PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 100tb هم ایران رو تحریم کرد !

alborzgostar
June 6th, 2010, 20:29
سلام به دوستان .

دنبال سرور بودم یادم بود 7-8 ماه پیش 100tb با ایران مشکل نداشت اما الان خواستم خرید کنم گفتند نیمتونیم به ایرانی ها سرویس بدیم :(

I went over your information and I see that you are located in Iran. I wish that I could proceed further with your order, but due to embargo issues with that country I am unable to process this order for you. We thank you for your interest however in our 100TB servers and hope that in the near future we can begin business with you.

GharbHost
June 6th, 2010, 20:46
سلام

خب تعجبی نیست. اوضاع به هم ریخته

IFACO.Net
June 6th, 2010, 21:32
احتمالا بعضی ایرانی ها ازش سرور گرفتند و شروع کردند به شیرین کاریهای مختص ایرانی ها .... !

iranihost
June 6th, 2010, 21:49
ما 3 روز پیش گرفتیم !

2 بار سفارش را کنسل کردند !
1 بارش به خاطر ایران بود !

asrhosting
June 6th, 2010, 21:58
یعنی چی اخه ؟!

عجب گیری کردیم به خدا !!!
سرور های ما هم بسته شده که

iranihost
June 6th, 2010, 22:44
جالب هست !

ما قبل از خرید پرسیدیم ، گفتن مشکلی نیست !

بعد از خرید کنسل کردند !

1eng.ir
June 6th, 2010, 22:45
مثه اینکه به خاطر خریدای مشکل دار آقایون ایرانی بوده ;) سرورای 130 دلاری و ... ;)

pouyasazan
June 6th, 2010, 23:10
یعنی چی اخه ؟!

عجب گیری کردیم به خدا !!!
سرور های ما هم بسته شده که

یعنی بدون اطلاع قبلی سرور شما بسته شده است؟ لطفا اگر امکان دارد کاملتر توضیح دهید.

Ali-718
June 6th, 2010, 23:10
پس یه چیزایی بر 100 ترابایت واجب شد ....

1eng.ir
June 6th, 2010, 23:16
یعنی بدون اطلاع قبلی سرور شما بسته شده است؟ لطفا اگر امکان دارد کاملتر توضیح دهید.
2 تا احتمال وجود داره.
1. ممکنه از جناب vpsland خرید کرده باشن که 100tb متوجه شده و سرورا رو بسته / دستشون درد نکنه :d
2. فهمیدن ایرانی هستن و طبق قوانین USA این حق رو دارن که سرویسهای ایرانیا رو بدون دلیل ببندن / دستشون درد نکنه :d / آمریکا گفته ایرانی جماعت حق نداره بیاد طرف ما، پس چرا میرید از آمریکا که کافر حربیه خرید میکنید ؟ :))

nimafire
June 7th, 2010, 00:07
هیچ وقت هیچ جا با نام ایران ثبت نام نکنید.
فعلا اسم ایرن و هویت ایران برای ما ننگ محسوب میشه.
منتظر کنفرانس های بین المللی بعدی باشید. ببینیم بعد از سخنرانی اقایون iweb هم مارو تحریم میکنه یا نه lol

GharbHost
June 7th, 2010, 00:31
هیچ وقت هیچ جا با نام ایران ثبت نام نکنید.
فعلا اسم ایرن و هویت ایران برای ما ننگ محسوب میشه.
منتظر کنفرانس های بین المللی بعدی باشید. ببینیم بعد از سخنرانی اقایون iweb هم مارو تحریم میکنه یا نه lol

فکر کنم اون موقع XLhost و هلند و هند و پاکستان و افغانستانم سروراشونو روو ما ببندن :)) (شوخی)

راستی Iweb که بفهمه ایرانی هستی که سرویس رو میبنده. ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

VatanVPS
June 7th, 2010, 00:40
:d تازه تو فکر 100TB بودم اگه پول میومد دستم ماله ماهه بعد
ای بابا...

---------- Post added at 12:40 AM ---------- Previous post was at 12:34 AM ----------

نه اصلا ساپورتر ایرانی دارند و با ایرانی ها مشکلی ندارن شاید یه طوری باهاشون دوست هم هستند

Doublex
June 7th, 2010, 01:02
:d تازه تو فکر 100TB بودم اگه پول میومد دستم ماله ماهه بعد
ای بابا...

---------- Post added at 12:40 AM ---------- Previous post was at 12:34 AM ----------

نه اصلا ساپورتر ایرانی دارند و با ایرانی ها مشکلی ندارن شاید یه طوری باهاشون دوست هم هستند

مطمئن باش تا چند روز دیگه اونها هم میبندد ... قانون کلی کشور امریکاست باید تخدی نکنند ...

تورو خدا ببینین به کجا رسیدیم ... همه دنیا کف پای مشتری رو لیس میزنن اونوقت واسه ایران باید پرتمون کنند بیرون ...

این ها چه بلایی سرمون اوردن ( منظورم از اینا امریکایی نیست ... خودتون بهترمیدونین کیارومیگم !!! )

1eng.ir
June 7th, 2010, 01:41
مطمئن باش تا چند روز دیگه اونها هم میبندد ... قانون کلی کشور امریکاست باید تخدی نکنند ...

تورو خدا ببینین به کجا رسیدیم ... همه دنیا کف پای مشتری رو لیس میزنن اونوقت واسه ایران باید پرتمون کنند بیرون ...

این ها چه بلایی سرمون اوردن ( منظورم از اینا امریکایی نیست ... خودتون بهترمیدونین کیارومیگم !!! )

آقا حرف سیاسی نزن میان چوب تو آستینمون میکننا :d

از ماست که بر ماست ;) / آب و برق مجانی میخواستیم این شد وضعمون :d

Rapid
June 7th, 2010, 01:53
تحريم نبوده احتمالا كريت كارت هاي غنيمتي از كفار بوده كه به قولي يارو شد ;) :103:

nimafire
June 7th, 2010, 01:53
فکر کنم اون موقع XLhost و هلند و هند و پاکستان و افغانستانم سروراشونو روو ما ببندن :)) (شوخی)

iweb کانادایی هست و مشکلی با ایران نداره. منظور من چیز دیگری بود ;)

AmirHosein
June 7th, 2010, 11:20
2 تا احتمال وجود داره.
1. ممکنه از جناب vpsland خرید کرده باشن که 100tb متوجه شده و سرورا رو بسته / دستشون درد نکنه :d
2. فهمیدن ایرانی هستن و طبق قوانین USA این حق رو دارن که سرویسهای ایرانیا رو بدون دلیل ببندن / دستشون درد نکنه :d / آمریکا گفته ایرانی جماعت حق نداره بیاد طرف ما، پس چرا میرید از آمریکا که کافر حربیه خرید میکنید ؟ :))
چه قدر گفتم با دلار هكي خريد نكنيد چه قدر گفتم هي از اجنبي جماعت خريد نكنيد حالا XLhost رو يه چيزي ولي ديگه 100TB نوبرش بود، ممد آفرين داري به راه راست برميگردي!:d

goldstar
June 8th, 2010, 02:54
سلام
به احتمال زیاد کشور ایران رو به دلیل کارهایی که بعضی از دوستان انجام دادن در لیست سیاه قرار دادن(دلار و کارت اعتباری ناسالم، وارز، هک و کارهای مخرب)
وگرنه بارها با این دیتاسنتر صحبت کردم و گفتن شرکت انگلیسی هست و مشکلی نیست.
البته آقایی که سرور با دلار سرقتی میفروخت هم به تام با توجه به اطلاعاتی که پیدا کرده بودم گزارش دادم و در حال پیگیری بودند.
فقط میشه متاسف بود! (برای خیلی چیزها)

asrhosting
June 9th, 2010, 12:35
2 تا احتمال وجود داره.

ما ایشون رو نمی شناسیم !
ما قبل خرید از این دیتا سنتر ( توسط دو شرکت دیگه ) و ایمیلی که دوستان با آی پی ایران زده بودند گفته بودند که مشکلی با ایرانی ها ندارند و فقط با آی پی ایران خرید نکنید ! ما که سرور هم به نام خودمون نبوده !

بله . بدون اطلاع قبلی ! الان هم فکر کنم بک آپ رو پروندن !

چه قدر گفتم با دلار هكي خريد نكنيد چه قدر گفتم هي از اجنبي جماعت خريد نكنيد حالا XLhost رو يه چيزي ولي ديگه 100TB نوبرش بود، ممد آفرين داري به راه راست برميگردي!:d
سلام . دلار هکی چیه آخه !
آخه وقتی می گن با ایرانی ها مشکل نداریم و فقط مجبوریم که قوانین رو رعایت کنیم و فقط و فقط به آی پی ایران سرویس ندیم ! چی کار کنیم خوب آخه !

سلام
به احتمال زیاد کشور ایران رو به دلیل کارهایی که بعضی از دوستان انجام دادن در لیست سیاه قرار دادن(دلار و کارت اعتباری ناسالم، وارز، هک و کارهای مخرب)
وگرنه بارها با این دیتاسنتر صحبت کردم و گفتن شرکت انگلیسی هست و مشکلی نیست.
البته آقایی که سرور با دلار سرقتی میفروخت هم به تام با توجه به اطلاعاتی که پیدا کرده بودم گزارش دادم و در حال پیگیری بودند.
فقط میشه متاسف بود! (برای خیلی چیزها)

شما میشه مدارکتون رو مبنی بر اینکه افرادی که از سافت لایر خرید کردند . دلار هکی مصرف کرده بودند ( عجب صیغه ای ! )

iranihost
June 9th, 2010, 12:50
نه ربطی به کار کسی نداره !

به من گفت طبق قوانین آمریکا ما نباید به ایران سرویس بدیم ، گفتم من قبل از خرید از شما پرسیدم ! گفت فقط میتونم بگم شرمنده ام ! کاری ساخته نیست از ما !

FireMan
June 9th, 2010, 14:45
مشکلی با ایران ندارن من 6 تا سرور ازشون دارم روشونم وی پی اس میدم اخرین سرور شم دیروز خریدم که امروز صبح تحویل دادن مشکلی هم با ایران ندارن

delta
June 9th, 2010, 15:28
مشکلی با ایران ندارن من 6 تا سرور ازشون دارم روشونم وی پی اس میدم اخرین سرور شم دیروز خریدم که امروز صبح تحویل دادن مشکلی هم با ایران ندارن

عجب..اين همه هاستينگ رو زدند و مشكل دارند با همه. آنوقت به شما 6 تا سرور دادند!! ميگم ميشه بگيد كي اينو گفت؟

FireMan
June 9th, 2010, 15:35
دوست داشتی عکس از پنل میدم سرور نیم هم می دم برو از پشتیبانی امار بگیر

delta
June 9th, 2010, 16:13
دوست داشتی عکس از پنل میدم سرور نیم هم می دم برو از پشتیبانی امار بگیر

منم كه همينو گفتم...

عجب..اين همه هاستينگ رو زدند و مشكل دارند با همه. آنوقت به شما 6 تا سرور دادند!!