PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در مورد وی پی اس

Dr.Alex
June 3rd, 2014, 22:49
سلام
عذر میخوام اگه تاپیک قدیمی دارم میزنم چون تازه واردم نمیدونم چیکار باید بکنم لطفا در جواب بهم لینک برای مطالعه ندین و در صورت توانایی خودتون یه خلاصه ای از جواب سوالم رو بگین.
من چندوقت پیش یک هاست لینوکس سی پنل خریدم و سایتم رو با سیستم وردپرس از طریقش با یک دامنه راه اندازی کردم,حالا میخوام شروع کنم داخلش فیلم برای دانلود بذارم اما فضای هاستم بدرد هاست دانلود نمیخوره,شما هاستی رو میشناسید که خصوصیات زیر رو داشته باشه{البته من تو کار وب تازه کارم و شاید بعضی از موارد زیری که میگم نشدنی باشه بهم بگید} :

1.مهمترین دلیل من برای خرید همچین هاستی اینه که مثله سایتهای آپلود بطور مثال آپلودبوی که میشه بهش لینک سایتهای دیگه رو داد و فایل اون سایتهارو داخل آپلودبوی به نام سایت خودمون قرار بدیم همچین قابلیت دانلود باسرعت بالا و ذخیره فایل دیگرسایتها در خودش داشته باشه.

2.هاستی که وقتی لینکشو داخل سایتم قرار میدم وقتی کاربر بخواد دانلود کنه از اون لینک ,نره داخل یه صفحه دیگه{مثله لینک کمکی نباشه} و درهمان لحظه لینک مستقیم باشه و بشه ازش دانلود کرد.

3.سرعت دانلود از اون هاست برای کاربرام و خودم بالا باشه.

4.فضایی تقریبا 500گیگ یا اگه با یک ترا فرقی از نظر قیمت نداره داشته باشه و مخصوصا این هاست مثل سی پنل من سالیانه باشه و هرماه ترافیک جدید بگیره{درست مثل سی پنل که اگه سالیانه باشه هرماه ترافیک جدید بهش اضافه میشه}.

5.قیمتش زیاد گران نباشه و زیر 50تومن باشه و بازم میگم که سالیانه میخوام فقط نه ماهانه!

در آخرم یه سوال دیگه داشتم که آیا میشه وقتی اینجور هاست ها از لینک سایتهای دیگه فایل رو دانلود و تو خودشون ذخیره میکنن امکان داره غیر از تغییر نام اون فایل بشه اگه بصورت زیپ یا Rar باشه و قفل داشته باشه قفلشو به نام سایت خودم قرار بدم و فایل های اضافی داخل زیپ رو حذف کنم و فقط فایلی که میخوام داخلش قرار بگیره؟این امکان هست؟

معمولا اینجور هاست ها سرعت دانلودشون برای دانلود از لینک سایتها چقدره؟من تو آپلودبوی امتحان کردم که از یک آپلودر دیگه داشت دانلود میکرد سرعتش 4مگ بر ثانیه بود.

بازم بابت این همه سوال پوزش میطلبم فقط اگه میشه جواب بدین قصد خرید دارم ولی نمیدونم چی بگیرم که همچین امکاناتی داشته باشه.

Mehran18
June 3rd, 2014, 22:55
سلام,

سرویسی که شما نیاز دارید هاست دانلود هست ..
ولی این مقدار هاردی که شما نیاز دارید بهتر هست از سرور مجازی استفاده کنید هم راحت تر و دسترسیتون بیشتر هست هم سرعت بالا تری داره..
قیمت سرور مجازی معمولا به صورت ماهیانه هست و قیمت اون بستگی به نیاز شما از منابع سرور داره. مثلا مقدار پردازنده سرور و رم و هارد ...
این قیمتی که شما گفتید 50 هزار تومان به صورت ماهیانه میتونید سرور بگیرید ولی برای یک سال بیشتر از این صحبت ها میشه ..

امیدوارم مفید بوده باشه ..

Dr.Alex
June 3rd, 2014, 23:05
اول ازتون بابت خواندن نوشته زیاد من ممنونم
دوم اینکه اگه بخوام هاست دانلود که بطور ماهانه فضای 200گیگ داشته باشه و سرعتش برای دانلود خوب باشه قیمتش چند میافته,لگه در مورد رم و هارد وچیزای کامپیوتر حرف بزنید من رشته ام اینه اما از رم و هارد هاست دانلود هیچی نمیدونم و نمیدونم که اصلا به چه دردی میخوره.
سوم اینکه آیا واقعا از طریق هاست دانلود میشه لینک سایتهای دیگه رو دانلود کرد و فایلشون رو گرفت بدون اینکه از ترافیک اینترنت شرکتی من بره؟
چهارم هم اینکه آیا وافعا امکان ویرایش فایل های دانلودشده از لینک های دیگران هست و میشه در ساختار فایل بویژه فایل زیپ و رار که بیشتر سایتها قفل گذاریش میکنن قفلشو شکوند ومحتویات اضافی فایل رار رو حذف کرد؟
ببخشید اگه من زیاد از حد دارم سوال میپرسم.

Mehran18
June 3rd, 2014, 23:20
اول ازتون بابت خواندن نوشته زیاد من ممنونم
دوم اینکه اگه بخوام هاست دانلود که بطور ماهانه فضای 200گیگ داشته باشه و سرعتش برای دانلود خوب باشه قیمتش چند میافته,لگه در مورد رم و هارد وچیزای کامپیوتر حرف بزنید من رشته ام اینه اما از رم و هارد هاست دانلود هیچی نمیدونم و نمیدونم که اصلا به چه دردی میخوره.
سوم اینکه آیا واقعا از طریق هاست دانلود میشه لینک سایتهای دیگه رو دانلود کرد و فایلشون رو گرفت بدون اینکه از ترافیک اینترنت شرکتی من بره؟
چهارم هم اینکه آیا وافعا امکان ویرایش فایل های دانلودشده از لینک های دیگران هست و میشه در ساختار فایل بویژه فایل زیپ و رار که بیشتر سایتها قفل گذاریش میکنن قفلشو شکوند ومحتویات اضافی فایل رار رو حذف کرد؟
ببخشید اگه من زیاد از حد دارم سوال میپرسم.

خواهش میکنم.

ببینید هاست دانلود معمولا یک سرور با منابع قوی رو روش یک پنل مدیریتی مثل سی پنل نصب می کنن و اونو برای ترافیک های سنگین کانفیگ و راه اندازی میکنن و از روی اون پنل به چندی نفر میتونن هاست دانلود بفروشن .. که معمولا سیستم عامل این سرویس لینوکس هست و از کنترل پنل اون هاست فقط ftp اون به درد شما میخوره که باید توی اون آپلود کنید .. که بستگی داره دوباره با چی آپلود کنید اگه سرور مجازی ویندوز بگیرید از طریق ریموت میتونید این کارارو تو سرور مجازی ویندوز انجام بدید و از اونجا همونطور که خودتون گفتید هم ترافیکتون نمیره هم اینکه قابلیت این رو دارید که ادیت کنید..

ولی پیشنهاد بنده این هست که شما یک سرور مجازی ویندوز قوی تر بگیرید و دیگه هاست دانلود نخرید .. همون سرور مجازی رو میشه تبدیل کرد به هاست دانلود ولی خب منابع بیشتری نیاز داره و ترافیک بیشتری مصرف میکنه ولی در عوض کارتون راحت تر و سریع تر هست ..

Dr.Alex
June 3rd, 2014, 23:34
من حرف شمارو قبول دارم اما من چون انجمن ویبولتین دارم قبلا هاست معمولی داشتم و نمیتونستم بدلیل بن شدن ازش استفاده کنم برای همین مجبور شدم 35000تومن بدم یه هاست Warez بگیرم فقط بخاطر انجمنم
الان من فقط میخوام یک هاست داشته باشم که هم توانایی دانلودفایل از سایت های دیگه رو با دادن لینک از طریق من بهش و البته بدون دخالت و مصرف ترافیک من برای آپلود رو داشته باشه و هم سرعتش بالا باشه و 200برای یکماه فضا داشته و قابلیت ادیت هم داشته باشه.البته کل این حرفایی که میزنم از صحبتهای ارزنده شما که درپاسخ به من گفتین دارم میگم وگرنه هیچی یاد نمیگرفتم.
خب آقا مهران عزیز شما هاستی با این ویژگی که تو همین نوشته گذاشتم سراغ دارین.اگه دارین لطفا پ.خ کنید برام.

RoobinaServer
June 3rd, 2014, 23:40
من حرف شمارو قبول دارم اما من چون انجمن ویبولتین دارم قبلا هاست معمولی داشتم و نمیتونستم بدلیل بن شدن ازش استفاده کنم برای همین مجبور شدم 35000تومن بدم یه هاست Warez بگیرم فقط بخاطر انجمنم
الان من فقط میخوام یک هاست داشته باشم که هم توانایی دانلودفایل از سایت های دیگه رو با دادن لینک از طریق من بهش و البته بدون دخالت و مصرف ترافیک من برای آپلود رو داشته باشه و هم سرعتش بالا باشه و 200برای یکماه فضا داشته و قابلیت ادیت هم داشته باشه.البته کل این حرفایی که میزنم از صحبتهای ارزنده شما که درپاسخ به من گفتین دارم میگم وگرنه هیچی یاد نمیگرفتم.
خب آقا مهران عزیز شما هاستی با این ویژگی که تو همین نوشته گذاشتم سراغ دارین.اگه دارین لطفا پ.خ کنید برام.

جهت راهنمایی : اگر سرور مجازی مدنظر نیست ، شما باید دنبال هاست دانلود با قابلیت استفاده از اسکریپت لیچ داشته باشید و به دنبال چنین چیزی باشید.

viasky
June 3rd, 2014, 23:51
باسلام
لطفا با بنده در ارتباط باشید تا راهنمایی های لازم به صورت کامل برای شما صورت بگیره
Mehran18
June 3rd, 2014, 23:55

پ.خ فرستادم براتون.

armin.m
June 4th, 2014, 00:36
سلام، اکثر مواردی که گفتین برنامه نویسی هستن و به هاستتون ربطی ندارن و روی هر هاستی قابل اجرا هستند، اما در مورد حجم 200 گیگ! همونطور که بقیه ی دوستان گفتن هزینه 50 تومان سالانه برای این مقدار فضا کم هست اگه اطلاعات بیشتری خواستین پیغام خصوصی بفرستین، همچنین برنامه نویسی های مورد نظر شما رو می تونم انجام بردم براتون :) پ.خ بدین :)

armin.m
June 4th, 2014, 00:43
سلام، اکثر مواردی که گفتین برنامه نویسی هستن و به هاستتون ربطی ندارن و روی هر هاستی قابل اجرا هستند، اما در مورد حجم 200 گیگ! همونطور که بقیه ی دوستان گفتن هزینه 50 تومان سالانه برای این مقدار فضا کم هست اگه اطلاعات بیشتری خواستین پیغام خصوصی بفرستین، همچنین برنامه نویسی های مورد نظر شما رو می تونم انجام بردم براتون :) پ.خ بدین :)

Dr.Alex
June 4th, 2014, 10:01
ممنون از لطفتون
فعلا در خال خرید هاست دانلود هستم و درمورد خیلی چیزها یاد گرفتم و گفتند که خودشون زحمت آماده سازیشو میکشن اگه به کمکتون نیاز داشتم حتما براتون پ.خ میکنم