PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اینترنت 2020 آیا هدف سقوط شرکتهای خصوصی است؟

delta
June 2nd, 2014, 21:34
سلام.چند وقتی هست مخابرات با طرح 2020 داره اینترنت پرسرعت با قیمت مفتادتومانی میده.حالا تو طرحش مودم رایگان هم میده و تو شهر ما فقط تا الان 70 درصد کاربرا رو اختصاص به خودش داده و همینطوری داره میتازه.به نظرتون با این کار کلا تکلیف شرکتهای واسطه و خصوصی چی میشه؟ شنیدم با این کارشون میخوان کلا اینترنت رو خصوصی خودشون کنند و دیگه هم رانژه برای شرکتهای دیگر جدیدا فعال نمیکنند.آیا این واقعیت هست؟

DeathKnight
June 2nd, 2014, 21:37
من خودم واسه خونه نامحدود 2 مگ گرفتم ماهی 70 تا 900 دانلود میده عالی عالی هست

morteza1200
June 2nd, 2014, 23:09
من خودم واسه خونه نامحدود 2 مگ گرفتم ماهی 70 تا 900 دانلود میده عالی عالی هست

سلام

از کجا گرفتید ؟؟

DeathKnight
June 2nd, 2014, 23:26
2020 دیگه لول

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

shakari
June 2nd, 2014, 23:39
بنده استفاده میکنم.
سرویس الترا . 2~4 مگ ولی کیفیت نداره قطعی زیاده.
سرعت دانلودش رو 230 کیلوبایت لیمیت بود باهاشون تماس گرفتیم الان 500 لیمته.:)

morteza1200
June 3rd, 2014, 00:02
2020 دیگه لول

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

الان زنگ زدم پشتیبانی میگه برداشتیم !

خوزستان - اهواز

delta
June 3rd, 2014, 00:19
الان زنگ زدم پشتیبانی میگه برداشتیم !

خوزستان - اهواز

چی رو برداشته؟ همین امروز داداشم سرویسش رو سفارش داد با یک مودم رایگان گفتند 2 - 3 روزه میان نصب و فعال سازی!

morteza1200
June 3rd, 2014, 00:25
چی رو برداشته؟ همین امروز داداشم سرویسش رو سفارش داد با یک مودم رایگان گفتند 2 - 3 روزه میان نصب و فعال سازی!

چند دقیقه نشد که با 2020 صحبت کردم گفت دیگه نامحدود نداریم

تو پنل سفارش سایت سیترا نامحدود رو برداشتند

شما ساکن کدوم شهر هستید ؟

delta
June 3rd, 2014, 00:31
چند دقیقه نشد که با 2020 صحبت کردم گفت دیگه نامحدود نداریم

تو پنل سفارش سایت سیترا نامحدود رو برداشتند

شما ساکن کدوم شهر هستید ؟

من انزلی هستم..فعلا اینجا مشکلی نداریم..

نگران نباشین مخابرات ارزون کنه شرکت ها ارزون میکنن هرچند انجصار طلبی مخابرات که مال سپاه هست که چند ساله هست از موقع به اصلاح خصوصی شدن مخابرات

اگر اول مطلبم رو بخونید نوشتم و خبری هم که پخش شده اینه میخواد مخابرات اینترنت رو خصوصی فقط برای خودش کنه.یک نفر تو مخابرات بهم گفت دیگه مخابرات به هیچ شرکتی رانژه نمیده و هر چی هست همون قبلیها هست که براشون فعال کرده و اگر مال شرکتی پر بشه ظرفیتشون جدید نمیتونن بگیرن مگر مال کسی خالی بشه! این یعنی فاتحه شرکتهای خصوصی خونده هست و به زودی باید جمع کنند همشون.گرچه نمیدونم چرا صداشون در نیومده تا الان!

Irfan
June 3rd, 2014, 00:32
بله بنده هم تایید میکنم سامانه سیترا نامحدود رو برداشته...

mobinhost.in
June 3rd, 2014, 01:36
اینجور که میگن مخابرات به یک شرکت خصوصی تبدیل شده و مثل همه داره رقابت می کنه
این طرح مودم رایگان رو البته به سرویس های نامحدودش نمی ده
و به سرویس های محدود میده ولی
بدونید درسته قیمت خیلی در بازار مهمه ولی به دلیل پایین بودن پشتیبانی و کیفیت مخابرات دیگر شرکت های شانس این رو دارن که تو بازار بمونن

اخیرا هم شرکت هایی هستند که در همین بازار دارن رشد می کنن مثل های وب که توی همه شهر ها بنرشون رو می بینیم و چون کیفیت و قیمت مناسب دارن قطعا توی بازار می مونن

Irfan
June 3rd, 2014, 10:18
البته مودمی هم که به اصطلاح به صورت رایگان ارائه میکنن کیفیتی نداره و مدت زیادی عمر نمیکنه! دیدم که میگم...

DeLtAvPs
June 3rd, 2014, 10:37
من حدودا توی شهرمون به همه شرکت های اینترنتی سر زدم
اما همشون میگفتن توی مرکز شما پورت خالی نداریم!
رفتم مخابرات 2 روزه برام اوکی کردن
خداییش سرعتش از همه اینترنت هایی که تا الان کار کردم بهتره
اما در کل باید حق انتخاب به مشتری بدن اینکه بخوان به شرکت های دیگه پورت ندن و مجبور کنن از خودشون سرویس بگیرن کار درستی نیست

parspardazan
June 3rd, 2014, 11:01
من که عاشق 20 20 هستم:دی
مرکز adslشهر ما بیشتر از سرعت 1 مگ رو ساپورت نمی کنه
یعنی چه اینترنت 128 بگیری چه 10 مگ سرعتت 120 کیلو بایته منم 128 گرفتم:دی

n4ser
June 3rd, 2014, 11:10
من الان از 2020 دارم پشتیبانی افتضاح زنگ میزنی اپراتور طلبکاره همش هم قطعی داره اصلا به درد مفت نمیخوره من طرح کمپین طلای رو دارم اطلا راضی نیستم 3روز نتم قطع بود اصلا کسی پیگیری نکرد الان میخوام پورت خالی کنم میگن نه امکانش نیست ایا کسی راح حلی چیزی به فکرش میرسه؟ وقی نتونم استفاده کنم چه فایده؟ ماهی 31000 ت میدم 8گیگ حجم روز سوم تموم میشه حجمم میخوام پورت خالی کنم اما نمیزارن

Kaspersky
June 3rd, 2014, 11:48
آدرس سایتش چی هست؟

Iran Tech
June 3rd, 2014, 12:27
والا ما هم 2020 داریم و راضی هستیم.
اخیرا رفتم شاتل هم بگیرم که دیدم ملت صف کشیدن واسه ثبت نام !!!

sor
June 3rd, 2014, 13:13
بنده ندارم ولی کلا سرعت و کیفیت این ها بسته با شهر و مقعیت هست تا جایی که من میدونم و به همین خاطره که بعضی دوستان راضی هستن و برخی راضی نیستن

RoobinaServer
June 3rd, 2014, 15:33
بله رانژه نمیکنن دیگه برای شرکت های خصوصی.

الان ما از شرکت شاتل اینترنت داریم نخواستیم کنسل کنیم فقط خواستیم منتقل کنیم به یکی از خط های دیگمون اجازه ندادند.
با این که اینترنت مخابرات هم داریم و جهت بکاب پشتیبانی نت دفتر استفاده میکنیم اما هیچ همکاری نمیکنند.

Kian
June 3rd, 2014, 19:41
بله رانژه نمیکنن دیگه برای شرکت های خصوصی.

الان ما از شرکت شاتل اینترنت داریم نخواستیم کنسل کنیم فقط خواستیم منتقل کنیم به یکی از خط های دیگمون اجازه ندادند.
با این که اینترنت مخابرات هم داریم و جهت بکاب پشتیبانی نت دفتر استفاده میکنیم اما هیچ همکاری نمیکنند.

ما دقیقا مثل شما چند روز قبل تقاضای تغییر خط تلفن اشتراک شاتل را دادیم و مخابرات در عرض 4 روز پورت را بدون هیچ مشکلی از خطی به خط دیگر جابجا کرد.