PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراحی بخش کاربری سایت اس ام اس

H.E
June 5th, 2014, 13:29
سلام دوستان

یه پروژه کوچیک داشتم که راحت هست (بین 50 تا 100 هزارتومان)
یک سایت وردپرسی هست که یه ناحیه کاربری داره که اون بخش کاربری با WHMCS کار شده و یک قالب هم مخصوص خود کار روش نصب هست

این ناحیه کاربری یه بخش هایییش ناقص هست و باید روی قالب و WHMCS کار بشه تا اون بخش های مورد نیاز من مثل یکی از سایت هایی که مد نظر هست در بیاد
و بعد به یک درگاه پرداخت از پی لاین متصل بشه تا کاربران بتونن عضو بشن (وارد کردن مشخصات کامل) و بعد به قسمت انتخاب سرویس برن و سرویس خودشون رو انتخاب کنن
و بعد برن تو بخش خرید اعتبار و مبلغ مورد نظر خودشون رو پرداخت کنن تا سرویس براشون فعال بشه

دوستان اگر در سایت زیر عضو بشن وتو بخش کاربری و مرکز کنترل که برن دقیقا میفهمن من چی میخوام و من میخوام دقیقا همین مرکز کنترل این سایت رو در سایتم داشته باشم

ايران اس ام اس پنل - صفحه اصلی (http://iransmspanel.ir)

دوستانی که پیغام خصوصی میدن آدرس سایت براشون ارسال میشه تا برن داخلش عضو بشن و ببینن چیا کم داره تا متوجه بشن باید چیکار کنن دقیقا

و اینکه میخوام به طور کلی پروژه ناحیه کاربری اصلاح بشه و موارد بالا اضافه بشه و پروژه و قالب کمی به اسم و رسم خودم شخصی سازی بشه

دوستانی که اینکاره ان براشون کار خیلی ساده ای هست

ضمن اینکه این کار خیلی عجله ای هست و نمیخوام هر کی میاد کارو کش بده و اذیت کنه و سر این موضوع خیلی حساس هستیم

با تشکر از همه دوستان