PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در دسترس بودن همیشگی اینترنت

_AF_
June 4th, 2014, 20:23
سلام
منزل عوض کردیم و الان در به در دنبال یه اینترنت خوب هستم
قبلا با شاتل کار کردم اصلا رضایت بخش نبود
با مخابرات کار کردم خوب بود ولی چیزی به اسم پشتیبانی وجود نداشت!
با آسیاتک کار کردم راضی بودم

باید همیشه به اینترنت متصل باشم برای خارج از منزل از رایتل استفاده کردم
عدم آنتن دهی نوسان سرعت و قطعی موجب شد تا از رایتل دیگه استفاده نکنم حتی زنگم نمیخورد بعد پیام میومد در تاریخ و ساعت ... شماره ... تماس گرفته کلا خیلی عجیب بود این رایتل در تماس های مکرر با پشتیبانی گفتن سیم کارت مشکل فیزیکی پیدا کرده چون پانچ شده گفتن سیم کارت باید عوض بشه برای گرفتن سیم کارت میکرو اقدام کردم ولی هی میگفتن موجود نیست معلوم نیست کی سیم کارت میکرو بدن بهشون !!!!!! و دوباره مجبور شدم از ایرانسل استفاده کنم

با هر شرکتی تماس میگیرم میگه جای خالی نداره و زمان انتظار به 4 ماه میرسه!
پارس آنلاین ، فن آوا ، صبانت ، های وب ، داتک ، آسیاتک

تصمیم گرفتم وایمکس بگیرم به همراه مودم همراه
مبین نت ، ایرانسل
در تحقیقاتی که تو نت داشتم گفتن کیفیت رضایت بخش نیست
آنتن دهی مبین نت کمه و حجم اضافه به صرفه نیست
ایرانسل نوسان سرعت داره و پینگ زیاده
نظرتون راجب وایمکس داتک چیه؟

میخوام قطعی نداشته باشه پینگ خوبی داشته باشه زیاد دانلود ندارم
برای دانلود تعدادی موزیک و ریموت به سرورم ازش استفاده خواهد شد

پیشنهاد شما چیه؟ دیگه موندم چیکار کنم!!!!!!!!

hamid.soltani92
June 4th, 2014, 20:31
سلام.
چرا از اینترنت وایرلس استفاده نمیکنید؟

ULTRAWEB
June 4th, 2014, 20:54
وایمکس رو بیخیال شو وایرلس بگیر از ای اس پی ها بهت میدن قطعی هم نداره مگر انتنت بچرخه طرفی:)

MajorHost
June 4th, 2014, 23:01
وایمکس ایرانسل اصلا خوب نیست
مبین نت برودکست داره ترافیکت زود تموم مشیه
بهترین گزینه همون wireless هست

tadbir
June 4th, 2014, 23:18
با سلام و احترام

ما در شرکت از 6 نوع اینترنت استفاده می کنیم پارس آنلاین(سرعت2مگ)-فن آوا(سرعت4مگ)- آسیاتک(سرعت10مگ)-مبین نت 2 مودم (طبقه همکف 1مگ و طبقه دوم 2مگ)
متاسفانه در مجموع از کیفیت هیچکدام در حد شعارها و سرعت های خریداری شده و هزینه های پرداخت شده اصلا رضایت نداریم

این مشکل اینترنت ایران مایه استهزاء و هم رده بودن با بوتان و اوگاندا و... مایه خجالت است. آن وقت کره جنوبی و تایلند و مالزی سرعت 10 مگ برثانیه برای دانلود دارند

موفق و پیروز باشید

_AF_
June 5th, 2014, 00:44
در مورد وایرلس چیزی نمیدونم میشه بیشتر توضیح بدین از کدوم شرکت میتونم بگیرم؟

n4ser
June 5th, 2014, 00:50
تنها شرکتی که من ازش راضی بودم و همه جوره تست شده فن اوا بوده فقط قطعی اصلا نداره سرعت پایین نمیاد برخورد پشتیبانی مطلوبه

_AF_
June 5th, 2014, 10:40
تنها شرکتی که من ازش راضی بودم و همه جوره تست شده فن اوا بوده فقط قطعی اصلا نداره سرعت پایین نمیاد برخورد پشتیبانی مطلوبه
منظورتون adsl فن آوا هست تو forum.p30world.com زیاد ازش راضی نیستن

- - - Updated - - -

سلام.
چرا از اینترنت وایرلس استفاده نمیکنید؟

وایمکس رو بیخیال شو وایرلس بگیر از ای اس پی ها بهت میدن قطعی هم نداره مگر انتنت بچرخه طرفی:)

وایمکس ایرانسل اصلا خوب نیست
مبین نت برودکست داره ترافیکت زود تموم مشیه
بهترین گزینه همون wireless هست

در تحقیقاتی که داشتم ظاهرا باید بالاپشتبان آنتن بزارم
پس وصل شدن به اینترنت از طریق موبایلم چی میشه

hamid.soltani92
June 5th, 2014, 10:59
برای استفاده موبایل و سایر دستگاه های الکترونیکی به صورت بی سیم میتونید یک اکسس پوینت تهیه کنید.

itech
June 5th, 2014, 11:07
با درود
وایرلس هم هزینه های بالایی داره هیچی مثل adsl نمیشه به نظر من روی های وب کار کن من الان 5 ساله ازشون سرویس دارم شرکت خوبیه مشتری مداره
سرعت ، کیفیت ، پشتیبانی ، طرز برخورد ، قیمت ، عدم قطعی مواردی هست که تو این چند سال تجربه کردم به نظر من تو ایران بهترین انتخابه
البته 2 سال پیش خیلی خیلی عالی بود قیمت هاش نصف قیمت های الان بود اسمشم نوین نت بود سرویس شبانش هم از ساعت 1 تا 7 صبح بود ولی بخاطر خود مردم عزیزمون که رفتن اینور اونور سخن چینی کردن و شکایت شرکت های رقیب ،از طرف ارتباطات رادیویی براشون نامه اومد که قیمت ها رو باید ببرید بالا
ولی با این حال هنوز بهترین شرکت ایرانه
موفق باشی.

hamid.soltani92
June 5th, 2014, 11:13
با درود
وایرلس هم هزینه های بالایی داره هیچی مثل adsl نمیشه به نظر من روی های وب کار کن من الان 5 ساله ازشون سرویس دارم شرکت خوبیه مشتری مداره
سرعت ، کیفیت ، پشتیبانی ، طرز برخورد ، قیمت ، عدم قطعی مواردی هست که تو این چند سال تجربه کردم به نظر من تو ایران بهترین انتخابه
البته 2 سال پیش خیلی خیلی عالی بود قیمت هاش نصف قیمت های الان بود اسمشم نوین نت بود سرویس شبانش هم از ساعت 1 تا 7 صبح بود ولی بخاطر خود مردم عزیزمون که رفتن اینور اونور سخن چینی کردن و شکایت شرکت های رقیب ،از طرف ارتباطات رادیویی براشون نامه اومد که قیمت ها رو باید ببرید بالا
موفق باشی.
جسارتا، من از سال ۸۵ تا الان هم وایرلس دارم، هم dsl.
هزینه ماهانه وایرلس با سرویس مشابه از یک سرویس دهنده کمتر از dsl هست!
اگه منظورتون هزینه اولیه هست درسته، اما اگه منظورتون هزینه ماهانه هست، تعرفه های آبونمان مخابرات و .... هم اضافه میشه و هزینه سرویس از وایرلس بالاتر میره.

AliFatehi
June 5th, 2014, 11:30
با سلام

شما کدوم شهر هستین؟

اگر در تهران هستین ، اگر شرق تهران هستین نور نت رو به شما پیشنهاد میکنم : http://noor-net.ir که با پشتیبانی خودمون هست.

اگر در جاهای دیگه تهران هستین : www.sephronline.com رو پیشنهاد میکنم.

asdadsdxz
June 5th, 2014, 12:06
اگر شما اینترنتی که می خواهید که همه جا با خودتون ببرید این وایرلس ها قابل حرکت نیستن
و بین مبین نت و ایرانسل و رایتل بهتبن گزینه برای اینکه همه جا نت داشته باشید رایتل هست چون هم نمیخواد یه مودم همراه خودتون یدک بکشید و هم بیشتر از وایمکس ها آنتن دهیش پوشش میده

tadbir
June 5th, 2014, 12:10
با احترام

از لحاظ پایداری خطوط adsl عملکرد بهتری دارند. از لحاظ اختلالات وایمکس و وایرلس در صورت ارسال شدید پارازیت مشکل برمی خورند. خدا را شکر ما همینک از کلیه این خدمات همزمان استفاده می کنیم و اصلا راضی نیستیم.

متاسفانه هر stm1 پهنای باند اینترنت می گیرند 24میلیون سالانه ، آن وقت ماهانه 24میلیون از مشترکان بیچاره پول درمی آورند.

موفق و پیروز باشید

MajorHost
June 5th, 2014, 12:22
بله مثل Adsl میشه فقط به جای خط تلفن از امواج استفاده میشه
اگه نظرت وایمکس هست و مبین نت بهتر از بقیه هست .

asdadsdxz
June 5th, 2014, 13:52
من اسیاتک 10 مگ دارم با 1.200 تا 1800 kb/s دانلود میکنه و این ما که فقط 15 دقیقه قطع بود و مشکل دیگه ای نداشیم

afshinh
June 5th, 2014, 14:38
برای استفاده موبایل و سایر دستگاه های الکترونیکی به صورت بی سیم میتونید یک اکسس پوینت تهیه کنید.
خوب من همیشه خونه نیستم
اگه سرکار باشم یامهمانی چیکار کنم

- - - Updated - - -

با درود
موفق باشی.
در تماسی که با های وب داشتم گقتن جای خالی ندارن و 4 ماه طول میکشه تا پورت خالی بشه

- - - Updated - - -

با سلام

شما کدوم شهر هستین؟

اگر در تهران هستین ، اگر شرق تهران هستین نور نت رو به شما پیشنهاد میکنم : http://noor-net.ir که با پشتیبانی خودمون هست.

اگر در جاهای دیگه تهران هستین : www.sephronline.com رو پیشنهاد میکنم.

بله شرق تهران هستم
مرکز مخابرات امامت
حتما پیگیری میکنم
ممنون

afshinh
June 5th, 2014, 14:51
اگر شما اینترنتی که می خواهید که همه جا با خودتون ببرید این وایرلس ها قابل حرکت نیستن
و بین مبین نت و ایرانسل و رایتل بهتبن گزینه برای اینکه همه جا نت داشته باشید رایتل هست چون هم نمیخواد یه مودم همراه خودتون یدک بکشید و هم بیشتر از وایمکس ها آنتن دهیش پوشش میده
رایتل داشتم متاسفانه عدم آنتن دهی پایداری اینترنت باعث شد تا دیگه از رایتل استفاده نکنم رایتل حجم میخوره تا زمانی مثل ايرانسل برای اینترنت تخفیف در نظر نگیره به صرفه نیست لطفا پست اول بخونید

- - - Updated - - -

بله مثل Adsl میشه فقط به جای خط تلفن از امواج استفاده میشه
اگه نظرت وایمکس هست و مبین نت بهتر از بقیه هست .

شما ساکن کجا هستید
مبین نت علاوه بر تعرفه بالا حجم اضافه شنیدم نوسان سرعت داره و پینگ بالاست
مودم یکی از دوستان برای تست گرفتم رضایت بخش نبود

- - - Updated - - -

من اسیاتک 10 مگ دارم با 1.200 تا 1800 kb/s دانلود میکنه و این ما که فقط 15 دقیقه قطع بود و مشکل دیگه ای نداشیم
چقدر ماهانه پرداخت میکنید
پینگ چنده

dwr969
June 5th, 2014, 15:06
با عرض ادب

شما باید مورد مصرف را در نظر بگیرید
1-اگر زیاد جابه جایی دارید: وایمکس مبین نت یا ایرانسل (با اولویت مبین نت)
2- اگر ثابت هستید: خطوط adsl
3- اگر مشکل عدم ارائه سرویس به دلیل پر بودن پروت ها را دارید: وایمکس یا وایرلس

موفق باشید

_AF_
June 5th, 2014, 18:47
مبین نت نوسان سرعت زیادی داره و اصلا خوب نیست تست کردم

mersad-mr
June 5th, 2014, 18:53
عزیز بهترین راه ببین اگر منطقه شما جواب گو هست از پتیاک وایرلس بگیرید سرعت خیلی مناسبی داره و نوسان اصلا نداره.
اگر جواب گو نیست از شاتل adsl بگیرید بسیار خوب هست

Javan Host
June 5th, 2014, 18:56
وایمکس داتک نماینده مبین نت است
مبین نت دارم مزخرف ترین سرعت دارد 512 رو به زور 50 پر میکنه برای دانلود حجم اضافه هر گیگ میده 8 هزار :-ی
ایرانسل هم چند تا شهر بیشتر ندارد
مبین نت توی مرکز شهر مشهد تست کردم هیچ انتن نمی ده ولی شهرستان اطراف شهر پر است

512 تا 98kb پر خواهد مکرد با 3 آنتن !
مبین نت بنده دارم خوب است اما ن عالی

benben
June 5th, 2014, 19:10
سلام
من از شاتل 1024 نامحدود استفاده میکنم!
قبلا داتک بود 5 گیگ و 128 خوب نبود ولی شاتل خوبه
تعجب میکنم چرا میگید؟!
ولی بازم میل خودتونه های وب چطوره؟!
تو سایتای بزرگ تبیلغ کرده رو بیبوردای خیابونا تبلیغ کرده توی تلویزیون تبلیغ کرده هممم دارن معرفیش میکنن
بنظرم باید خوب باشه
موفق باشید

emperor3508
June 5th, 2014, 19:23
یکی از دوستان از های وب استفاده میکنن
سرعت 4 مگ دارن با 1.2 مگ دانلود میکنن
بنده هم ماه آینده از های وب سرویس میگیرم

_AF_
June 5th, 2014, 19:47
عزیز بهترین راه ببین اگر منطقه شما جواب گو هست از پتیاک وایرلس بگیرید سرعت خیلی مناسبی داره و نوسان اصلا نداره.
اگر جواب گو نیست از شاتل adsl بگیرید بسیار خوب هست
متاسفانه پتیاک در منطقه من سرویس دهی نداره

سلام
من از شاتل 1024 نامحدود استفاده میکنم!
قبلا داتک بود 5 گیگ و 128 خوب نبود ولی شاتل خوبه
تعجب میکنم چرا میگید؟!
ولی بازم میل خودتونه های وب چطوره؟!
تو سایتای بزرگ تبیلغ کرده رو بیبوردای خیابونا تبلیغ کرده توی تلویزیون تبلیغ کرده هممم دارن معرفیش میکنن
بنظرم باید خوب باشه
موفق باشید
بنده 7 سال پیش ازشون سرویس داشتم سال قبل مجبور شدم دوباره سرویس بگیرم 1 ماه طول کشید تا وصل شد پینگ بالا، نوسان سرعت باعث شد تا دوباره کنسلش کنم

یکی از دوستان از های وب استفاده میکنن
سرعت 4 مگ دارن با 1.2 مگ دانلود میکنن
بنده هم ماه آینده از های وب سرویس میگیرم

های وب جای خالی نداره

asdadsdxz
June 5th, 2014, 21:35
رایتل داشتم متاسفانه عدم آنتن دهی پایداری اینترنت باعث شد تا دیگه از رایتل استفاده نکنم رایتل حجم میخوره تا زمانی مثل ايرانسل برای اینترنت تخفیف در نظر نگیره به صرفه نیست لطفا پست اول بخونید

- - - Updated - - -

شما ساکن کجا هستید
مبین نت علاوه بر تعرفه بالا حجم اضافه شنیدم نوسان سرعت داره و پینگ بالاست
مودم یکی از دوستان برای تست گرفتم رضایت بخش نبود

- - - Updated - - -

چقدر ماهانه پرداخت میکنید
پینگ چنده

داداش منم مثل خودتم و همه جا باید نت داشته باشم توی این سه مورد وایمکس ایرانسل و مبین نت و 3g رایتل من همه رو تست کردم تاکید میکنم توی این 3 مورد رایتل بهتر هست با 2 مگش حدودا تا 200 کیلو دانلود میده با اینکه قیمتش بالا هست ولی خوب برای بیرون خوبه و برای کار های فوری کار راه بنداز هست + در مورد آنتن دهی هم انتی دهی مبین نت و ایرانسل (وایمکس) 30 درصد رایتل هم نیست

در مورد اسیاتک ما همشه با 40 گیگ دانلود میگیریم 109 تومن اینم تعرفه ها هست تو عکس زیر
20774
اینم چنا اسکرین از سرعت دانلود و پینگ که الان براتون گرفتم خدمت شما
20775
20776
20777

_AF_
June 5th, 2014, 21:54
داداش منم مثل خودتم و همه جا باید نت داشته باشم توی این سه مورد وایمکس ایرانسل و مبین نت و 3g رایتل من همه رو تست کردم تاکید میکنم توی این 3 مورد رایتل بهتر هست با 2 مگش حدودا تا 200 کیلو دانلود میده با اینکه قیمتش بالا هست ولی خوب برای بیرون خوبه و برای کار های فوری کار راه بنداز هست + در مورد آنتن دهی هم انتی دهی مبین نت و ایرانسل (وایمکس) 30 درصد رایتل هم نیست

در مورد اسیاتک ما همشه با 40 گیگ دانلود میگیریم 109 تومن اینم تعرفه ها هست تو عکس زیر
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f203/20774-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B3-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D9%86-%D9%87%D9%85%DB%8C%D8%B4%DA%AF%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-udid-jpg
اینم چنا اسکرین از سرعت دانلود و پینگ که الان براتون گرفتم خدمت شما
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f203/20775-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B3-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D9%86-%D9%87%D9%85%DB%8C%D8%B4%DA%AF%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-1-jpg
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f203/20776-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B3-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D9%86-%D9%87%D9%85%DB%8C%D8%B4%DA%AF%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-3-jpg
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f203/20777-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B3-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D9%86-%D9%87%D9%85%DB%8C%D8%B4%DA%AF%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-2-jpg
قربون دستت عزیز لطف کردی

یه خبر خوب چند روز پیش ایرانسل تالیا همراه اول برای راه اندازی 3g 4g جواز گرفتن باز برای ریموت به سرور میشه از gprs ایرانسل استفاده کرد ولی مشکل خونست بازم پیگیر هستم
ممنون

parspardazan
June 5th, 2014, 22:57
سلام
از نظر من آسیا تک خوبه
مخابراتم بد نیست ولی اصلا روی پشتیبانیش حساب نکنید

M.D.A
June 10th, 2014, 12:01
بنده آخرش نفهمیدم شما قصد تهیه اینترنت همراه دارید یا ثابت در منزل :)
اگه تنها اینترنت همراه ملاک هست که ظاهرا هم همینطوره پس دیگه جای بحثی برای adsl و وایرلس نمیمونه :)
تنها انتخاب شما وایمکس هست و اینترنت همراه ایرانسل و رایتل!
البته با بررسی هایی که جدیدا بنده انجام دادم سرویس های همراه اول بهتر از ایرانسل شده.
و در صورتی که مشکل پوشش رایتل نداشته باشید که رایتل از نظر سرعت بهتر از همست...

موفق باشید

PardakhtNet
June 10th, 2014, 12:09
اگر اینترنت ثابت می خواهید اگر تهران هستید پیش 4 رقم اول تلفن خودتون بفرمایید