PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مزایده سایت با درآمد ماهانه 5 میلیون به بالا

delta
June 4th, 2014, 18:05
سلام..رک بگم خيلي با خودم کلنجار رفتم اما سنم ديگه قد نميده و اعصابم نميکشه براي سايت..به قول دوستام با شوخي ميگن پير شدي..شايدم راست ميگن..میخوام کمی استراحت کنم..قديمي ها من رو ميشناسند.سايت من رو ميشناسند.5 ساله سايت رو دارم داره ميره تو 6 سال..و چندين ماه ديگر 6 ساله ميشه.سايت نرم افزاري بود که 2 ساله تبديل به سايت بازي شده.

يک سايت اصلي هست با بيش از 6400 مطلب و 25 هزار کاربر..
يک انجمن با بيش از 33 هزار کاربر و 350 هزار مطلب
يک سايت کاور با بيش از 1000 کاربر
يک فروشگاه بازي داراي کاملترين آرشيو بازيها در ايران
--------------------------------------------------------
ابزارهاي موجود :

آرشيو بازيها بيش از 700 عنوان بازي تا به امروز حدود2 - 3 هزار dvd براي فروشگاه موجود است..کم کم 2 ميليون پول بازيهاست..

دبليگتور : 2 عدد يکي 1 به 11 و يکي 1 به 7 که هر کدوم 5 دي وي دي رايتر تميز و سالم روشون سوار هست. قيمت اين دو کم کم 1.5 ميليون تو بازار هست.
مقداري پاکت و لوازم ديگر هم موجود است که رايگان تقديم ميشه
-----------------------------------------------------
در امدهاي سايت:

vip : ماهانه 900 - 300/1

فروشگاه: بستگي به خودتون و ارسالهاتون داره و همينطور بازيهاي جديد و معروف.. اما متوسط ماهانه 1 ميليون فروش داشته و در بهترين شرايط تا ماهي 2 و نيم هم فروخته

تبليغات: چون خودمون فروشگاه داشتيم نميخواستيم تبليغات هر کسي رو قبول کنيم.با اين حال ماهانه 200 - 350 تبليغات داره

تابستان نونتون تو روغنه..کيلويي سفارش ميخوره تا حتي بالاي 2 ميليون در ماه فقط بازي.. وي آي پي بماند..
-----------------------------------------
اين 3 ميليون و خورده اي فقط درامد سايت بوده.سفارشات عمده هر بار بهتون ميخوره و مشتريهاي ثابت هم داريم که ماهي 1 - 2 تومان ميشه .. تو شهر هم پخش ميکنيم که البته اگر بلد باشيد ميتونيد از همين شهر ماهانه 5 ميليون جدا از سايت در امد داشته باشيد.
---------------------------
تمامي مدارک و فاکتورها به خريدار قبل قرارداد نشان داده ميشود..خواهشن بحث کارشناسي و چرا ميخواي بفروشي رو بزاريد کنار..چون نيستم و نميرسم..يک دلسوزي باشه که بخواد کسب در امد کنه و پاش بمونه بهش فروخته ميشه..در ضمن هيچ وقت وقتي نداشتم براي رتبه ورنک و .. وقت بزارم. يک 100 تومان بديد سئو سريعا رنک و رتبه ميگيريد چون سايت بزرگي هست..

اگر خريدار واقعي و دلسوز پيدا بشه ميفروشمش تا بهش برسه..اگر نه ميسپارمش دست يکي از همکارام و بيخيال فروش ميشم.. اگر اهل کار هستيد در منزل و سرمايه اي داريد بهترين موقع هستش..

توجه: این سایت قیمتش بالای 15 میلیون هست و تا دو ماه قبل مشتری هم داشتم اما پشیمون شدم.اما خدا سرشاهده فقط و فقط به خاطر اینکه میخوام از دنیای نت برم بیرون و یک کمی به زندگی شخصیم برسم قیمت مزایده رو پایین میزنم. 9 ساله تو نت بودم خستم.سایت رو یک هفته هست از وی آی پی در آوردم تا دوباره رتبه بگیره.که داره میگیره دوباره.اما اگر پول براتون مهمه میتونید دوباره وی آی پی کنید.سایت نماد اعتماد هم داره فروشگاهش..
انشالا با مدیریت جدید سایت دوباره پا بگیره و بتونه به کسی دیگر نون بده..خواهشن الکی سوالات نپرسید.تمام توضیحاتو دادم.خریدار هستید یا علی.. سایت در امضام هست.

نشانی و آدرس تماس خریداران عمده به خریدار داده میشه..همین الان 450 هزار تومان سفارش دارم فقط!! به علاوه 100 هزار تومان سفارش اینترنتی.. سایت درآمدزاست..

قیمت مزایده:

کل سایت با تمام امکانات و سرورها 5 میلیون تومان..

بازیها و دستگاه ها با هم کلا 2 میلیون تومان.. بازیها رو بدون سایت نمیفروشم.. اما سایت رو خالی میفروشم.

منتظرپیشنهاد قیمتتون هستم..قیمت مزایده رو کم گذاشتم تا مشتری بتونه بخره.پس الکی نگید چرا اینقدر درامد داره میخوای ارزون بدی!!این مزایده هست و به بالاترین قیمت واگزارمیشه سایت.
شماره تماس برای خریدار واقعی:
09119817641

delta
June 4th, 2014, 18:47
up

sht-design
June 4th, 2014, 19:44
فکر کنم آدرس سایت رو میزاشتین بد نبود مهندس!
سایت همین هست که توی امضای شماست؟

delta
June 4th, 2014, 19:50
فکر کنم آدرس سایت رو میزاشتین بد نبود مهندس!
سایت همین هست که توی امضای شماست؟

شرمندهه یادم رفت..آره عزیز همینه..البته نوشتم تو مطالب...

sht-design
June 4th, 2014, 19:55
باید دوستان زمان بگذارند چک کنند شاید کسی همچین ریسکی رو انجام نده!
البته اگه به دنبال همکار و پشتیبان برای فروشگاهتون هستید که به طور مداوم سر بزنه به سایت هاتون بنده در خدمتتون هستم و میتونبم توی پ خ در ارتباط باشیم!
اگر خواستید خبر بدین

BlueStation
June 4th, 2014, 19:56
سلام ، قیمت اولیه بنده برای خرید این سایت 10 میلیون هست.

منتظر پیشنهادات دوستانم هستم اگر پیشنهادی نباشه قطعا خودم میخرم.

ولی به راحتی از این سایت نمیگذرم. مطمن باشید.

delta
June 5th, 2014, 20:46
با تشکر از دوستان به تفاهماتی با یک شرکت رسیدیم..لطفا فعلا کسی تماس نگیره..مرسی

Mr.Danial
July 26th, 2014, 15:56
10 میلیون نقد همین الآن خریدارم

BlueStation
July 26th, 2014, 16:00
سلام

بنده دو میلیون بالاتر از قیمت شرکت میخرم.

sib mizban
August 6th, 2014, 09:33
ایشون تایید میشن.
بنده قبلا باهاشون کار کردم؛ سایتشون به شدت موفق و با اعتباره.

موفق باشید

RoobinaServer
August 6th, 2014, 09:42
ایشون تایید میشن.
بنده قبلا باهاشون کار کردم؛ سایتشون به شدت موفق و با اعتباره.

موفق باشید

تاپیک زیرخاکی بالا میارید؟ :)

فکر کنم یا تا الان واگذار کردند یا بیخیال شدن.

songkadehnew
August 6th, 2014, 09:45
شما آقای نادری هستید ؟
این سایت قبلا موفق بود الان اینطور نیستش