PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل سفید شدن صفحه در هنگام سفارش هاست در حالتی که مشتری دامنه از قبل دارد

old111
June 4th, 2014, 04:00
سلام
هنگامی که توی سایت کسی سفارش هاست می ده اگه دامنه انتخاب کنه و به سبد خرید اضافه کنه می ره به مرحله بعد ولی اگه طرف از قبل یه دامنه داشته باشه و گزینه ی من یک دامنه از قبل دارم رو بزنه در مرحله بعد یه صفحه سفید میاد. مشکل چیه؟
--------
ویرایش : به طرز بسیار عجیبی خود بخود خوب شد!!
جل الخالق!

هاست 97
June 4th, 2014, 08:17
سلام
هنگامی که توی سایت کسی سفارش هاست می ده اگه دامنه انتخاب کنه و به سبد خرید اضافه کنه می ره به مرحله بعد ولی اگه طرف از قبل یه دامنه داشته باشه و گزینه ی من یک دامنه از قبل دارم رو بزنه در مرحله بعد یه صفحه سفید میاد. مشکل چیه؟
--------
ویرایش : به طرز بسیار عجیبی خود بخود خوب شد!!
جل الخالق!
احتمالا مشکل از سوی پلاگینهای سرور بوده که رفع شده است

OmidX
November 8th, 2014, 21:06
منم این مشکل رو دارم ، کسی راه حلی نداره ؟! :(

Yas-Host
November 8th, 2014, 21:37
متاسفانه آنتی ویروس و آنتی شلر های سرور ها اقدام به حذف فایل includes/classes/TCPDF/include/tcpdf_fonts.php سیستم های whmcs می کنند.

این فایل رو در لیست ignore قرار داده و ریستور کنید حل خواهد شد.

OmidX
November 15th, 2014, 19:50
متاسفانه آنتی ویروس و آنتی شلر های سرور ها اقدام به حذف فایل includes/classes/TCPDF/include/tcpdf_fonts.php سیستم های whmcs می کنند.

این فایل رو در لیست ignore قرار داده و ریستور کنید حل خواهد شد.

این فایل سرجاشه ... :|

فقط هم در حالتی سفید میشه ک مشتری بخواد از دامین خودش استفاده کنه ، در سایر موارد درسته ...

- - - Updated - - -

مشکل ب طور کامل حل شد و اصلا ربطی ب whmcs نداشت :دی