PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد سرور مجازی و اکانتینگ در آن

alireza.pir
June 3rd, 2014, 15:08
درود دوستان عزیز، بنده قصد خرید یک سرور مجازی رو دارم، که در اون یک سری ویدئو و فایل رو آپلود و برای دانلود قرار بدم، اما من میخوام تنها افرادی که یوزر نیم و پسورد براشون تعریف شده بتونن با وارد کردن اون دانلود کنن از این سرور، میشه راهنمایی بفرمائید که در مرحله ی اول چه سیستم عاملی رو باید تهیه کنم برای سرور مجازیم؟! ویندوز یا لینوکس؟ 2003 یا 2008؟

و اینکه در مرحله ی بعد برای اینکه قابلیت اکانتینگ؛ یعنی قابلیت تعریف یوزر برای دانلود رو برای سرورم فعال کنم باید چه کار کنم؟

tebyan
June 3rd, 2014, 15:28
هردونوع سرور نیاز شما رو میتونه برطرف کنه فقط باید به کانفیگشون وارد باشین لینوکس پایداری بهتری داره نسبت به ویندوز برای مرحله دوم هم میتونین اسکریپت تهیه کنین به نام اسکریپت وی ای پی مغروفه نسخه های رایگان و غیررایگان با امکانات متفاوت هم داره و یا فقط یک اف تی پی ساده تعریف کنین وی زور نیم و پسورد به کاربرها بدین و فایل هارو بزارین توش هرکی هرچی خواست با یوزر نیم و پسوردش دانلود میکنه بستگی به کار شما دارد که چه نوع سایتی داشته باشین چقدر بخوای هزینه کنین و ..........

NarvanData
June 3rd, 2014, 15:41
برای لینوکس که همون اسکریپت vip بهتر از همه هست که می تونین محدودیت سرعت و زمان و ... براش تعریف کنین

امکان ایجاد دانلود با تمام امکانات برای کاربران ویژه
امکان ایجاد دانلود با محدودیت های دلخواه برای کاربران مهمان
دانلود با نهایت سرعت و کمترین فشار به سرور دانلود
تنظیمات بسیار جامع ( بیش از 50 فیلد فقط برای تنظیمات ! )
امنیت بالا و تضمینی و ........

برای ویندوز که هم میشه از این اسکریپت استفاده کرد و هم اینکه با برنامه های FTP Server شما کاربران FTP بسازین و دسترسی بدین

alireza.pir
June 3rd, 2014, 16:13
هردونوع سرور نیاز شما رو میتونه برطرف کنه فقط باید به کانفیگشون وارد باشین لینوکس پایداری بهتری داره نسبت به ویندوز برای مرحله دوم هم میتونین اسکریپت تهیه کنین به نام اسکریپت وی ای پی مغروفه نسخه های رایگان و غیررایگان با امکانات متفاوت هم داره و یا فقط یک اف تی پی ساده تعریف کنین وی زور نیم و پسورد به کاربرها بدین و فایل هارو بزارین توش هرکی هرچی خواست با یوزر نیم و پسوردش دانلود میکنه بستگی به کار شما دارد که چه نوع سایتی داشته باشین چقدر بخوای هزینه کنین و ..........

ممنون از پاسخ شما،

چه کانفیگی باید انجام بشه؟ همین که LightHttpd یا ISS فعال بشه؟

نحوه ی تعریف ftp چطور هست؟ و اگه بخوام اسکریپت رایگان تهیه کنم از کجا باید تهیه کنم؟ لطفا کامل و ساده توضیح بدید :(

alireza.pir
June 3rd, 2014, 16:49
برای لینوکس که همون اسکریپت vip بهتر از همه هست که می تونین محدودیت سرعت و زمان و ... براش تعریف کنین

امکان ایجاد دانلود با تمام امکانات برای کاربران ویژه
امکان ایجاد دانلود با محدودیت های دلخواه برای کاربران مهمان
دانلود با نهایت سرعت و کمترین فشار به سرور دانلود
تنظیمات بسیار جامع ( بیش از 50 فیلد فقط برای تنظیمات ! )
امنیت بالا و تضمینی و ........

برای ویندوز که هم میشه از این اسکریپت استفاده کرد و هم اینکه با برنامه های FTP Server شما کاربران FTP بسازین و دسترسی بدین

این اسکریپت رو از کجا تهیه کنم و آیا قبلش باید کانفیگ خاصی انجام بشه روش و اگر بله چه کانفیگی؟ اگه ویندوز بگیرم و بخوام با ftp یوزر بسازم چی؟ قبلش کانفیگ خاصی لازمه؟ (مثلا کانفیگ ISS؟) کدوم نرم افزار Ftp رو پیشنهاد میدین؟!

در کل فرض کنید من میخوام یه سرور ویندوز بگیرم و براش 8-10 تا یوزر تعریف کنم که بتونن فایل دانلود کنن از سرور، لطفا تمام مراحلی رو که باید طی کنم یکی یکی بگید.
عذر میخوام که انقدر مبتدی هستم...

NarvanData
June 3rd, 2014, 16:57
بر روی لینوکس باید apache و sql نصب بشه که پیش نیاز ها قبل نصب همراه اسکریپت معمولا داده میشه
برای خریدش می تونین هم به صورت رایگان از گوگل سرچ و پیدا کنین یا اینکه از سایت نویسنده اسکریپت خرید و از پشتیبانی استفاه کنین

بر روی ویندوز هم فک میکنم با wamp و xamp و ... امکان نصب چنین اسکریپت هایی هست
یا اینکه از IIS استفاده کنین و با برنامه FileZilla Server اشتراک های FTP رو بسازین و مدیریت کنین

به نظر من اگه قراره فروش هم داشته باشین بهتره از اسکریپت VIP استفاده کنین (توی گوگل سرچ کنین کلی لینک بهتون میده)

ULTRAWEB
June 3rd, 2014, 16:59
برای نصب همه چی کافیه در انجمن جستجو کنین دوست گرامی

aligoli
June 3rd, 2014, 17:07
درود دوستان عزیز، بنده قصد خرید یک سرور مجازی رو دارم، که در اون یک سری ویدئو و فایل رو آپلود و برای دانلود قرار بدم، اما من میخوام تنها افرادی که یوزر نیم و پسورد براشون تعریف شده بتونن با وارد کردن اون دانلود کنن از این سرور، میشه راهنمایی بفرمائید که در مرحله ی اول چه سیستم عاملی رو باید تهیه کنم برای سرور مجازیم؟! ویندوز یا لینوکس؟ 2003 یا 2008؟

و اینکه در مرحله ی بعد برای اینکه قابلیت اکانتینگ؛ یعنی قابلیت تعریف یوزر برای دانلود رو برای سرورم فعال کنم باید چه کار کنم؟

شما باید یک سرور مجازی با قدرت بالا و اسکریپت vip تهیه نمایید.
در بخش درخواست سرویس تایپکی ایجاد نمایید و لینک آن را برای بنده پیام خصوصی دهید تا در آن تایپک شما را دقیقا راهنمایی و قیمت ها را ارایه دهم. :53: