache
* Network access at 100mbps or greater
* 4000GB of Top quality tier 1 bandwidth each month
هزینه ماهیانه 260 هزار تومان
تنظیمات امنیتی به صورت کامل روش براتون انجام میشه و پشتیبانی 24 ساعته از طریق ایمیل

با تشکر

pardishosting
June 7th, 2010, 11:52
[/COLOR]Processor(s): Single Intel Xeon 2.26GHz 4 x 256KB L2 Cache 8MB L3 Cache with Hyperthreading (8 Cores)
Memory: 8G (4 x 2GB) DDR3-1333 Registered ECC
Disk Configuration: Dual 320GB 2.5" 7200RPM SATA Drives w/ Battery Backed Hardware Raid 1
Full Manage
IP = 10
Control Panel: CPanel / Directadmin

دیتاسنتر هم کولودالاس هست که ضمانت شبکه و برقشون 100 % هست و بنابراین ضمانت شبکه ما هم 100 درصد هست.
کاملا مدیریت شده است ، و با نرم افزار های سفارشی شده مانیتور می شه .
نکات دیگه هم هست که اگر خواستید تو پیام خصوصی بهتون می گم.

در ضمن با یکی دو تا مرکز هم کار می کنم و مشکلی نبوده.
سیستم بک آپ گیریش هم کامل و به روز هست .
هزینه کنترل پنل هم در خود سرور محاسبه شده.
ماهانه 400 دلار (هر دلار 1055 الی 1100)

اضافه شده : لایسنس سی پنل یا دایرکن ادمین در قیمت درج شده.

Arashdn
June 7th, 2010, 13:12
با بنده تماس تماس بگرید؟

TukaNet
June 7th, 2010, 14:46
سرور اسكريپت نال شده نداره اما شايد بخواهد نرم افزار و كرك روي سرورش بزاره

خوب با این شرایط ایشون نیاز به سروری دارن که وارز ساپورت باشه
هیچ کدوم از دوستانی که آفر دادن به این مورد دقت نکردند ... چرا ؟!؟

اگر مهم نیست ما هم آفر بدیم ... کم کم داره بین اینجا و جنگل رابطه هایی برقرار میشه !!!

takweb.ir
June 7th, 2010, 16:28
خوب با این شرایط ایشون نیاز به سروری دارن که وارز ساپورت باشه
هیچ کدوم از دوستانی که آفر دادن به این مورد دقت نکردند ... چرا ؟!؟

اگر مهم نیست ما هم آفر بدیم ... کم کم داره بین اینجا و جنگل رابطه هایی برقرار میشه !!!
:دی
شاید هم دوستان اطلاع ندارند که iweb پرت یک گیگ نمیده و همینطور شدیدا گیر میده

1eng.ir
June 7th, 2010, 16:39
:دی
شاید هم دوستان اطلاع ندارند که iweb پرت یک گیگ نمیده و همینطور شدیدا گیر میده

بعضیا هم نمیدونن xlhost هم پورت بالای 100 نمیده + وارز ساپورت نیست ;)

پورت 1 گیگ و یه ذره وارز میخوای برو سراغ ovh و Leaseweb
ovh که همینجوریش پورت 1 میده و بچه ها میگن گیر آنچنان زیادی نداره.
Leaseweb هم با ساپورتش صحبت کن پورت 1 هم میدن بت. در مورد وارز بودن هم اینو بدون که 50% سایتهای دانلود ایرانی رو Leasewebـه.

چند نکته که نره تو پاچت:
1. هر کی گفت ساپورت 24 ساعته میدم کاملاً بی خیالش شو ;)
2. منیج رو از کسی که میگیری نخواه. امنیت و ... برات مهمه بده دست یه منیجر درست و حسابی کاراشو برات انجام بده. / ادیت: منیجر خوب زیاد داریم
3. در مورد بک آپ گیری هم سعی کن از یه دیتاسنتر دیگه برای خرید سرور/هاست بک آپ اقدام کنی.

amiri113
June 7th, 2010, 17:29
سرور وارز واقعی، سروری هستش که در چين، روسيه يا ايران قرار داه و در غير اينصورت اگر کسی به شما سرور وارز فروخت بدونيد داره دروغ ميگه!
چون آمريکا و اروپا تابع قوانين کپی رايت هستند و در هر کدوم از اين کشور ها که باشيد در صورتی که برای شما گزارش بياد سرور ساسپند ميشه تا زمانی که فايل ها رو حذف کنيد.
من بازم پيشنهاد ميکنم برای کار به اين مهمی (به قول خودتون) تلفنی با چند جا صحبت کنيد و حتی اگر دسترسی داريد با چند جا هم قرار بزاريد و مواردی که براتون اهميت داره رو کامل صلاح مشورت کنيد.
خوب طبيعی هستش که زمانی که کسی به شما ميگه ديتا سنتر x شمايي که نسبت به اين کار شناخت داريد قوانين ديتا سنتر x رو ميدونيد و ديگه نيازی به توضيح نيست!
اما همه اين موراد در نهايت در قرار داد شما ذکر ميشه و مسئوليت طرفين مشخص ميشه!

فکر ميکنم شما يک اولويت بندی برای موارد زير بکنيد بد نباشه:
1- رزومه طرف ايرانی که قراره باهاش کار کنيد
2- حد مديريت سرور
3- قيمت و بودجه مناسب برای سرور
4- ديتاسنتر و قوانينش

و بازم مواردی 100% هستش که بايد اين نکته ها رو در نظر بگيرید و بر اساس اون مشخص کنيد چی ميخواين و هر کدومش چقدر اهميت داره!
چون همه چيزایی که شما ميخواين فعلا در کنار هم جمع نميشن و شدنی نيست!

با تشکر
علی امیری

pardishosting
June 7th, 2010, 17:38
این بنده خدا گفت افر بدید ... بعضی ها می ترسند این کاربر بره از جای دیگه بخره پیش پیش نصیحت می کنند. البته اینم روش خوبی برای تبلیغ هست.
کار درست اینه که سرویس دهنده افر خودش رو بده و بعد کاربر اگه خواست تلفنی یا تو پیام خصوصی با طرف صحبت کنه ، اون وقت براداران دلسوز برند پند و اندرز بدند.

یکی می گه اگه وارز بود بدون داره دروغ می گه - یکی می پورت 1 گیگ دروغه - یکی می گه .... ماشااللله جدیدا همه علنا زیرآب همدیگه رو می زنند.
خدا بخیر کنه .... داشتن کمی اخلاق حرفه ایی بد نیست .. اینو لااقل از کوروش کبیر یاد بگیرید !

RezaFH
June 7th, 2010, 17:43
سلام
اینم آفر از دیتاسنتر OVH

CPU : Intel Xeon Quad 8x 2.00 + GHz
Ram : 16GB DDR2
HARD : 2x 1500 GB - SATA2
Raid : 0/1
Switch Port : 1000 Mbps
BW : 15Tb on 1000 Mbps (Over 15Tb on 10mbps unlimited)
FTP Backup : 100 GB
IP : 1 + 10 IPs
قیمت ماهانه : 325 هزار تومان
ستاپ : رایگان

همین سرور با 2 هارد 750 گیگ (به جای 1.5 ترابایت)، ماهانه 280 هزار تومان

دایرکت ادمین برای سرور اختصاصی دیتاسنتر OVH ، قیمتش 20 هزار تومان هست (ماهانه)
پشتیبانی توسط خود ما انجام میشه
ضمن اینکه اگر خواستید میتونم بصورت فول منیج تهیه کنم که هزینه اون هم 50 هزار تومن ماهانه هست
در مورد فایلهای وارز هم هیچ مشکلی نیست
پی نوشت : بزودی بر روی سرور های OVH ، یک کنترل پنل برای کنترل سرور (کارهایی مانند ریبوت سرور و ...) و ارسال تیکت مستقیم به دیتاسنتر ، ارائه خواهد شد

اگر سوال و یا توضیح بیشتر نیاز بود در خدمتم :)
موفق باشید

1eng.ir
June 7th, 2010, 17:57
این بنده خدا گفت افر بدید ... بعضی ها می ترسند این کاربر بره از جای دیگه بخره پیش پیش نصیحت می کنند. البته اینم روش خوبی برای تبلیغ هست.
کار درست اینه که سرویس دهنده افر خودش رو بده و بعد کاربر اگه خواست تلفنی یا تو پیام خصوصی با طرف صحبت کنه ، اون وقت براداران دلسوز برند پند و اندرز بدند.

یکی می گه اگه وارز بود بدون داره دروغ می گه - یکی می پورت 1 گیگ دروغه - یکی می گه .... ماشااللله جدیدا همه علنا زیرآب همدیگه رو می زنند.
خدا بخیر کنه .... داشتن کمی اخلاق حرفه ایی بد نیست .. اینو لااقل از کوروش کبیر یاد بگیرید !

وقتی xlhost و iweb و ... وارز نیست بش بگیم بره خرید کنه ؟!
وقتی پورت 1 گیگ نمیدن بگیم بره خرید کنه ؟!
وقتی طرف ساپورت 24 ساعته نداره بگیم فلانی داره ؟!
فردا تاپیک زد که آی ملت فلانی سرم کلاه گذاشت، شما میای کمکش میکنی ؟!

چیزی که درست بود بهشون گفتم که نره پاچش + بنده هاستینگ ندارم ;)

Arashdn
June 7th, 2010, 18:35
آی وب که خیلی خیلی حساسه سر وارز
غالبا هم پورت 1 نمیده

saman6709
June 7th, 2010, 21:15
از جناب محمد آقا كمال تشكر را دارم كه در راهنمايي به من حساس هستند
يك سوالي كه ذهنم را مشغول كرده اينكه براي قوانين وارز آيا كرك يك نرم افزار يا يك نرم افزار را در سايت گزاشتن جرم محسوب ميشه يا نه ؟ يعني ديتا سنتر گير ميده ؟ دقيقا منظور از وارز چيه چون من تا به حال فكر ميكردم براي نصب اسكريپت مثل ويبوليتن فقط بايد دنبال هاست وارز رفت خوشحال ميشوم دوستان كمكم كنند

TukaNet
June 8th, 2010, 00:21
اگه شما قصد نشر غیر قانونی فایل یا هر چیزی که دارای کپی رایت هست رو داشته باشید
باید از سرورهایی که وارز ساپورت هستند استفاده کنید چون در غیر این صورت اگر دیتاسنتر
گزارش دریافت کنه حتما با شما برخورد می کنند !

البته باید گفت که وارز ساپورت بودن هم درجاتی داره ، مثلا دیتاسنتر های آمریکایی و کانادایی
اصلا وارز ساپورت نیستند ، دیتاسنتر های اروپایی میشه گفت 50% هستند (قضیه بالا بگیره
سرور رو می بندند) و در آخر دیتا سنترهای آمریکای جنوبی و آسیا کلا وارز ساپورت هستند !

و اما به یاد داشته باشید کیفیت با وارز ساپورت بودن رابطه عکس دارند ... موفق باشید :67:

pardishosting
June 8th, 2010, 00:26
و اما به یاد داشته باشید کیفیت با وارز ساپورت بودن رابطه عکس دارند ... :67:

اینم من اضافه کنم یک سرور با کیفیت وارز قیمت بالاتری خواهد داشت.
مثلا همین لیزوب برای پشتیبانی 24 ساعته هزینه دریافت می کنه یا برای sla تعویض قطعات معیوب سرور !
توکانت هم برای تعریف هاست وارز ، تعریف خوبی ارائه کردند.

manwe
July 8th, 2010, 14:37
اگر برات وارز مهمه میتونی از اینجا خرید کنی :
BalticServers- All Data Centers services (http://www.balticservers.com/en)
ادعا میکنند offshore هستند ، و محدودیتی ندارند

root
July 8th, 2010, 15:12
سلام
دیتا سنتر : IWEB
اعتبار پیشنهاد کمتر از 24 ساعت
پردازنده :2 x Xeon Quad Core 2.13GHz Nehalem
حافظه : 12 گیگا بایت رم DDR3
هارد دیسک : SATA 2 500GB
10 ترا بایت پهنای باند
دایرکت ادمین
مدیریت و رفع اشکال کامل
100 گیگا بایت FTP Backup
ماهانه : 280 هزار تومان

قویتر هم خواستید می توانیم 2 عدد سی پی یو 5520 ببندیم برای شما 360 هزار تومان
در خدمتیم

taghikhani
July 8th, 2010, 20:41
امضای من رو ببین. با این مقدار سرور خوبی میتونی بگیری.

arefsharifi
July 8th, 2010, 21:56
سايت اين کمپاني هم چک کنيد
https://overlineindia.net/dedicatedservers-p-61.html
سايت فارسيشون هم خريد رو براتون انجام ميدن:overlineindia.ir
در ضمن سايت awardspace.com را هم بررسي بفرماييد.

asrhosting
July 8th, 2010, 22:05
سروری با این مشخصات ماهیانه 250 هزار تومان

خواستید تماس بگیرید : 09139179335 .