PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین نمایندگی شارژ

impossible
June 3rd, 2014, 16:49
با سلام
به نظر شما بهترین نمایندگی شارژ کدومه ؟
چرا بیشتر سایت ها از رایانمهر نمایندگی گرفتند؟ eways به چه صورته؟

samansystems
June 3rd, 2014, 17:16
ميتونيد از سايت شارژ ريسلر اقدام کنيد:
شارژ ریسلر - صفحه اصلی (http://www.chargereseller.com)

مهمترين مزيت شارژ ريسلر رايگان بودن، تنوع قالب ها و راه اندازی سريع (کمتر از 10 دقيقه) هست.

sor
June 3rd, 2014, 18:04
من از هزار شارژ دارم

impossible
June 3rd, 2014, 18:18

مهمترين مزيت شارژ ريسلر رايگان بودن، تنوع قالب ها و راه اندازی سريع (کمتر از 10 دقيقه) هست.

امکانات خوبی داره اما مشکلات زیادی هم داره. مانند سئو ضعیف برای این نوع نمایندگی.

samansystems
June 3rd, 2014, 18:23
:) مزيت اين نوع نمايندگی اين هست که کامل روی سرور شما قرار داره و شما ميتونيد هر طور که مايل باشيد روی سئو و ظاهر اون کار کنيد :)
بالبطع وقتی سامانه روی سرور شما نصب شده باشه اين هنر شماست که بتونيد روی موارد مطرح شده کار کنيد و اختيار اين کار رو کامل داشته باشيد تا اينکه برای هر تغيير کوچيک روی سايت خودتون مجبور بشيد چندين بار تلفن و ايميل بزنيد.

impossible
June 3rd, 2014, 18:29
:) مزيت اين نوع نمايندگی اين هست که کامل روی سرور شما قرار داره و شما ميتونيد هر طور که مايل باشيد روی سئو و ظاهر اون کار کنيد :)
بالبطع وقتی سامانه روی سرور شما نصب شده باشه اين هنر شماست که بتونيد روی موارد مطرح شده کار کنيد و اختيار اين کار رو کامل داشته باشيد تا اينکه برای هر تغيير کوچيک روی سايت خودتون مجبور بشيد چندين بار تلفن و ايميل بزنيد.

بله درسته. اول تصور کردم یک iframe در سایت قرار می دهیم بعد دیدم قالب.

سوال اصلی بنده این است سایت های برتر چرا از رایانمهر استفاده می کنند؟ چه مزیتی دارد؟

samansystems
June 3rd, 2014, 18:31
سوال اصلی بنده این است سایت های برتر چرا از رایانمهر استفاده می کنند؟ چه مزیتی دارد؟

برای اينکه رايانمهر و تهران اينترنت از خيلی پيش تر از اينها در اينکار قرار داشتند و هميشه اولين ها سهم خوبی رو از بازار ميتونن کسب کنن.

impossible
June 3rd, 2014, 18:34
برای اينکه رايانمهر و تهران اينترنت از خيلی پيش تر از اينها در اينکار قرار داشتند و هميشه اولين ها سهم خوبی رو از بازار ميتونن کسب کنن.

این هم درست اما با این بازار رقابت اگر خوب نباشی اول نمی مونی. زرین پال شما هم اول شروع کرد با این که سهم بزرگی داره اما پی لاین هم بسیاری از مشتریان به سمت خودش کشید. در کل بین eways و رایانمهر شک دارم. دوستانی که استفاده کردند راهنمایی کنند.

samansystems
June 3rd, 2014, 18:45
این هم درست اما با این بازار رقابت اگر خوب نباشی اول نمی مونی. زرین پال شما هم اول شروع کرد با این که سهم بزرگی داره اما پی لاین هم بسیاری از مشتریان به سمت خودش کشید. در کل بین eways و رایانمهر شک دارم. دوستانی که استفاده کردند راهنمایی کنند.

زرين پال روی برند های بزرگ کار کرده و هدفش به کلی با سايت های موجود متفاوت هست.
سايت هایی که اين روزها اضافه شدن و در حال رشد قارج وار هستند تنها هدفشون ارائه درگاه پرداخت هست. اکثرشون تحليل درستی از شرايط فعلی و شرايطی که در آينده بوجود ميان ندارن.
فيس نما، 5040، شبکه تبليغات اسم های کوچيکی نيستن :) بعد از اضافه شدن زرين کارت تقريبا هيچ فروشنده معتبری برای سايت های ديگه باقی نموند!
با همه اين شرايط زرين پال بيش از 12000 پذيرنده پرداخت اينترنتی (https://de.zarinpal.com/Merchants) داره که ليست اونها رو در سايت منتشر کرده. در حالی که هيچ کدوم از سرويس های مشابه نتونستن نصف اين رقم رو هم داشته باشن.
هدف زرين پال ارائه سرويس پايدار هست و هدف اين نيست امشب يک سرويس ارائه بديم که فردا براش مشکل بوجود بياد :)
گذشت زمان هست که پايداری سرويس ها رو ثابت خواهد کرد :)

impossible
June 3rd, 2014, 18:52
زرين پال روی برند های بزرگ کار کرده و هدفش به کلی با سايت های موجود متفاوت هست.
سايت هایی که اين روزها اضافه شدن و در حال رشد قارج وار هستند تنها هدفشون ارائه درگاه پرداخت هست. اکثرشون تحليل درستی از شرايط فعلی و شرايطی که در آينده بوجود ميان ندارن.
فيس نما، 5040، شبکه تبليغات اسم های کوچيکی نيستن :)
هدف زرين پال ارائه سرويس پايدار هست و هدف اين نيست امشب يک سرويس ارائه بديم که فردا براش مشکل بوجود بياد :)
گذشت زمان هست که پايداری سرويس ها رو ثابت خواهد کرد :)

بله درست است . اما سایت های دیگر نیز سهم عمده ای در این بازار دارند. به هر حال بحث بنده در این تاپیک در مورد مسئله دیگری است و از شما نیز سپاس گذارم که در این امر یاری نمودین.

impossible
June 4th, 2014, 01:03
لطفا نظرات خود را بیان کنید

mobinhost.in
June 4th, 2014, 02:41
من با رایان مهر کار کردم .وقتی تجربه هست کیفیت و پشتیبانی هم هست شما به دنبال بازرا یابی و فروش و. به دنبال در امد زایی باشد فرقی ندارد کدام شرکت باشد
شما قسمت مربوط ه خودتون رو روش تمرکز کنید . در کل همه این شرکت ها تلاش می کنند که بهتر باشن . شما با جایی کار کن که در اینده اعتبار بیشتری به شما می دهد

قطعا مقایسه بین زرین پال و هر شرکت دیگری مقایسه بین تجربه و قدرت فنی و سود مقطعی هست

توی سوالی که گفتین شاید خیلی ها از زرین پل کارمزد کمتری بگیرن ولی اسم زرین پال یقینا حرفه ای تر هست ت
در اینده هم حرفه ای ها می مونن و نه شرکت هایی که قانونی ندارن

impossible
June 4th, 2014, 12:54
من با رایان مهر کار کردم .وقتی تجربه هست کیفیت و پشتیبانی هم هست شما به دنبال بازرا یابی و فروش و. به دنبال در امد زایی باشد فرقی ندارد کدام شرکت باشد
شما قسمت مربوط ه خودتون رو روش تمرکز کنید . در کل همه این شرکت ها تلاش می کنند که بهتر باشن . شما با جایی کار کن که در اینده اعتبار بیشتری به شما می دهد

قطعا مقایسه بین زرین پال و هر شرکت دیگری مقایسه بین تجربه و قدرت فنی و سود مقطعی هست

توی سوالی که گفتین شاید خیلی ها از زرین پل کارمزد کمتری بگیرن ولی اسم زرین پال یقینا حرفه ای تر هست ت
در اینده هم حرفه ای ها می مونن و نه شرکت هایی که قانونی ندارن

بله درست است. اما شرکتی مانند پی لاین نیز در رتبه بالایی قرار دارد. پس به نظر شما با رایانمهر کار کنم؟

nima-s
June 4th, 2014, 13:04
سلام
این سوال بصورت مطلق پاسخی نداره.باید دید شرایط،امکانات و اهداف شما چیست تا بشه بطور کامل راهنمایی کرد
ولی با در نظر گرفتن حالت ایده آل باید گفت که رایانمهر بهترین هست.
سایر شرکتها هم نه میتوان گفت بد هستند و نه میتوان گفت خوب چون هر کدوم از یک جهت دچار اشکال جدی ای هستند
در مجموع اگر بخواید بفروش شارژ روی بیارید هیچ حالتی مثل کار کردن مستقل خوب نیست.تنها کمی زحمت برای راه اندازی و نگهداری مسترش وجود داره که اگر بر این مورد فائق بیاید بدون شک هیچ حالتی مثل فروش شارژ مستقل درامدزا نیست.حتما رو این مورد فکر کنید.خودتون بگید سود 2 درصد(نمایندگی) کجا و 10 درصد(مستقل) کجا؟!
من در حال حاضر با ایویز در حال کار کردن هستم.اگر در مورد این شرکت بیشتر میخواید بدونید در پیغام خصوصی میتونیم بیشتر صحبت کنیم

k-h
June 4th, 2014, 13:12

درود
یکی از مشکلات مهمش اینه که بخواین رو ساب دامین بذاریم باید sub.stie.com/index.html بذاریدش
ذومین مشکلش اینه که کم دیر شارژ میفرسته
من از اسکریپت شما استفاده میکردم اما چون این مشکلاتو دیدم دیگه با شما کار نکردم

impossible
June 4th, 2014, 14:29
سلام
این سوال بصورت مطلق پاسخی نداره.باید دید شرایط،امکانات و اهداف شما چیست تا بشه بطور کامل راهنمایی کرد
ولی با در نظر گرفتن حالت ایده آل باید گفت که رایانمهر بهترین هست.
سایر شرکتها هم نه میتوان گفت بد هستند و نه میتوان گفت خوب چون هر کدوم از یک جهت دچار اشکال جدی ای هستند
در مجموع اگر بخواید بفروش شارژ روی بیارید هیچ حالتی مثل کار کردن مستقل خوب نیست.تنها کمی زحمت برای راه اندازی و نگهداری مسترش وجود داره که اگر بر این مورد فائق بیاید بدون شک هیچ حالتی مثل فروش شارژ مستقل درامدزا نیست.حتما رو این مورد فکر کنید.خودتون بگید سود 2 درصد(نمایندگی) کجا و 10 درصد(مستقل) کجا؟!
من در حال حاضر با ایویز در حال کار کردن هستم.اگر در مورد این شرکت بیشتر میخواید بدونید در پیغام خصوصی میتونیم بیشتر صحبت کنیم

امکانش هست مشکلاتی که فرمودید در مورد شرکت ها را بیان کنید؟

- - - Updated - - -

درود
یکی از مشکلات مهمش اینه که بخواین رو ساب دامین بذاریم باید sub.stie.com/index.html بذاریدش

الان از چه شرکتی استفاده می کنید؟

k-h
June 4th, 2014, 14:35
- - - Updated - - -

الان از چه شرکتی استفاده می کنید؟

از eways.ir
درسته سودش کمتر هست اما چون واسه موبایل هم اپلیکیشن داره راحت هستیم .
اما من کارهای آقای امیری و گروه زرین پالو خیلی قبول دارم اگر مشکلاتو بتونند حل کنند برمیگرم به پنل نمایندگیشون

impossible
June 4th, 2014, 15:24
از eways.ir
درسته سودش کمتر هست اما چون واسه موبایل هم اپلیکیشن داره راحت هستیم .
اما من کارهای آقای امیری و گروه زرین پالو خیلی قبول دارم اگر مشکلاتو بتونند حل کنند برمیگرم به پنل نمایندگیشون

eways واقع خیلی خوبه چنتا قالب داره برای سایت ،نرم افزار برای موبایل داره ،بعدهم رایگان هم هست.

در مورد این که قالب های eways سئوی جالبی ندارند نظری ندارید؟ واقعیت دارد یا خیر؟

sina
June 4th, 2014, 15:58
در eways شما میتوانید طراحی سایتتون را خودتون انجام بدید و مدیریت خیلی مسایل دست خودتون باشه ولی در رایانمهر همه چیز در اختیار شرکت هست و شما فقط یک بازاریاب و فروشنده هستید.

mobinhost.in
June 4th, 2014, 16:32
بله درست است. اما شرکتی مانند پی لاین نیز در رتبه بالایی قرار دارد. پس به نظر شما با رایانمهر کار کنم؟

دوست من به قول بقیه دوستان جواب مطلقی برای سوال شما وجود ندارد
من گفتم شرکت معتبری هست این بدان معنی هست که مشکلی ندارد
از نظر سرویس دهی ببینید با خواسته ای شما جور در میازد یا نه

ParsWebIT
June 4th, 2014, 17:22
شما باید شرایط کاری و خصوصا % رو در نظر بگیرید
سپس امکاناتی رو که هر کدوم در اختیارتون میزارن از اسکریپت فروش قالب و...
و به دلیل کم بودن شرکت معتبر در این ضمینه اجبارا باید از بین چند گزینه انتخاب کنید.
تماس تلفنی بگیرید با شرکتهای مد نظر این بهترین راه هست

impossible
June 4th, 2014, 17:33
در eways شما میتوانید طراحی سایتتون را خودتون انجام بدید و مدیریت خیلی مسایل دست خودتون باشه ولی در رایانمهر همه چیز در اختیار شرکت هست و شما فقط یک بازاریاب و فروشنده هستید.

همچین قسمتی در پنل مدیریت ندیدم. تنها چند قسمت می شد تعیین کرد اما سورس قالب خیر.

- - - Updated - - -

شما باید شرایط کاری و خصوصا % رو در نظر بگیرید
سپس امکاناتی رو که هر کدوم در اختیارتون میزارن از اسکریپت فروش قالب و...
و به دلیل کم بودن شرکت معتبر در این ضمینه اجبارا باید از بین چند گزینه انتخاب کنید.
تماس تلفنی بگیرید با شرکتهای مد نظر این بهترین راه هست

بله درست است. eways امکانات خوب و رایگان بودن را دارد. اما تمام سایت هایی که فروش بالایی دارند از رایانمر نمایندگی دارند. این باعث تردید بنده شده.

ided
June 4th, 2014, 17:56
سلام
یه سر برو payline یه حساب باز کن
هر کارت شارژ فک میکنم 2% میده بهت، کارمزد پرداخت و ... نمیگیره

sina
June 4th, 2014, 18:05
همچین قسمتی در پنل مدیریت ندیدم. تنها چند قسمت می شد تعیین کرد اما سورس قالب خیر.

باهاشون تلفنی صحبت کنید راهنمایی های لازم را برای این مورد انجام میدهند. شما میتوانید یک سایت کامل فروش را خودتون راه اندازی نمایید و از پنل آنها برای فروش استفاده کنید.

impossible
June 5th, 2014, 01:12
تقریبا تصمیم گرفتم. دوستان دیگر هم نظر بدهند لطفا.

samansystems
June 6th, 2014, 16:34
درود

بعضی صحبت ها از يک متخصص هاستينگ بعيد هست.
شما ميتونيد روی .htaccess هاست تعريف کنيد که چه صفحه ای در چه شاخه يا ساب دامينی به صورت پيش فرض لود بشه و آدرس رو به صورت زير دربياريد
sub.site.com

ضمن اينکه در اکثر کنترل پنل ها اين مورد به صورت پيش فرض روی htaccess تعريف شده :)

شارژ هم در هر حالتی نهايتا 1 دقيقه بعد ارسال ميشه.
مگر اينکه به مشکل خورده باشه که معمولا ناشی از وارد کردن شماره اشتباه هست و تو ساعات کاری هماهنگی اون تا 2 ساعت حل ميشه و شارژ به شماره ديگه که مشتری ميگه ارسال ميشه.

خوشبختانه با وجود عمر کم پروژه شارژ ريسلر (http://www.chargereseller.com) سايت های برتر ايرانی به اين پروژه جذب شدن و در حال استفاده ازون هستند.

- - - Updated - - -

سود شارژ برای نماينده درجه 1 ايرانسل 4 درصد هست. :)
10 درصد ممکن نيست مگر برای دوستانی که در ازای وی پی ان شارژ ميفروشن و اون رو در بازار آزاد با قيمت پايين تر ميفروشن.

benben
June 6th, 2014, 17:39
با سلام
من خودم ای eways گرفتم چون یه شرکت اینترنت دهی هم داره
و پیشتبانیش هم عالیه!
موفق باشید