PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمیتونم با اینترنت به filezilla server وصل شم ! مهم

navid.jengir
June 6th, 2014, 03:19
سلام . خسته نباشید .
من filezilla server رو نصب کردم ، تونستم باهاش گروه و اکانت وی آی پی هم بسازم . وقتی تو مرورگر زدم ftp://127.0.0.1 یوزر پسورد خواست ازم و لیست فایل های اشتراکیم رو نشون داد
حالا سوالم اینه که چطور میتونم این ftp رو به اینترنت وصل کنم که مثلا آی پی سرورم رو دادم مشتری بتونه وصل شه و با یوزر پسوردش دانلود کنه ؟
چطور از حالت localhost در بیارمش و روش آی پی ست کنم ؟
اساتید و دوستان با تجربه لطفا راهنمایی کنید

OmidX
June 6th, 2014, 03:23
سلام . خسته نباشید .
من filezilla server رو نصب کردم ، تونستم باهاش گروه و اکانت وی آی پی هم بسازم . وقتی تو مرورگر زدم ftp://127.0.0.1 یوزر پسورد خواست ازم و لیست فایل های اشتراکیم رو نشون داد
حالا سوالم اینه که چطور میتونم این ftp رو به اینترنت وصل کنم که مثلا آی پی سرورم رو دادم مشتری بتونه وصل شه و با یوزر پسوردش دانلود کنه ؟
چطور از حالت localhost در بیارمش و روش آی پی ست کنم ؟
اساتید و دوستان با تجربه لطفا راهنمایی کنید

خب ب جای آي پی لوکال ، آي پی سرور رو بزارید ...

اگر مشکلی بود ، فایروال رو غیرفعال کنید ، مجددا تست کنید .

navid.jengir
June 6th, 2014, 03:26
کاش همینقدر که میگفتی ساده بود
خوب جای لوکال آی پی میذارم کانکت نمیشه دیگه!
بیشتر توضیح بده لطفا

navid.jengir
June 6th, 2014, 12:03
کسی نیست راهنمایی کنه من رو ؟ کارم بدجور گیره ها

babelirani
June 6th, 2014, 13:52
با سلام

دوست عزیز فایروال سیستم رو کلا" خاموش کنید

navid.jengir
June 6th, 2014, 14:03
فایروال هم غیر فعال کردم درست نشد
خوب سرور الان رو لوکال هاست هست فقط کامپیوتر هایی که lan باشن میتونن وصل شن . چطوری باید به اینترنت متصل کنمش ؟

babelirani
June 6th, 2014, 14:39
فایروال هم غیر فعال کردم درست نشد
خوب سرور الان رو لوکال هاست هست فقط کامپیوتر هایی که lan باشن میتونن وصل شن . چطوری باید به اینترنت متصل کنمش ؟

دوست عزیز اگه میشه دسترسی بدید تا بررسی بشه

navid.jengir
June 6th, 2014, 14:42
راستش یکی از مشتری ها که vps ویندوز برای سایت دانلود فیلم میخواست پرسید میتونه اکانت وی آی پی هم بده ؟
دیدم همه جا filezilla server رو گفتن . رو سیستم خودم نصب کردم ، به صورت لوکال جواب هم داد وی ای پی هم میشه ساخت .
ولی به اینترنت وصل نیست ، با 127.0.0.1 وصل میشم به ftp
رو کامپیوتر دیگه آی پی استاتیک اینترنتم رو میدم ارور 421 میده

babelirani
June 6th, 2014, 15:00
راستش یکی از مشتری ها که vps ویندوز برای سایت دانلود فیلم میخواست پرسید میتونه اکانت وی آی پی هم بده ؟
دیدم همه جا filezilla server رو گفتن . رو سیستم خودم نصب کردم ، به صورت لوکال جواب هم داد وی ای پی هم میشه ساخت .
ولی به اینترنت وصل نیست ، با 127.0.0.1 وصل میشم به ftp
رو کامپیوتر دیگه آی پی استاتیک اینترنتم رو میدم ارور 421 میده

دوست عزیز روی سیستم خودتون امکانش نیست چون باید سیستم خودتون به احتمال زیاد ip اختصاصی نداره

روی vps امتحان کنید به راحتی اجرا میشه

در هر صورت خواستید vps بدید براتون اوکی میکنم