PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست اشتراکی ایران با آیپی اختصاصی

newspub
June 3rd, 2014, 11:03
باسلام خدمت دوستان
نیاز به هاست اشتراکی ایران دارم بصورت ماهانه هم هاست ماهانه و هم آیپی
هاست قراره یک یا دوماه برروی آیپی اختصاصی باشه تا زمانیکه دامنه رو تحویل بگیریم و بعد از اون دیگه مشکلی نداره
500 مگ هاست لینوکسی مناسب برای وردپرس یا جوملا و 5 گیگ پهنای باند هم کافی می باشد.
دوستان آفر بدند فقط احتمالا تا شب نتونم بیام تو نت و جایی رو میخوام که شب یا فردا صبح بهم تحویل بده سریعا تا کارو شروع کنم
باتشکر

aligoli
June 3rd, 2014, 17:26
باسلام خدمت دوستان
هاست قراره یک یا دوماه برروی آیپی اختصاصی باشه تا زمانیکه دامنه رو تحویل بگیریم و بعد از اون دیگه مشکلی نداره
500 مگ هاست لینوکسی مناسب برای وردپرس یا جوملا و 5 گیگ پهنای باند هم کافی می باشد.
دوستان آفر بدند فقط احتمالا تا شب نتونم بیام تو نت و جایی رو میخوام که شب یا فردا صبح بهم تحویل بده سریعا تا کارو شروع کنم
باتشکر

IR-H-3 - فضا : 500 مگابایت - پهنای باند : 5000 مگابایت
Control panel : Direcadmin | Database : 5 | Park Domain : 25 | Addon Domain : 0 | بقیه امکانات : نامحدود

سالانه 70 هزار تومان
سبد خرید هزارنویس - سفارش میزبانی وب ایران (http://www.my.hezarnevis.com/cart.php?gid=1)

RoobinaServer
June 3rd, 2014, 17:35
باسلام خدمت دوستان
باتشکر

با سلام

جسارتا یعنی میخواهید چون دومین ندارید با آیپی سایتتون را بالا بیارید ؟

نیازی به این موارد نیست میتوانیم به شما یک دومین از سمت هاست بکابمون بدهیم که نامی هم از ما نیست و دومین اسم شرکتی روی آن نیست.

تلفن واحد مشاوره : 02166378056 داخلی 102

با تشکر

bepad
June 3rd, 2014, 17:53
سلام

در صورت نیاز در خدمتیم
هاست سی پنل ایران ماهانه ای پی اختصاصی نیز قابل ارائه است
http://hostnetwork.ir/irancpanel.htm
هزینه ای پی اختصاصی ماهانه 10 هزار تومان است

موفق باشید